sogan kürü kullananlar

Nasılsın canım Kıyamam sana ya tek başına topigi ayakta tutmaya çalışıyorsun baktın ses yok bugün ugramamissin haksız sayilmaxsin aslında :KK66: ne yaptın meşhur meyveyi yiyebildin mi bak bide aklıma gelmisken sen Asya ve diger arkadaşlar ateş ölçme yöntemi ile yumurtlama günü takip ettiniz mi onuda bir deneseniz olmaz mı

ayy canım evet ya vallahi topikten ses çıkmayınca başka topiklere attım kendimi:KK55::KK53:
bir zamanlar erken hamilelik belirtileri bölümünde ömrümü yemiştim yine orlarda takılıyorum :)
hoş bi belirtim yokda sanırım nezle gibi bişi oldum zaten pek keyfim yok belirti falan bilemiyorum
meyveye gelince nasıl kullanılacagı hakkında çeşitli rivayetler vardı :) bende içinden çıkan beyaz çekirdeği rendeledim zar zor sabah balla karıştırıp aç karnına yedim 1 hafta falan. nasip kısmet canım. ateş yöntemini biliyorumda hiç denemedim.
bu ay adet olursam bir de onu denerim bakalım:KK34:

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım 12 gündür bal tarcın çörek otu yapıyorum bitti sogan kürüne basladım. 2 su bardagı kaynatıyoruz ya ben bi bardak icip gerisini döküyorum aksam yine kaynatıyorum. sabah kaynattıgımı dökmesem aksam içsem etkisi olurmu acaba yardımcı olursanız cok sevinirim.

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım 12 gündür bal tarcın çörek otu yapıyorum bitti sogan kürüne basladım. 2 su bardagı kaynatıyoruz ya ben bi bardak icip gerisini döküyorum aksam yine kaynatıyorum. sabah kaynattıgımı dökmesem aksam içsem etkisi olurmu acaba yardımcı olursanız cok sevinirim.

nil, 1,5 bardak olmalı o. çünkü buharlaşmayı hesaplayarak öyle ölçü veriyor hoca. yani geriye 1 bardak kalacak şekilde.
soğuyan soğan suyu çok çabuk fermente olur ve etkisini yitirir diyor ayrıca. yani her seferinde taze hazırlamak şart! :KK34:

nil, 1,5 bardak olmalı o. çünkü buharlaşmayı hesaplayarak öyle ölçü veriyor hoca. yani geriye 1 bardak kalacak şekilde.
soğuyan soğan suyu çok çabuk fermente olur ve etkisini yitirir diyor ayrıca. yani her seferinde taze hazırlamak şart! :KK34:

Cok tesekkur ederim bebek denemesine yeno basladik oyle aylarca ugrasmak istemiyorum insallah hemencik gelir bebisler. Geçen yil bi dusugum oldu insallah bu kez sagsalim gelir :)

Cok tesekkur ederim bebek denemesine yeno basladik oyle aylarca ugrasmak istemiyorum insallah hemencik gelir bebisler. Geçen yil bi dusugum oldu insallah bu kez sagsalim gelir :)

Geçmiş olsun. Allah hayırlısını versin canım. hiçbirimiz beklemek istemiyoruz ama takdir edilen neyse onu yaşıyoruz. Rahman, en kısa zamanda hayrlı sağlıklı evlatlar versin tüm dileyenlere:KK16:

Arkadaslar belki bi yardımı dokunur bi arkadasim 8 yil cocuklari olmadi hem esinde hemde kendisinde sorun vardı. Esi ve kendsi bogurtlen kokunu kaynatip 1 ay ictiler ve hamile kaldi. Kiz tup bebek tedaviside gordu tutmamisti ama bogurtlen kokuyle hamile kaldi isteyen olursa tarifini paylasabilirim

Arkadaslar belki bi yardımı dokunur bi arkadasim 8 yil cocuklari olmadi hem esinde hemde kendisinde sorun vardı. Esi ve kendsi bogurtlen kokunu kaynatip 1 ay ictiler ve hamile kaldi. Kiz tup bebek tedaviside gordu tutmamisti ama bogurtlen kokuyle hamile kaldi isteyen olursa tarifini paylasabilirim

tariflere açıgız canım tabiki paylaş
elimizin altında bulunsun ne olur olmaz dimi ama:KK34:
bir sürü şeyler denedim bende olmadı mı olmuyor
nisanda tüp bebeğe başlıcaz hakkımızda hayırlısı olsun:KK9:

tariflere açıgız canım tabiki paylaş
elimizin altında bulunsun ne olur olmaz dimi ama:KK34:
bir sürü şeyler denedim bende olmadı mı olmuyor
nisanda tüp bebeğe başlıcaz hakkımızda hayırlısı olsun:KK9:

Aktardan 500 gram bogurtlen koku aliyorsunuz 20 dk 6 litre suda kaynat. Iliyinca koku cikart suyu dolaba koy. Sonra ayni koku yine 6 litre suda kaynat 20 dk. Iliyinca yine suyu dolaba koy artk kokler kullanılmıyor. Sabah oglen aksam yemeklerden once ac karna 1 su bardagi erkekte kadinda iciyor . Yalniz her sabah sutlu tatli yarim kase en az yenecek ( sutlac muhalebi puding...) hamile kalana kadar devam edilecek belli bi suresi yok. Bir kok kurutmadan 2 defa kaynatilabiliyor...Dedigim gibi arkadaşım 8 yil olmadi en son saracogluna yazmis bu tarifi vermis tup bebekle bile hamile kalmayan kadin böğürtlen kokuyle hamile kaldi. Kizi 2 yasinda hala tup bebek tedavi borcunu oduyorlar.

Aktardan 500 gram bogurtlen koku aliyorsunuz 20 dk 6 litre suda kaynat. Iliyinca koku cikart suyu dolaba koy. Sonra ayni koku yine 6 litre suda kaynat 20 dk. Iliyinca yine suyu dolaba koy artk kokler kullanılmıyor. Sabah oglen aksam yemeklerden once ac karna 1 su bardagi erkekte kadinda iciyor . Yalniz her sabah sutlu tatli yarim kase en az yenecek ( sutlac muhalebi puding...) hamile kalana kadar devam edilecek belli bi suresi yok. Bir kok kurutmadan 2 defa kaynatilabiliyor...Dedigim gibi arkadaşım 8 yil olmadi en son saracogluna yazmis bu tarifi vermis tup bebekle bile hamile kalmayan kadin böğürtlen kokuyle hamile kaldi. Kizi 2 yasinda hala tup bebek tedavi borcunu oduyorlar.

çok tşk ederiz paylaşımın için umarım gerek kalmaz kullanmama ama yine de ne olur olmaz çok tşk.
bu karışımı saraçoğlu hocamız mı vermiş? hiç duymamıştım daha önce

derslere mi verdin kendini 2 dk soluklanma molası vermiyon mu bacım senEn Büyük KK
arada gir yani olmazki böle canım alla alla:KK20::KK20:

kız ben nickini sölemiyom tabki :d diyorum Allah ım sen kimin için okudugumu bilirsin gönlümden geçeni bilirsin yarabbim yerine ulaştır diyorum :)) yani isim sormadım ama böyle hediye ettım rabia arkadaşımıza

İşte foruma girdimmi o 2 dk oluyo 2 saat atarlı cevriyem benim :KK1::KK1: içimden bir his bööörtlen kökünüde yap ne kaybedersin diyo :)) sanırım senınde öyle :))

[KQUOTE=mybaby24;34212758]çok tşk ederiz paylaşımın için umarım gerek kalmaz kullanmama ama yine de ne olur olmaz çok tşk.
bu karışımı saraçoğlu hocamız mı vermiş? hiç duymamıştım daha önce[/QUOTE]

Evet Saracoğlu vermiş bence yapin kaybetcek bisey yok ayrica oyle hergun ugrasilcak bisey de degil ama kociskolara icirmeyi unutmayin :)

çok tşk ederiz paylaşımın için umarım gerek kalmaz kullanmama ama yine de ne olur olmaz çok tşk.
bu karışımı saraçoğlu hocamız mı vermiş? hiç duymamıştım daha önce

Arkadasim 5 kisiye onermis 3 tanesi hamile kalmış bi kac deneyeyim bebek olmazda bende yapcam :)

Ben kullanmistim ahh ahh yapmadığım şey kalmamış :)) ben kötü ornegim bende tutmadı bunlar insaallah sizde işe yarar böğürtlen kökü yumurtanın catlamasi içindi öyle demişlerdi ama saracoglunun tavsiye ettiğini bilmiyordum o genelde aslan pencesi civanpercemi hayit tohumu falan diyor ya haa bu arada ben bu kurlerunde hepsini yapmıştım denek olmusum resmen kızlar insaallah bunların hicbirine gerek kalmadan gelir melekleriniz

Ben kullanmistim ahh ahh yapmadığım şey kalmamış :)) ben kötü ornegim bende tutmadı bunlar insaallah sizde işe yarar böğürtlen kökü yumurtanın catlamasi içindi öyle demişlerdi ama saracoglunun tavsiye ettiğini bilmiyordum o genelde aslan pencesi civanpercemi hayit tohumu falan diyor ya haa bu arada ben bu kurlerunde hepsini yapmıştım denek olmusum resmen kızlar insaallah bunların hicbirine gerek kalmadan gelir melekleriniz

maşallah bebişine 8 haftalık olmuşsunuz bile :nazar::nazar::nazar::nazar:

İşte foruma girdimmi o 2 dk oluyo 2 saat atarlı cevriyem benim :KK1::KK1: içimden bir his bööörtlen kökünüde yap ne kaybedersin diyo :)) sanırım senınde öyle :))
Sen bene bak bakem bi valla kaytarma topikten sonra atarli cevriyeyi uyandirma icimdeki. İcimden bi ses diyo tabiki de o ses hep yalanci cikti ya ondan hevesim buruk biraz bilmiyorum ki :KK43:

Ayy canim benim kiyamam herseyi denemissin cidden ama olsun en azindan elinden gelen herseyi yaptin.seninde vesilen tup bebekmis canim. Simdi mis gibi hamilesin iste . ALLAH SANİ VE BEBEGİni korusun canim. Bu arada ates demistin ya adetim 4-5mart gibi atesim 36.5 cikti bakalom olcucem adet olana kdr olur mu simdi dusmesi.mi gerekio cnm ben tm bilmiomda

Arkadasim 5 kisiye onermis 3 tanesi hamile kalmış bi kac deneyeyim bebek olmazda bende yapcam :)

canım peki başlangıc zamanı varmı bide adet oldugunda yada adet zamanı yaklaştıgında bırakıyormuyuz içmeyi. yani olası bi hamilelikde bebek için tehlikesi varmı yokmu bu konudada aydınlatırsan. birde hamile kalana kdr içeceksin demişsin ya max deneme süresi vardır elbet uzun süre kullanılmasında sakınca varmıdır?

X