sogan kürü kullananlar

merhaba arkadaşlar 13 yıldır bebegım olmuyor tüm tedavılere ragmen...500 yasın okukmaya nıyetlendım ..yardımcı olurmusunuz arkadaşlar ..

Canım bir tane Yasin i Şerif te ben okurum yarın insaallah not alabilirsin Rabbim melegini daha fazla bekletmeden gondersin kuzu inşaallah :) lütfen üzülme her serde bir hayır vardır

Bugün teksin asyacan uyuyor mu acaba benimde gözler kapanisa geçiyor nasılsın canım inşaallah iyisindir

Canım bir tane Yasin i Şerif te ben okurum yarın insaallah not alabilirsin Rabbim melegini daha fazla bekletmeden gondersin kuzu inşaallah :) lütfen üzülme her serde bir hayır vardır

evet nukracım kullar sadece ister. olsun ister ama hayırlı mı hayırsız mı bilemez
bizlerde istiyoruz ama biliyoruz ki negatif olan birşeyin altında biz ne kdr olumsuz baksakta bizim için hayırlı olan odur.
en azından ben böyle düşünüyorum Rabbim den istiyorum hayırlısıyla herkese nasip etsin inşallah.

allah razı olsun...allah hayırlısını versınde çok zor arkadaşım çokkkkk

Bugün teksin asyacan uyuyor mu acaba benimde gözler kapanisa geçiyor nasılsın canım inşaallah iyisindir

iyiyim canım çok şükür çeyiz yapıyorum görümceye :)
boncuk oyası varya ondan yapıyorum oturdum da
hem kafam dagılıyor iyi oldu yani bişeylerle ugraşmak
valla asyacan bana iyigeceler demeden gittim diye atarlanmıştı yarın ben ona nasıl atarlancam bak gör sen

asyacannnnnnnnnn nerdesinnnnnnnnnnnnnn kığızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...........:84::84::84::84::84:
o asya buraya gelicek :))))):95::95::95::95::95:

Son düzenleme:

serçem canım Allah hakkında hayırlısını nasip etsin üzme kendini
demek paşa sürpriz yaptı size :)sağlıklı olsunda kız erkek farketmez

bende napıyım pkoyla uğraşıyom işte

canlarim ya ne iyiki sizden dua istedim esim aradi nerdesin cok merak etdim ruyamda gordum seni nasilsin filan yazdi aradi acmadim somra bir iki defadan sonra acdim
barisdik cok sukur tabi kavga ya yune baslamasa iyiyiz elhemdulillah
mutlu oldum icim sani esoimle aydinlandi
ben esini cok seven biriyim zaten olsem ayrilirim kendim ondan ama o ayrilmak istediginde ne olur bilmiyorum aslinda o da seviyor ama iste araya girenler var utanmiyorlar bizim bu minnacik ailemizi dagitmaga ugrasiyorlar
pasam da iyi sukurler olsun buyuyor
arada karnimin altina kramplar giryor cok korkuyorum normal diyorlar
Raabbim hepinize evlat nasib etsin

hisarim
evet erkek dediler valla sok oldum ama sukur bebegim iyi oglan kiz ne fark eder saglikli olsun senin kiz nasil?

hilalim
bitanem masallah pasamiza cok sukur Rabbim bizlerede o gunleri nasib etsin
birak uyumasin naz yapma kiz pasa rahat olsun yeter bizde 4 aylik olucaz yakinda Allahin izniyle
olmayanlarada nasib etsin
sen demisdin canim ya ruyanda gormusdun
bitanem Rabbim sagsalim buyutmeyi nasib etsin evlatlarimizi insallah amin

Son düzenleme:
canım çok sevindim inşallaaaah bidaha böyle şeyler yaşamassınız...benim kız büyüyo tekme atıyo falan sağlığı çok iyi maşallaaah şüküerler olsun ALLAHıma...oğlum çok sabırsız anne ne zaman doğurcan doğur artık kardeşimi diyo hep)

serçem çok şükür çok sevindim barıştığınıza.malesef evlilikte sorunlar bitmiyor canım.bu kez çok korkmuştum ayrıldınz diye.

bu başlıkta hep yazıyor olmama rağmen ilk defa soğan kürünü düzenli içtim kist için.adet olamadığım halde yok olup gitmiş hem de 6 cmdi.düşünün adetle bile atılmadı yani yok oldu.

ama adet olamıyorum olamıyorum olamıyorum.o kadar söktürücü içtim hala yok yok.((

selam kızlar ben bu ay aslan pençesi kürü uyguluyordum 2 gündür adet olucakmış gibi ağrılarım var bugün çok hafif açık pembe bir akıntı geldi 8 şubatta adet oldum buarada nette yumurtlama dönemlerinde böyle akıntılar olduğunu okudum
inşallah yumurtlamışımdır ya

Sagolun kizlar iyiki varsiniz benimle se vinip benimle uzulduz bugunlerimde

hisari masallah bugun telden girdim cikicam cabuk birsey sorucam benim pasa 4aylik olmasina 1hafta kaldi ama gobeyim hala buyumedi
kobek nezamqn cikar kac ayinda cikmaya baslar peki tekme ne zaman hangi ayda atar bebek
ilk oldugundan bilmiyorum bazen geciktikmi neden gobek cikmadi neden tekme atmadi diye soruyorum kendime sence erkenmi?

Sindirella canim Rabbim yar ve yardimcin olsun egerki adetin gelmiyorsa belki sokturucu alsan ama ilk bebek olub olmadigina baksin sonra
Insallah Rabbim isteyen herkese evlat nasib eder amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…