sogan kürü kullananlar

Ne arastırıp durun yavrum sorsanya sen asyacıgınaa :)Başaramadıgımız sence sadece fikri kafadan atmakmı dersin devrem :) aylardır yımırtalarımız mındar olup gider be yavrum :))sınava hazırlanırken oluverse anne karnında benlen dınlese dersleri 657 ye tabi olsa dogustan :))3 4 tane yine azmış be yavrım ben burnumdan getırene kadar ıcıyorum ders calısırkene tilki cıkarıcam evden :) 1 paket 2.günün aksamına bitiyor yaw

selam kızlar nasılsınız ben tedaviyi başlamadan bıraktım
devlet hastaneleri ilgilemiyor diye özele gittim malum 5 aydır adet görmüyordum
söktürücü verdi smear testi yaptı adet olunca gel dedi gittim testin sonucu nu gösterdim temizmiş allaha şükür
hormon tahlili istedi yaptır sonra tedaviye başlayalım dedi yalnız labarotuarda istediği tahlillerin fiyatını duyunca arkama bakmadan kaçtım 500 lira dedi ya 35 lira muayne olduğum kıç kadar hastanede 3-5 tane hormon tahliline 500 dedi kafayı yemedik henüz
çıktım ordan başlarım doktorada hastanesinede dedim gittim aktara testere dişli aslan pençesi ni duymuştum İbrahim saraçoğlundan adeti düzensizolanlar için tavsiye etmiş onu aldım 2 gündür kaynatıp içiyorum yaza kadar böyle devam edicem bide kilo vericem ondan sonra adam gibi bir doktor bulucam hamile kalırmıyım bilmiyorum ama kalamasamda adetim düzenli gelsin yeterki
nasip

Kimse yokmu kayış kopartsak azcık :) özledim beeee o muhabbetleri canımda sıkılıyo kım oyalıcak şimdi beni

Nasıl bir tahlıldır kı o 500 lira fıyatı Sorsaydın bir labaratuarın tapusunuda üstüme yapcakmısınız :)) Sihirli degnekleri var zannediyor bu hastaneler herhalde canım bozma moralini Rabbim bütün dertlerin dermanınıda gizlemiş doğaya arastırıp kullanması bizden.Şifa olsun inşallah.

bildiğin hormon tahlilleri canım birde bu ssklı fiyatmış ay lütfettiniz diyecektimde la havle dedik çıktık soymaya adam arıyorlar resmen öyle canım inşallah şifa olur birde boğazımı tutum bikaç kilo versem çok kızıyorum kendime

canımm ben hiç bilmiyorum bu meyveyi sende tam olarak bilmiyorsun nasıl kullanıldığını yeme sakın bişey olmasın

ayy arkadaşım ne güzel haberler vermişsin maşallah size demek şiştin azcık aman boşver olur öyle hamişsin sen yani azcık göbek yaptım desene sen şuna kısaca :)

bende nasıl olayım canım iyi olmaya çalışıyorum çok şükür sağlıgım sıhhatım yerinde lakin şu meyveyi yemem lazımda nasıl yerim bilemedim.beyaz çekirdek demişler lakin ben henüz beyaz çekirdeğe ulaşamadım öylece bakakaldım meyveye kk da topik buldum ama terkedilmiş bir vaziyette ordan destek alabilirsem inşallah yiyim diyorum annem medineye gittiğimizde orda heryerde doluydu diyor bundan mekkede tesadüfen görüp tezgahta sormuş bu ne için diye hamile gibi göbeğini gösterince adam hemen almış kadıncağız
şimdi yemessem olmaz kutsal topraklardan geldi zararı olmaz nitekim diye düşünüyorum.
birde Fatmaanaeli otu(meryemotu) var elimde 3dal onunda başka topikte içildiğini duydum yımırtlama döneminde 3 gün içicem bakalım herşeyden umut ediyorum içiyorum yiyorum.
izmire gittiğimde kv demin komşusu ebe teyze var eski toprak kasıklarımı çekti düşükmüşmüş azcık yukarı taşıdı sağolsn üşütmende var azcık dedi. viks buharına otur dedi 3gün onuda yaptım bu ay çok şeyler yaptım sanırım inşallah vesilem olur canım.

canım benmde tek tüp kapalıydı laporoskopi oldum eger aşılama düşnüyorsan tek kapalı tüple olurmu bilmem yani açık tarafta yumurta oluşması gerek onuda ayarlayamazlar ki diye düşünüyorum. ben üniversite hastanesinde oldum laporoskopi.narkozu verdiler uyandıgımda tüpler açıldı dediler :)) hatta narkozu verirlerken son cümlem şuydu etrafımda hep asistan doktor oldugu için onlara dönüp Prof.dr gelicek değilmi siz yapmayacaksınız ameliyatı? diyince '' gelicek gelicek'' dediler uyandıgımda kim geldi ameliyat etti bilmiyorum sen doktorunla görüş en iyi yönlendirmeyi o yapar inşallah. allah yardımcın olsun arkadaşım sıkma canını herşeyde vardır bir hayır.sağlıkla kal inşallah

tşk ederiz
arada sırada ugra tabi topiğimiz bazen durgunlaşsada kaynadı mı fena kaynıyor :))
sen herhalde bizim terkettiğimiz topiktensin biz ordan göç ettik buraya

arkadaşlar zor bir yaş sanırım 37. bebek istiyoruz ancak 6 aydır bi denememiz oldu ama nedense olmuyor.. soğan kürünü denedim inşallah umut olur...

hakkınızda hayırlısı olsun inşallah şifa olur soğan kürünüz.

kihh kih kihhhh
asyacımmm bugün doktora gidiyorum
rahim duvarımın ölçüsünü aldırcam
bakalım temel sağlammı dedilerki inceyse bebek tutunamazmış
biliyorsun etraf kolu komşu illa bişey diyip beyin bulantısı yapıyor ya ee haliyle soluğu doktorda alıyorum
bide adetim 3 aydır çok az geliyor yımırtalarım ''tükenmişlik sendromuna'' mı girdi ney bilemedim :))
onu konuşucam neden olur sebep neyim öğreneyim geleyim bi koşu hbrdar ederim sizide.

hayırlısı arkadaşım
millet para koparcak yer arıyor inan
allah korkusu olan iyi doktorlarla karşılaşmak önemli tabiki dogru yönlendiricek
ben tüp kapalıyken 3 ay serophene tedavisi gördüm
ki dr a da dedim bi hsg çekilelim tüp kapalıysa ilacın faydası olmucak diye
sen çok biliyon gibi yüzüme baktı bişey demedim artık bi umutla başlamıştım tabi hüsran bitti
sende yaza kadar böyle kilo falan derken inşallah herşey yoluna girer

Kimse yokmu kayış kopartsak azcık :) özledim beeee o muhabbetleri canımda sıkılıyo kım oyalıcak şimdi beni

ohoooooo senin gelceğini ne bilim be yavrıcık bilseydim gelirdim
bende özledim bende

ALLAH sağlık versin arkadaşım gerisi olur inşallaaah...ozaman iyice araştır meyveyi ozaman kullan tam olarak adı ne bende araştırayım...anneciğinde napsın hamilelik için dediler hemen aldı kıyamamm anneanne olmak nasip etsin ALLAhım ona tez zamanda hayırlısıyla inşallaaaah torun sevgisi çok başkamış evlattanda tatlıymış annem öyle diyo hele anneanneler başka oluyo tabii bu ay inşallaaah yüzün gülsün canım beniimm yumurtlamgünlerin yaklaştımı peki?

valla iyi doktor bulmak zor var aslında doktorumda kızımın doğumunu gerçekleştiren doktor çok iyiysi ama azcuk bütçemi sarsıyor
çalıştığı hastane çok uçuk fiyatlar napalım kader kısmet allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah

Rahim duvarı ölçüsümü onu nasıl ölcuyolarmıs yaw ben dusuk yaptgmda dr rahim içi zarının kalınlasması lazım 3 ay kadar korunun demıstı ama bi ilgisi olabılırmıkı bu dedgınle.gittinmi dr a canım ne dedi? benımde yarın fılmın sonucunu bı goturesım var caymazsam.amaan millet kafamıza sokmadık soru ısaretı bırakmıyor yaa hazır stresımız yetmezmıs gıbı bırde hadı bende buda varsa stresı oluyor. Geldim mybabym gece boyu ayaktaydım uyumadım sabaha kadar derste calısmadım agzımı ayırdım netın basında o dizi senin bu dizi benim bi ara hızımı alamadım esra erola bile baglıcaktım ucunu artık.dengem alt ust yıne gece ayakta gunduz yatakta derste calısasım gelmıyo puffff

ayy canım benim valla ya sorma adını bilmiyorum kk da 2 topik buldum oraya yazdım cvp gelmemiş henüz
bide benm 2 ablam varya onlar büyüttü kocaman oldular bizimki merakla bekleniyor anlıcağın
kv kp ilk olcak nasipse onlara da Allah nasip etsin inşallah canım isteyen herkese
bgn dr a gittim rahim duvarımı ölçsün diye :)))aldım ölçüsünü döndüm eve rahim mahim herşey normalmiş öle dedi dr.
bide adetim 3 aydır az geliyordu onu sordum bişey görünmüyor ama prolaktin ve tsh bakalım dedi kan verdim yrn alıcam sonucu
bu arada özel hastaneler uçmuş bu ne ya 40tl muayene ücreti + 32tl sadece tsh ve prolaktin hormonu bide diyor lh e2 falan da baktıralım öbür ay gelde adetin2.günü bide demesin mi hsg de çekelim laporoskopiden sonra çekilmesi gerekti niye çekmediler diye sordu da bende '' he tmm çekeriz'' dedim içimden de yalan yani diğer adetimde gitsem 500tl hsg testler falan gitti tüp bebek ilaçlarının yarı ücreti
ztn gitmicem hsg ye falan az bi zamanım kaldı tüp bebekde de gerek yok biliyorsunki.

yımırtlama günlerimde 14-20 şubat arası progasteron verdi ilaç 17.şubatta başla 7gün sabah akşam1 kez iç dedi de onu niye verdi anlamadımm :) hamiş olursam ben ilaç verdim de kaldımı dicekki kendince :) sonuçta o bebeğin tutunması için ilaç değilmi ya:44::44:

Devrelikten men edıyorum artık senii hamıleleri almıyoz biz gece sohbetlerine uyusunda buyusun bebıs dıye :)) hoş hamile olmayanlarıda bulamıyoruz ya. :) bi ben tek basıma sohbet edıyorum burda hahaa :) neyse uzun lafın kısası Kızçemin adı ne olcak çok kötü fena merak ettim. İsim düşündünüzmü tatlım

bi üstte dr ne dedi yazdım kuzum okuyuverirsin deme ordan

ölçüye gelince öle bi cm söylemedi tabiki sadece herşey normal bişeyin yok dedi yani muhtemelen snnkide öyle bişeydir tatlım

dizimi izledin bakim :) zombi filmleri fln seversen ''the walking dead'' dizisini mutlaka şiddetle tavsiye ederim

Tatlım 2 ay önce gittim özele bende 35 tl dedıgn gıbı muayne ücreti.Hormon tahlılıde 40 tl tuttu.500 nedir yaa bi yanlıslık olmasın yanls bılgı vermıs olabılırlermı.

Tatlım 2 ay önce gittim özele bende 35 tl dedıgn gıbı muayne ücreti.Hormon tahlılıde 40 tl tuttu.500 nedir yaa bi yanlıslık olmasın yanls bılgı vermıs olabılırlermı.

yok yok dogru diyor bugün bnm sadece tsh ve prolaktinden 32tl cik kopardı :)
ee bunun e2 si lh fsh si falan fişman düşün yani rahat bulur 500 ü kuzum uçmuş hastaneler yaaaaaaa

Son düzenleme:
bu arada serçemden haberi olan varmı
başka bir topikte üzücü bişey yazmış merak ettim inşallah herşey yolundadır.

Okudum okudum canım hadı gozunaydın.gebelık olmamasından zıyade tutunamıyor sanırım ınce olunca. progestoron vermiş bide oda olası bır gebelıkte tutunabılmesı ıcınmı ki.ya bu drların bı tanesıde bana ılac vs bısey vermıyor yaa bı klomen ver birşey ver dimi folıkasıt dıyıp gonderıyolar özelide yanı devletıde yaa.nedir yani anlamadım ne demem lazım cok acıl bebek ıstıyorum ben felanmı dıyonuz kız muaynelerde :)) bana su ısın sırrını bı verıverın baken :)

yok yok dogru diyor bugün bnm sadece tsh ve prolaktinden 32tl cik kopardı :)
ee bunun e2 si lh fsh si falan fişman düşün yani rahat bulur 500 ü kuzum uçmuş hastaneler yaaaaaaa

Zammı geldi acaba yaa e2si lh fsh tsh prolaktn hcg kısacası gonadotropin hormonlarının alayına 40 tl aldı benden 2 ay öncesi.amaan kürlerimiz var aktarlarda 1 lira 2 lira maksımum 5 lira nabeerrr :))

hahhahaah
ayyy duygusala bağlıyorum ben aglamaklı oluyorum bildiğin :2::2:
yok devrem kafasına göre takılıyor bu dr.lar bende anlamış değilim işin sırrını
sen test sonuçlarını götürüp kısa özet geçiyormusun peki dr a.
yani ona göre bi plan program yapar dr. sanırım sen biraz kaytarıyon

Zammı geldi acaba yaa e2si lh fsh tsh prolaktn hcg kısacası gonadotropin hormonlarının alayına 40 tl aldı benden 2 ay öncesi.amaan kürlerimiz var aktarlarda 1 lira 2 lira maksımum 5 lira nabeerrr :))

kih kih kihh
Ne alırsan 1 tl günleri düzenlenmeli aktarlarda da
alcan alışveriş sepetini ne yarıyorsa atacan sepete bal tarçın çörekotu aslan pençesi hayıt Allah ne verdiyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…