sogan kürü kullananlar

inşallah faydası olur kistin geçer üzülme lütfen herşeyde vardır bir hayır
Allah dermanı olmayan dert hastalık vermesin içini rahat tut canım
bide inanarak başlamak da önemli iyi geleceğine inan iyi olsun inşallah

Cok Sagol sen ve burada olan butun arkadaslar allain izniyle bunu atlaticaz ve ilk bebis haberimide siz sizlere vericem butun onerileriniz ve yardimlariniz icin cok cok tsk.

Ooooo topikte güzel haberler var nukraaamm canım benım hayırlı olsun lpgli bebişin :))) sıkı sıkı tutunsun inşallah anneciğinee :)darısı beybişimin basınaa inşallah dualarımız ıkınızlede canlarım.serçemm demek prensesisin geliyor haa ayy cimcimelere bayılıyorum ben yaa Rabbim bizlerede nasip etsin hayırlısıyla kavustursun sizleride canımm.mybaby lpg yi arastırıyorsun sanırımda meryem otu kullanıcaktın vazmıgectın.ya olmazsa diyerek bakıyorsanda bakma kuzum tam teslimiyetle gelicek insallah bebişin.
bende memleketimden döndüm dönüş yolundada gribe yakalandım burnumu cekipdurun bu ayda fikfik yok bebiş amaçlı rahm filmi cektirdiğim için korun korunma denmedi ama cektırdgım ayı bos gecırmek ıstedım ben.ılac verdıklerınden dolayı.dıs gebelık olayıda yasanabılıyormus cunku.bat 12 subat yenilenmiş tazelenmiş yumurtalarla öbür ay görüşürüz kızlaarr :))

hoşgeldinnnnnnnnnnnnnnnnn
sefalar getirdin
memleket havasını soludun geldin oh ne güzel bende yaptım aynısından biliosn iyi geldi anacıgımı görmek :)
sıcak sudan soguk suya elini koymama durumu hala devam ediyor gurbette olunca malum
prensesler gibi bakıldım :)
eee haliyle evime dönünce bal kabagına dönmüş kül kedisi gibi olup işlere koyuldum temizlik çamaşır felan filan neyseki bitti şükür

annem getirdi canım fatma ana eli otunu bi parçasını muska gibi yaptım üzerine bildiğimiz bütün duaları meryem suresini okuduk annemle birlkte sonra sağ göğsümde taşımaya başladım. yımırtlama dönemnde eşimden ayrı oldugum için bu ayı değerlendiremedik
bugün aadet oluyorum şubat mart ayında inşallah faydasını görürüm. bu ay ki yumurtlama dönemimde 3 4 gün suynuda içeyim diyorum başka topiklerde suyuda içiliyor denmiş ne zararı olacakki içsem diye düşünüyorum değil mi sonuçta mübarek ot.
ee tabi haliyle olmazsa diye düşünüp tüp bebekde araştırıyorum bi yandan hazırlık yapıyorum onada canım napayım
seninde dediin gibi yeni yumoşlarla bu ay müjdemizi alırız inşallah...

Canım aynen dedıgın gıbı memleketıme gıdıpte kılo almadan dondgum olmadı henuz anacıgım gelmeden nekadar sevdgm yemek varsa baslar yapmaya yedırdıgı yetmez gıbı koca bı valızlede buzluguma ıstıfler :) suan camasır temızlık yapılcak beklıyor esımde annesınde kalmıstı ama yınede eve bı el atılması gerekıyor ve kulkedısı olası yok hıc asyakızın ders calısması lazım yaa
Kuzucum nedense ben senın tüp taktırcagına hiç inanmıyorum heee benzınle calısıcan sen hararetini alıcak meryem otu evelallah:))
Tüpe gerek kalmadan hisarım gibi kavuscan ınsallah melegınee :) inanarak yapmak cok onemli biliyorsun ıncır kuru kullanırken sogana gore daha ınanarak yaptım soganı faydası olurmukı dıyerek tereddutle yapmıstım ama ıncırde olucak Allahın ıznıyle dıyerek ıcıyordum ıncırı kullanırkende hamıle kaldım bılıyorsun.o yüzden arastırma hıc tüpü aklını bulandırma kuzucum olmazsa ozaman düşünürsün diger seceneği tatlışkoom :) buarada folik nerelerde yahuuu calısıyordu tamamda hıcmı nete gırmez gari acep ??

sorma cnm ya giderken 7 kilo bavulla gidiyorum dönüşte 20kilo yük hakkımın tamamını kullanıyorum :))
anneler gıda istifliyor ben kıyafet ıvır zıvır derken dönüş yolu baya karlı oluyo ee haliyle alınan bir kaç kiloda ekstrası :))
benzinle çalışmak mı :44: eminmisin benzin çok yakıyo kuzum ya baksana 4 yıl oldu tükendik
İnşallah dediğin gibi olur canım tüp taktırmak gerekmez Allah ım bana ve isteyen herkese nasip etsin anne olmayı evlatlarımızı sağlıkla hayırlısıyla analı babalı büyütmeyi.
bide rahim duvarın incedir ondan da gebe kalamazsın dediler bir yaşıma daha girdim bunca zaman duymamıştım şimdi sırada onun kalınlıgını ölçtürmek var acaba gerçekten ince mi :26: bu gidişle kendi tüp bebeğiimi kendim yapıcam anne olma yolunda her adımı en ince ayrıntısına kadar inceleyip bizzat uyguladım biliyorsun.eee gerekli labratuvar ortamını oluşturduktan sonra ne kaldı ki geriye :))) transferde ederim sorun değil :)yaparız dimi kız sende gelirsin aradan senide çıkartırız :))

canım inşallah herşey yolundadır kendine dikkat et lütfen iyi haberlerini bekliyoruz

Asyam hosgeldin kuzu çok teşekkür ederim halay için :) Rabbim sizlerede nasip etsin bu duyguyu :) beybisin canım doktorun ne derse uy gerisi moral motivasyon duzenli beslenme ve tevekkül inşaallah olur canım :) mybayb canım nasılsın insaallah tupe gerek kalmadan gelir bebeğin annesini bekletmez :)

inşallah canım ya sağolasın
araştırıyorum işte zaman daraldı bi yandan fiyat doktor vs araştırmasına girdim
bakalım nasip kısmet bugün adet oldum da pek iyi değilim az sancım var elimde pc uzanıyorm öyle topiğe bakıp bakıp duruyorum kimseciklerde yok nerdesinizzz canlar hisarbusem serçem diğer arkadşlarrr hu huuuuuuuuuuuu

cok sevindim canımm allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah.....:)))

dün kontrole gittim... kızım olacak kistimde küçülüyomuş 3cm ... 1.5 cm küçülmüş 16 haftada. normal doğuma engelde değilmiş şükürler olsun.

dün kontrole gittim... kızım olacak kistimde küçülüyomuş 3cm ... 1.5 cm küçülmüş 16 haftada. normal doğuma engelde değilmiş şükürler olsun.

bir prenses daha mı geliyor maşallah
ne güzel Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin canım

kızlarr sizler nerlerdesiniz bu aradaaaaaaaaaaaaaa ?

folikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sende yoksun nerdesinnnnnnnnnnnnnn ?

hisarbuselik ??????

sercemmmmm ???????

beybişim güzel haberlerini bekliyoruz Allah ın izniyle

Hisarim mybaybm sercem beyazbulutum anneolmak ecem ve tebrik eden canlar hepinize cok tesekkur ederim kan tahlil sonucum 104 kızlar Rabbim bu duyguyu hepinize yasatsin
çok şükür allah bağışlasin inşallah sag salim kucagına almayi da nasip eder allahım. Darısı bizlere inşallah soğan kürü benim yüzümü hiç güldürdü.

Bu topikteki hamileler soğan kürü vesilesiyle mi hamile kaldı

Bu topikteki hamileler soğan kürü vesilesiyle mi hamile kaldı

soğan kürüyle kalanlarda var canım
tabi soğanı ve diğer şeyleri deneyip sonuç alamamış arkadşlarımız tüp bebek ve aşılama yöntemleri ile hamile kaldılar
Allah ım biizede bir vesile kılsın inşallah bebişlerimiz gelsin bizlerinde isteyen herkesin Allah ın izniyle

canım merakla iyi haberlerini bekliyorum
inşallah güzel haberlerini paylaşırsın bizimle
Allaha emanet ol arkadaşım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…