sogan kürü kullananlar

cnm Allah im yuzunu guldursun insallah.saglikla.guzel haberlerini bizimle paylasirsin insallahhhhhh. cok dikkat et kendine insallah sımsıki tutunurlar yavrularin

Bugün doktora ilk muayene için gittim keseyi gördük haftaya çarşamba kalp atışı için randevu verdi doktorum.Rabbim hepinize bu duyguları yasatsin hepinizi seviyorum

canlarım ben artık klomen yumrta takıbıher ay sonuc husran bunları yasamaktam bıktı. tam anlamıyla tedavıye gecmek ıstıyorum.ASILAMA NEDIR NASIL YAPILIYOR KAC GUN SURUYOR DEVLET KARSILIYORMU bunların cevabını paylasırmısınız . artık tam anlamıyla baslamak ıstıyorum doktorumla konusmadan sızlerden bılgı almak ıstedım cevaplarınızı beklıyorum

Bugün doktora ilk muayene için gittim keseyi gördük haftaya çarşamba kalp atışı için randevu verdi doktorum.Rabbim hepinize bu duyguları yasatsin hepinizi seviyorum
aaayy ne güzel şeyler yazmışsın nukraaaaam tekrar gözün aydın arkadaşım RABBİM sağsağlim kucağına almayı nasip etsin canımmm benimmmm
Kizlar 2adet kaliteli embriyo transfer edildi pazartesi sonuc belli olacak dua edin kizlar

hadi beybişim senden güzel haberler bekliyorum hayırlısıyla inşallaaaah aradaşım

Ay maşallah nukra... Rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın sağlıkla kucağından almak nasip olsun... Haberini okuyunca gözyaşlarıma engel olamadım. Hamilelik beni çok duygusallaştırdı..

Kizlar 2adet kaliteli embriyo transfer edildi pazartesi sonuc belli olacak dua edin kizlar

Beybişimm inşallah nukram gibi güzel haberlerini alıcaz seninde moralini yüksek tut kendini yorma emi tedbir senden taktir Allahtan canım. gelicek gelicek ikizler basıcak topiğimizi :))

canım devlet karşılıyor aşılama tedavisini
ilaç yada iğne ile başlanıyor yumurta takibi yapıyorlar yeterli büyüklüğe gelince çatlatma iğnesi yapıp
eşinden örnek alıp spermleri içine bırakıyorlar içerde döllenmesini bekliyorsun
tüp bebek gibi dışarda dölleyip transfer edilmiyor
sen yinede detaylı bilgi için doktorunla görüş tabiki
sen hsg çekilmişmiydin? yada sorun neydi kısaca özet geçermisin duaçiçeği

canımmmmmmmmmmmmmmm
nerlerdesin sen yahuuuuuuu
valla merktan çatlatırsınız insanı
yoksunuz hiç arada girip bakıp çıkma 2 satır bişiler yaz arkadaşım
halini hatrını soruyorum ama görmedin sanırım iyisinz deme herşey yolunda inşallah ?

bide annem bana umreden böyle kivi gibi ama ceviz kadar sert bir meyve getirmiş canım
az önce balkonda kırmayı denedim çakiçi vuruyorum ama banamısın demiyor kıramadım
eşim gelince ona deneticem
içinden çekirdek gibi bişey çıkıyomuş beyaz onu yicekmisin içcekmisn o kısmı bilmiyorum
annem adama sormuş o da dövcek içcek gibi hareket yapmış ama bilmiyorum hiç kaynıcakmı yencek mi ne olcak
senn bu konuda bilgin varmı?
sanırım orada bu meyve olarak geçiyor ama araştırdım bulamadım
bak resmini atayım ama bendeki hali bi kat daha kabugu vardı dışında hindistan cevizi gibi onu kırdım bu çıktı içinden şimdi tkrr kırmam gerek tabide beceremedim bu kısmını https://www.google.com.tr/search?q=...i%2F18212-bu-meyveyi-bilen-varmi.html;512;384

Beybişimm inşallah nukram gibi güzel haberlerini alıcaz seninde moralini yüksek tut kendini yorma emi tedbir senden taktir Allahtan canım. gelicek gelicek ikizler basıcak topiğimizi :))

kızçemmm naparsın beaaaaaa

Son düzenleme:

Adet sancısıylan kıvranırım yavruuum Sat 11.02 sen nişlepdurusun baken

Adet sancısıylan kıvranırım yavruuum Sat 11.02 sen nişlepdurusun baken

napim aynı tas aynı hamam misali
annem bi meyve getirmiş onu araştırıyorum
ama bi bilgiye ulaşamadım yaw
ne zmn kullanılcak ne olcak :))
şifamı aramaya çalışıyorum hala
benm sat yeni bitti sayılır işte yeni ay yeni umutlar misali :)

1,5 su bardagı klorsuz suylan kaynat iç:) bildiğimiz alıstıgmız bir yöntemnasılsa :))
İnşallah canım yenilenmiş tazelenmiş yımırtalarla verimli bir ay olur senin içun :)
benım sınava 5 ay gıbın bısure kaldı bebek işine yogunlasamıyorum yaa kafa olarak su dersten sukonu eksık bundan bu eksıkle gecıyor gunleer. rahim filmi sonucunu bılem druma gostermedım daha temız dedıler nasılsa dedım oturdum:9dişciye gıtmem lazım bu ayda curugum var gebelıkten once rektefe gerekiyor ahh bide su sıgarayı tekrar atabılsem (

hahhaha ayyy alemsin yaw koptummmm kızzzzzz
ne güzel işte sınav falan derken bebek kısmını unutursun başaramadıgımız da bu değilmiydi ztn bebek fikrini kafadan atmak :)
hani kafadan çıkarınca oluyo ya biliyorsun:44: hep öyle derler olmazsa olmasın de :)) hoş ben hiç başaramadım sanırım
sigaraya gelince bende içiyorum valla 3 senedir bırak başla bırak başla stres oldum iyicene
çok değil ztn günde 4 5 tanecik

canımmmm gerçekten görmedim buaralar çok yoğunuz benim oğlanı piyano kursuna yazdırdık gelip gidiyoruz okula onunla uğraşıyorum kızları merak ettimbaktım çıktım hemen...ben iyiyim şükür bulantılar geçti şiştimde bayaa )darısı başına inşallaaaah sen nasılsııın?

canımm ben hiç bilmiyorum bu meyveyi sende tam olarak bilmiyorsun nasıl kullanıldığını yeme sakın bişey olmasın

Hsg cekildi.sag kapali sol acik.yumurtlama sag tarafta oluyo kapali oldugu icinde spermle bulusmuyomus.sol tarafta klomenle yumurta buyutmeye calisyoz ama olmuyo sagda cift yumurta oluyo.napicami sasirdim heray ayni sey yarin kontrolum var asilamayi konuscam allahim guc ver bize ne olur

kızlar ben de soğan kürüyle ilgili başka bir topikteyim. arada buraya da bakıyorum konuşmalarınızı okuyunca çok güldüm yaaa hala gülüyorum alemsiz valla çok hoş muhabbet olmuş yorumsuz geçemedim

canım yaaa çok ilginçmiş. inan var bunda da bir hayr. çünkü hangi taraftan yumurta gelişeceğini drlar bilemez. sol tarafta geliştireceğiz demesinin sebebi yumurtalıklarını ilaçla uyarıp çok sayıda yumurta oluşmasını sağlamak. sen yine de temkinli ol ve yumurtalıklarını fazla uyartma. o rezervler bize lazım canım. inşaAllah kısa zamanda sonuca ulaşırsın.

arkadaşlar zor bir yaş sanırım 37. bebek istiyoruz ancak 6 aydır bi denememiz oldu ama nedense olmuyor.. soğan kürünü denedim inşallah umut olur...

Kürlerle kafayı yemiş bulunmaktayız artık :) ne bulursak kaynatıp içicez o kıvamdayız nirvanaya ulaştık arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…