sogan kürü kullananlar

canım bak o en dış kabuktan sonra kahverengi çıktı içinden
sonra ben o dış kahveliği rendeledim tamamen beyaz yaptım
bu gördüğün beyaz mermer bildiğin o kdr sertki anlatamam eşiminde bnmde parmağımız su topladı düşün rendelerken
senn yenmesi gereken dediğin çekirdeğe kdr dediğin yer neresi ki ?
benmkinn ortası delik ya acaba çekirdeği mi yok kafam karıştı kız vallahi :)
sen beyaz yerimi yencek kahve yerimi bi söle bakim
resimdeki kahve yer dersen :26:

Son düzenleme:

Canım bu meyve benim yediğim gibi degil sanki çünkü beyaz diye birşey yok tu icide disida kahverengiydi keçiboynuzu gibi bu hindistan cevizi gibi şaşırdım suan eee bu beyaz yerdir o zaman bunun yenicek tarafı o zaman iyide sert diyorsun nasıl olacak bizdeki aynı böyleydi disindan içe kadar rendelemistim bildigin meyve gibi cekirdegini atmistim çünkü yenmez bildiğin cekirdekti yani beyaz yer yoktu yani

Ay çok ilginç ya senn bahsettiğin bu meyve değilmi canım ya
ozaman napim ben bilemedim beyaz yerini rendelemiştim bala karışrıtıp yiyimmi.:26:
ztn gördüğün gibi yarısına kdr rendeleyebildim valla mermer gibi çok zor çok
neyse yarısı yeter artık yettiği kadar dimi canım :)

Zaten çok enteresan bana geldiğinde de dedim ben bunu nasıl yiicem getirene sordum dediki şifa niyetine ezmeye rendelemeye çalış olduğu kadar yersin bende işte rendelenicek yerleri rendeledim dediğin gibi xor oluyor ama oluyor sende öyle yaparsın çünkü hamile kalan bayanlarda öyle yapmış dış kahverengi yenicek gibi durmuyor mu canım onuda dahil etseydin

olurdu aslında fındık kabugu gibiydi o kısmı kolay rendelendi temizledim sandım aklımca, beyazını yicem diye bi hevesle
neyse bakalım canım dediğin gibi şifa niyetine inşallah bi kaç kaşıkda olsa yiyeceğim
meryem otunuda suya koydum sürahiye 3 4gün günde 1 bardak ondan da içeyim diyorum gerisi Allah ın takdiri tabiki
Senn nasıl gidiyor hamilelik herşey yolundadır inşallah Nukracıgım sağlık sizinle olsun.

kızlar adetim bitti sayılır aslan pençesi kürünede devam ediyorum ama yumurtalamaya yardımcı bir kürde kullansammmı acaba yoksa bu ay sadece bunamı devam etsem arı sütü bal polen alıp yesemmi nedersiniz

kızlar adetim bitti sayılır aslan pençesi kürünede devam ediyorum ama yumurtalamaya yardımcı bir kürde kullansammmı acaba yoksa bu ay sadece bunamı devam etsem arı sütü bal polen alıp yesemmi nedersiniz

hayırlı olsun yeni ay yeni yımırtalar yeni umutlar canım.
ben o kürleri hiç kullanmadım canım ne desem yalan olur. sakıncası olurmu olmazmı bilemiyorum
bende bu ay annemin umreden getirdiği Fatmaanaeli otu ve ismini bilmediğim bir meyveyi deniyorum
bakalım nasip kısmet şifa olsun inşallah hepimize

kızlar bende catlatma ıgnesı vuruldum ama yıne sag tarafta gelısmıs yumurta.bu ayda olmazsa gobekten ıgneye baslıcakmıs dua edın nolur kızlar olsun hayırlısıyla.cok yıpranıyorum hıc bısey gelmıyo elımden tekıstedıgım duanız ve moral vermenız sızlerden baska kımseyle paylasamıyorum ıyıkı varsınız

inşallah canım şu an ezan okunuyor onun hürmetine Rabbim bizi mucizesiyle sevindirsin amin amin selam ve dua ile

Ayy insaAllah mucizen gelir canim.
Bnde pek iyi degilim bu aralar.hatta bu sabah esime kendime dun aldigim bi kiyafeti gosterdim bol degil mi dedi bende hamile olunca giyerim dedim ve gozyaslarimi tutamadim. Sarilip bana sende anne olcaksin uzulme dedi o oyle dedi ya snki yarin hamile olcakmis gibi sevindim. iyiki anlayisli bi kocam var iyiki hayatimda bu surecte hic beni strese sokmuyor.

inşallah canım şu an ezan okunuyor onun hürmetine Rabbim bizi mucizesiyle sevindirsin amin amin selam ve dua ile
amin canm.amin

Bayanlar size sorum olucak benim için çok önemli.Geçen ay 14 ocakda regl oldum 27 ocakta şu kürü deneym dedim.Adetin 10. gunu baslanıyormus ben 13. günü başlamıs oldum, bir bardak içtim 27 ocakta.Başkada içmedim içemedim midem kabul etmedi.Bu ay ise 11 şubatda olmam gerekiyordu.4 gun gecikti olmadı. Daha önce hiç gecikme yaşamadım.ama 3 gundur ara ara gıren adet sancım oldu kanama yok.Gebelik gibi birşeyde hissetmiyorum kalamıyordum zaten aylrdır.Bu bır bardak sogan kürü gecıkmeye etken olabılırmı ? Test yapıp hayal kırıklıgı yaşamakta istemiyorum çok umutlanmakta.Sizde yaptımı hiç gecikme

bence bir bardakla bişi olmaz.ümitlenmiyorsan test yapınca hayal kırıklığına uğramazsın.benim 9 gün gecikti ama kist vardı belki ondan.bu sabah test yaptım çıkmadı.ilaç içtim ben de.hastayım.bence bekleyebilirsen 1 hafta bekle test yap bişi çıkmazsa kan ver kesin sonucu öğren canım.

Kist bendede var cnm ama yıllardır duruyor hiç gecikme yapmadı.Bende bekliycem sabredıcem sanırım 3 4 gun daha..

Kist bendede var cnm ama yıllardır duruyor hiç gecikme yapmadı.Bende bekliycem sabredıcem sanırım 3 4 gun daha..

acaba kistin mi büyüdü?biraz daha dur bence kontrole git.
ben bugün kendimden emin oldum gebelik testiyle adaçayı bile içtim.tabi sen sakın içeyim deme.inş bebektir belli olmaz ki.aman git test yap ya:) beklemek bence daha kötü ya.2.çizgiyi görememeye de alışıyo insan :) inş 2. çizgiyi görürsün

^^Evim Sensin^^
ağlamaktan öldüm yaaaaaaaaaaaaaaaaa
ayyyyyyy izlememiştim neden izlemediysem daha önce duygusala bağladım iyice soğan moğan hakgetire

^^Evim Sensin^^
ağlamaktan öldüm yaaaaaaaaaaaaaaaaa
ayyyyyyy izlememiştim neden izlemediysem daha önce duygusala bağladım iyice soğan moğan hakgetire

:)Bir Özcan Deniz klasiğiydi canım :) evin icinde 2 3 gun sen yarim idun diye dolandım eşime gına getırmıstım artıko gunden sonra duygusal bır fılme goturmedı beni hahaha komedi takılıyoruz carpıyor beni aşk meşk filmleri:)

yaaa asyammm hoşgeldin baken
bizde hiç aşk filmi izlemeyiz nitekim yalnız oldugum için izleyebildim ztn tv de
yoksa mümkün değil beraber izlemek.biz anca beraber gerilim izliyruz korku izliyoruz fantastik izliyoruz öle işteee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…