sogan kürü kullananlar

canlarım ne guzel haberler alıyoruz sizlerden . darısı bızlerın başına .. duanızı eksık etmeyın sızın duanız vesile olur belki bizde hasret cekmeyiz ben hala klomene devam ediyorum catlatma iğnesi vurulmayı beklerken gecen ay kendılıgınden catladı yumurtam dikkat ettim ama olmadı bu ay esımede klomen verdı ınsallah vakti zamanı gelmiştir.. hamileller lutfen bızlerede dua edın

ne zor bi sınavmıs ınsan kendını yarım hıssedıyo caresız tukenmıs... rabbım ol demeyınce olmayacak biliyorum ama bu zamana kadar ne duyduysam hamıle kalmak adına denedım ılk defa duzenlı tedavı oluyorum ayda 5 kez hastaneye gıtmek bıle yoruyo ınsanı.. yeterkı olsun herseye katlanırım ama olmuyosa vardır ALLAHIN BI BILDIGI demek sukunetle beklemek en ıyı yapabıldıgım sey heralde... site site gezmek istemiyorum artık,cevremdekılerın lafları sacma sapan seylerle karsıma cıkmaları oyle yıpratıyokı benı ama kımseye anlatamıyosun tabı. bazen en yakının esın bıle hıssetmıyo senın ne kadar acı cektıgını.. zaman dıyorum sabır dıyorum ama gun gectıkce hevesımı kırıyolar bazen hayalını bıle kursam zehır edıyolar ıste.. bırden bıre aglamak sonra hırslanmak umutlanmakk her ay her ay aynı seylerı yasamak ... ALLAHIM YARDIM ET,MERHAMET ET BIZE AMİN

Nukram canim gozun aydin allah tamamina erdirsin benimde dun yumurtalar toplandi transferi bekliyorum dua edin kizlar
beybişim canım Allah yar ve yardımcın olsun inşallah.
seninde güzel haberlerini duyup halaya duracagız inşallah
dualarımız seninle

Mybabym canım benim çok sağol darısı senin başına kuzu tezzamanda inşaallah :)

amin canım amin inşallah.
nukracım bide transferden sonra nelere dikkat ettin herhangi bi konuda dikkat edin diyeceğin bişey varmı?
merak ettim :18:
Allaha emanet ol Allah topiğimizin ve diğer tüm hamişlerimizi nazarlardan korusun Amin...!

canım okuyunca ''aynı ben'' gibi desemde kendimce
işte o UMUT etmek varya o umut etmek
içimdeki tüm acıları silip süpüren o umut olmasa ne yapardık
sabrımızın sonu selamete erecek inşallah
Rabbimin bizim içnde yazdıgı hayırlı bir yazı vardır elbet
hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin rabbim

kızlar bide bişey sorucam
ben özelde tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum
yani devletin bu konuda herhangi bi desteği varmı bilginiz varmı?
desteği var diye biliyorum ama hangi şartlarda emin değilim

Ayy meraba bende geldimm. Gecen ay 34 mm kistim vardi adetten sonra gittim 31 mm olmus. Sogan suyu iceyimmi sizce? Kistim oldugu halde hamile kalabilir miyim? Sorub olur mu yani doktor korun yada korunma die bisi demedi de..

kızlar bide bişey sorucam
ben özelde tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum
yani devletin bu konuda herhangi bi desteği varmı bilginiz varmı?
desteği var diye biliyorum ama hangi şartlarda emin değilim

Bnde devlet destegi var die duymustum canim

Kızlar bugün ku tahlilim 507 çıktı doktorum haftaya çarşambaya muayene için çağırdı. Mybaby canım devlette 2 veya 3kere aşılama yaptırdıktan sonra eger olmazsa o zaman tupbebek için rapor cikartiliyor hatta devletle anlaşmalı özel hastahanelerde böyle yapıyor kuzenim 1kere aşılama denedi olmadı 2.icin rapor çıkardı rapor icin eslerin dogal yolla cocuk sahibi olamadigina kanaat getirip doktorlar tarafından onaylaniyor sistem böyle canım.Ben transferden sonra 2gun yattım sonra çok fazla ani hareketler yapmadan normal yasantima döndüm aklına takilan birsey olursa sor yine Rabbim tüm isteyenlerin yardımcısı olsun bu duyguyu hepinize yasatsin

ne zaman gececk bugunler ne zaman hersey yoluna gırecek ne zaman bende derın uykulara dalıcam böyle bombos pc başında oturmaktan oyle sıkıldımkı ALLAHIM YARDIM ET SEN OL DEMEZSEN OLMAZ NE OLUR GUC VER BIZLERE ... :2::2::2:

dile kolay nasılda gecmıs zaman... insanın acıları azda olsa hafiflemezmi geçmiyor işte geçmeyecekte meleime kavusmadan bitmeyecek bu ızdırap... günlük yazamıyorum acılarımı kimseye belli etmemeye calısıyorum inadına gülmek yasamaya calısmak bu olsa gerek iyiki burası var iyiki sizler varsınız.simdi degil belki ama yazdıklarımı okuyunca hiç tanımadıgınız kardesınıze hakvereceginizi düşünüyorum:) yok yok onuda umut edıyorum dua edın bana lutfen

Kizlar bende yarindan itibaren kullanmaya baslicam adetim bugun bitti fakat bu kuru yumurtlama doneminde kullana bilirmiyim yoksa olmaz mi?

Kizlar bende yarindan itibaren kullanmaya baslicam adetim bugun bitti fakat bu kuru yumurtlama doneminde kullana bilirmiyim yoksa olmaz mi?

arkadaşım diğer topiğe de yazmıştın o yüzden burdan da cevap verme greği duydum. Saraçoğlunun küre başlama tarihi olarak tavsiye ettiği dönem adetin bitip temizlendikten bir hafta sonrasıdır. bu dönem başlanması daha faydalıymış

merhaba arkadaşım. yazdıklarını görünce kayıtsız kalamadım. lütfen kendini harap etme. sen hayatın merkezi, anlamı çocuk sahibi olmakmış gibi düşünürsen bununla imtihan olunursun. bak ben de evliliğimde 4.yılıma doğru yaklaşıyorum ve hala bebeğim yok. uzun zamandır istiyoruz ama Rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olacak. duanı et ve teslim ol Yaradana. şikayet yok, ağlamak sızlamak yok, eksik hissetmek yok, lütfen anı yaşa ve akışına bırak. dua edelim kardeşim, muhakkak ediyorsun, inançlısın belli ki ama yine de teslimiyet konusunda sıkıntı yaşıyoruz bazen. Allah yardımcımız olsun

Cok sagol canim

oh maşallah nukracım ne güzel canım darısı beybişimin başına inşallah.transfer olucaktı inşallah bebeği sıkı sıkı tutunur onunda allah yardımcısı olsun valla aklımdasınız hep günlük bi girip bakmadan edemiyorum inanın :)
Aman aman sen yinede dikkat et canım çok hareket etme bu 2 hafta dinlen biraz pek hareketlenme yinede

tüp bebek konusuna gelince ama ben aşılama denemek istemiyorum.yani ne bende nede eşimde kesinlikle dogal yollardan çocuk olmaz gibi bi rapor yok.yani hiçbir doktor böyle bişey demedi . bu durumda devlet neden illa önce aşılama yapacaksınız tutmazsa tüp bebek der anlamam :26: yani direk tüp bebek olunca masraflarına karışmıyorum diyor devletimiz. sanki keyfimden tüp bebek yaptırıyorum töbe ya sen yardımcımız ol Allah ım senden başka isteyeceğimiz kapı yok sen Ol dersin ve Olur.

cnm lütfen harap etme kendini böyle
Rabbimin bi bildiği vardır elbet, bizim için yazdıgı hayırlı bir yazı vardır elbet değil mi
Herkesin bi sınaması var bizimde bu demekki Allah başka keder dert vermesin
Bizimde meleğimiz olucak sadece zamanı var hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim herkese

kesinlikle haklısın arkadaşım.
kendimizi salmayalım hayata dolu dolu bakmaya umut etmeye devam edelim
umudumuz olmazsa ne kalır ki geriye zaten
Rabbim dualarımızı kabul eder inşallah.

Kizlar yumurtanin dollenmesi cok iyiymis o yuzden doktor yarin transfer yapacak cok heyecanliyim nukram canim tavsiyelerin var mi transferden sonra birde ben jel kullaniyorum birde progesteron igne sen ne kullandin

,

şifan olsun canım
adet bittikten 2 3 gün sonra başlıcaksın işte 15 gün içiceksin yumurtlama döneminde içiliyor diye biliyorum

Kizlar yumurtanin dollenmesi cok iyiymis o yuzden doktor yarin transfer yapacak cok heyecanliyim nukram canim tavsiyelerin var mi transferden sonra birde ben jel kullaniyorum birde progesteron igne sen ne kullandin

ayyy beybişim :18::18::18: valla bende heycan yaptım senin için
inşallah güzel haberlerini paylaşırsın bizimle canım
Allah yardımcın olsun arkadaşım dualrımızdasınız

kızlar rahim duvarı ne zaman ölçülür benim rahim duvarım ince olabiilirmiş miş de acaba hangi gün gidicem adet bitince mi adetten önce mi bilginiz varmı ?

,

şifan olsun canım
adet bittikten 2 3 gün sonra başlıcaksın işte 15 gün içiceksin yumurtlama döneminde içiliyor diye biliyorum

Cok sagol canim ama bugun doktordaydim yine ve doktorum bana sol yumurtaligimda cikolata kisti oldugunu soyledi daha bir kac ay once hic bisey yoktu simdi bide bu cikti moralim cok bozuk daha oglen hic bi sorun yok diye yazmistim doktoruma isi biraktigim icin bi evrak lazimdi onun icin gittim gel bi bakalim dedi ben yok filan dedim hazirlikli olmadigim icin adam israr etti tuttu en sonunda pes ettim belkide kadar ben ne icin gittim ne cikti biraz once yine sogan suyunu ictim artik 15 gun yapicam sonrada hastaneye tekrar muaneye gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…