sogan kürü kullananlar

merhaba
adetin bittikten 7 gün sonra başlayıp 15 gün sabah akşam taze hazırlayarak uyguluyorsun:
1,5 bardak klorsuz suyu (musluk suyu olmayacak) kaynatıyorsun
kahverengi kabuklu (mor ve beyaz soğan olmayacak) soğanın en dış kabuğunu alıp dörde bölüp kaynayan suya atıyorsun
5 dk ağzı kapalı olarak orta ateşte kaynatıyorsun
bir müddet demlenmeye bıraktıktan sonra soğutmadan süzüp içiyorsun
ve bunu adetin gelse bile 15 gün sabah akşam içiyorsun. her seferinde taze hazırlayarak.
daha sonra adete 10 gün kala 10 gün boyunca tekrar içiyorsun(bu şekilde 3-4 adet dönemi kullanılabilirmiş)
şifa olsun :KK34:

benim bide şöyle bir sıkıntım var geçen ay 4. de regli oldum ancak bu ay regli olmadım test yaptım evde ve hastanede hepsi negatif çıktı hamile olma ihtimalim varmı eşim ve ben hayal kırıklığına her testte ugradık ben doktora gitmek bile istemiyorum degil test yapmak geçen ay gittim tertemiz sin dedi bir sorunda yok neden bu ay reğli olmadım bilmiyorum . hamile olma ihtimalim varmı yokmu.

benim bide şöyle bir sıkıntım var geçen ay 4. de regli oldum ancak bu ay regli olmadım test yaptım evde ve hastanede hepsi negatif çıktı hamile olma ihtimalim varmı eşim ve ben hayal kırıklığına her testte ugradık ben doktora gitmek bile istemiyorum degil test yapmak geçen ay gittim tertemiz sin dedi bir sorunda yok neden bu ay reğli olmadım bilmiyorum . hamile olma ihtimalim varmı yokmu.

yani adetin 26 gün gecikti öyle mi? doktora gitmen gerek arkadaşım. adet söktürücü filan verir. önce adetini ol, bişey olmadığından emin ol. sonra kürleri dene bence.

yani adetin 26 gün gecikti öyle mi? doktora gitmen gerek arkadaşım. adet söktürücü filan verir. önce adetini ol, bişey olmadığından emin ol. sonra kürleri dene bence.

geçen ay tedavi için gittim birşeyimin olmadığını söyledi bu ay adet gecikmem olunca aradım test yap gel bakalım dedi test negatifti ozaman bbekle bakalım biraz daha dedi ama kafam acayip karışık .... :KK43:((

geçen ay tedavi için gittim birşeyimin olmadığını söyledi bu ay adet gecikmem olunca aradım test yap gel bakalım dedi test negatifti ozaman bbekle bakalım biraz daha dedi ama kafam acayip karışık .... :KK43:((

canım ben de az önce geç döllenme ile ilgili deneyimleri araştırıyordum. 26 gün az değil ama madem biraz daha bekle. testi tekrar ettin mi peki? veya doktoruna 26 gün geciktiğini söyledin mi? benim de 3-4 gün oldu gecikeli. normalde hiç gecikme yaşamam ama kan tahlilim de negatif. bakalım bekliyorum. ama sen uzun bir bekleyişten bahsediyorsun. bir kan tahlili daha yaptır bence.

canım ben de az önce geç döllenme ile ilgili deneyimleri araştırıyordum. 26 gün az değil ama madem biraz daha bekle. testi tekrar ettin mi peki? veya doktoruna 26 gün geciktiğini söyledin mi? benim de 3-4 gün oldu gecikeli. normalde hiç gecikme yaşamam ama kan tahlilim de negatif. bakalım bekliyorum. ama sen uzun bir bekleyişten bahsediyorsun. bir kan tahlili daha yaptır bence.

haklısınız benim de içim hiç rahat değil zaten kan testini tekrarlayıp sizlerede yazarım sonucu kür için çok saolu ben bunuda deneyecegim..

İyi aksamlar kizlar. Sartmidir bu kure adet bitiminde baslamak. Benim adetlerim duzensiz ve bu kure baslamak istiyorum pcos var. Ne yapacagimi bilemedim :KK43: Simdi baslasam bir faydasi olmaz mi ?

kizlar
benim minigim kizmis
sukurler olsun
darisi isteyen herkesin basina
bugun ogrendim cok sevindim
Rabbim korusun sagsalim dogurmayida nasib etsin amin:KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK52::KK52: sercem canım prensesin geliyor demek
Rabbim dualarımızı kabul etsin canım
kendine dikkat et canını sıkma bebeğinide üzme tamam mı :)

ayyy nukracımmmmm:KK9::emir_bebek::nazar::KK49::KK53::KK53::KK53::KK53::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
canımcım bebeğin seninle Allah ın izniyle çok ama çok sevindim inan
güzel haberlerini bekliyoruz bak habersiz koyma bizi tamam mı

Oooo super nukraa ozaman hamilesin masaallah kana gittinmi biran once doktora git ilac folik asit progesteron coraspin ne gerekiyorsa hemen baslansin.
cok sevindim Rabbim hayirli evlat olmalarini nasip etsin ikiz annesi olcaksin cok guzel masaallah

Selam kizlar oncelikle hayirli olsun sercem kizin oluyormus Rabbim saglikli hayirli evlat olmasini nasip etsin Insaallah

nukram sanirim tupbebek yaptirdin canim Insaallah tutmustur Rabbim o sevincli haberi almani nasip etsin. Sunu soylemem lazim beni yanlis anlama lutfen bende asilama yaptirdigimda 10. Gun idrar testi yaptigimda positif cikmisti nedenide su verdikleri ignede bhcg var ve o yuzden hamileysende degilsende positif cikar. Bunu neden soyluyorum simdiden umitlenipte sonradan uzulmeni istemedigim icin ben bunlari burda ogrendim ve iyiki bana soylemislerdi bunu ama ben yinede idrar testi yapmak zorundaydim ve hamile olmadigim halde positifti
cok erken yapmissin sende sanirim ve 13. Gununden itibaren idrardan atiliyor ignenin etkisi ve dogru sonuc verir anca 3gun daha sabret. Guzel haberlerini bekliyoruz Insaallah Rabbim saglikli hayirli gebelik nasip etsin
sagol bitanem amin Rabbim herkese nasib etsin:KK16: sen nerelerdesin neden gelmiyorsun buralara neler yaptin bitanem anlatsana
serçeeem çok sevindm ben sana demiştim kızın olcak diyeee:KK66: hayırlı uğurlu olsun inşallaaaah kızlarımızz canım benimm:KK16:
evet hisarim bitanem soylemisdin ya cok sevindim:KK16: inan bende dualarina amin siz nasilsiniz nasil geciyor gunler?
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:nukram canim tebrik ederim Rabbim sagsalim kucagina almayida nasib etsin ya cok sevindim bitanem ben demisdim ama
simdi sira beybisimin halayinda:KK62::KK62::KK64::KK64::KK64:
Hayırlı olsun :) ben meraktan çatlıyorum :p 6 şubatta kontrolüm... rabbim saglikli sihatli kucagimiza almayida nasip etsin insallah :KK70:
insallah en kisa urede sende oyrenirsin canim benim duana aminnnnnnnnnnnnnn
:KK52::KK52: sercem canım prensesin geliyor demek
Rabbim dualarımızı kabul etsin canım
kendine dikkat et canını sıkma bebeğinide üzme tamam mı :)

ayyy nukracımmmmm:KK9::emir_bebek::nazar::KK49::KK53::KK53::KK53::KK53::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
canımcım bebeğin seninle Allah ın izniyle çok ama çok sevindim inan
güzel haberlerini bekliyoruz bak habersiz koyma bizi tamam mı
sagol bitanem Rabbim en kisa surede sana da nasib etsin
uzulmemek bazi seylere elde degil ama
babamiz hala bilmiyor kizimiz olacagini kusuz 10 gun oldu ne ariyor ne soruyor:KK50:

Hisarim mybaybm sercem beyazbulutum anneolmak ecem ve tebrik eden canlar hepinize cok tesekkur ederim kan tahlil sonucum 104 kızlar Rabbim bu duyguyu hepinize yasatsin

Hisarim mybaybm sercem beyazbulutum anneolmak ecem ve tebrik eden canlar hepinize cok tesekkur ederim kan tahlil sonucum 104 kızlar Rabbim bu duyguyu hepinize yasatsin

ohhhhhhhh şimdi gönül rahatlıgıyla halaya durabilirimmmmmmmmm:KK9::KK9:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

canım benim sağsalim kucagına almayı nasip etsin rabbim
Allah nazarlardan korusun
bakalım benimde son 2 ayım şubat mart olmazsa nisan tüp bebek yolu gözüküyor
inşallah gerek kalmaz ama herşey rabbimden bişeyi bizede vesile kılar inşallah

Nukram canim gozun aydin allah tamamina erdirsin benimde dun yumurtalar toplandi transferi bekliyorum dua edin kizlar

ohhhhhhhh şimdi gönül rahatlıgıyla halaya durabilirimmmmmmmmm:KK9::KK9:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

canım benim sağsalim kucagına almayı nasip etsin rabbim
Allah nazarlardan korusun
bakalım benimde son 2 ayım şubat mart olmazsa nisan tüp bebek yolu gözüküyor
inşallah gerek kalmaz ama herşey rabbimden bişeyi bizede vesile kılar inşallah

Mybabym canım benim çok sağol darısı senin başına kuzu tezzamanda inşaallah :)

Nukram canim gozun aydin allah tamamina erdirsin benimde dun yumurtalar toplandi transferi bekliyorum dua edin kizlar

Beybisin teşekkür ederim canım inşaallah senin bebeginde gelicek Rabbim rastgetirsin dualarimiz seninle canım kactane yumurta toplandı transfer ne zaman olucak merak ettim :)

Beybisin teşekkür ederim canım inşaallah senin bebeginde gelicek Rabbim rastgetirsin dualarimiz seninle canım kactane yumurta toplandı transfer ne zaman olucak merak ettim :)

Canim 6 tane toplandi 6 si tuttu 4 u 1. Kaliteymis yarinda transfer olacak

X