sogan kürü kullananlar

geçmiş olsun asyaam incirden olcağını sanmıyorum yaa ondan olabilirmiki şimdi ne durumdasın

geçmiş olsun asyaam incirden olcağını sanmıyorum yaa ondan olabilirmiki şimdi ne durumdasın

Canım az da olsa kanamam var bugunde soganda duymustum bunu ama ıncırde hıc duymamıstım. nette cok nadırde olsa ara kanama yasayan varmıs dr gıdıcem kafamı kaldırabılırsem.

İlk kez basıma gelınce boyle bısey sasırdım ve dırek ıncıre yordum tatlım. soganda ara kanama yasayanları duymustmda ıncırde duymamıstım netten arastırdım bıraz ama cok nadırde olsa yasayan var ara kanamayı. sabah aksam iciyordum teke dusurdum sadece aksamları ıcıyorum artık. kafamı az kaldırabılırsem gidicem dr a.bırde cuma yıkandım cumartesı ılıskı olmustu ertesı gun kanama acaba rahımdekı yara yenıdenmı nuksettı kı dedım bırde

Kızlar catlatma iğnemi yaptım kendime çarşamba günü asilama olucak kv zedeyim bu aralar dualarinizi bekliyorum canlarim :)

Kızlar catlatma iğnemi yaptım kendime çarşamba günü asilama olucak kv zedeyim bu aralar dualarinizi bekliyorum canlarim :)

Nukram ınsallah hersey yolunda gıder canım ılk ve son asılaman olsun ınsallah. bu dönemde stresten kv den uzak dur problemlıyse canım:)

Ramazandan önce ne hareketlı bir topikti burası yaa.durulduk yorulduk sanki biraz
Kızlar bende kanama devam ediyor ustelık artarak adet kadar yogun degıl ama.yarın dr randevum var busefer özele gıdıyorum sacma sapan bırı denkgelmesın umuduyla. ınsallah kötü bir sey degıldır dua edın bana kızlar.

Folik buarada sen nerelerdesın kuzum mybabyninde dedıgı gıbı bı kacgundur yoksn ortalarda kabugunamı cekıldın naptın?

Rabbim yuzunu guldursun nukram insallah bu sefer olucak
insallah kotu sey degildir asyam
dualarimiz seninle Rabbim Yar ve Yardimcin olsun

Canım az da olsa kanamam var bugunde soganda duymustum bunu ama ıncırde hıc duymamıstım. nette cok nadırde olsa ara kanama yasayan varmıs dr gıdıcem kafamı kaldırabılırsem.
tekrar çok geçmiş olsun canmm bol bol meyve ye...buara incir kürünü yapma istersen asyam yapmıyorsun değilmi?

hadii hayırlı uğurlu olsun inşallaaaaah nukraam bize güzel haberler ver

kızlar dr dan gelıyorum. vajinal muayne yaptı yumurtalıklar temız, ama rahımde et gibi birşey varmıs kan tahlılı verdım sonuclar yarın cıkıcak. et parcası ıcınde önce rahım fılmı cektırıp tuplerde tıkanıklık varmı yokmu ona bakılıcakmıs hemde et parçası olup olmadıgı netlesıcekmıs. et parcasıysa(polip) operasyonla alınıcakmıs olası bır gebelıkte dusuge neden olabılırmıs,kanamamı kesmek ıcın ılac verıcek ama tahlıl sonuclarıma gore. ıyı bı drdu tedavı gecmısımı uzun uzun sordu bende anlattım. hsg cektırmemı oncede soylemıstı drun bırı ama yanasmamıstım kımyasal bı ılac sonucta sıkılan dıye ((

hayırlı ugurlu olsun canım inşallah sonucuda iyi olur bize hamileyim haberi ile geri dönersin
aşılamadan sonra dinlenmeye bak canım çok agır işler falan yapma sakın
hayırlara vesile olması dileğimle canım ...

evet canım Ramazan araya girdi sonra toparlanamadık haliyle hisarcım artık hamile o yüzden erken uyuyordur sanıyorum
sen de dershane ev derken erken kaçar oldun ee bende siz olmayınca haliyle ugramıyorum gece sohbetlerine
bakalım inşallah toparlanırız yine bu aralar herkes bi telaşlarda
Folikkkkciğimibende merak ettim nerlerde acaba:44:

canım şükür iyi bir doktora gelmişsin
bencede bu hsg çekilmelisin tüplerdeki tıkanıklıga bakılmalı
eşinde spermiyogram vermeli ki çıkan sonuçlara göre dogru tedavi uygulansın
bak bana doktor hsg çekilmeden serophene verdi 3 ay boşuna içtim meger tek tüp tıkalıymış
ee haliyle yumurtalar kapalı tarafta gelişince tedavim başarısız oldu
bunlar temel faktörler halletmen lazım snnde.
rahimdeki polip içinde umarım önemli bişey yoktur canım yarın haberdar et bizide

Hisar Merhaba sen soğan kürü ile mi hamile kaldın bende nisan ayında soğan kürüyl e hamile kalmıştım ama sağlıksız olduğu için düştü bugün adetim in 1. Günü tekrar yapicam inşallah bu ay olur allahım hepimizin yardımcısı olsun

Kızlar canlarim çok sagolun Rabbim razi olsun hepinizden asyam mybabym Rabbim hayırlı doktorla karsilastirdin sizleri ve tüm zorda olanlari hisarim sercemim sizede rahatlık sorunsuz gebelik diliyorum öpüyorum hepinizi ozleniyorsunuz

Nukram, cnm arkadaşım, çok sevindim. hayırlı uğurlu olsun inşallah. Allah sabrının mükafatını versin, sesimizi duysun, evinize neşe - nur topu gibi evlatlar nasip etsin cnm

doktora gitmene ve iyi bir doktora denk gelmene çoook sevindim. artık ihmal etme, düzenli git ve dediklerini yap lütfen. rahimdeki parça umarım sorun çıkarmaz sana. hakkında hayırlısı olsun cnm.

Folikkkkciğimibende merak ettim nerlerde acaba:44:

Nasılsın canım sesin çıkmıyor :)

sağolun kızlar, ben yeni bir işe başlıyorum da, nukra biliyordu sanırım. şimdilik 1 ay staj programındayım. çok yoğun. istanbul çok zor sabah 5 gibi kalkıyorum. 6 buçukta çıkıyorum evden sbh ezanıyla. 9'da iş yerinde olabilmek için. akşam 6'da çıkıyorum ve eve 9'dan önce girersem seviniyorum 10 buçukta pertim. ama girersem mutlaka okuyorum burayı. kendinize iyi bakın. sizi seviyore aa bu arada bugün regl oldum. hormon yediğimle kaldım yani bu ay. neyse, bunu da denemedik demeyiz. hakkımızda hayırlısı

canım hoşgeldin :))
valla merak ettik aman çok şükür sebebi yeni başladıgın işmiş
hayırlısı olsun be folikcim napcaksın işte nasip
bizimde var bi vakti saatimiz dua edelm bol bol
bende yarın meryem suresine başlayacağım

Tahlil sonuclarına göre hcg 46 çıktı yarın tekrar hcg ve progesteron? na bakıcak. düşük yapma olasılıgın yüksek dedi. rahimde et parçası gibi görünen şey gebelikmiş yani.Dualarınızı bekliyorum canlar.

Canim gozun aydin guzel arkadasim bebegin ins sana sikica tutunur annesi dualarimiz seninle ins asyam inan cok sevindim

Beybişim 6 aralıkta adet oldumm 4 5 gün sürer biter zaten. 13ünde yıkandım.14ünde ilişki oldu ve ılıskıden 1 gün sonrası kanama basladı.ve kanama hala devam ediyor canım. Görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…