sogan kürü kullananlar

Kızlar bende pko luyum.1,5 senelik evliyim.hiç korunmadım ama bebek olmuyor.soğan kürünü deneyeyim dedim tadı beni mahvetti.içer içmez midemi boşalttım.ne yapacağımı bilemiyorum.sizler nasıl dayandınız o tada..ben mi abartıyorum anlamadım..yardım lütfen...

Canım tadı berbat ama mybabynın dedgı gıbı ılık iç ve burnunu tıkayarak burnun tıkalıyken bi kasık nutella yiyordum ben hiç bişey kalmıyordu koku tad. şifa olsun ınsallah

ağzına sağlık tatlım ne güzel demişsin ama illaki arada bir böyle dibe vuruyorum tükeniyorum bi an
sonra toparlanıyorum Rabbim ne eylerse güzel eyler buna inanıyorum rahatlıyorum
sen nasılsın ne zaman aşılama nasipse ?

tililiii yehu heyy heyyyy heyyyyyy teyyy teyyy:KK9::KK49::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK66::KK74:
tebrikler sağsağlim sağlıkla kucağına al canım
darısı bizlerin başına :nazar:

ooooooooooo hoşgeldin:KK3:
naber beyazbulutcum bende haberler aynı adet dönemimdeyim
yine bi karamsarlık çöktü haliyle
adet bitince yeni umutlr yeni ufuklar işte :KK51:

diyosunnnnn:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
ozaman al sana :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK37::KK37::KK37::KK37:
bizim gız bene bak biyo ne decem sana :))
nedipdurun baken :nazar:

ayy sorma canım izmirde aynı şekilde bir aktarcıda eşimin morfoloji yüzdesini artırmak için öyle bir umut verdiki
yani 6 ayda hamilelik garanti dedi şok oldum
nitekim hala tedavimiz devam ediyor
en son eşimin umudu yok kullanmak istemiyor dedim
çünkü ilk 3 ay değerlerde artış yerine azalma oldu en sonki testte ise başladıgımız noktoda oldugumuzu gördük
velasıl kelam adamcağız başladıgım işi bitireceğim dedi ve şimdi para almadan bize tedavi uyguluyor
yine macun göndermiş eşim sabahları yiyor bilmiyorum ne derece faydası olacak
nisanda tüp bebek düşünüyoruz zaten faydası olmazsa dediğimde ise kızdı resmen öyle bişeye gerek kalmıcak dedi
bu kadar emin konuşması haliyle benide umutlandırdı ama bakalım nasip işte
inşallah sana faydası olur iyi sonuçlar alırsın
şimdiden hayırlı olsun şifan olsun inşallah....

bu arada annem ayın 22sinde Umre ye gidiyor Allah ın izniyle
hisarcıgımFatma anamızın eli otu muydu o unuttum ben ya:44: balık oldum iyice...
onuda getirecek annem herşeyden bi vesile umuyorum Allahtan da ümit kesilmez inşallah sonumuz selamet olur:KK9:

Ders calıscam deyi kasıpdurun kendımı motıve olamadım bı turlu bacım ya :) calısmamak ıcın ne bahaneler buluyorum bı duysan gulersın dersın basına otururken ne yesem ne ıcsem dıye dusunurmu ınsan sırf kaytarcam dıye :KK43: toparlanırım ınsallah.adet donemım bugun bıttı onumuzdekı maclara bakıcaz artıkın :)) incir kürüne basladım yavrum adetın3.günü kürsüz epey zaman gectı özlemişim beee :) buarada hisara sordgun otun adı meryem otu kız :KK9::KK9: şifa olsun ınsallah mybabym faydalı olacagına ınanıyorum canım çok hamıle kalan duydum çünkü.

slm kızlar dün dr Mehmet ener diye biriyle telefonla görüştüm bi akrabanın vasıtasıyla adam emekli kadın doğum uzmanı emekli olduktan sonra bitkisel ilaçlarla ilgilenmeye başlamış. bana yapılan tedaviden bahsedince kullandığın ilaçlar kanser ilacı şimdi değil ama ilerleyen yıllarda etkisini göreceksin dedi. bugüne kadar yapılan bütün tahlilleri göndermemi istedi ve en geç nisan ayına kadar onun uyguladığı tedaviyi yaparsan en geç nisan ayına kadar allahın izniyle gebe kalırsın diyor adam kendinden çook emin bende yarın fax gönderecem tahlillerimi bakalım ne diyecek...

Kanser ilacımı :KK53::KK53::KK53: nası yani bişey anlamadım ecem ne kullanmıstın ki ilerde etkısını gostercek derken neyı kastedti ?

kızzzzzlllaaarrrrrrrrr hamiilleeyyyiimmmm :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
hayırlı uğurlu olsun inşallaaaah RABBİM sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallaaaah
hisarim ya
gitdim kan vermedim cunki gerek yok dediler
ilk ustedn baktilar kese gorukmedi cok uzuldum sonra altdan bakdi kese gorundu ne agladim ama
sukur kese yerinde
ama rahimde gerginlik var o yuzden agrilarim var ilac verdiler onu icicem
ama bebegim 1 hafta geride geliyor kese henuz cok kucuk anlamadim neden oyle dediler 2 hafta sonra gel dediler tam herseyi o zaman soyleriz sukur dis gebelik degilmis bebegim benimle ama cok yeni iyi ttunmamamis bile
cok uzanmami soylediler
yani 2 hafta cok kipirdama cok yeni dediler
o kadar sevindimki hic resmini de almadim ama gorduk
rahimne nokta kadar birseydi
esimde gordu cok sevindik
Rabbim herkese nasib etsin
folike mybaybime bebisime nukrama asyacana ferideeme eceme ve burdaki yeni arkadaslarin hepsine selamun aleykum

tebrik ederim sagsalim kucagina alirsin insallah :KK16:kandami ogrendin?
aman şükür kese göründü yaa sen dinlen şimdi ilaçlarını düzenli iç 2hafta sonra busefer kasıktan ultrasyonla bakıldığında hemeen çıkar
naber kızlar nasılsınız
canımm hoşgeldiin benim aşermelerim daha bitmedi bunada şükür...sen nasılsın? kızın nasıl?

Canım tadı berbat ama mybabynın dedgı gıbı ılık iç ve burnunu tıkayarak burnun tıkalıyken bi kasık nutella yiyordum ben hiç bişey kalmıyordu koku tad. şifa olsun ınsallah

Ders calıscam deyi kasıpdurun kendımı motıve olamadım bı turlu bacım ya :) calısmamak ıcın ne bahaneler buluyorum bı duysan gulersın dersın basına otururken ne yesem ne ıcsem dıye dusunurmu ınsan sırf kaytarcam dıye :KK43: toparlanırım ınsallah.adet donemım bugun bıttı onumuzdekı maclara bakıcaz artıkın :)) incir kürüne basladım yavrum adetın3.günü kürsüz epey zaman gectı özlemişim beee :) buarada hisara sordgun otun adı meryem otu kız :KK9::KK9: şifa olsun ınsallah mybabym faydalı olacagına ınanıyorum canım çok hamıle kalan duydum çünkü.

1 kaşık nutella mı haaaahaaaa o da iyiymiş:KK9::KK9: bu neden benim aklıma gelmediki:44:
:KK56::KK56::KK56: I love nutella :KK70: özlemişsindir ingilizce aksanımı değil mi :KK53:

incir kürün hayırlı olsun canım lakin aman dikkat incir prolaktini yükseltebilir
meryem otu tamamdır internette Fatma anamızın eli otu diyede okudum da o yüzden kafam karıştı bi kere hıhh:99::KK19:

canım benim nasılsın nasıl gidiyor hamilelik
aşermen geçmedimi hala daha :KK49:
aman dikkat et havalarda çok soğuk üşütmeyesin :KK54:
kendine çok dikkat et:KK3::KK3::KK3:

Kigiiizzz mybabym nasılsın canım :) hisarim insaallah geçer bulantilar Rabbim rahatlık versin kuzu :) -tüm topik canlarim insaallah iyisinizdir mybaby canım Klomen dün bitti yarın kontrol bakalım ne olacak bende merak ediyorum.Insaallah basladiginiz tedaviler hayırlı sonuclar versin öpüyorum hepinizi mybabym foligim hisarim asyam beybisim sercem feridem sindirellam beyaxbulutum veee tüm topik canlarim :)

Canim saglikla kucagina alirsin ins neler yaptin canim bu ay

canım Allah razı olsun hıc bısı yapmadım bnde polık var zaten hep gecıkıyordum.test aldım ama umutsuz oldugum için akşam yapmadım yatagıma yattım.Allahımın cok sevdıgı bır dua varmıs ben genelde hergun onu 1 tesbıh cekerım yattım yataga elıme tesbıhımı aldım elımı karnıma koydum.Allahım bu duanın huyu suyu hurmetıne yarınkı testım pozitf cıksın dedım 100 kere cektım sabah test yaptım veee mutlu sonn :KK70:

Bir yıldız daha kaydı yehhuuuu :)) nekadardır ıstıyordun, nekadar surede hamıle kaldın, uyguladgın bıseyler varmıydı?, bu 3ünü istiyorum :)) ve ıznınızle halayaa duruyorum tilililililililililil yeha yeha yehaa :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

İyidir nukram sen nasılsın serçemin stresinden yasamak ıstıyorum bende ne yalan sölim :) arada topluca dibe vurup çıkıyoruz okadarda olsun artık aramızda yolda önce olan bi cok arkadas var..bizde seni seviyoruz kızçemm iyi bak kendınee

:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33: sana bi dil cıkarasım geldiki sormaaaa :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33: :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36: :KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

öncelıkle teskkr ederım kızlr :) ben ıstnbul a gıtmıstım orda bı ılac verdı ama kullanmadan oldm vaallaaa :)))

canım fazla sogutma sogutunca tadı gerçekten berbat

ben şöyle içiyordum hiç tadını almıyorsun ozaman
burnunu tıkayıp iç
sonundada agzına hemen şeker at bi süre daha burnun tıkalı gez :))))
bi bakmışsın koku tat bişey kalmamış
ilk içtiğimde banada öyle oldu burdan birisi benim sana dediğim gib yapmış ciddden işe yarıyor

şifan olsun:KK34:

Canım benim çok sağol.deniycem bu dediğini.umarım işe yarar da bende hamile kalabilirim.Allah kimseyi evlat hasretiyle yakmasın. tekrar sağol tatlım:))

canım arkadaşımm aynıyım ben yatıyorum işte bazen iyi oluyorum evde biraz iş yapıyorum anneme yardım ediyorum idare ediyoruz ALLAH annemden razı olsunn...evt canım havalar çok soğudu sende dikkat et kendine arkadaşımm...sen ne yaptın aktarcı yolluyomu macunları size içsin eşin ama ihmal etmesin 6 ay demişti çünki belki şifa olur inşallaaaah mybabyiim tüp bebeğe falan hiç ihtiyacın olmaz inşallaaah meryem suresine başladınmı?başla onada hemen bal,arı sütü ve propolis karışımını bul yedir eşine bize çok iyi geldi 2. ayda hamile kaldım
Kigiiizzz mybabym nasılsın canım :) hisarim insaallah geçer bulantilar Rabbim rahatlık versin kuzu :) -tüm topik canlarim insaallah iyisinizdir mybaby canım Klomen dün bitti yarın kontrol bakalım ne olacak bende merak ediyorum.Insaallah basladiginiz tedaviler hayırlı sonuclar versin öpüyorum hepinizi mybabym foligim hisarim asyam beybisim sercem feridem sindirellam beyaxbulutum veee tüm topik canlarim :)

saolasın canım benimm...inşallaaaaah canım benim yaz hemen bize hayırlı uğurlu olsun inşallaaaah ALLAHım yüzünüzü hayırlısıyla tez vakitte güldürsün nukraaam

Meryem otunu kullanipta hamile kalan??
Arkadaslar konu basligi meryem otu olan konusmaya girdim ve bir arkadasimiz MERYEM ANA OTU kullandigini ve hamile kaldigindan bahsetmis.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 kaşık nutella mı haaaahaaaa o da iyiymiş:KK9::KK9: bu neden benim aklıma gelmediki:44:
:KK56::KK56::KK56: I love nutella :KK70: özlemişsindir ingilizce aksanımı değil mi :KK53:

incir kürün hayırlı olsun canım lakin aman dikkat incir prolaktini yükseltebilir
meryem otu tamamdır internette Fatma anamızın eli otu diyede okudum da o yüzden kafam karıştı bi kere hıhh:99::KK19:

Aaaa sende mybabyy cook cahılsın 9 ayda hormon degısırmı :) dr umdan iyimi bilcem hahaha :) gunde 2 kez yapıyordum sabah aksam ama tekemı dusursemkı hormonların durumunda bılmıyorm, özlememmi ing aksanını :)

canım Allah razı olsun hıc bısı yapmadım bnde polık var zaten hep gecıkıyordum.test aldım ama umutsuz oldugum için akşam yapmadım yatagıma yattım.Allahımın cok sevdıgı bır dua varmıs ben genelde hergun onu 1 tesbıh cekerım yattım yataga elıme tesbıhımı aldım elımı karnıma koydum.Allahım bu duanın huyu suyu hurmetıne yarınkı testım pozitf cıksın dedım 100 kere cektım sabah test yaptım veee mutlu sonn :KK70:

Peki o dua egerki bir sır degilse bizimlede paylaşırmısın :) ? burda sadece kurlerı degıl dualarıda paylaşıyoruz cnm.

Arkadaslar konu basligi meryem otu olan konusmaya girdim ve bir arkadasimiz MERYEM ANA OTU kullandigini ve hamile kaldigindan bahsetmis.Cok heyecanlandim sizi de bilgilendireyim istedim. Aramizda bu konuda bilgisi olan var mi acaba? Ben meryem otunun UN halini buldum misir carsisinda ama almadim.bazi arkadaslar almis ucuz diye(20TL) ama TV de Cevat Hoca odunsu halini kullanin dedi. Onuda GITTIGIDIYOR SITESINDE satiliyor , orada buldum sadece. hamile kalan arkadasim paylasimini kopyaliyorum assagi..

(hisarbuselik kullanıcısından alıntı )

merhaba canım meryem otunu ben ağustos ayında üzerimde taşıdım eylül ayında hamile olduğumu öğrendim şükür...bende içilicek diye biliyordum araştırdım ama içilmiyormuş sadece üzerine arapça 3 defa meryem suresini okuyorsun veya okutturuyorsun eşinle 2 rekat namaz kılıyorsun meryem otunu ince bir beze sarıp sağ göğsünde taşıyorsun sadece banyo yaparken çıkartıyorsun okadar

Hisarbuselik bu topiğin demirbaşlarındandır zaten :) bizzat ılk agızdan sorabılırsın burda sorularını yanı. suan hamıle asermeler vs felan cok ugrayamıyor topiğe ama gorunce cvblar.

canımmmm hayırlı olsun gözün aydın.çok çooook sevindim ama çok kızıyorum sana şu panik hallerine:))yeter bi dur dinlen anacım.hamile kaldın yine aynısın.iyi etmiyosun kendine haberin olsun acilen kendine bi meşgale bulman lazım canımcım.bebeğini düşünmelisin artık.öpüyorum:KK54::KK54::KK54::KK54:

nukram senin de hayırlı haberlerini bekliyoruz artık:) bugün doktor bana da klomen verdi bakalım işe yarayacak mı

cindirella canim tamam strese nooooooooooooooo
my bayby anneolmak
nukra bebeisim
asyacan folik
feridee ECEM
ve adini yazmadigim arkadaslar

ilk meryem suresi okuyun
birde aklima yaptigim birsey geldi bir arkadas demisdi onuda deneyin ben denedim paaylasmak istedim
yakinda akrabalardan arkadaslardan kim olursa olsun doguran varsa soyleyin her sanci cekdikde hastanede dogururken senin icin icden dua etsin
Rabbim xxxx nasib et bugunleri desin
benim teyze kizi dogurdu gecen ay
isimimi soyledi 1 ay gecdi gecmedi Rabbim nasib eyledi sukurler olsun hamileyim
hersey Allahdan istemek gerek ben cok dua etdim
bilmiyorum vesilem ne oldu ama her duydugumu denedim kizlar sizde deneyin benim gibi stres yapin
nebiliyim vaz gecmiyin
Rabbim en kisa surede nasib eder insallah

Son düzenleme:
Kızlar asyakız hastaa :KK43: dehsetli bir gribal enfeksıyon gecırıyor ama asıl sıkıntı bu degıl tabi.cok tuhaf bırsey oldu. adetımın bugun 9. günü 3. günü incir kürüne baslamıstım adetim 4 5 gün anca surer zaten emın olmak adına 1 haftayı tamamlar öyle yıkanırdım yıne oyle yaptım cuma bıtmıstı yıkandım. bugun akıntı basladı sandım camasırıma bı baktım yıne kan:KK53: tekrar ped koydum saskınım ıncırden olabılrmı kı kızlar gripten dolayı ıcemıyorm zaten 2 gündür.

iyiyim topikdaşım :KK3:
adet sendromum bugün itibari ile son bulmuş durumda
inşallah hayırlı haberler verirsin canım sende merakla bekliyorum iyi haberini
folikden haberi olan varmı sanki yok bikaç gündür?:44:

canım arkadaşımm aynıyım ben yatıyorum işte bazen iyi oluyorum evde biraz iş yapıyorum anneme yardım ediyorum idare ediyoruz ALLAH annemden razı olsunn...evt canım havalar çok soğudu sende dikkat et kendine arkadaşımm...sen ne yaptın aktarcı yolluyomu macunları size içsin eşin ama ihmal etmesin 6 ay demişti çünki belki şifa olur inşallaaaah mybabyiim tüp bebeğe falan hiç ihtiyacın olmaz inşallaaah meryem suresine başladınmı?başla onada hemen bal,arı sütü ve propolis karışımını bul yedir eşine bize çok iyi geldi 2. ayda hamile kaldım

saolasın canım benimm...inşallaaaaah canım benim yaz hemen bize hayırlı uğurlu olsun inşallaaaah ALLAHım yüzünüzü hayırlısıyla tez vakitte güldürsün nukraaam
oh maşallah:nazar: canımcım Anneciğinden Allah razı olsun tabi ee kolaymı anneanne olmak dimi ama:KK1:
aktarcı yolladı canım yeni bir macun daha
onu yiyor eşim şimdi bakalım bu sefer sonuç ne olcak görcez
telefonda adama dedim ztn olmazsa tüp düşünüyoruz nisanda diye
gerek kalmayacak ben başladıgım işi bitiririm dedi :KK53:
ne diyim inşallah dedim bi kavanoz daha macun gönderdi
arısütü bal poleni ztn yemişti eşim bir kavanoz daha önce
kız bizim denemediğimiz şey kaldımı acaba:44::2:

meryem suresine geçen ay adet bitince başlıcam demiştim ama sözümü tutamadım işlerimin yogunlugundan
şimdi bu ay sözümü tutcam zaten içime dert oldu okuyamadım diye allah ım sen affet.
yarın başlarım canım artık kendine çok iyi bak öptüm nanaktan:KK54:

Arkadaslar konu basligi meryem otu olan konusmaya girdim ve bir arkadasimiz MERYEM ANA OTU kullandigini ve hamile kaldigindan bahsetmis.Cok heyecanlandim sizi de bilgilendireyim istedim. Aramizda bu konuda bilgisi olan var mi acaba? Ben meryem otunun UN halini buldum misir carsisinda ama almadim.bazi arkadaslar almis ucuz diye(20TL) ama TV de Cevat Hoca odunsu halini kullanin dedi. Onuda GITTIGIDIYOR SITESINDE satiliyor , orada buldum sadece. hamile kalan arkadasim paylasimini kopyaliyorum assagi..

(hisarbuselik kullanıcısından alıntı )

merhaba canım meryem otunu ben ağustos ayında üzerimde taşıdım eylül ayında hamile olduğumu öğrendim şükür...bende içilicek diye biliyordum araştırdım ama içilmiyormuş sadece üzerine arapça 3 defa meryem suresini okuyorsun veya okutturuyorsun eşinle 2 rekat namaz kılıyorsun meryem otunu ince bir beze sarıp sağ göğsünde taşıyorsun sadece banyo yaparken çıkartıyorsun okadar

hisarımbusem bu topikde zaten canım sağolasın paylaşım için ayrıca:KK34:
benim annem bu pazar umreye gidecek Allah ın izniyle :KK55:
bende getirteceğim inşallah vesilem olur benimde
çok heycanlıyım çok:KK52:

Kızlar asyakız hastaa :KK43: dehsetli bir gribal enfeksıyon gecırıyor ama asıl sıkıntı bu degıl tabi.cok tuhaf bırsey oldu. adetımın bugun 9. günü 3. günü incir kürüne baslamıstım adetim 4 5 gün anca surer zaten emın olmak adına 1 haftayı tamamlar öyle yıkanırdım yıne oyle yaptım cuma bıtmıstı yıkandım. bugun akıntı basladı sandım camasırıma bı baktım yıne kan:KK53: tekrar ped koydum saskınım ıncırden olabılrmı kı kızlar gripten dolayı ıcemıyorm zaten 2 gündür.

asyacım canımcım geçmiş olsunnnn:KK43:
incir kürünü bende kullandım geçmişte ama dediğin gibi bir durum olmadı canım ya
bilemiyorum ki neden
istersen bi doktora görün hem gribin için hemde bu durum için
kafan rahat olur tatlım sıkma canını böyle kendi kendine git rahatlat içini

X