sogan kürü kullananlar

Canım tadı berbat ama mybabynın dedgı gıbı ılık iç ve burnunu tıkayarak burnun tıkalıyken bi kasık nutella yiyordum ben hiç bişey kalmıyordu koku tad. şifa olsun ınsallah

Ders calıscam deyi kasıpdurun kendımı motıve olamadım bı turlu bacım ya :) calısmamak ıcın ne bahaneler buluyorum bı duysan gulersın dersın basına otururken ne yesem ne ıcsem dıye dusunurmu ınsan sırf kaytarcam dıye toparlanırım ınsallah.adet donemım bugun bıttı onumuzdekı maclara bakıcaz artıkın :)) incir kürüne basladım yavrum adetın3.günü kürsüz epey zaman gectı özlemişim beee :) buarada hisara sordgun otun adı meryem otu kız şifa olsun ınsallah mybabym faydalı olacagına ınanıyorum canım çok hamıle kalan duydum çünkü.

Kanser ilacımı nası yani bişey anlamadım ecem ne kullanmıstın ki ilerde etkısını gostercek derken neyı kastedti ?

kızzzzzlllaaarrrrrrrrr hamiilleeyyyiimmmm
hayırlı uğurlu olsun inşallaaaah RABBİM sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallaaaah
aman şükür kese göründü yaa sen dinlen şimdi ilaçlarını düzenli iç 2hafta sonra busefer kasıktan ultrasyonla bakıldığında hemeen çıkar
naber kızlar nasılsınız
canımm hoşgeldiin benim aşermelerim daha bitmedi bunada şükür...sen nasılsın? kızın nasıl?

1 kaşık nutella mı haaaahaaaa o da iyiymiş bu neden benim aklıma gelmediki:44:
I love nutella özlemişsindir ingilizce aksanımı değil mi

incir kürün hayırlı olsun canım lakin aman dikkat incir prolaktini yükseltebilir
meryem otu tamamdır internette Fatma anamızın eli otu diyede okudum da o yüzden kafam karıştı bi kere hıhh:99:

canım benim nasılsın nasıl gidiyor hamilelik
aşermen geçmedimi hala daha
aman dikkat et havalarda çok soğuk üşütmeyesin
kendine çok dikkat et

kendine çok dikkat et

Kigiiizzz mybabym nasılsın canım :) hisarim insaallah geçer bulantilar Rabbim rahatlık versin kuzu :) -tüm topik canlarim insaallah iyisinizdir mybaby canım Klomen dün bitti yarın kontrol bakalım ne olacak bende merak ediyorum.Insaallah basladiginiz tedaviler hayırlı sonuclar versin öpüyorum hepinizi mybabym foligim hisarim asyam beybisim sercem feridem sindirellam beyaxbulutum veee tüm topik canlarim :)

Canim saglikla kucagina alirsin ins neler yaptin canim bu ay

canım Allah razı olsun hıc bısı yapmadım bnde polık var zaten hep gecıkıyordum.test aldım ama umutsuz oldugum için akşam yapmadım yatagıma yattım.Allahımın cok sevdıgı bır dua varmıs ben genelde hergun onu 1 tesbıh cekerım yattım yataga elıme tesbıhımı aldım elımı karnıma koydum.Allahım bu duanın huyu suyu hurmetıne yarınkı testım pozitf cıksın dedım 100 kere cektım sabah test yaptım veee mutlu sonn

öncelıkle teskkr ederım kızlr :) ben ıstnbul a gıtmıstım orda bı ılac verdı ama kullanmadan oldm vaallaaa :)))

Canım benim çok sağol.deniycem bu dediğini.umarım işe yarar da bende hamile kalabilirim.Allah kimseyi evlat hasretiyle yakmasın. tekrar sağol tatlım:))

kendine çok dikkat et
canım arkadaşımm aynıyım ben yatıyorum işte bazen iyi oluyorum evde biraz iş yapıyorum anneme yardım ediyorum idare ediyoruz ALLAH annemden razı olsunn...evt canım havalar çok soğudu sende dikkat et kendine arkadaşımm...sen ne yaptın aktarcı yolluyomu macunları size içsin eşin ama ihmal etmesin 6 ay demişti çünki belki şifa olur inşallaaaah mybabyiim tüp bebeğe falan hiç ihtiyacın olmaz inşallaaah meryem suresine başladınmı?başla onada hemen bal,arı sütü ve propolis karışımını bul yedir eşine bize çok iyi geldi 2. ayda hamile kaldım

saolasın canım benimm...inşallaaaaah canım benim yaz hemen bize hayırlı uğurlu olsun inşallaaaah ALLAHım yüzünüzü hayırlısıyla tez vakitte güldürsün nukraaam

Meryem otunu kullanipta hamile kalan??
Arkadaslar konu basligi meryem otu olan konusmaya girdim ve bir arkadasimiz MERYEM ANA OTU kullandigini ve hamile kaldigindan bahsetmis.

Son düzenleyen: Moderatör:

Aaaa sende mybabyy cook cahılsın 9 ayda hormon degısırmı :) dr umdan iyimi bilcem hahaha :) gunde 2 kez yapıyordum sabah aksam ama tekemı dusursemkı hormonların durumunda bılmıyorm, özlememmi ing aksanını :)

Peki o dua egerki bir sır degilse bizimlede paylaşırmısın :) ? burda sadece kurlerı degıl dualarıda paylaşıyoruz cnm.

Hisarbuselik bu topiğin demirbaşlarındandır zaten :) bizzat ılk agızdan sorabılırsın burda sorularını yanı. suan hamıle asermeler vs felan cok ugrayamıyor topiğe ama gorunce cvblar.

canımmmm hayırlı olsun gözün aydın.çok çooook sevindim ama çok kızıyorum sana şu panik hallerine:))yeter bi dur dinlen anacım.hamile kaldın yine aynısın.iyi etmiyosun kendine haberin olsun acilen kendine bi meşgale bulman lazım canımcım.bebeğini düşünmelisin artık.öpüyorum

nukram senin de hayırlı haberlerini bekliyoruz artık:) bugün doktor bana da klomen verdi bakalım işe yarayacak mı

cindirella canim tamam strese nooooooooooooooo
my bayby anneolmak
nukra bebeisim
asyacan folik
feridee ECEM
ve adini yazmadigim arkadaslar

ilk meryem suresi okuyun
birde aklima yaptigim birsey geldi bir arkadas demisdi onuda deneyin ben denedim paaylasmak istedim
yakinda akrabalardan arkadaslardan kim olursa olsun doguran varsa soyleyin her sanci cekdikde hastanede dogururken senin icin icden dua etsin
Rabbim xxxx nasib et bugunleri desin
benim teyze kizi dogurdu gecen ay
isimimi soyledi 1 ay gecdi gecmedi Rabbim nasib eyledi sukurler olsun hamileyim
hersey Allahdan istemek gerek ben cok dua etdim
bilmiyorum vesilem ne oldu ama her duydugumu denedim kizlar sizde deneyin benim gibi stres yapin
nebiliyim vaz gecmiyin
Rabbim en kisa surede nasib eder insallah

Son düzenleme:
Kızlar asyakız hastaa dehsetli bir gribal enfeksıyon gecırıyor ama asıl sıkıntı bu degıl tabi.cok tuhaf bırsey oldu. adetımın bugun 9. günü 3. günü incir kürüne baslamıstım adetim 4 5 gün anca surer zaten emın olmak adına 1 haftayı tamamlar öyle yıkanırdım yıne oyle yaptım cuma bıtmıstı yıkandım. bugun akıntı basladı sandım camasırıma bı baktım yıne kan tekrar ped koydum saskınım ıncırden olabılrmı kı kızlar gripten dolayı ıcemıyorm zaten 2 gündür.

iyiyim topikdaşım
adet sendromum bugün itibari ile son bulmuş durumda
inşallah hayırlı haberler verirsin canım sende merakla bekliyorum iyi haberini
folikden haberi olan varmı sanki yok bikaç gündür?:44:

oh maşallah canımcım Anneciğinden Allah razı olsun tabi ee kolaymı anneanne olmak dimi ama
aktarcı yolladı canım yeni bir macun daha
onu yiyor eşim şimdi bakalım bu sefer sonuç ne olcak görcez
telefonda adama dedim ztn olmazsa tüp düşünüyoruz nisanda diye
gerek kalmayacak ben başladıgım işi bitiririm dedi
ne diyim inşallah dedim bi kavanoz daha macun gönderdi
arısütü bal poleni ztn yemişti eşim bir kavanoz daha önce
kız bizim denemediğimiz şey kaldımı acaba:44::2:

meryem suresine geçen ay adet bitince başlıcam demiştim ama sözümü tutamadım işlerimin yogunlugundan
şimdi bu ay sözümü tutcam zaten içime dert oldu okuyamadım diye allah ım sen affet.
yarın başlarım canım artık kendine çok iyi bak öptüm nanaktan

hisarımbusem bu topikde zaten canım sağolasın paylaşım için ayrıca
benim annem bu pazar umreye gidecek Allah ın izniyle
bende getirteceğim inşallah vesilem olur benimde
çok heycanlıyım çok

asyacım canımcım geçmiş olsunnnn
incir kürünü bende kullandım geçmişte ama dediğin gibi bir durum olmadı canım ya
bilemiyorum ki neden
istersen bi doktora görün hem gribin için hemde bu durum için
kafan rahat olur tatlım sıkma canını böyle kendi kendine git rahatlat içini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…