sogan kürü kullananlar

Canım benim cok sagol halaya bıle duramadık hamılemıyım degılmıyım hiç bişey bilmiyorum Dua et hamıle hamıle bana.netlessın halaybası olcam vallaa :))

Canım benim cok sagol halaya bıle duramadık hamılemıyım degılmıyım hiç bişey bilmiyorum Dua et hamıle hamıle bana.netlessın halaybası olcam vallaa :))

Etmemmi canim tabi ederim bitanem insallah degerin katlanicak ve halay cekicez. bu arada eyerki abdest aldiysan bir ibrahim birde meryem suresi oku kendin icin insallah gobusunde bebis 2~3gune bize teyzelerim. ben burdayim der

Asyacim guzel haberlerini bekliyorum bitannem insallah dualarimizdaki gibi olur herwey bebegin gelir))

Merhaba sizleri takip ediyordum inşallah bebeğin sana simsıkı tutunur kanaman devam ediyor mu.

Geçmiş olsun şükür ki olmuş artık ben düşük yapalı 7 ay oldu bu ay hem soğan kürü hemde folik asit inşallah bu ay olur Rabbim aratmaz hicbirimize

Asyacim guzel haberlerini bekliyorum bitannem insallah dualarimizdaki gibi olur herwey bebegin gelir))

Merhaba sizleri takip ediyordum inşallah bebeğin sana simsıkı tutunur kanaman devam ediyor mu.

Canım nasılsın insaallah iyisindir

Kanamam devam ediyor kızlar azda olsa gelıyor yani.Yinede umudumu kaybetmek ıstemıyorum.Allah büyük.Dualarınızı beklıyorum

yarın doktordan gelince bizide haberdar et
gönlümden geçen iyi haberlerle dönmen
ama Rabbim hayırlısı neyse onu versin elbette
dualrımdasınz hepiniz

slm kızlar bende pcosluyum ve burda soğan kürünü görüp uyguladım aslında 40-50 gün arası düzensiz adetlerim vardı. hazirandan sonra özellikle düzenim iyice bozuldu. geçen ay 44 günde oldum. bu ay soğan kürü uyguladım. ovulasyon testide kullandım ve 40 günde adet olacağım sanırım . umarım olmam da. ilk fark ettiğim şey ovulasyon testi hep koyu çıkıyordu soğan küründen sonra 1 gün koyu çıktı. 2- 3 ocak gibi netleşecek hepimiz için hayırlısı olsun.

Nasılsıniz canlarim insaallah iyisinizdir asyam hayırlı haberlerle gel insaallah kuzu :) mybabym sen nasılsın canım :) hisarim sercem güzel hamislerimiz sizler nasılsınız :) hilalisa Rabbim ogluna sana ve tüm sevdiklerine iyilik versin canım oglunu benim yerime oper misin :) beybisim ve tüm canlar siz nasılsınız beybisim canım 2.asilama nasipse ne zaman :) bende gün sayıyorum bugün 6.gunum ne olacak sonum bilmiyorum :)

yarın doktordan gelince bizide haberdar et
gönlümden geçen iyi haberlerle dönmen
ama Rabbim hayırlısı neyse onu versin elbette
dualrımdasınz hepiniz

Canlarr drdan geldim hcg 10a düşmüş geceden beri adet agrısı gıbı agrılarım vardı zaten herhangı bır mudaheleye gerek yok dedi dr vucut kendı atıyor zaten dedi 1 hafta sonra tekrar kan testı vercem 0 lamıs olması lazım ve kanamanın bıtmesını bekleyıp rahım fılmı cekıcekmıs bu filmden kacamıcam ben galıba anlamadgm tuplerde bı tıkanıklık varmı yokmu dıye cekılmesı gereken bır fılm hamıle kalp dusuk yapıyorsam bı tıkanıklık yok demek degılmı neden fılm cekmek ıstedıkı anlayamadım haftaya sorucam bakalım.Verende Allah alanda bunada şükür diyerek yolumuza devam.Rabbim hepimize hayırlı zamanda saglıklı bır sekılde nasip etsin inşallah..sonucu neolursa olsun 4 5 gün bile olsa hamıle olabılme ıhtımalıni sevdim. Rabbim istedikten sonra olmaz diye birşey yok şahidim ben şahidim. 1,20den yuksek hcg gorebılmek bile buyuk bı mutlulukmus morallerınız asla bozmayın.ve adetken bıle hamıle olunabıldgını (ustune gorme demıyorum dırek adet gordum ben cunku )aklınızdan cıkarmadan agır kaldırmayın arkadaslarım.hepinizi cok sevıyorum iyiki varsınız hep destek tam destek yola devam inşallahhh

Asyam canim

demekki Rabbimin bir bildigi vardir elbet
Bu ay sansin cok insallah en kisa surede SIKICA tutunucakdir bebegin
bu arada rahim filmi cektirmek cok iyi sansi 50 ye 50 artiriyor. dualarimiz seninle

Asyam canim

demekki Rabbimin bir bildigi vardir elbet
Bu ay sansin cok insallah en kisa surede SIKICA tutunucakdir bebegin
bu arada rahim filmi cektirmek cok iyi sansi 50 ye 50 artiriyor. dualarimiz seninle

Sercemm korunup korunmamam gerektıgı haftaya bellı olucak ama her ıhtımale karsı bu ay devredısı kalırım sanırım.birde rahım fılmınden sonrada korunma verıyorbazı drlar sanırım kanamam bıtınce cektırıp ıkıncı bı bekleme suresınden kurtulmus olurum dıyorum birde. kendılıgınden dustüğü zaman daha kolay toparlanıyormus rahim.inşallah herseyi yoluna koyan Rabbim onuda ayarlar zaten.sen nasılsın bakalım nası gıdıyor hamılelık kendınede bebısınede ıyı bak emi canım.kontrole nezaman gıtcen bebısı nezaman görcen heycanlı bekleyiş devam dimi :)

geçmiş olsun canım allah tekrar sağlıklıca bi gebelik nasip etsin inş seni çok iyi anlıyorum ben de bu ay kimyasal gebelik yaşadım gerçekten insan üzülüyor Rabbim bir daha yaşatmasin bulduktan sonra kaybettirmesin.

Canım demekki hakkinda hayırlı olsn buymus kuzu Rabbim en kısa zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin :)

Canım selam bende aynen yoluma devam ediyorum bi değişklik yok henüz :))
senden inşallah güzel haberler bekliyoruz canım ne zmn test yapcakmışsın peki ?

canım benim üzülme lütfen. demekki hakkında hayırlı olan buymuş. hem bide düşük gebelikler biliyorsun çogu zaman vucudun kabul etmediği yani sağlıksız gebelikler canım inşallah bir dahaki sefere sımsıkı tutunur canım sağlıklı bir hamilelik olur
bu arada tüplerine baktır elbette. belki hamile kaldın ama emriyo tüpte gelişmiş olabilir yani buda dış gebelik olur doktorun dogru yolda asyacım tüplerin açıksa şanslısın,değilsede bnm gibi laporoskopi ile açtırırsın onunda var çaresi. bide eşine test yaptırmayı lütfen ihmal etme eksik testler eksik tedavileri getiriyor bizzat yaşamış biri olark söylüyorum cnm. biz eşime 1 yıl baktırtmadık ee sonra bi baktık morfoloji düşük yani dogru tedavi için gerekli testler mutlaka yapılmalı. hsg den de korkmana gerek yok ben narkoz ile çekilmiştim bişey hissetmedim sonrasındada ne agrı ne kanama olmadı ama tabi kişiden kişiye değişiyor tatlım.
Umarım bir an önce herşey yoluna girer bizlerde sağlıklı hamişler kervanında ismimizi yazdırırız canım öpüldün çok dikkat et kendine

Asyacan üzme kendini bende nisanda hamile kaldım ve mayısta düştü bende 1hafta yaşadım hamilelik duygusunu hala hamile kalmaya çalışıyorum 1.ay Klomen kullandım olmadı tedavi olmadım bi daha bu ayda folik asit ve soğan kürü yapıyorum allaha Sığın sadece geçmiş olsun dileği ile.

Canim inan keseyi gorduyumden buyana goremmedim bebegimi cuma insallah. gormeye gidicem insallah Rabbim yuzumuzu guldurur
canim biz korunnmadik ama 2ayda hamile kaldim rahmi filminden sonra wans cogaliyor
insallah en kisa surede sanaada burdaki tum arkadaslarima nasib etsin Rabbim evlat amin
hamileligim iyi gidiyor sukurler olsun
sadece cok heyacanliyim acaba bebegim nasil diye tumm gun dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…