sogan kürü kullananlar

Sercem tesekkur ederim uzulmenek elde degil ama ne yapalim vakti var demekki

İnşallah bebişin sana gelir bu ay canım rabbim yardımcın olsun

hayirli olsun foliki insallah bu ay olsun cok guzel gelissmeler yasamissin

oyhh hisarcım valla biz o aşermeye bile heves ediyoruz gördüğün gibi
ay olsada sırf midem bulansa diyoruz bu nedenle sende keyfini çıkar minik meleğin azcık eziyet etsin annesi
allah yardımcın olsun umarım yakın zamanda geçer aşermen.öptüm seni

Kizlar asilamam tutmadi cok uzgunum disari cikip hava alacagim

beybişim canım seni çok iyi anlıyorum canım üzülme desemde bi faydası yok
ama yüce Rabbim bizimde sesimizi duyacak bir vesile kılacak sadece vakti zamanı var biliyorsun
her zaman böyle düşünüp huzura eriyoruz değil mi, inşallah sonumuzda selamet olacak
sen dualarını eksik etme canım yıpratma kendini olurmu.

oyhh maşallah folikcim hadi bakalım inşallah tutunur bebişin.
o yüzden dikkat et kendine ağır iş yapma ne bileyim temkinli ol canım
güzel haberler verirsin inşallah

kızlar eşim için yeni testimizi üniversitede yaptırdık morfoloji %1 e düşmüştü düşmüştü 3den
şimdi yine 3 olmuş iyice kafam karıştı valla hangisi dogru hangisi yanlış bilemiyorum
artık Nisana kdar bekleyeceğiz inşallah kendiliğinden gelir ama olmazsa napalım tüpte deneyeceğiz şansımızı
onun dışında herşey normal hayat devam ediyor işte kızlar kendinize iyi bakın

canım eşinin diğer değerleri nasıl merak ettim.bizimki %14ten %2 ye düştü.
sizinkinde bence yükselme düşme olmamış.hani belli bir miktara bakıyorlar ya o miktarda %3 baktığı diğer miktarda %1 vs çıkabiliyormuş canım.bilmem anlatabildim mi?yani o miktara denk gelen spermlerle alakalı.

hayirli olsun foliki insallah bu ay olsun cok guzel gelissmeler yasamissin

nasılsın serçem ben doktorun önerisinde devam ediyorum çalışmaya, hayırlısı bakalım, Allah büyük

oyhh maşallah folikcim hadi bakalım inşallah tutunur bebişin.
o yüzden dikkat et kendine ağır iş yapma ne bileyim temkinli ol canım
güzel haberler verirsin inşallah

amin inşallah maybeybim. evet başkaları da bu konuda uyardı ama açıkçası bu kadar önemsemiyordum, dün mesela 4 yaşındaki erkek yeğenim özlemiş teyzesini, inmedi kucağımdan kerata kıyamadım yolda bir süre taşıdım ben de.. ama bugünden itibaren dikkat ediyorum. bi de sabahları güne kahveyle başlayanlardanım ben, bugünden itibaren bıraktım şimdilik o alışkanlığı da bakalım, hareket bizden bereket Allah'tan..

valla ben de bilemedim çok can sıkıcı, hassas ve karışık olmaya başladı bu işler nisana kadar ne yapmayı düşünüyorsun peki, hiçbir şey mi o aktara bir daha gitmeyecek misin mesela, ya da belki farklı bir yerde kontrol olmayacak mısınız?

ay folikcim iyiyim birtanem
ben sizin boyle gelismelerinize seviniyorum
ben bir doktor icin 2 -3 gun yol feth ediyorum ya irana gidiyoruz yada memlekete sonra doktora gidiyorum bir bakiyorsun adetime yakina denk geliyor sinirleniyorum hic birsey ogrenmeden geri donmek mecburiyyetinde kaliyorum
ay cok zor benim icin burdada doktorlar hic iyi degil bos bos adama bakiyorlar
yine memleketde
ve ya iranda biraz iyilerini buluyorum
ama onlar benim caremi yine bulamiyorlar
tabi veren Allah umudum ona beni boyle birakmasin kucagimi doldursun yad ellerdeyim rusyalardayim bu kulunu yalniz koymasin
keske Turkiyyeye yakin olsaydim
ay ne guzel doktorlariniz var ya okudukca cok hosuma gidiyor

Folikiiim hadi ilk atısta goll olsun klomenle inşallah:) ilişki günlerini sabahamı verdi. kuzenıme sabah gırceksınz ılıskıye demısmıs.dikkatli ol sen yinede sigarayı bıraktınmı canım ben hala cebelleşiyorum ha bıraktım ha bırakıcam benimde adet gunum bugun daha gelmedı ama gelınce dogru dra klomeni bende bi soylıyım bakalım belkım banada verir.arısütü polene basladım adetıme 3 gun kala her sabah 1 kasık ben yıyorum bı kasık eşim. asya kıpırdanıyor yavas yavas anlıcagınız sendende gaz alıyorum psıkolojılerımz benzerdı senlen :)

Mybabymmm nısana kadar devırıp yatmıcan demi kuzum ??? Bırakma işin ucunu araya sogukluk gırdımı zor toparlanıyosun canım.arısütü polen bal karısımı yıyın esınle beraber faydalı bırseymıs.

Kızlarrr, 15 günlük soğan kürüm bitmek üzere ve faydasını gördüğümü düşünüyorum :))))

canım işte hareketlilik ve sayı fena değil kağıdı aradım bulamıyorum yahu
tek sorun morfoloji bakalım nasip kısmet artık :S

ayy kızlar valla bişey yapasım yok ne yapayım ki daha ne varsa yaptım. arı sütü bal polen yemedim mi sanıyorsun asyacım yedim tabiki. bal çörekotu tarçın yedim tabiki... adaçayı günde bir bardak içtim mi içtim. soğan kürü 2 ay yaptım mı yaptım. incir kürü de yaptım. kasıklarımı çektirdim. belime karaüzüm sardım. maydonoz süt buharınada oturdum.türbeye gittim ordaki teyze belime bişey bağladı onuda yaptım...ve daha aklıma gelmeyen bi sürü şey canım daha ne yapim ki ben

inşallah ne doktora ne tedaviye ihtiyacın olur cnm bnm

evet dimi valla ben düzenli adet olsaydım doktora direk aşılama için gitmeyi düşünüyorduk hatırlarsanız.. ama malesef yımırtlama sorunum çıktı, inşallah geçicidir. yoksa nereye kadar her ay hormon takviyesi rezervim de iyi çıktı halbuki ama bu değişiklik kolay olmadı bizim için malum.. yeni bir sayfa açıldı hayatımda.. inşallah tez vakitte anne oluruz bebaam sendeki kıpırdanışa da çok sevndim. tekrar söylüyorum, Hareket bizden bereket Allah'tan. duydun mu maybeybiiiiiiii

Way yavrum vayyy :)) istiharate ıhtıyacı var o bunyenın ozaman kuzum :)) nisana kadar devir yat sözümü geri alıyorum :)))tüpbebeğe gerek kalmadan gelıcektır Allahın ıznıyle hisar rol modelımız degıl mı :))

İnşallah folikimm tvde dr un bırı kadında bel cevresı 80 cm gecerse erkektede 94 cm ı gecerse dogurganlıgı azaltıyor dedi gecen sporda yapmak lazım galiba

çok saçmaymış ayol kız eskiden bel ölçen mi vardı, bizim analarımız, anadolu kadını, etli butlu maşşallahhh, ne 80'i yaw yapma öte yandan twister aldım geçen hafta ben de bel bölgem için

selam kızlar bugun kırmızıları gördüm çarşamba günü tedaviye başlayacağım soğan kürü ardından incir kürü denemeyi düşünüyorum soğan kürüne adetin 3. günü başlayıp 15 gün içtikten hemen sonra mı başlayacam incir kürüne daha önce yapan var mı acaba bi fikir verin nolurrr artık ne deneyeceğimi şaşırmış durundayım... (

Adyam mybaybim sercemim beybisim hisarim hilalisam angelnesem Nasılsıniz canlarim :) mybaybm sen asilama denemedin degil mi asyam harekete gecmiiiisss inşaallah sonunuz Hayır olsun kardeslerim sercemim doktor için üzülme kuzum Rabbim büyük elbette bir çıkış kapisi gösterecek hisarim dualarini bekliyoruz tatlı hamisimiz :) hilalisam hayırlı dogumlar canım :) angelnese canım eşinin morfolojisi çok enteresan degil mi tahliller aynı yerdemi yapıldı

cnm bu arada çatlatma iğnesinden 36 saat sonra ilişki olması gerekiyor. cuma öğlen 12'de yapılmıştı iğnem. o sebeple c.tesi gece 12'de ve pazar gece de aynı saatte, üst üste iki gün çalışma verdi. bugün dinleniyoruz, yarın tekrar. ateşim de yükselmedi daha zaten. birden fazla olunca yımırtalar, içinde geç çatlayacak olan var sanırım, o yüzden olsa gerek, ateşim fırlayana kadar değerlendiririz bu haftayı biz gün aşırı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…