sogan kürü kullananlar

ay insallah asilamayla tutunur canim ya ne guzel doktr sagolsun
benimde doktor oyle demisdi ilk asilama deneriz demisdi
bende asilama yaptiricam ocakda
yok kuzum acmadilar acalim dedi doktor ama esim geliriz yine dedi 3 ay sonra dedi
o yuzden bilmiyorum ki acilirmiki kendiliginden
ocakda ben Rabbim nasib ederse yaptiricam asilama
benimki sANKIkendiliginden olmuyucakmis gibi
cok canim sIKILIYOR

kendiliğinden açılacağını sanmıyorum.yani öyle bişey duymadım.bence aşılamadan önce bunu hallet derim.sonuçta 2 tarafta çalışsın ki şans bol olsun demi tatlım

az önce okudum kkda tek tüple aşı yaptırmış ilk seferde tutmuş.sana kopyalıcaktım unutup sayfadan çıkmışım
oylemiiiiiiiiiii.insallah bendede tutunur
dogrusu doktorda bana engel olmadigini soylemisdi tek tuple daha kolay demisdi ama benim aklim bir sey almadi

slm kızlar bende bu gün doktora gittim pcos var.dedim böle böle ben hemen cocuk sahibi olmak istiyom evlenince.baktı ultrasondan yumurta yoktu.serephone verdi bunu evlendiğin ay iç dedi.gliforu günde 2 kez iç dedi ve inofolic die bir ilaç verdi onu içmeye basladım.ya bu yumoslar olusup catlamazsa en iyisi o ayda doktora gitmek degilmi:26:

canimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
nerdesin
doguma az kalmisdi
insallah hersey yolundadir
pasamizi cikardinsa karninnan
insallah iyisinizdir canim arkadasim oglusunla
bize mujdeyi verde
Pasamizin yanaklarindan opelim

oylemiiiiiiiiiii.insallah bendede tutunur
dogrusu doktorda bana engel olmadigini soylemisdi tek tuple daha kolay demisdi ama benim aklim bir sey almadi

Sercemim nasılsın canım :) sen istersen bir başka doktorada danis bu tek tüp kapalı durumunu istersen :) hem için rahat eder hemde kafan karismaz tek taraf tıkalı olunca acmalari lazım asilamadan önce ben öyle biliyorum canım :)

hadi hayırlısı olsun canım benim
inşallah güzel haberlerle gelirsiniz beybişimden de bekliyoruz güzel haberler sonra da senden Allah ın izniyle

sagol birdenem iyilik deyelim iyilik olsun sen nasilsin?
tamam birdenem danisicam insallah hele bir ocak olsun doktora gideyim bakayim
sonra da senden.. benden.. bizden..
benden de bizdende

sagol birdenem iyilik deyelim iyilik olsun sen nasilsin?
tamam birdenem danisicam insallah hele bir ocak olsun doktora gideyim bakayim

benden de bizdende

yarın doktor kontrolüm var kızlar, yımırtalar büyümüş mü bakalım içinden ne çıkacak civciv mi kuş mu
serçecim sen de aşılama yaptırmadan evvel hsg çektirirsen iyi olur kuzum

Folikiim kuzenim klomenle hamıle kaldı 2. ayında inşallah Rabbim sanada nasip etsin.cogul gebelik felanda olabılıyormus sanırm klomenle bı tasla 2 kus olablir yavrum :))

kuzu nasılsın bizde artık tüpbebeğe karar verdik RABBİM hepimizin yardımcısı olsun

Iyyım nukram sen nasılsın ? Allahın ıznıyle tüpe gerek kalmadan alıcaksındır bebısını kucagına sende maybeybimdee saracoglunun kurlerınden kullanmaya devammı ?

Hisarcım ovü testi yaptım bu ay 12. gunde yumurtlardım sılık cıktı aralıklı olarak devam ettim test yapmaya 21. gün koyu cıktı 1 gün öncesini degerlendırdık sonrası denkgelemedık hayırlısı canım yaa.akıntıdan anlayamıyorum canım adetıme 1 hafta var süt kıvamında akıntım var halaa.

Mybeybimm nedipdurayım derslerle cebellesıyorum bebek içun kendı capımızda bısıler yapıyoruz bıraktıgım macunlar yarım yarım dolapta duruyordu onları yidim bitirdim. ovü testi yaptım ama nezaman yumurtladıgmı cozemedım cok gec verdı koyu rengı 20 21 23.günler koyuydu hep. hhehee dr randevularını ıptal ettgımıde mı bılıyorsun :) öbür aya haftasonuna gelmedıgı surece adetın 3. günü gidicem inşallah.bana klomenden serephoneden hıc bahsetmedı dr ya. özeldemi veriyorlar bu ılacları ki? hormon testlerimi yaptırım özele gideyim diyorum bakalım. eşimden ses yok yalnız test yaptırmadık daha yaptıralım felanda demıyoo ayrıca nisandan önce Allahın ıznıyle gelıcektır bebısın bknz hısarbuselık:))

Kizlar ikinci kure baslayamadan adetime 9gun varken adet oldum iyice kafam karisti yarin adetimin 3,gunu radevu aldim doktora gitcem.duruma gore klomen verceni soyledi ve catlatma ignesi olmam gerektigini nolursunuz dua edin bi aksilik cikmasin.Bismillah deyip tedaviye baslamaliyim artik umudumu yitirmek uzereyim Allah hepimize sabir versin..

Evet bir taşla iki kuş olabilir, olursa da süper olabilir klomenin ozelle devletle ilgisi yok cnm gerekirse hepsi yazabilir, bnm yimirtam gelismiyordu sanırım adet olamadığıma gore git bakalım sen bi doktora hele..

canimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
nerdesin
doguma az kalmisdi
insallah hersey yolundadir
pasamizi cikardinsa karninnan
insallah iyisinizdir canim arkadasim oglusunla
bize mujdeyi verde
Pasamizin yanaklarindan opelim

Yok kuzum daha dogurmadim bekliyoruzz hayirlisiyla saglikla kucagimiza alacagiz insallah fazla birsey kalmadi ben haber verecegim hepinize insallah canim

yarın doktor kontrolüm var kızlar, yımırtalar büyümüş mü bakalım içinden ne çıkacak civciv mi kuş mu
serçecim sen de aşılama yaptırmadan evvel hsg çektirirsen iyi olur kuzum
hsg cektirdim birkez yine mi cektireyim cok zor ama
ocakda gidicem o zaman doktara desem cekerler heralde:18:
Yok kuzum daha dogurmadim bekliyoruzz hayirlisiyla saglikla kucagimiza alacagiz insallah fazla birsey kalmadi ben haber verecegim hepinize insallah canim

hsg cektirdim birkez yine mi cektireyim cok zor ama
ocakda gidicem o zaman doktara desem cekerler heralde:18:

hayır canım tekrar çektirmene gerek yok, yani gerek olmaması gerekiyordu yani ilk çektirdiğinde kapalı olduğu görüldüğünde oraya hemen müdahale etmeleri gerekiyordu, onu açmadan seni o masadan kaldırmamaları gerekiyordu. çünkü tüplerin ilaçla açıldığını ilk kez senden duydum. netice itibariyle tek tüp gebelik için yeterli elbette, ama şansını yarı yarıya düşürüyor diyebilirim. keşke o zaman iyi bir yere gitseydin muayene için. soru işareti kalmazdı kafamızda..

Arkadaşlar bugün doktora gittim ve pelvik enfeksiyon dedi iğneler ilçalar çok canım sıkıldı çünkü bu durumda gebelikte oluşmazmış kaç 2 aydır klomen kullandım olmadı şimdide bu çıktı zaten sol tüp kapalı dış gebelikten dolayı artık pes ediyorum sanırım 5 ay önce hamile kaldım 10. Haftada kalbi durdu 15 yaşında bir oğlum var 36?yaşındayım sanırım ona kardeş veremeyeceğim ama bu enfeksiyondan kurtulmam lazım aşırı bel ağrısı yapıyor halsizlik ateş neyse sizlerinde canını sıkmayayım.

geçmiş olsun cnm, tatsız haberler birbirini çağırmış, arka arkaya gelmiş her şey her zmn olduğu gibi.. ama enfeksiyon ilaçlarla düzelebiliyor, başlangıç aşamasındaysa problem etme, soğan kürü iltihap, enfeksiyon, kist türü şikayetlere iyi geliyor. sadece düzenli yapman gerekir verim alabilmen için. Allah gönlüne göre versin. sıkma canını. aynı ya da benzeri şikayetleri hepimiz yaşadık, yaşıyoruz ya da yaşama ihtimalimiz her an var. yalnız değilsin yani kadın olmak zor şekerim :112:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…