sogan kürü kullananlar

geçmiş olsun cnm, tatsız haberler birbirini çağırmış, arka arkaya gelmiş her şey her zmn olduğu gibi.. ama enfeksiyon ilaçlarla düzelebiliyor, başlangıç aşamasındaysa problem etme, soğan kürü iltihap, enfeksiyon, kist türü şikayetlere iyi geliyor. sadece düzenli yapman gerekir verim alabilmen için. Allah gönlüne göre versin. sıkma canını. aynı ya da benzeri şikayetleri hepimiz yaşadık, yaşıyoruz ya da yaşama ihtimalimiz her an var. yalnız değilsin yani :KK34: kadın olmak zor şekerim :112:

Peki canım ilaçları kullanırken kullansam sorun olur mu birde nasıl uyguluyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim .şimdiden teşekkürler.

Peki canım ilaçları kullanırken kullansam sorun olur mu birde nasıl uyguluyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim .şimdiden teşekkürler.

Hosgeldin demet :) Rabbim sağlık versin canım ben saraçoğlu ile gorustugumde sormuştum ilaç kullanırken kür yapma demişti bende ilaçlar bitince kurlerime devam etmiştim önce ilaçlarını kullan sonra kür

Canım kurlere devam ediyorum son kurdeyim sen nasılsın bir tedaviye karar verdin mi klomen falan :) mybaybmmm serceeemm hisaarr angelneseee beybisiiimmm hilalisaa nerdesiniz kızlar foligimle görüşüyoruz ama sizden ses yoookkkk :))

hayır canım tekrar çektirmene gerek yok, yani gerek olmaması gerekiyordu :KK37: yani ilk çektirdiğinde kapalı olduğu görüldüğünde oraya hemen müdahale etmeleri gerekiyordu, onu açmadan seni o masadan kaldırmamaları gerekiyordu. çünkü tüplerin ilaçla açıldığını ilk kez senden duydum. netice itibariyle tek tüp gebelik için yeterli elbette, ama şansını yarı yarıya düşürüyor diyebilirim. keşke o zaman iyi bir yere gitseydin muayene için. soru işareti kalmazdı kafamızda..

kesinlikle benmde tek tüp tıkalıydı ve laporoskopi oldum kapalı ameliyat yani göbekten bir kaç kesi ile giriyorlar...
ilaçla oldugunu kimseden duymadımmmmmmm

hsg cektirdim birkez yine mi cektireyim cok zor ama :KK5:
ocakda gidicem o zaman doktara desem cekerler heralde:18:

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

SERÇEMİM iyi değilim ne yersem çıkarıyorum hep yatıyorumm ALLAH annemden razı olsun o bana çok yardım ediyor oğluma o bakıyor evin işlerini yapıyor ben tuvalete bile zor gidiyorum ama şükürler olsun RABBİMe dualarımı kabul etti darısı başınıza inşallaaah canlarımmm:KK16::KK16:

Kizlar dun doktora gittim hemen klomene baslamam gektigini gelecek haftayada duruma gore catlatma ignesi olmam gerektigini soyledi.ignemide ilacimida aldim nolursunuz dua edin bu ay bende muradima ereyim.dualariniza ihtiyacim var.doktor strese girme olur buyuk bi sorun yok dedi ama insaniz iste.etrafinizda bu ignelerden sonuc alan varmi paylasirmisiniz rica etsem

.su mubarek gunde mubarek saatte yalvariyorum Allahim ne olur bizlerinde kucaklarini doldur.Bizim senden baska kimsemiz yok.İnsallah burada birbirimize ettigimiz dualari kabul edersin.sen kimseye tasiyamayacagindan fazla yuk vermezsin.selamete cikar,Ya Erhamerrahim Ya Erhamerrahim Y Erhamerrahim(Amin)

Kizlar asilamam tutmadi cok uzgunum disari cikip hava alacagim
canım kardeşim benimm üzme kendini bende geçen sene aşılama yaptırttmıştım biliyorsun tutmadı tam tüp bebek yaptırıcakken hamile kaldım demekki vakti zamanı gelmiş ALLAHım böyle istemiş...oyüzden noolursun üzme kendini demekki daha zamanı gelmemiş hayırlısı nezamansa ozaman olacak inşallaaaaah beybişimm sen dua etmeye devam et canımm benimm:KK34:
.su mubarek gunde mubarek saatte yalvariyorum Allahim ne olur bizlerinde kucaklarini doldur.Bizim senden baska kimsemiz yok.İnsallah burada birbirimize ettigimiz dualari kabul edersin.sen kimseye tasiyamayacagindan fazla yuk vermezsin.selamete cikar,Ya Erhamerrahim Ya Erhamerrahim Y Erhamerrahim(Amin)

canımm benimm ALLAHım dualarını kabul etsinn RABBİM kimseyi evlatla sınamasın

Canım Rabbim istemeden yaprak kımıldamazmış, moralını bozma dün tvde melegın programını ızledım bi sen ben degılz ınankı 9 tüp bebekten sonra kavusabılmıs yavrusuna ölümden dönenler bile olmus Rabbim saglık sıhhat versin öncelıkle sonrada hayırlısından bi evlat.

Canım kurlere devam ediyorum son kurdeyim sen nasılsın bir tedaviye karar verdin mi klomen falan :) mybaybmmm serceeemm hisaarr angelneseee beybisiiimmm hilalisaa nerdesiniz kızlar foligimle görüşüyoruz ama sizden ses yoookkkk :))

Salı gunu adet gunum nukram 3. günü hormon testı yaptırcam yenıden ne durumda hormonlar bı bakıyım.klomene benımmı karar vermem lazım dr unmu hıc bahsetmedı buzamana kadar klomenden ılk kontrollerımde hersey yolunda hormonda bı sıkıntı yok tupler tıkalımı degılmı ona bakıcaz dedı rahım fılmıde cektırmek ıstemedım ben buluttan nem kapan bı yer sonucta orası ılac degsın ıstemedım.arısütü polen karısımı aldım adet olunca ona baslıcam ıncır kurunu dusunuyorum bırde.

SERÇEMİM iyi değilim ne yersem çıkarıyorum hep yatıyorumm ALLAH annemden razı olsun o bana çok yardım ediyor oğluma o bakıyor evin işlerini yapıyor ben tuvalete bile zor gidiyorum ama şükürler olsun RABBİMe dualarımı kabul etti darısı başınıza inşallaaah canlarımmm:KK16::KK16:

Hisarıııımmm oncelerı yedıgıne say gari :)) kulucka donemındesın kııııgııııızzz olcek gari okaaa:)) Annelerden Allah razı olsun. iyiki varlarr.

oy canim benim kiyamam ya o zaman qaliba prenses geliyor annesi baksana gobusunde bile nazlaniyor sana neler yapiyor Allahim annelerimize uzun omurler versin hep onlar cekerler bizim eziyyetimizi zaten opuyom seni
Canim bakalim yarin adet tarihim pazartesi sonuc ogrenecez ama 4 gundur kahverengi lekelenmeler var az az yerlesme olabilir mi ki yada tutmadi

beybisim kuzum uzulme nolursun Allah tez zamanda evlatla sevindirsin seni canim arkadasim
Kizlar dun doktora gittim hemen klomene baslamam gektigini gelecek haftayada duruma gore catlatma ignesi olmam gerektigini soyledi.ignemide ilacimida aldim nolursunuz dua edin bu ay bende muradima ereyim.dualariniza ihtiyacim var.doktor strese girme olur buyuk bi sorun yok dedi ama insaniz iste.etrafinizda bu ignelerden sonuc alan varmi paylasirmisiniz rica etsem
Allah yar ve yardimcin olsun insallah tez vakitde evladin olur tabi hepimizin
amin tum okudugun dediyin dualara gonulden amin diyorum
hayır canım tekrar çektirmene gerek yok, yani gerek olmaması gerekiyordu :KK37: yani ilk çektirdiğinde kapalı olduğu görüldüğünde oraya hemen müdahale etmeleri gerekiyordu, onu açmadan seni o masadan kaldırmamaları gerekiyordu. çünkü tüplerin ilaçla açıldığını ilk kez senden duydum. netice itibariyle tek tüp gebelik için yeterli elbette, ama şansını yarı yarıya düşürüyor diyebilirim. keşke o zaman iyi bir yere gitseydin muayene için. soru işareti kalmazdı kafamızda..
canim bilmiyorum ki ya bu doktordami kotu cikti
evet acmadi beni oylece gonderdi 3 haftaya ilacla acilir dedi bende inandim :44:
ocakda gidicem atliyicam ustune neden yapmadin diyicem gorsun bakalim serceme bunu yapmak ne demekmis:KK4:
kesinlikle benmde tek tüp tıkalıydı ve laporoskopi oldum kapalı ameliyat yani göbekten bir kaç kesi ile giriyorlar...
ilaçla oldugunu kimseden duymadımmmmmmm
evet maybaybim oyle dedi bana yaaaaa
ocakda acar heralde
anlamiyorumki bu doktorlari parasiyla digilmi ac sunuda icim rahat olsun diyesim var:KK4:

canım dua et :KK5: ümitsizliğe kapılma! ümidini kesenler mahrum olurlar!

canım, ben klomen kullandım geçen hafta, iki güzel yumurtam oluştu, üçüncü de vardı ama küçüktü. bugün kontrolde yeterli büyüklüğe geldiğini görünce çatlatma iğnemi de yaptırdım. yarın ve yarından sonra ilişki önerdi. artık takdir Allah'ın. 2 haftaya belli olacaktır sonuç. o zaman senin soruna da cvp vermiş olurum belki :KK16:

bugün iki yumurtam güzelleşmiş, biri 21 biri 19 mm. olmuş. çatlatma iğnesi istedi 2 doz, hemen alıp geldim hastanenin yandaki eczaneden yaptırdım. yarın çatlar yumurtan dedi. yarın ve pazar gün ilişki önerdi. bi de progestan verdi. pazartesi içmeye başla dedi. gebelik gerçekleşirse tutunmasını sağlar, gerçekleşmezse zaten ilacı bıraktığımızda regl olursun dedi. ilacın bitmesine yakın, içinde birkaç tane kalınca test yapabilirsin dedi. hayırlı olsun dedi :KK16:

Hosgeldin demet :) Rabbim sağlık versin canım ben saraçoğlu ile gorustugumde sormuştum ilaç kullanırken kür yapma demişti bende ilaçlar bitince kurlerime devam etmiştim önce ilaçlarını kullan sonra kür

Sağol canım cevabın için ilaçlar bitince öğrenirim detayları sizden ozaman :) bu arada hoş buldum :)

Lütfen üzülme canım demesi kolay tabi diyeceksin bak 6senedir uğraşıyorum 2.asilamam olacak nasipse 1. Negatif ti ne yapalım kuzu elimizden geleni yapıp gerisi tevekkül başka çare yok kendini bırakma toparlanmaya çalış lütfen

canım kardeşim benimm üzme kendini bende geçen sene aşılama yaptırttmıştım biliyorsun tutmadı tam tüp bebek yaptırıcakken hamile kaldım demekki vakti zamanı gelmiş ALLAHım böyle istemiş...oyüzden noolursun üzme kendini demekki daha zamanı gelmemiş hayırlısı nezamansa ozaman olacak inşallaaaaah beybişimm sen dua etmeye devam et canımm benimm:KK34:

canımm benimm ALLAHım dualarını kabul etsinn RABBİM kimseyi evlatla sınamasın

Canım Rabbim istemeden yaprak kımıldamazmış, moralını bozma dün tvde melegın programını ızledım bi sen ben degılz ınankı 9 tüp bebekten sonra kavusabılmıs yavrusuna ölümden dönenler bile olmus Rabbim saglık sıhhat versin öncelıkle sonrada hayırlısından bi evlat.

canım dua et :KK5: ümitsizliğe kapılma! ümidini kesenler mahrum olurlar!

canım, ben klomen kullandım geçen hafta, iki güzel yumurtam oluştu, üçüncü de vardı ama küçüktü. bugün kontrolde yeterli büyüklüğe geldiğini görünce çatlatma iğnemi de yaptırdım. yarın ve yarından sonra ilişki önerdi. artık takdir Allah'ın. 2 haftaya belli olacaktır sonuç. o zaman senin soruna da cvp vermiş olurum belki :KK16:

Lütfen üzülme canım demesi kolay tabi diyeceksin bak 6senedir uğraşıyorum 2.asilamam olacak nasipse 1. Negatif ti ne yapalım kuzu elimizden geleni yapıp gerisi tevekkül başka çare yok kendini bırakma toparlanmaya çalış lütfen

Kizlar tesekkur ederim biraz daha iyiyim doktora gittim 1ay dinlensin yumoslarin dedi sonra tekrar deniycez iyiki varsiniz allah hepimize hayirli evlat nasip etsin

X