sogan kürü kullananlar

ne gibi değişiklikler oldu anlat bakalım?

Ahhh canim simdi gordum yazini oda tesadufen benim yazilarim alintilandiginda bildirim gelmiyor
Konuya geiliyim :) yurtdisinda arap ulkesinde yasiyorum ve ikidebir doktora gitmk istemedigimden deniyim dedim iltihabim vardi tahminimce yanma oluyordu mesela onu yok etti diyebilirim hoş gunde bir defa ictigim halde birde korunmuyor olsaydim daha iyi olurdu

ya asyacanım sen sandın yahu 4 senedir neler gördüm neler denedim ahh bir bilsen diyorum ya daha saymadıklarım var yani klomen de kullandım 3 ay aklıma gelmişken, başkaa:44::44: şimdi annem umreye gidecek ordan hisarcıgımın kullandgı melek otundan getircek nasipse bakalım bi onu yapıcam başka bişey yapmıcam istemiyorum

aşılama denemdim canım denemicem de olursa direk tüp yaptırcaz aşılamayla vakit kaybetmek istemiyorum bilmiyorum yani öyle düşünüyorum işte tüple hamile kalan çevremde bi kaç arkadaşım var umut oldular onlar bana bi heves ettim ne bileyim. morfoloji diye bana mı sordun anlamadım angelnese ne zaman yazmış ben görmemişim

Canıımmmm mybaybmmmmm nasılsın kuzuuu :)))

Canıımmmm mybaybmmmmm nasılsın kuzuuu :)))

Yok öyle yagma canım önce asilama sonra tüp :))) bak bana bende tupbebek diye gittim 6senedir istememe ragmen doktor birkere daha asilama deneyelim dedi bu 2. Olucak öyle hemen tupe geçilmiyor canım benim çooook önemli sorunlar yoksa sen bir ucundan başla artık yaaa asyam ve sen hadi Bismillah deyin benim kadar çok şey denememissinizdir inan bana 6senedir her ay farklı bir şey denedim öyle hemen yoruldum zaman kaybetmek istemiyorum falan duymiyim bir daha ona göre :))))))))) coookkk öpüyorum canım seni seni bir an topikte gördüm çok sevindim ama gitmişsin neyse insaallah denk geliriz eeenn kısa zamanda :)

ay nukram canim benim sen nasilsin bir tanem
ben de ocakda asilama istiyorum ya insallah tutar
irana gidicem orda yaptiricam
bebegim icin bu yollari gecicem
hic deyanmak yok
ocakdan once yani aralikda sogan kuru yapicam tam 15 gun hic kaydirmadan
meryem suresi okuyorum elhemdullilah
birde 41 hurmaya meryem suresi okutmusdum onu yiyoruz esimle
insallah az kaldi gibi geliyor bana bebegim gelicek 2-3 aya Rabbim insallah

bura kar yagdi kizlar turkiyyeye de yagdimi kar
:119::118:
ay ne guzel heryer bembeyaz

Rabbimin neguzel yaratilisi var biz kullari icin ne guzellikler yaratmis

ne guzeldir Rabbim

ne buyukdur Rabbim

ya icim Allahima olan sevgimle sanki guluyor

Ben ilk yaradanimi seviyorum herkes gibi

bu guzellikleri yaradan Allah insallah bizler icin ummetinden evlatlar nasib edicekdir eminim insallah

ececim, aynı ay yapılmıyor bildiğim kadarıyla.. ilk ay soğan, sonra adet olup bitince incir kürü diye biliyorum ben. sen hayıt da içmiştin dimi? dua et cnm bol bol..

kk uygulama değişikliği yaptı cnm, artık mesaj alıntılama yok, eski sistem
o zmn soğan işe yaramış olabilir evet. şifa olsun. neden korunuyorsunuz cnm?

Anladım canım.
Yaradı cok şükür :) 6 aydır prolaktin hormonumla savaş içerisindeyim malesef.Adenom cıktı bende hamile kalmamam lazım ki zaten tam iyleşmeden istesemde kalamam,kalamadım oyuzden korunuyum dedim (( olmamsından korkuyorum ve deli gibi hemen hamıle kalmak istıyorum ama bu bekleme surecındekı sabrıma ben bile şaşırıyorum (((

çok zormş gerçekten, ama derdi veren Allah sabrını da veriyor işte, Allah büyük, tez zamanda sağlığına kavuşmanı dilerim, Allah kolaylık versin, dua et cnm bol bol..

çok zormş gerçekten, ama derdi veren Allah sabrını da veriyor işte, Allah büyük, tez zamanda sağlığına kavuşmanı dilerim, Allah kolaylık versin, dua et cnm bol bol..

Cok teşekkür ederim , Allah büyük kısmetimizde ne varsa onu yasıyacaz, Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın..

Bayanlar Merhaba,

Ben soğan kürünü kullandım ama 5. günde adet oldum,adetliyken içilmeyecek diye kestim. Şimdi adetim bitti soğan kürünü tekrar ne zaman yapmam gerekiyor ? Ya da direkt incir kürüne mi başlamam lazım ?

Kızlar yaa adetim 2 gün gecıktı randevu alcam dr dan bekleyıpdurrun bugunden sonra gelırse haftasonuna gelcek yıne 3.gün hormon testım yalan olcak bu ayda.Görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler derim ve susarım.Test yapın demeyın bana emi 2 günlük gecıkme fılan belırtı degıl bu bunye 11günlük gecıkmelerı gordu zamanında hey gidim heeey :) Dualarınızda unutmayın benıde canlar...

Deme demişsin desemmi demesemmi bilemedim. En azından kafan rahat olur istersen yap :/ ben de 5-6 günlük gecikmeler yaşadım en son adetimin 1 gün geçmesiyle test yaptım eşimin yoğun ısrarıyla 2. Çizgiyi silik gördüm inşallah hamilesindir rabbim nasip etsin inşallaaaaaaaaah amin amin amin..........

:) Hamilelerin duaları kabul olurmuş ilk duada bir hamileden gelmiş :) Allah razı olsun canım ınsallah öyleyimdir diyorum ama test konusunda cok negatıfı gordum belkı gelir diye acele etmıyorum busefer. haftaya kadar olmazsam ozaman kan testı yaptırrım dırek eşimin haberi yok kımsenın haberı yok daha degılse oda ısrar eder yapta yap dıye :)) hiçbir belırtı yok zaten 1 haftadır kıvrandran boyun ve sırt agrısı dısında oda belırtımı tartısılır gebelıge yormak ıstersem bırcok seyde sıralayabılrm aslında. Rabbim dileyen isteyen bütün arkadaslarımla beraber banada nasıp etsın ınsallah mujdelı haberi

%12 idi yanlış yazdım.:)))sanırım teknikler farklıymış ben de yeni fark ettim ama sonuç olarak düşük.yakında başka bi yerde daha yaptırcaz:)))kafi gelmiyo:)))ya adamakıllı doktor çıkmıyo ki kara bahtım kör talihim:)
sen napıyosun nukracan bakıyımmmmm?

canım inş beklenen haberdir:)

2.günü de gidebilirsin.daha önce ben 2. 4. günleri gittim farkeden bişi olmadı.tahlil yapılmaz diye bişi yok.tabi en iyisi 3.gün.

canım sen şimdiye kadar niye aşılama denemedin?

ben de aşılama düşünmeye başladım ama aşılama da çok şans yok pofff.çok az hamile kalan var gibi.3 senedir olmuyo sanırım senin o yüzden tüp mantıklı tabi

insallah hamilesindir canim dualarimiz seninle

kızlarr doğrumu yapıyorum bilmiyom amaa burda bi kadın vardı balla bitkisel ilaç yapıyomuş bende yaptırdım adetin 3.günü başlanıyormuş 4 gün kullanılıyor eşler beraber kullanıyor bu ay ona başladım hadi bakalım hayırlısııı....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…