sogan kürü kullananlar

Rabbim hepimizden razı olsun inşallah :))) bildiklerimizi paylaşmak üstümüze farzdır ben sadece açıklama yaptım uygulaması sizden bebişler de allahtan :) rabbim hepimizin yardımcısı olsun :)

insallah canım insallah amin amin amin yapıcam insallah deneyimlerimi paylascam sizlerle.ya ayıp olcak ama ben içim kıpır kıpır böyle pcos var hipotoid var ama umudum cok korkuyom ama umudum cok.yani içim kıpır kıpır

Amin gülüm sağolasın kuzum sen naptin? Ben yarın başlıyorum kismetse klomene, soganla değil de adaçayı ile deniyorum bu ay bakalım

adaçayını gebe kalmak istiyorsan içme düşük riskini arttırmasında çok yan etkisi var !!! biliyor musun? hayıt tohumu iç bence

amin cnm Allah razı olsun senden

adaçayını gebe kalmak istiyorsan içme düşük riskini arttırmasında çok yan etkisi var !!! biliyor musun? hayıt tohumu iç bence

biliyorum cnm ovülasyona kadar sadece 10 gün içicem, önceki gün başladım. hayıtı geçen ay içtim, prolaktinimi düzene soktu sağolsun.

hayırlı doğumların olsun inşallaaaah ALLAHım yardımcın olsun sağ sağlim sağlıklı bir şekilde evladını kucağına al inşallaaaaaah

küre başladığım gibi bıraktım bebişim geldi çok şükürrrrrr:):):)darısı bekeyenlerin başına inşşş kızlarrr

küre başladığım gibi bıraktım bebişim geldi çok şükürrrrrr:):):)darısı bekeyenlerin başına inşşş kızlarrr

Canim cok sevindim allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin bizlerede dua et belirti felan olmamis miydi

amin cnm sağolasın..benim normal regli belirtilerim oldu hatta 19sabahı regli oldum sandım biraz kanamam oldu sonra kesildi 2.gün hemen doktora gittim korktum çünkü ilk defa oluyo kan verdim hamileymişimama daha kese bile oluşmamıoş yarın tekrar gitcem inş yükselir kan degerimm...gecen hafta eyüp sultana gitmiştim sonra da hacı bayram veliye ankaraya sınav vardı da:inanın hepimiz için dua ettim bütün bebek bekleyenler adına tez zamanda sizlerede nasip olur inşşş..bebişimde bana tutnur inş bi sorun çıkmaz szde bana dua edinnnnnnn:26::26::26:

Bacılar naparsınız ? benim yumurtlama ya olmadı bu ay yada gec oldu ovü testide yaptım bişii anlamadım valla 12. günde oluyordu testte sılık cıktı 19. günde daha koyuydu ama oda c den koyu degıl.. sizlerde durumlar nedir. foliğim ne tedavisine basladın sen klomeni ne için veriyorlar ki canım? öbür ay adet sonrası gıdıcem bende dr a.

allah hayırlısıyla kucağına almayo nasip etsin inş. çook sevindim darısı tüm bekleyenlerin başına :)))

Kizlar hepinize ayri ayri tesekkurler iyiki varsiniz ama benim belirtim yok acaba tutmus mudur
insallah tutunur canim dualarimiz seninle
tebrik ederim cok sevindim senin adina evladini sagsalim kucagina al insallah canim bir sey sorucam evde idrar testi yapmismiydin ne gormusdun testde?

selam kızlar ben bu ay kistler den dolayı yasmin kullanıyorum diğer ay yine klomen tedavisine başlayacak ben bi kür var onu kullanıyom (aslanpençesi civanperçemi, hayıt otu suyu,ebegümeci çayı vs.) acaba onumüzdeki ay bu kürün yanında incir kürünüde denesimm mi bi zararı olur mu ki..

insallah tutunur canim dualarimiz seninle

tebrik ederim cok sevindim senin adina evladini sagsalim kucagina al insallah canim bir sey sorucam evde idrar testi yapmismiydin ne gormusdun testde?

amin cnm inşş cümlemizin..19 regli günümdü 20 sinde idrar testi yaptım bi baktım çift çizgi hemen doktora koşup kan tahlilide yaptırdım cnm..

amin cnm inşş cümlemizin..19 regli günümdü 20 sinde idrar testi yaptım bi baktım çift çizgi hemen doktora koşup kan tahlilide yaptırdım cnm..

canımm ne şanslı kızsın bizim gibi soğanın suyunu içmek zorunda kalmadığın için Allah tamamına erdirsin sağ salim doğur büyüt bebeğini inşallahh

bacım klomen yumurta geliştirici ilaç. adetin 5. günü başlıyorsun, 5 gün içiyorsun. haftaya da bakıcak işte ne kadar büyümüş, kaç tane olmuş, kaliteli mi vs. diye duruma göre de çatlayıp çatlamadığını da kontrol eder. ona göre de ilişki önerecek sanırım .. gidin cnm rutin dr kontrollerinizi ihmal etmeyin bacılar. türkiyeye geldiğimden beri söktürücyle adet oluyorum ben ne düzen kaldı ne bişey yumurta gelişmeyince adet de olamadım tabi. o yüzden klomene başladım cnm. folikasite de başlattı doktor yeniden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…