sogan kürü kullananlar

hoşbuldum canım valla billa çok hoş buldum yani nasıl sevindim anlatamam
hala halaya durasım var yetmedi 1 kere dudrmak bana
teyyy teyyy asyacan için fincanlım eşliğinde çekiyorum halayımı

pepe nin dedesine ve ninesine hastayım kız

biliyormusun annem de umreye gidecek ocak da bende istedim ondan meryem otunu bakalım getirsinde sen bana yol yöntem gösterirsin yine ozamana.41 meryeme bende başlamak istiyorum şu adetim olsun bitsin başlayım çok boşladım bayram seyran tatil derken saldım iyice.valla canım sana ne vesile oldu bilmiyorumda Rabbim ol dedi ve oldu yani seninde vakti zamanın bu zamanmış işte hisarcım.inşallah sağlıklı sıhhatli bebeğini kucağına alıp mutlu ve huzurlu bir ömür geçirirsiniz
dualarında bizi unutma olur mu canm benm.

evet hisarım %0 morfoloji demiştin yani bende anlamadım bilerek mi öyle yapıyolar noluyor kime güvencez şaştım
burda da araştırıyoruz nerde yapılır diye inşallah dogru düzgün bi yer buluruz
aynen hisarcım kaynaklar köyündeymiş teyze yani kızla birebir konuşmasam tamam da :26:
kız anlattı ben dinledim ve çk tuhaf hissettim bunu göze alcak kadar istemek bilemiyorum Allah ım muhtaç etmesin ama asla ben yapmazdım demiyorum. Rabbim kendi versin isteyen herkese böyle şeylere başvurmaya muhtaç etmesin kimseyi.
hepimize sağlıklı sıhhatli evlatlar ihsan eyle rabbim.....

Son düzenleme:

senin içinde ve tüm arkadaşlar içinde halaya durcaz inşallaaaaah hayırlısıyla

o halde pepeyi nasıl bir nefretle seyrettim artık sen düşün halimi

tmm getirsin hayırlısıyla ben sana anlatırım nasıl kullanılcağını... evt ALLAHım ol dedi ve oldu şükürler olsun arkadaşım çok dua ettim RABBİM dualarımı kabul etti

ALLAH muhtaç etmesin öyle şeylere hemen başla 41 meryem suresine adetli olduğunda eşin okusun yada bana söyle ben okurum senin yerine

eveeeet canım arkadaşımsenin cavaplarını okuyordum miğde bulantısında ve baş dönmesinden maf olmuş haldeyim ALLAH tan annemin yanındayım sen nasılsın canım bneim

oyy oyyy mide bulantılarımız başladı bile ne güzel
ben de midem bulansın istiyorum ama yaaa :))))
bence keyfini çıkar tatlım bilmiyorum mide bulantısının keyfi nasıl çıkar ama altında yatan sebebin varlığını bilmek bile keyiflenmeye yeter sanıyorum annenin yanında olması iyi olmuş oğluşunda var zaten zor olurdu yoksa. bende napim canım mutfaga gidicem şimdi yimek hazırlıcam.sende kendine iyi bak tamam mı

tmm canım benim sonra konuşuruz yinee

inşallah canım umudum içimde hep birgün durcaz o halaya :)))

çok sabırsızlanıyorum inan hem annem oraları görcek diye heycanlıyım hemde bnm için getireceği otu bulcak mı diye merak ediyorum valla inşallah sağ salim gelir.

eşim Kuran bilmiyor canım ben okuyamadıgımda anneme söylerim o da olmazsa sizden yardım isterim Allah razı olsun hepinizden hepiniz çok iyi insanlarsınız iyiki varsınız

valla vnm cocuk olmuo die içiyim dedim. 1 gün içtim sonra korkudan bıraktm. saglıgım gayet yerndeyken içtiğim ay kist olustu bende. yumurtamı catlatmamıs kist yapms

kistleri eritiyor aslında nasıl oldu o anlamadım:44:
1 gün içtiğinde hemen kist yapmış olması tuhaf değil mi_?

Bencede bir icme ile kist olmaz o kist varmış demekki önceden her tedavinin bir süreci zamanı var 1 gün yeterli bir zaman degil.bu arada mybabym sen ozel mesaj kutuna baktin mi.hisarim hep böyle güzel gaberlerinle sevindir canım bizleri tabi tüm topikcene buzde seni sevindirelim duaların i bekliyoruz :)

KURAN bilmesine gerek yok canım latince yazılan varya o okunuyo zaten 41 gün

KURAN bilmesine gerek yok canım latince yazılan varya o okunuyo zaten 41 gün

ben kuran-ı kerimden okuyorum canım
sen Türkçe okunuşundan mı okudun ?
duanın her türlüsü makbuldür elbet ama bildiğim için öyle okusam daha iyi diye düşünüyorum

Son düzenleme:

evet canm baktım şimdi kusura bakma gözümden kaçmış
ben bu ay fos çıkcam orası kesin adet olayım da bitsin 41 meryeme başlayacağım Allah ın izniyle
annem de umre ye gidip sağ salim dönsün meryem otunu yapıcam
çok stres oldum bu aralar şu 15 gün geçsede eşimin sonucu bi iyi çıksa adamcağızın morali çok bozuldu haklı da

Tembel anacım tembel bunlar kendi işlerini kendileri halletmiyorlar işte :) Kocam su aralar daha cok takar durumda arkadasının cocugu oldu ve halıyle bunada yuklenmeye basladılar soruyorlar felan. Bazen canı sıkkın bır sekılde gelıp bızımde cocugumuz olcakmı dersin dıye soruyor içim gidiyo öyle boynunu büktümü Allahın izniyle diye rahatlatmaya calısıyorum bende.testı memleketımızde yaptıramadık günler cok yogun gectı.burda ıyı bır merkez arastırıyorum spermıyogram yaptırcak sanırm.bende bu ay hormon tahlılıne gıdeyım dedım adetımın 3. gunu pazara denkgeldı

vayy topragım asyacanım ne o bi selam vermeden kaçtın gittin mi kızzzzz

Tam gecmısı okurken eşime yakalandım ve artık benı forumdan cıkartana kadar beklıyor basımda uyanık adam :) cvp yazmama bilem fırsat bırakmadı topraaam hoşgeldin gelişmelerini okudum hayırlı sonuclarla gelırsınız ınsallah 15 gun sonra, devremizin biri yandı ( ama ne yanmak:)) biliyorsun izinden gitmek lazım inşallah :) bende adetim 4.gün bugun sogana baslasammı diyorum bılemedım. Hazır sende gelmışken bi toplanıverelim Fincanlıma sag bastan sayıyorum halaybası folık ( ki haberı ılk alan olmasaydı kaptırmazdım çok pis halay başı cekerim :))Asya, Nukra, Mybaby, Serçem, Beybişim.Hisarcım sende zılgıt cek bir kenarda halaya gıremezsın :) biz senin yerine titreriz tey tey teyyyyyy Onur Şan Fincanlım - YouTube ve gonk sesıyle halay baslarr yehaa yehaaa yehaaa tililililililililili

valla vnm cocuk olmuo die içiyim dedim. 1 gün içtim sonra korkudan bıraktm. saglıgım gayet yerndeyken içtiğim ay kist olustu bende. yumurtamı catlatmamıs kist yapms

canim arkadaslara katiliyorum sogan kuru asla kist yapmaz ki hem 1 gun icmissin belkide baska bir sey yapmisdir aksine bu kur direk kist icin diyorlar insallah hakkinda hayirlisi olur
hisarim ben gelen bebegin yaptigi yaramazliklara kurban olurum bulantinmi var halay cek gecicek hepsi yigenlerimiz icin tey teyyy

hisarim ben gelen bebegin yaptigi yaramazliklara kurban olurum bulantinmi var halay cek gecicek hepsi yigenlerimiz icin tey teyyy

hobaaaaaaaaaaaa bende gece vakti coştum ama olsun

kızlarrrrrrr
nabersininz bakalım?
hisarcım sen nasılsın canım
az işlerim var bnmde bi bakınayım dedim azcık işten kaytarıp çene çalayım dedim ama kimsecikler yok
ozaman görüşürüz anacımmm byeeeeeeeee diyorum sizlereee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…