sogan kürü kullananlar

Kızlar size bir itirafta bulunucam.Rabbimin şefkat tokatı bugun öyle bir indi yüzüme yaa dedim asya sen nefsine uyupta kendıkendıne böbürlenirmisin

Eşimin işyerinde bir bayan arkdası var tanıstık sohbetlerken bebekten acıldı konu bızden 6 ay sonra felan evlenmısler bayan 32 yasında ve ılk 3 ay korunmus ve sakıncalıymıs sanırım korunmasıda yastan dolayı bırakmı ılacı bebek ıstıyodu.banada hormon testı yaptır dıye aklıma sokan o olmustu.ozamanlar tabi ben hersey normal zannedıp nasılsa daha zamanı var dıye dolanıyordum kendı kendımede yasından dolayı herhalde bukadar takmıs benım yasım cokgec degıl nasılsa dıye dusunmustum ondan önce hamıle kalırım diyede kendıkendımi rahatlatıyordum.bayan her gıttgmzde dr tavsıye edıyor surayla gorustm burayla gorustm dıye anlatıyordu.bende bilinsin istemıyordum bebek ıstedgmz o yuzden belli etmiyordum hiç.ve bugun eşim cok guzel bir haberle geldi hamileymiş cok ıstıyordu onun adına cok sevındım ama benımde yuzume oyle bır tokat ındıkı nefsıme oyle guzel bır ders olduki bu.sakın yanlıs anlamayın ki benı tanıdgnız ıcın az cok size dökmek istedim içimi.düşük tehlikesi varmış Rabbim inşallah su dönemlerini rahat bırsekılde atlatmayı nasıp etsın.dua edıyorum onun ıcın duydgm andan ıtıbaren ama kendime kızgınlıgımla basedemedim kendimden utandım resmen nasıl bir enaniyet vardıysa üzerimde Rabbim affetsin inşallah içimden geçirdiklerim için beni biran bile nefsime uydurmasın bizleri

kızlar 4-5 gündür karnıma sancı giriyordu, rahim büyümesi zannedip aldıırş etmmeiştim, bugün doktoa gittim, hiç iç açıcı şeyler duymadım, çok korkuyorum, nolur bebişime bişey olmasın( dua edin bana.

kendi doktorum iyisin dedi başka doktor içimi kararttı, hangisine inanacağımı bilemedim, sadece dua isityorum, bebişim bizimle olsun diye.

ne dediki dr. sana? sen kendi doktoruna inan arkadaşım bence...tm dua ederim sana olmaz bişey inşallaaah yaz bize ALLAHa emanet ol

seni çok iyi anladım asyam... kendini suçlu hissetme herkezin aklından bu gibi şeyler geçer ama hiç bir şey elimizde değilki...benim kuzenimin kızı ile benim oğlanın arasında 3 gün var onun kızı doğmuştu 3 gün sonra benim oğlan doğdu...benim oğlan 2 yaşındayken ben 2. çocuk istemiştim kuzenlede paylaşmıştım aradan 1-2 ay geçti tabii ben hamile kalamıyorum o hamile kalmış bana söyledi ben bir tuaf oldum aklımdan neler geçti neler sonra tövbe ettim şimdi 2. kızı 9 aylık oldu ALLAH bağışlasın... senin konuyada bu birazda olsun benziyo...her şeyin hayırlısı diye dua etmek lazım ALLAH dediğin gibi bizi nefsimize uydurmasın

Kızlar bu bayramın hepinizin hakkinda hayırlara vesile olmasını diliyorum madden manen tüm dileklerinizin gerceklesmesi duasiyla hayırlı bayramlar :) hepinizi öpüyorum canlarim özledim sizleri serceme ne oldu hiç sesi yok

canım nbr bende seni merak ettim:))tüp bebek tedavinize başladınız mı???
kasımda nasipse jongülcüm bu ay benim kuzenin düğünü var ondan obür aya kaldı...sen nasılsın test yatırdınızmı?

amiiiiiiiin nukram seninde bayramın hayırlı olsun... obür bayram inşallaah bebeğin kucağında olsun ve burdaki arkadaşlarında bende seni öptüm evt kimse yok mybabyiimi merakettim,serçemide çok merak ettim ama mybabyim izmire gelcekti o hasret gideriyordur ailesinle... serçem nerde acaba?

herkese mutlu mutlu bayramlar kızlar, dün doktora gittim yeniden, boş yere korkmuşum, çok şükür sadece idrar yollarımda enf. varmış, karın ağrımın sebebi oymuş, doktor ilk başta baya korkutmuştu ihtimalleri sıralayınca, kriz geçiriyordum az daha ama çok şükür rabbime şimdi iyiyiz, antibiyotiğe başladım, tek kötü yanı o, o da lerji yaptı haşır huşur kaşınıyorum şimdi. Bayrama uyuzlu gibi gircem napalım artık. Allah bu bayramda gönlünüzden geçeni versin inşallah.Yine görüşürüz.

yok canım bayramdan sonra yaptıracağız inş değerlerimiz yükselmiştir...bu arada herkesin bayramını kutlarım...
inşallaah canım yaz bana sonucu...seninde bayramın kutlu olsun ötüm senii

amaaan şükür aybükem gözün aydın

selam kızlar herkese iyi bayramlar korunmayı bırakalı 5 aya girdik henüz rabbim bir melek daha uygun görmedi bize
allah herkese gönlündekini versin

arkadaşlar benim derdim menepoz 43 yaşındayım doktor menepoz dedi ilaç vermedi sıkıntılarım yok sadece adet düzensizliğim var bu konuda kullanmış olduğunuz bitkiler varsa bana yardımcı olurmusunuz

selam kızlar geçmiş bayramınız mübarek olsun annbemlere gitmiştim bayrama yazamadım hiç ( dün çatlatma iğnesini yaptık beklemedeyiz.. bakalım hayırlısı.

yalnız değilsin, bahse girerim hepimiz birileri karşısında benzer şekilde düşündük, ve ağzımızın payını alıyoruz.. şu anda aklıma net bir anım gelmiyor ama biraz üzerinde düşünürsem gelecektir. kendine fazla yüklenme bence, insan an be an aklına mukayet olamıyor malesef,
her zaman mantıklı, anlayışlı, makul, ileri görüşlü olamıyoruz. bu imtihanla inşallah düğümün çözülür..

selam kızlar geçmiş bayramınız mübarek olsun annbemlere gitmiştim bayrama yazamadım hiç ( dün çatlatma iğnesini yaptık beklemedeyiz.. bakalım hayırlısı.
sağol cnm sana da iyi bayramlar. biz de haftasonu döndük bayram gezisinden. iğnen hayırlı olsun cnm, aşılayacaklar mı seni yoksa doğal yolla ilişki mi?

nasılsınız topikcanlarım beniiim, öyle hayallerle geldim ki topiğe, serçemiz gebeymiş falan, maybeybimin durum açıklığa kavuşmuş vs.. aylardır yıllardır gelmeyen mucizeyi 10 günde gelir belki dedimdi herkes nasıl bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…