sogan kürü kullananlar

merhaba arkadaşlar
ben de soğan küründe 2.aydayım. 8 aylık evliyim. Hormon testi için gittiğimde doktor hanım yumurtalıklarımın iyi olduğunu söyledi. test sonuçlarım şöyle:
fsh:7,19 (mid folik faz:3,85-8,78 pik değer:4,54-22,51 luteal faz:1,79-5,12 postmenopoz:16,74-113,6 erkeklerde:1,27-19,26)
e2:62,00 (post menopoz:20-88 orta-foliküler faz:24-114 periovulatory:62-534 lüteal faz:80-273)
tsh:1,49 (0,34-5,6)

doktor hanım bir de adete 3 gün kala gel bakalım yumurtalar çatlamış mı bir de o zaman test yapalım dedi. Bu test ne testi hala anlamadım???:44:

canım hormon sonuçlarına göre yumurtalık rezervin gayet iyi maşallah :nazar: adete yakın bakılmasının nedeni bir tür sağlama diyebiliriz. yani hormonların ve ultrasonun işaret ettiği gibi sağlıklı şekilde yumurtlayabilmiş misin, ona bakılcak. açıklayabilmişimdir umarım.

merhaba arkadaşlar bu soğan kürü banada umut verdi hafif pco'm var adetlerim 33-34 günde bir oluyor 15 aylık evliyim 2 aydır korunmuyoz doktor klomen verdi ama kist yaptı bende biri 2cm biri 3cm :KK31: soğan kürü ile bu kistler geçermi bugün başladım daha hadi hayırlısı :KK43:

merhaba arkadaşlar bu soğan kürü banada umut verdi hafif pco'm var adetlerim 33-34 günde bir oluyor 15 aylık evliyim 2 aydır korunmuyoz doktor klomen verdi ama kist yaptı bende biri 2cm biri 3cm :KK31: soğan kürü ile bu kistler geçermi bugün başladım daha hadi hayırlısı :KK43:

Evet canim zaten sadacoglu pkolulara sogan kurunu tavsiye ediyor mutlaka kullan sifa olsun

arkadaşlar bende çikolata kisti çıktı arkadaşım soğan kürü önerdi. faydası olur mu hamilede kalmak istiyorum ayrıca

Senden de Rabbim razı olsun canim benim atkuyrugu bitkisini ne için verdiğini anlamadım canım ilk kürler le vermisti evicap icsin vitamin demişti o kadar dün konuşurken eşim tekrar kontrol den gecicek dedim tamam dedi iste çıkan sonuçları tekrar gorusucem öyle ama sayı morfoloji ve ileri hareketlilik yeterli derecede sorun yok diyor bakalım nasip insaallah senin mybaybmin beybisimin foligin asyamin ve tum isteyenlerin sonuvlarida güzel çıkar Allahtan ümit kedilmez insaallah birgün o gün gelecek :))) buarada sercem hala yok :KK43:(

inşallaaah canım ama sen buaralar hamile kalıcan sanki içime öyle doğuyor :nazar:inşallaaah nukram heiniz çok iyi insanlarsınız iyiki sizi tanımışım ALLAH heinizin kalbine göre versin:KK16:ewt yaaa nerde bu kız hamilemi kaldı acaba mutluluktan bizi unuttu ama serçemiim bizi unutmazki çok merak ettim yaa:18::18:

Canim cok tesekkur ederim meryem suresinde son 3 gunum kakdi bundan sonra namaz kilip dua edecegim hepimiz icin

Beybisim ben daha 2.asamadayim hayit sariballibaba pekmez çörek otu yağı buarada ne tesadüf benimde Meryem Suresinin bitmesine 3 gün kaldı :))) canım atkuyrugu eşin için mi benim esimeydi o kür.kizlar duami yaparken insaallah hepinize tek tek dua edicem:)))

Rabbim dualarınızı hayırlısıyla kabul etsin inşallah.
Allah razı olsun hepinizden canlarım:KK16:

Soğan kürünü uygulamaya baslayalı 1 hafta oldu meryem suresine de bugn ikinci günüm rabbim dualarmzı kabul etsin emeklerimzi boşa çıkarmasn ins bat 22 ekim

9 ay once kistlerden ameliyat oldum. uzerinden 3 ay gecince hamile kaldim ama maalesef bos gebelik yasadim. 2 ay korunmakla beraber muayineleri ihmal etmedim ve chikolata kist yeniden yaranmisdi! :KK50:
Internetden yapdigim arastirmalar sonucu sogan kuru kullanmaya karar verdim. 15 gun, gunde iki kez olarak kullandim. Ekim ayinin 1-de heyecanla aybasini ve kist dokmeyi beklerken hamile oldugumu oyrendim.)

Sogan kurunun ise yaradigini dusunuyorum, en az kaliteli yumurtalar yetismesine yardimci olmustur.
Allah her isteyene evlat nasip etsin, bizlere de Insallah.

9 ay once kistlerden ameliyat oldum. uzerinden 3 ay gecince hamile kaldim ama maalesef bos gebelik yasadim. 2 ay korunmakla beraber muayineleri ihmal etmedim ve chikolata kist yeniden yaranmisdi! :KK50:
Internetden yapdigim arastirmalar sonucu sogan kuru kullanmaya karar verdim. 15 gun, gunde iki kez olarak kullandim. Ekim ayinin 1-de heyecanla aybasini ve kist dokmeyi beklerken hamile oldugumu oyrendim.)

Sogan kurunun ise yaradigini dusunuyorum, en az kaliteli yumurtalar yetismesine yardimci olmustur.

amin inşallah dualarında eksik etme canım hamilelerin duaları kabul olurmuş bizlere de dua et olur mu :KK3::KK16:

bugün 3 aylık kürlerin bitimiyle eşim test verdi ve morfolojimiz %3 den 1 e düşmüş
sayıda 49milyondan 6milyona :KK43::KK43::KK43:
moralim bozuldu lakin aktarcı adam başta düşüş olabilir ama sonra yükselcek demişti :26::26:
inşallah öyle olur ama iyice kafam durdu kızlar yaaaaaaaaaaaaaaaaaa :KK43:(((((((((

bugün 3 aylık kürlerin bitimiyle eşim test verdi ve morfolojimiz %3 den 1 e düşmüş
moralim bozuldu lakin aktarcı adam başta düşüş olabilir ama sonra yükselcek demişti :26::26:
inşallah öyle olur ama iyice kafam durdu kızlar yaaaaaaaaaaaaaaaaaa :KK43:(((((((((

Canim allah hayirlisini versin demekki aktarci basta dusecegini bilmis ama bence vakit kaybetme derim ben tup bebege hazirsan yaptir canim biran once allah da izin verirse bebisini kucagina alirsin bekledikce insan cok yipraniyor

Son düzenleme:

aaa neden ki?nasıl baştan düşürücek olurmu öyle yaa sen konuştunmu adamla?

Soğan kürünü uygulamaya baslayalı 1 hafta oldu meryem suresine de bugn ikinci günüm rabbim dualarmzı kabul etsin emeklerimzi boşa çıkarmasn ins bat 22 ekim
amin canım soğan suyun şifa olsun meryem sureni ALLAH kabul etsin inşallaaaaah

hayırlı uğurlu olsun inşallaaah gözün aydın RABBİM BEBEĞİNİ SAĞLIKLI KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAAAAH:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
SAYIDA ÇOK DÜŞMÜŞ AMA KULLANMA BU KÜRÜ İSTERSEN MYBABYİM

:KK53: nasıl yaa ne alakası var cnm neden önce düşüyomuş da bilmem ne :KK4: ne alaka Allah Allah !!! Sonra nasıl yükseliyomuş ?? Siz en son ne zmn halvete girmiştiniz cnm paşayla???:KK23:

Mybaby canım bu degerleri aktarci ile görüştün mü kısa sürede bu düşüş normal mi anlayamadım Varikosel ameliyatı olan hastalara diyor doktorlar önce bir düşüş olur sonra yükselir değerler diye yani yaptığı kur nasıl birşey ki böyle bir şey yapmis enterasan insaallah yükselir üzülme sen önce aktarci ile sonrada bir doktorla görüş bu kadar düşüşe sebeb olan nedir açıklama yaparlar diyorum ki saraçoğlu hoca ile bu durumu gorussen mi zaten kurlerle olmayacak bir tedaviyse söylüyor bak bize çok faydası oluyor gonderdigi kurlerin bir dene istersen Rabbimin sifayi kimden gonderecegi belli olmaz insaallah geçici bir sonuctur bu lütfen moralinizi bozmayin

selam kızlar bende çarşamba günü tedaviye başladım inşallah hakkıımızda hayırlısı olur.ben 3 aylık soğan kürünü denemiştim acaba başlasammı tekrardan adetin 7.günü bilemiyorum çünkü tedaviyle desteklendiği zaman daha etkili oluyor snkı ilaçlar. ne yapacağımı bilmiyorum ne olur akıl verin... :KK43:(

Canım morfolojinin dusmesimi iyi cıkmasımı bılmıyorum ama sayı cok fark etmiş.folikciğimin sorusu benımde aklıma geldi en son ne zaman ılıskıye gırmıstın esınle yanı perhız kac gundu tatlım? aktarcı cok fazla guveniyor olabilirmiki kendine yada sırf satabılmek ıcın bol keseden umutmu dagıtıyor etrafına:KK43: nası hissettiğini anlayabılıyorum ama koyverme kendını ben gıbı toparlnması zaman alıyor devrem

X