sogan kürü kullananlar

istanbuldaki bayağı meşhur ama sizin ordakini bilemem tabi, ama geçen akşam sen değil miydin o biriyle sohbet ederken yazmıştın sanırım iyi bir yer falan diye. ama az önce bahsettiğin şu kaplıca konusunda haklısın bence.. hiç değilse bayramdan snraya bıraksanız, birlikte yaptırırsınız yeniden temiz temiz :26:

yok canım hatları karıstırdın sanırım ben hiç bilmiyorum nasıl bıyer oldgnu.zaten bayramdan sonraya kalıcak mecburen bayramdan sonrakı haftada memleketteyız ve orda yaptıralım dıyoruz burda yok bıldgm kadarıyla.10 dk felan kaldı termal suda cok sıcakta gırmedı ama yınede sıcaktı yani ama yaptırcam dıyor baska bırsey demıyor.hayırlısı bakalım.

canım çok sevindim fsh düşmesine inşallah herkeze aralarında bize de fayda gösterir rabbim... kürlerden sonra tekrar deniyecek misiniz tüp bebek yine inşallah bu sefer olur canım, bunu canı gönülden diliyorum... RABBİM BİZİ HUZURUNDAN BOŞ ÇEVİRME NE OLURR... AMİNNNNN........

hmm, olabilir evet maybeybiciğimdi o zmn onu söyleyen. e adam sabırsızlanıyo belli ki, kürler de bitiyo tabi, vakit kaybetmeye gerek yok o zmn asyacığım, yani test yapmak için zamanlama doğruysa arayı açmayın derim. inşallah yüz güldürür sonuçlar, inşallah.. Allah büyük.

adnan saraçoğlunun tarifinde 5 dk kaynatıp 20 dk dinlendirip içiyosun ben defalarca denedim ama en sonunda gene adet söktürücü ile regl oldum...incir kürünü denemedim umudum kırılınca :/

adnan saraçoğlunun tarifinde 5 dk kaynatıp 20 dk dinlendirip içiyosun ben defalarca denedim ama en sonunda gene adet söktürücü ile regl oldum...incir kürünü denemedim umudum kırılınca :/

tadı nasıl ki iğrenç dimi 7 gün kullanıcan sonra incir kürüne geçicen 1 hafta ara vericen 21 günden sonra sonra bi daha gerisi rabbime kalmış.adet söktürücü neden kullandın

inşallaaah şifa olsun canım benim ALLAH tan ümit kesilmez

canım ben 100 tane tefriciye daha okudum bayram temizliklerine başladım ondan fazla okuyamadım ama daha okuycam inşallaaah yazcam buraya

inşallaaah şifa olsun canım benim ALLAH tan ümit kesilmez

Kızlar nasılsınız Amiiiiinnn diyorum duana hisarim canlarim benim amh 4.62 cikmistiya saraçoğlu hocayı aradim mükemmel dediiiiiiiii her an hamile kalabilirsin dedi diğer hormonlar fsh 7 lh 5 prolaktin 14 e2 74 kızlar insaallah iyi gelecek hepimize inanın :))))

Evet canım gönderdiği kürlerin arasında 2. aşamadaki kürde günde 2 kez kullanmak üzere göndermişti.. Canım eşim henüz hiç birşeye baktırmadı ama yakın zamanda oda gidecek doktor...

bence eşinde görünmeli bütün meseleyi tek başına üstlenmen yanlış nitekim erkeklerde de sorun olabiliyor aynı anda tedavi göremeniz gerekebilir. nitekim snn tedavin bitince eşinde bişey cıksa bide onu bekliceksiniz yani elini çabuk tut derim

biz bburda medical parkta yaptırdık 30 TeLeeeeee :)))))))
yaptırmışken hisarımın dediği sperm kültür testini de aradan çıkar asyacım mikrop falan varsa çıkıyomuş antibiyotikle düzeliyomuş dedi hisarbusem bak benden sölemesi. bizde perşembe gidiyoruz bakalım medical e yeni bi test için bakalım kürler işe yaradmı görcez:18::18:

kızzzzzz ne vazgeçiriyosun yawwwwww
bak asya senin bu inadın başına bi çorap örecek haaa
kız işte ne var ne yok çıksın ortaya belkim vardır bi tedavisi
yada tüp bebek dersedeler ona göre ayarlarsın planını falan canım
no stresssssssss biliyorsun bende morfolojiyle kaç senedir cebelleşiyorum ama düzelen bişey yok
bu son kürler son umudum zaten %3 den 4 e bile çıkmadıysa tüpden başka umut yok demek artık ne diyim
düzelmiyo lanet olasıca morfolojiiiiiiiiiiiiiiiiii

eurofertil istanbulda onu duydum çok ama orda değişirmi ne olur bilmem ki tatlım
gidip yerinde görmek lazım dimi ama
sor soruştur kk ya vardır bi giden elbet

ayyyyyyyyyyyyyyyyy yuppppppppiiiiiiiiiiiiiiii çok sevindim tatlımmmmmmmmmmmm
ama şimdi düşünüyorumda benm 1.2 mi ne çıktı ya demekki benm yumurta rezervim düşük
offfffffffff işte kafaya takcak dertmi yok al sana dert tasa :26::26::26:
arayıp sorsam mı bnde hocaya amh için bişeyi vardır elinde elbet yaa dimiiiiiiii

Mmybaby canım benim senin degerlerinde normal 1le 7.8 arası normal degerlermis sters olma lütfen

Canim cok sevindim valla banada tekrar hayit pekmez at kuyrugu bitkisi gondermisseninde oylemiydi

Canim cok tesekkur ederim meryem suresinde son 3 gunum kakdi bundan sonra namaz kilip dua edecegim hepimiz icin

Beybisim ben daha 2.asamadayim hayit sariballibaba pekmez çörek otu yağı buarada ne tesadüf benimde Meryem Suresinin bitmesine 3 gün kaldı :))) canım atkuyrugu eşin için mi benim esimeydi o kür.kizlar duami yaparken insaallah hepinize tek tek dua edicem:)))

aaaaaay hadi gözün aydın nukraaam inşallaaaah ALLAH ın izniyle hamile haberinide alırız tez vakitte inşallaaaaah YARABBİİİİİİİİİİİİM
Canim cok tesekkur ederim meryem suresinde son 3 gunum kakdi bundan sonra namaz kilip dua edecegim hepimiz icin
ALLAH razı olsun ben,mde meryem suresi bitsin bende hepiniz için dua etçem inşallaah ALLAH kabul etsin arkadaşım

atkuyruğunu duymuştum ben bi yerden neden içiyo eşin sayı için hız içinmi?...ALLAH razı olsun benim meryem sureside bitsin bende hepiniz için dua etçeem inşallaaah

Senden de Rabbim razı olsun canim benim atkuyrugu bitkisini ne için verdiğini anlamadım canım ilk kürler le vermisti evicap icsin vitamin demişti o kadar dün konuşurken eşim tekrar kontrol den gecicek dedim tamam dedi iste çıkan sonuçları tekrar gorusucem öyle ama sayı morfoloji ve ileri hareketlilik yeterli derecede sorun yok diyor bakalım nasip insaallah senin mybaybmin beybisimin foligin asyamin ve tum isteyenlerin sonuvlarida güzel çıkar Allahtan ümit kedilmez insaallah birgün o gün gelecek :))) buarada sercem hala yok (

nukracığım canım sonuçlarına bayıldım, ateş topiğinde gördüm önce ama burası daha sakin diye burdan yazayım dedim inşallah bu şekilde devam edersin, bomba gibi başla çalışmalara, hareket senden bereket Allah'tan emeklerinizi boşa çıkarmasın Rabbim

Canim benim at kuyrugu benim icin esimin degerleri guzel sorun yok yalniz senin 2. Ile 3. Asamayi bir mi gonderdi 2. Asama benim 4 javanoz pekmez hayit kabakcekirdegi yagi sariballibaba idi
3 asamayi istedim at kuyrugu bitkisi yine pekmez corekotu yagi tekrar hayit gondermis ve 3 asamadan sonra konusalim dedi ne konusacak merak ediyorum bu arada fsh 4 cok iyi dusmus dedi bilmiyorum bakalim soganla basladim ben de

tadı nasıl ki iğrenç dimi 7 gün kullanıcan sonra incir kürüne geçicen 1 hafta ara vericen 21 günden sonra sonra bi daha gerisi rabbime kalmış.adet söktürücü neden kullandın

doğrusu ben 2 defa 21 gün içtim belli dönemlerde aslında bir anda tepene dikip içmek en mantıklısı :S şifa olacaksa tadına pek takılma :) ben direk saraçoğlunun sitesindeki tarifteki gibi yapıp içmiştim 2 sene önce... bide bu sene ocakta denedim gene ve reglim düzene girmedi onu bırak regl olamadım mecburen kadın doğuma gidip söktürücüyle regl oldum...yoksa patlamak üzereydim...bu arada saraçolunun sitesindeki soğan kürünün tarifi 2 sene içinde değişmişti onuda anlayamamıştım.

merhaba arkadaşlar
ben de soğan küründe 2.aydayım. 8 aylık evliyim. Hormon testi için gittiğimde doktor hanım yumurtalıklarımın iyi olduğunu söyledi. test sonuçlarım şöyle:
fsh:7,19 (mid folik faz:3,85-8,78 pik değer:4,54-22,51 luteal faz:1,79-5,12 postmenopoz:16,74-113,6 erkeklerde:1,27-19,26)
e2:62,00 (post menopoz:20-88 orta-foliküler faz:24-114 periovulatory:62-534 lüteal faz:80-273)
tsh:1,49 (0,34-5,6)

doktor hanım bir de adete 3 gün kala gel bakalım yumurtalar çatlamış mı bir de o zaman test yapalım dedi. Bu test ne testi hala anlamadım???:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…