sogan kürü kullananlar

Soğan kürümde 2.ayda bitti ve yine ilk aydaki gibi 1 gün gecikmeli geldi kırmızılar... Rabbim en hayırlı zamanda versin bebişlerimizi inşallah

Soğan kürümde 2.ayda bitti ve yine ilk aydaki gibi 1 gün gecikmeli geldi kırmızılar... Rabbim en hayırlı zamanda versin bebişlerimizi inşallah

Merhaba birsey sormak istiyorum sogan kurunu kullandm cok duzenli olmasada kullandm we akntim cgaldi smdi yanma kasntı war byle durumla karsilasan war mı

selam kızlar geçmiş bayramınız mübarek olsun annbemlere gitmiştim bayrama yazamadım hiç ( dün çatlatma iğnesini yaptık beklemedeyiz.. bakalım hayırlısı.
canım seninde geçmiş bayramın mubarek olsun...hayırlısı olsun inşallaaaaah

bende çok merak ediyorum kızların durumunu serçem hiç uğramıyo bilee...bende bildiğin gibi tüp bebek için bekliyorum kasım ayını napayıımmm... sen nasılsın folikçiim

bende çok merak ediyorum kızların durumunu serçem hiç uğramıyo bilee...bende bildiğin gibi tüp bebek için bekliyorum kasım ayını napayıımmm... sen nasılsın folikçiim

özellikle adet sonrası kür yapmam gerekirdi yımırtamın gelişmesi için ama tam da adet bitimi tatile gidince heba oldu 10 gün.. şimdi de hissetmiyorum gene yımırta falan ses yok, yine gecikecek belli.. ama olamazsam hemen bir test yapıp söktürücü almamı söylemişti doktor. adet olabilince de yımırta takibi işte..
tatil superdi, ama 1 hafta içinde hem eşimin hem benim memlekete gidince deli dana gibi nereye uğrayacağımız bilemeden yarım yamalak gönül aldık döndük işte

sağol cnm sana da iyi bayramlar. biz de haftasonu döndük bayram gezisinden. iğnen hayırlı olsun cnm, aşılayacaklar mı seni yoksa doğal yolla ilişki mi?
sagol canım yok doğal yollarla deneycez inşsllsh tutunur bu ay.. aşılamaya 3 ay sonra diye kararlaştırdık.

yapma yaaa olsun sağlık olsun canım...sen hava değişiminden böyle oldun sanırım daha evvel böyle değildin düzene girer zamanla yada 9 ay boyunca hiç gelmesin inşallaaaaaah... bizim gruptan ne zaman hamilelik haberi alıcaaz foliğim nolcak bizim bu durum ALLAH ım sen yardım et dün 41 meryem surelerim bitti hepinize teker teker dua ettim ALLAH ım kabul etsin inşallaaaah bide bir yerde okudum her gece yatmadan 1 fatiha 11 ihlas suresi okuyorsun ve dua ediyorsun çocuk için ben 1 haftadır okuyorum sende oku

iyi yaptınız değişiklik oldu

kızlar 7 gün soğan kürü kullandım ger ay geciken adetim bu ay tam zamanında geldi yalnız merak ettiğim 7 gün kullandım bıraktım tekrar istediğim zaman başlayabilirmiyim küre ??

evet ben de bunu merak ediyorum, bizim ekipten neden hayırlı olumlu güzel moral depolayacağımız bir haber gelmiyo
ilk defa eşimin annesi konuya değindi bayramda, ben bişey dediğimde ağzından "hayırlısı olsun"dan başka laf çıkmayan kadın hem eşime sormaya çalışmış, hem de bana sordu doktora gittiniz mi diye "gittik ama ikimizde de hiçbir problem görünmüyo, her şey normal, bayramdan sonra bekliyo yine, günlerini söylicekmiş.." dedim geçtim. Kendisi hacı, zamanında şu fatma ana otu mu meryem ana otu mu neyse getirmiş bol bol dağıtmış köyde ihtiyacı olanlara, ama genel olarak olumlu sonuç alamamış. şimdi meryem suresini okumaya başladı bnm için 41 gün. Allah utandırmasın.
17 yaş arkadaşımla yazışıyorum dünden beri. bizden 2 ay önce evlenmişti geçen yaz, şimdi 7 aylık gebe, bir oğlu olacakmış (inşallah)..
yavaştan geliyolar bana yine soldan soldan

bi de eşimin akrabalarından biri.. 7 yıllık evliler, gelin gebe kalamayınca türlü kontroller ve denemeler sonunda kocakarı yöntemine başvurmuşlar, gittikleri bir kadın okumuş mu ne yapmışsa artık içine haşlanmış soğan koydurmuş buna, o ay gebe kalmış ama 3 aylıkken mi ne düşmüş. bir süre sonra aşılama denemişler 2 sefer sanırım, sonra tüp bebek .. hiçbiri tutmamış. umut, hüsran, dua, hayal kırıklığı, heves, endişe, hasret ve gözyaşı içinde geçen 7 yıl. ramazan ayında plan yapmışlar, vakti geldi artık tekrar tüp deneyelim ama aradan şu bayramlar bi geçsin rahatlayalım kasım ayında bakarız diye.. ramazan ayı içinde günü geçmiş, oruçluktandır falan derken bir öğreniyolar ki gebe hem de kendiliğinden! şimdi 4. ayda. sağlıklı gebelikmiş maşallah. düşünüyorum da "7 yıl".. Tanrım, sen koru yarabbim, çok aratmadan güldür yüzümüzü, sağlıklı sıhhatli, uzun ömürlü, eli yüzü düzgün, aklı başında, güzel ahlaklı, edepli, hayırlı evlatlar nasip eyle hepimize .. amin.

amiin arkadaşım ALLAH kabul etsin inşallaaah... sıkma kendini herşey ALLAH tan napalım bizimde kaderimiz böyle zor oluyo bunada şükür ALLAH sağlık varsin

Merhaba birsey sormak istiyorum sogan kurunu kullandm cok duzenli olmasada kullandm we akntim cgaldi smdi yanma kasntı war byle durumla karsilasan war mı

çok akıntıdan dolayı yanma ve kaşıntı olabilir bendede olmuştu fitil kullanmıştım bi dr.a görün istersen fitille hemen düzeliyo

resmeen mucize sorunları neymiş acaba? 7 yıl nedemek çok zor gerçi annemlerinde 14 sene işte herkez kaderini yaşıyo arkadaşım ne yaparsak yapalım ALLAH isterse olur...amiiiin ALLAH hayırlısını versin hepimize

Canlarım ben bu ayın 7 sinde adet olmam lazımdı 9 unda kan testi yaptırttım hamilelik çıkmadı bende bayram temizliklerine başladım hatta evde ayağım kaydı düştüm...bugüne kadar adet olmadım önemsemedim hatta size bile söylemedim annemim zoruyla evde test yaptım veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hamileyiiim inanamıyorum annemle ağlıyoruz şuan rüya gibi hemen dr.umu aradım 4.5 gitçem gelince yazıcam size çok fenayım kızlar bayılcaaaam heycandan mutluluktan ALLAHım taz zamanda sizede göstersinnnnnnnnnnnnnnn kardeşlerim benim

canıımmmm çok duygulandım ya laa dur bi sigara yakiim
hay ALlah şaşırdım ne diyceemi
kızzzlaaaaaaaarrrr gebemizzz vaaaaaaarr
:118::119::124::124::124::92:

canıımmmm çok duygulandım ya laa dur bi sigara yakiim
hay ALlah şaşırdım ne diyceemi
kızzzlaaaaaaaarrrr gebemizzz vaaaaaaarr
:118::119::124::124::124::92:

foliğiiiiiiiiiiiiiiiiiim inanamıyorum çok fenayım tüp bebekte %60 demişlerdi bize ALLAHım sana binlerce şükürler olsun tez zamanda BÜYÜK RABBİM sizede göstersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin inanamıyorummmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…