sogan kürü kullananlar

kızlar saraçoglunu arayıp kür kullananlar var mı varsa paylasın lütfen

canım ben kullanıyorum, ben hayatımda hep ilaçlarla adet gördüm dr. çocuğun olmaz dedi... ne tüp bebek, nede aşılama :KK43: bende saraçoğlunu aradım e2 hormon değerimi iyi buldu ve göndereceği 4 aşamalı kürlerle %40 bi şansım olduğunu söyledi... şuanda 3. aşamadayım gelişmeleri yazıcam buraya...

nerdesin canım merak ettim seni ne durumdasın?

bende tam diyordumki sercem yok ne zmndır sende aynı şekilde düşünmüşsün canım
umarım herşey yolundadır.

selam kızlar nasılsınız varmı bebiş bende yok:KK14::KK14::KK14:

olmaz mıcheal bende de yok :)))) saçmaladım mı ne:KK53::KK53:

Kızlar yoksunuz :KK43:((( mybaby hisar asya sercem folik beybisim bazen hilalisa ugrardi oda yok:KK43:(( beyazbulut hoşgeldin canım :) kirazagacim bir göründü kayboldu feridei yok potipoto daha sayayim mı ne kadar kasvetli olduk arkadaş yaa kızlar Fatıma Anne eli otu duymus muydunuz onu denicem :)) suya koyulup iciliyor :)) beybisiiiimmm topik anası bak yoksun öksüz kaldık zaten bata kaldı 2 3 gün. ..

yokuz valla iş güç canım ya çok sıkışıgız bu aralar başımı kaşımaya vaktim yok desem yeridir.
bi yandan memlekete gitcem diye hazrlık yapıyorum darmaduman oldum yaww
onu hisarbusem kullanıyor canım hacdan geliyormuş
bizde 2 gün sonra test vercez bakalım artış oldumu morfolojide çok merak ediyorum
bende durumdan sizi haberdar ederim
topik anamız yok valla herhalde oda yogun ne zamndır pek girmiyor ki canım dağıldık valla

canım ben kullanıyorum, ben hayatımda hep ilaçlarla adet gördüm dr. çocuğun olmaz dedi... ne tüp bebek, nede aşılama :KK43: bende saraçoğlunu aradım e2 hormon değerimi iyi buldu ve göndereceği 4 aşamalı kürlerle %40 bi şansım olduğunu söyledi... şuanda 3. aşamadayım gelişmeleri yazıcam buraya...

hoşgeldin canım.. aaaaaaa neden öyle çocugun olmaz diyolarki
kim ne bilir rabbim ol dedikten sonra olmucak bişey var mı şu alemde
bunu söylemelerinin sebebi nedir sadece e2 hormonundan dolayı mı?
%40 iyi bi şans bence umudunu kaybetme gelişmelerden de bizide haberdar et olur mu:KK34:

Kizlar hepinizi cok seviyorum valla yogundum canlarim kayinvalide hacca gitti simdi kurba bayramina kayin gorumce gelecek benim diger elti hamile oldugu icin bende kalacaklar oooooooffffff sormayin valla NUKRA canim saracoglu bana tekrar4 kavanoz keciboynuzu pekmezi hayit birde at kuyrugu bitki cayi gondermis sanada mi aynisini gonderdi

Canim oncelikle Allah tan hicbir zaman umut kesilmez bun bu kk da cok gordum doktorlar olmaz deyipte hamile olanlari senin sorun neydi peki ve 3 asama kurlerde ne gondermis saracoglu

bende tam diyordumki sercem yok ne zmndır sende aynı şekilde düşünmüşsün canım
umarım herşey yolundadır.

olmaz mıcheal bende de yok :)))) saçmaladım mı ne:KK53::KK53:

yokuz valla iş güç canım ya çok sıkışıgız bu aralar başımı kaşımaya vaktim yok desem yeridir.
bi yandan memlekete gitcem diye hazrlık yapıyorum darmaduman oldum yaww
onu hisarbusem kullanıyor canım hacdan geliyormuş
bizde 2 gün sonra test vercez bakalım artış oldumu morfolojide çok merak ediyorum
bende durumdan sizi haberdar ederim
topik anamız yok valla herhalde oda yogun ne zamndır pek girmiyor ki canım dağıldık valla

hoşgeldin canım.. aaaaaaa neden öyle çocugun olmaz diyolarki
kim ne bilir rabbim ol dedikten sonra olmucak bişey var mı şu alemde
bunu söylemelerinin sebebi nedir sadece e2 hormonundan dolayı mı?
%40 iyi bi şans bence umudunu kaybetme gelişmelerden de bizide haberdar et olur mu:KK34:

hoş bulduk canım, benim hormon değerlerim çok yüksek en son fsh 33 dü lh 19 ve amh hormonumda 0.1 di bu değerler benim menepoz olduğumu gösteriyor... zaten hayatım boyunca hiç ilaç kullanmadan adet olmadım... sonuç olarak yumurtalıklarım hiç gelişmemiş ve ne aşılama nede tüp bebek hiç biri olmaz sadece yumurta transferi olur buda türkiyede yokmuş zaten yunanistanla kıbrıs ta oluyormuş bu eşimele bana çok etik gelmedi doğru birey değil bu transfer bende netten saraçoğlunun sitesini buldum telefon numarasını alıp hemen aradım değerlerimi söyledim e2 hormon degerim 54 dü bana bu değerimin iyi olduğunu %40 bi şansım olduğunu söyledi şuanda kürlerimi kullanıyorum değerlerim nasıl oldu hiç bilmiyorum ama çok merak ediyorum... canım bol bol dua edelim birbirimiz için...

hoş bulduk canım, benim hormon değerlerim çok yüksek en son fsh 33 dü lh 19 ve amh hormonumda 0.1 di bu değerler benim menepoz olduğumu gösteriyor... zaten hayatım boyunca hiç ilaç kullanmadan adet olmadım... sonuç olarak yumurtalıklarım hiç gelişmemiş ve ne aşılama nede tüp bebek hiç biri olmaz sadece yumurta transferi olur buda türkiyede yokmuş zaten yunanistanla kıbrıs ta oluyormuş bu eşimele bana çok etik gelmedi doğru birey değil bu transfer bende netten saraçoğlunun sitesini buldum telefon numarasını alıp hemen aradım değerlerimi söyledim e2 hormon degerim 54 dü bana bu değerimin iyi olduğunu %40 bi şansım olduğunu söyledi şuanda kürlerimi kullanıyorum değerlerim nasıl oldu hiç bilmiyorum ama çok merak ediyorum... canım bol bol dua edelim birbirimiz için...

evet değerlerin rezerv azlığına işaret ediyor ama aynı sorunu yaşayanların öncelikli bitkisel tercihinin hayıt tohumu olduğunu okudum ben. denedin mi? ya da hoca yolladı mı? eşinin durumu nedir?

Canim oncelikle Allah tan hicbir zaman umut kesilmez bun bu kk da cok gordum doktorlar olmaz deyipte hamile olanlari senin sorun neydi peki ve 3 asama kurlerde ne gondermis saracoglu

canım ben ilaçsız hiç adet görmedim bu yüzden yumurtalıklarım hiç gelişmemiş yani bunun doktorların söylemesi hiç bi tedavisi ilaçı yok sadece yumurta transferi... saraçoğluyla görüştüm ve bana 4 aşamalı bi kür gönderegini söyledi

1. AŞAMA: 15 gün soğan kürü sonra aslan pencesi ve tekrar soğan kürü sonrasında civan percemi sonra 21 gün brokoli kürü ve takviye gıda olarak hergün çörek otu yağı

2.AŞAMA:10 gün soğan kürü sonra hayıt tohumu günde 2 kez ve tekrar soğan kürü ve sonra ballı baba otu, ve yine bunlarla birlikte hergün günde 2 kez keçi boynuzu pekmezi ve kabak çekirdeği yağı

3.AŞAMA:15 gün soğan kürü daha sonra aslan pencesi 1 ay boyunca ve sonrasında 21 gün kuru incir kürü ve yine takviye gıda olarak her gün sabah kavaltısından 1 saat önce 1 çorba kaşığı bal ve 1 çay kaşığı boleni yutuyorum...

şuanda 3. aşamadağım sonra hormon değerlerime baktırıcam ve 4. kür gönderilecek...
Rabbim hiç birimizin emeklerini boşa çıkarmasın...AMİNNNN

evet değerlerin rezerv azlığına işaret ediyor ama aynı sorunu yaşayanların öncelikli bitkisel tercihinin hayıt tohumu olduğunu okudum ben. denedin mi? ya da hoca yolladı mı? eşinin durumu nedir?

Evet canım gönderdiği kürlerin arasında 2. aşamadaki kürde günde 2 kez kullanmak üzere göndermişti.. Canım eşim henüz hiç birşeye baktırmadı ama yakın zamanda oda gidecek doktor...

canım ben ilaçsız hiç adet görmedim bu yüzden yumurtalıklarım hiç gelişmemiş yani bunun doktorların söylemesi hiç bi tedavisi ilaçı yok sadece yumurta transferi... saraçoğluyla görüştüm ve bana 4 aşamalı bi kür gönderegini söyledi

1. AŞAMA: 15 gün soğan kürü sonra aslan pencesi ve tekrar soğan kürü sonrasında civan percemi sonra 21 gün brokoli kürü ve takviye gıda olarak hergün çörek otu yağı

2.AŞAMA:10 gün soğan kürü sonra hayıt tohumu günde 2 kez ve tekrar soğan kürü ve sonra ballı baba otu, ve yine bunlarla birlikte hergün günde 2 kez keçi boynuzu pekmezi ve kabak çekirdeği yağı

3.AŞAMA:15 gün soğan kürü daha sonra aslan pencesi 1 ay boyunca ve sonrasında 21 gün kuru incir kürü ve yine takviye gıda olarak her gün sabah kavaltısından 1 saat önce 1 çorba kaşığı bal ve 1 çay kaşığı boleni yutuyorum...

şuanda 3. aşamadağım sonra hormon değerlerime baktırıcam ve 4. kür gönderilecek...
Rabbim hiç birimizin emeklerini boşa çıkarmasın...AMİNNNN

Canim amin bende senin gibi fsh 11 idi tup bebek yapildi melegim 3 haftalikken beni birakti sonra saracoglunu aradik esimde problem yok ve bende 3 wsamadayim ve fsh im 4 e dustu ve e2 im 80 e cikti burada nukra arkadasimiz var oda bu kurlerden kullaniyor ve nukrada iyi sonuc elde etti elhamdulillah.ve hic umudunu kaybetme sonuclardan bizide haberdar et canim

himm tamm ozan alindin gitti valla:)) tam ustuna bastin nasipse bnd bayramda kavuscam yahu cok ozledim inan. ee kimsecikler yok mu yani asyacam in saatlwri bu saatlwr irtalikta olmamsi tuhaf degil mi sence de artik dunyali olabilmeyi basarmismidir ?

Başarmıstır başarmıstır:)) sabah 7 gıbı kalkıp gece 12de yatıyorum bugunde dersane vardı sabahtan ordan geldım yenı bı bakım dedım :KK70:
bayramda bende memleketteyım canım ozamana kadarda ders calısmaya agırlık verdım cok gırmıyorum nete forumdada kpss topıklerınde gaza getırıyorum kendımı :) bebek topiklerinden boyumun olcusunu aldım sıra sınav topiklerinde :KK70:Deşim tekrar spermıyogram yaptırmak ıstıyor memlekete gttgmzde yaptıralım ıyı bı yer varsa arastır felan dedı ama bakasım felan gelmıyor aılem geldgnde termal suya felan girdi sıcak su zaten öldürüyor spermlerı olanlarıda oldurmusturde moralımız bozulur dıye sallıyorum vazgecırmeye calısıyorm.eurofertılde erkekler ıcınde tahlıller felan yapılırmıkı acaba?? bi spermıyogram yaptırıp cıkcaz desem :))

Kızlar yoksunuz :KK43:((( mybaby hisar asya sercem folik beybisim bazen hilalisa ugrardi oda yok:KK43:(( beyazbulut hoşgeldin canım :) kirazagacim bir göründü kayboldu feridei yok potipoto daha sayayim mı ne kadar kasvetli olduk arkadaş yaa kızlar Fatıma Anne eli otu duymus muydunuz onu denicem :)) suya koyulup iciliyor :)) beybisiiiimmm topik anası bak yoksun öksüz kaldık zaten bata kaldı 2 3 gün. ..

Nukram dersaneye basladım canım birde uykuyu duzene koydum gece kusu asya gıttı :)agzımı ayıra ayıra aksamı edıyorum bunye alısık degıl tabı gece uyumaya reaksıyon gösteriyor :))bayramdada uzun kalıcam memlekette o yuzden ders calısıyım dıye kasıyorum bol bol.zor gelıyor yaa bellı bı yastan sonra ders calısmak amaaaan:KK50: bata az kalmıs hadı bakalım guzel haberlerle gelmesın ınsallah batın canım

Sobele beni kazııımm :KK1::KK1::KK1::KK33::KK36::KK36::KK36::KK33::KK33::KK33::KK33:

bıraktım o pis işleri :KK6: dikişe başladım :21: bayram hazırlığı bizde de var, memleketlerde olucaz ksmetse.. ya bi de kafam bişi takıldı bebeem yaa bnm test sonucu normal çıktı demiştim ya değerler, fsh 9.17 ve işaretli, normalin birazcıcık üstünde olduğu için.. bunu dert etmeli miyim? başka dert etcek bişey bulamadım da :KK53:

bıraktım o pis işleri :KK6: dikişe başladım :21: bayram hazırlığı bizde de var, memleketlerde olucaz ksmetse.. ya bi de kafam bişi takıldı bebeem yaa bnm test sonucu normal çıktı demiştim ya değerler, fsh 9.17 ve işaretli, normalin birazcıcık üstünde olduğu için.. bunu dert etmeli miyim? başka dert etcek bişey bulamadım da :KK53:

:KK1::KK1: ilkkez kendi isteğimlen sobelenmek istemiştim oysaaa :)bence bıran önce strese girip yükseltmelisin kuzum biliyorsun bir tek hormonları alt ust etmekte profosyöneliz:KK1::KK1: lab degerlerıne gore degısıyordur kendı test sonucuma baktım şimdi .5.28 yazıyor ama lab degerleri farklıdır tabi.üstelik ilk hormon testım ve 5 ay önce yaptırmısım cercevelttirsemmi bilemedim :)3ün 5 in hesabını yapmayalım ama dimi :)

merhabalar

soğn kürü ve kuru incir kürüne bakıorum da bu soğan kürü bi yerde sumak dökülüp yencek diyo bi yerden kaynatılıp suyu içilicek diyo hangisi doğru sizce.birde incirler yenicekmi yoksa sadece suyumu içilicek.teşekkür ederim şimdiden
:KK49:

:KK1::KK1: ilkkez kendi isteğimlen sobelenmek istemiştim oysaaa :)bence bıran önce strese girip yükseltmelisin kuzum biliyorsun bir tek hormonları alt ust etmekte profosyöneliz:KK1::KK1: lab degerlerıne gore degısıyordur kendı test sonucuma baktım şimdi .5.28 yazıyor ama lab degerleri farklıdır tabi.üstelik ilk hormon testım ve 5 ay önce yaptırmısım cercevelttirsemmi bilemedim :)3ün 5 in hesabını yapmayalım ama dimi :)

hahh ben de tam onu diodum işte, biraz daha yükseltmek benim elimde oysa, neyi bekliyorum ki dimi :KK53: foliküler faz 3.85 - 8-78 diyor referans. luteal faz 1.79 - 5.12 tabi bu her ay inip çıkabiliyomuş bizim kayışlar gibi. ilk kez bakıldı bnm bunlara, ben de kaldırayım bari evladiyelik :nazar::nazar:

hahh ben de tam onu diodum işte, biraz daha yükseltmek benim elimde oysa, neyi bekliyorum ki dimi :KK53: foliküler faz 3.85 - 8-78 diyor referans. luteal faz 1.79 - 5.12 tabi bu her ay inip çıkabiliyomuş bizim kayışlar gibi. ilk kez bakıldı bnm bunlara, ben de kaldırayım bari evladiyelik :nazar::nazar:

Ozaman ne diyoruz inersede cıkarsada paşa gönlü bilir :) kayıslar kadar özgürsün fsh :KK1:cıkmazsan adam degılsın :KK1:gaza getırıyorum hormonu belkı ters teper neyıme guvenıyorsam tabi :KK1::KK1: bızdede esım spermıyogram yaptırmak ıstıyor memlekette yaptrcak eurofertılı aradım sımdı yapılıyormus 70 tlymıs ucretı dr herzaman burda olmuyor randevu zırt pırt zırvaladı acaba guvenılır bır yermıdırkı eurofertıl bır bılgn varmı tatlım?? önce kendıme guvenmem lazım tabı gıdıpgıtmemek konsunda :KK1::KK1:

X