sogan kürü kullananlar

200 tane daha okuyayım ben bitirdiğimde yazarım sana

Canim hisarim allah gonlune gore versin zaten herkese soylemedim sizlere guvendim cunku cocuk hasretini nedir sizler bildiginiz icin sizlere soyledim yalniz olumcada yetistiremedim tekrar size soylemeye de cekindim acikcasi simdi adetim bitti tekrar yarim meryem suresi ve tefriciyeye basliycam meryem suresi ni de ablama soyledim o okudu yarin devam edicem

seninde ALLAH gönlüne göre versin canım noolcak neden çekindinki olurmu öyle şey ben 2-3 gün içinde okurum 200 tane belki daha fazla okurum yazarım buraya ALLAH kabul etsin arkadaşım bende okuyorum meryem suresini 11 eylülde başladım 41 gün okunuyo dimi?

Canim benim folikuler faza mi bakiyoruz post menepoz degerine mi

Degerler şöyle follicular faz 27-122 ovulation faz 95-433 luteal faz 49-291 bende çıkan deger 74 saracoglundan önceki testimde şöyle postmenepoz 5-54.7 folikuler 12.5-166 luteal 43.8-211 bende çıkan değer 39.6 (bu tahliller ayrı laboratuarlarda yapıldı) benim tahliller böyle canım.Bu ancak saracoglu hocanın kendisinden öğrenilir

Amin canim allah razi olsun evet 41 gun boyunca okunuyor benimde bugun 30 olacak ins

Tesekkurler canim benim normal o zaman bugun ariycam bakalim ne diycek

Serçem rüyamda seni gördüm hamileydin hayirlara gitsin inşallah
canimmmmmmmmmmmmmm hilalim ya ne guzel ruyan aglatdi beni
dun biraz esimle tartisdik bana problem sende dedi o yuzden olmuyor dedi benim hic birseyim yok dedi dunyam yikildi o kadar Allaha yalvardimki Ya Rabbim olsun da herkes gorsun benim bebegim oldugunu benimde anne ola bilecegimi dedim
esim icinde dua etdim en kisa surede onu baba ede bileyim dedim omur boyu mutlu olalim dedim .bazen dusunuyorum dogru diyor ben onu baba edemiyorum bu yasinda evlatsiz kaldi benim yuzumden
olmuyor Allaha kurban olurum elbet olur ama cok uzuluyorum boyle sozleri duydukca
zirra esime kizmadim kendime kizdim
hamilelerin ruyasi cabuk gerceklesir
insallah bu uzuntulerim biterde Allah en kisa zamanda bizede bir evlat nasib eder
hayirli saglikli guzel hayirli evllat
sagol canim mesajin beni cok etkiledi Allah razi olsun senden Allah bebegini korusun

Kızlar ben dün adet oldum bosuna yeşillenmişim bu ayda
Beybişim sat 29 Eylül bat 28 Ekim

allah insallah sana ve tüm bebek isteyenlere nasip eder canım anne olmayı insallah.esin biraz ayıp etmiş ama oda stersli cok acmayın konuyu kuzu akısına bırakın hep hamiş olanlar akısına bırakınca stres yapmayınca hamiş olmus ondan sende kendini kasma sen elinden geleni dualarını yap gerisini allaha bırak kuzum insallah Böyle olacaksın

kızlar ben tüp bebeği kasımda yaptırıcam nasipse ekim 15 bayram ve benim ogünler iğnelerimi vuruyor olmam gerek hastanede dr. olmuycak hemşireler ilgilencek benle bu 1 - 2.si ekim 31 de kuzenin düğünü var hesapladım ogünlere denk geliyo transfer düğünede gitmesem olmaz kız düğünden sonra hemen istanbula gitçek orda oturcaklar...hem ben bu ay sperm kültür testini yatırayım belki ilaç falan verirler iyi gelir tüp bebekte başarı oranı yükselir falan ne bileyim artık ALLAH büyük

hayırlısı olsun armut obür aya kaldı gariii

Cok agrılı oldu bu sefer hısarcım ya 3.gün bugun hala agrım var normalde ılk gun olurdu.bırde kalın kalın bırseyler dokuluyor bu ay nedır bılemedım.parça parça sökülüyorum resmen.armut obür ayamı baska baharamı bılmem gari

Canım vardır bundada bır hayır elbet tarıhler kötu denkgelmıs bakarsın kasıma kendılıngnden gelır bebegın :)

e iyi düşünmüşsün tabi, heyecana kapılıp yaptırsaydın telef olcakmış emekler.. vardır bi hayır, bekle bakalım 1 ay daha..
yeni döngün hayırlara vesile olsun asyacım.
maybeybim nerelerde yaw
serçemiz de uğramıyor son zamanlarda, cnm eşinle tartışman gereksiz olmuş, yine aynı yere dönüp geliyoruz, bu konuya haddinden fazla sorun haline getirmeye başladın sen. sorun yoksa bile olmuyor bu stresin yüzünden bebeğiniz. relax ...relax.. olanla ölene çare yok derler, olanlara veya olacak olanlara müdahale edemezsin yavrum, yani elinden geleni yaparsın elbet ama o kadar, her şey yine olacağına varır..
bak arkadaşımız rüyasında seni görmüş ne güzel, hilalisa mıydı o medne miydi hatırlamadım şimdi, ama hayırlara çıksın inşallah rüyası..
ben hala regl olmadım kızlar, rekora koşuyorum 4 austosta olmuştum en son.

dimi nasıl yaptırayım bu ay biryığın para vericez okadar zahmete gircem

dimi nasıl yaptırayım bu ay biryığın para vericez okadar zahmete gircem

sobelencek kimse de yokneyse cevap kısmına geçeyim hemen
Kızlar ben dün adet oldum bosuna yeşillenmişim bu ayda
Beybişim sat 29 Eylül bat 28 Ekim
canım benm olsun alışık oldugumuz bir durum deme bu
yani stres yapmıyoruz artık değil mi
kırmızı görünce hüsranada ugramıyoruz gayet relax canım
hayırlısı olsun demekki var bir vakti saati
hayırlısı olsun armut obür aya kaldı gariii
armut öbür aya mı kaldı ahhaahha :)
bizim armutlar neden böyle inatçı çıktı hisarım

hımmm iyi düşünmüşsün
vardır bunda da bir hayır
belki ekimde gelir bebiş belli mi olur canım
ozaman duanı kasım başı yaparız canım

folikcim burlardayımda iş güç okdr yogunum ki ugrayamıyorum
sabahtan akşama dikiş dikiyorum
bayram arefesi çok sipariş var yetiştirmeye çalışıyoruz
yakın zamanda aranıza döneceğim bekleyin beni kızlarrrrrrrrrrrr
ı will came back :) @asyacan

evet canim dogru diyon ben sucluyum biliyorum o yuzden susuyorum zaten
hlilalim gormus pasamizin annesi insallah hamileligi banada bulasir insallah gorduyu ruya hayirlisiyla gercek olur
canim hayirlisi vardir elbet Rabbimin bildiyi belkide kendiliyinden vericek evladinizi insallah o zamana kadar ihtiyacin kalmaz
canim nasilsin iyimisin? keyifler nasil ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…