sogan kürü kullananlar

amin inşallah... darısı olmayanlara :)
canım nasılsın ?
bebeğin nasıl ne kadar oldu senin bebiş:emir_bebek:
dua et bizede sizleirn duasına ihtiyacımız var
arada sırada ugra durumundan hebrdar et cnm
kendine iyi bak Allaha emanet ol:KK3:

canım siz sperm kültür testi yaptırdınızmı? mikrop veya lökosit çıkabiliyormuş bu testte ona güre ilaç tedavisi olursa morfoloji düzeliyormuş ben bu hafta hemen kültür testi yatırıcam eşime sizde yaptırın

testta yazıyo lökosit diye ama bulunmadı yani ayrıca bi test varsa bilmiyorum canım
spermiyogramda yazıyor ama bu frklı bişey sanırım bi araştırayım

canım nasılsın ?
bebeğin nasıl ne kadar oldu senin bebiş:emir_bebek:
dua et bizede sizleirn duasına ihtiyacımız var
arada sırada ugra durumundan hebrdar et cnm
kendine iyi bak Allaha emanet ol:KK3:

testta yazıyo lökosit diye ama bulunmadı yani ayrıca bi test varsa bilmiyorum canım
spermiyogramda yazıyor ama bu frklı bişey sanırım bi araştırayım

hayır bu farklı sperm kültür testi bu yaptıralım bunu mikropp falan çıkıyormuş spermde ona uygun antibiyotik veriyormuş dr. ve morfoloji düzeliyormuş benimde oğlum öyle olmuştu yaa anlatmıştım dr.eşime antibiyotik vermişti o ay hamile kalmıştım

Hosgeldin beybisimmm:)))) ya bana 2 ile 3.kuru saracoglu bir gonderdi.benim hormon değerleri süper oldu ama hala bi gebelik yok corekotu yağı bitirdim ve 3. kür hayit tohumu ve ballibaba bitkisi hayitin 2.paketine başladım yoruldum biraz ara verdim. Bide keçiboynuzu pekmezi e2 hormonu için dedi benim e2 39du 70küsür oldu buda iyiye isaretmis yumurta kalitesi yukseliyormus benden haberler böyle sen ne kullaniyorsun bu arada adet gunum tamamen degisti 28gunde adet olan ben artık 32gunde adet oluyorum ve agrisiz cansisiz şükürler olsun :)))) bide bebisim olsa tam olcak :)))) son adet tarihim 11 eylul bekledigim adet tarihim 11 12ekim

Canim hosbulduk hormonlarin duzelmesine sevindim banada hayit 1 paket sariballibaba keciboynuzu pekmezi kavakcekirdegi yagi gondermis bu 2.asama kurleri pazartesi 3.asama kurleri istiycem cunku fsh 11 lerden 4 e dustu mutlaka herkes kullanmali sabirla ben vazgececektim faydasi olmuyor diye ama bu ay super cikti

kızlar bugün doktora gittim ymumurta gelişmemiş yine progestan yaptık 3 ampul adeti bekleyecez 3 günü de tedaviye başlayacaz bakalım hayırlısı bundan sonra..

Canim hosbulduk hormonlarin duzelmesine sevindim banada hayit 1 paket sariballibaba keciboynuzu pekmezi kavakcekirdegi yagi gondermis bu 2.asama kurleri pazartesi 3.asama kurleri istiycem cunku fsh 11 lerden 4 e dustu mutlaka herkes kullanmali sabirla ben vazgececektim faydasi olmuyor diye ama bu ay super cikti

bu kurleri ayrintili sekilde yazar misiniz kizlar. 1. kur nedir ne kullaniliyor. bu sarballibaba felan nasil bisey? hayiti nasil kullandiriyor saracoglu bu kurlerde. lutfen anlatin bize de.

Kizlar hormonlarim nasil e2 yuksek gibi nukra canim e2 80 olunca kaliteli diye yazmissin ama internette 50 nin altinda olmasi gerek yaziyor

bu kurleri ayrintili sekilde yazar misiniz kizlar. 1. kur nedir ne kullaniliyor. bu sarballibaba felan nasil bisey? hayiti nasil kullandiriyor saracoglu bu kurlerde. lutfen anlatin bize de.

Canim saracoglu nu ariyorsun problemini soyleyince sana kurler gonderiyor ilkinde aslanpencesi civanpercemi aralarimda sogan kuru vardi 2.asama hayit sariballiba gondermis 3. Asamayoda pazartesi istiycem henuz hamile kalamadim ama dusmeuen fsh im 4 e distu

kızlar bugün doktora gittim ymumurta gelişmemiş yine progestan yaptık 3 ampul adeti bekleyecez 3 günü de tedaviye başlayacaz bakalım hayırlısı bundan sonra..
canim biz ayni durumdayiz bende de bu ay yumurta gelismemis dedi doktor ve hormon testleri istedi yaptiricam
benim doktor tedavi yazmadi henuz dediki hormon cevaplarina bakalim sonra yazariz
bugun 17 ci gunum qalib ultrasyona cagismisdi gitmedim artik hormon testlerini alinca giderim heralde bakalim hayirlisi insallah doktorlarimiz iyi cikarda bebeklerimiz gelir artik tez zamanda)):emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Kizlar hormonlarim nasil e2 yuksek gibi nukra canim e2 80 olunca kaliteli diye yazmissin ama internette 50 nin altinda olmasi gerek yaziyor

Canım e2hormonu cokta sabit bir hormon değil nette arastirdiysan doktorlar hep referans aralığını soruyor cikan degerden önce benim talilimde referans araligi 40 114 cikan sonuç 74 buna göre normal kabul ediliyor zaten o ayki yumurta rezervini gösteriyor e2 bi nevi progesteron hormonu testi gibi mesela ben saracogluyla gorustugumde e2 degerim 38 di oda 40 i gecmedi lazım demisti bu deger yaşa görede ele alınıyormus öyle demisti benim bir keresinde aşılama tedavim fazla yumurta ve e2 nin 1000 kusure ulaşması sebebiyle iptal olmuştu yani yumurta rezervi ilacla tavan yapmisti e2 firlamisti sonradan normale döndü uzattım ama insaallah anlatabilmisimdir sen yinede saracogluda tahlil sonuçlarını söyle 3. kü r için aradığında benide habetdar edersen sevinirim

Canım e2hormonu cokta sabit bir hormon değil nette arastirdiysan doktorlar hep referans aralığını soruyor cikan degerden önce benim talilimde referans araligi 40 114 cikan sonuç 74 buna göre normal kabul ediliyor zaten o ayki yumurta rezervini gösteriyor e2 bi nevi progesteron hormonu testi gibi mesela ben saracogluyla gorustugumde e2 degerim 38 di oda 40 i gecmedi lazım demisti bu deger yaşa görede ele alınıyormus öyle demisti benim bir keresinde aşılama tedavim fazla yumurta ve e2 nin 1000 kusure ulaşması sebebiyle iptal olmuştu yani yumurta rezervi ilacla tavan yapmisti e2 firlamisti sonradan normale döndü uzattım ama insaallah anlatabilmisimdir sen yinede saracogluda tahlil sonuçlarını söyle 3. kü r için aradığında benide habetdar edersen sevinirim

Canim hangisine bakiyoruz post menepoz ve folikuler faz var

Canim tesekkur ederim cok guzel anlattin benim gecen ay 40 di bu ay 80 olmus korktum acikcasi 2 katina cikmis tabiyki haberdar ederim yarin ariycam ins

Canim tesekkur ederim cok guzel anlattin benim gecen ay 40 di bu ay 80 olmus korktum acikcasi 2 katina cikmis tabiyki haberdar ederim yarin ariycam ins

önemli değil canım benimde e2 nerdeyse 2 katına çıktı kürler bizi etkiledi hemen saraçoğlu böyle olacağını biliyordur bence ama sen yinede sor benim kürler var daha o yüzden aramadım

önemli değil canım benimde e2 nerdeyse 2 katına çıktı kürler bizi etkiledi hemen saraçoğlu böyle olacağını biliyordur bence ama sen yinede sor benim kürler var daha o yüzden aramadım

Canim benim folikuler faza mi bakiyoruz post menepoz degerine mi

X