sogan kürü kullananlar

sen naaptın? ne dedi dr.

hmm, sonucu merak ediyorum doğrusu, pahalı testler mi bu yaptırdıklarınız? hayırlısı olsun, inşallah ilaçla düzelecek bir sorundur sadece..
beni doktor bugün zorla ultrasona aldı muayene etti, adetimin 3.günü malum iki ayın birikimi var dedimse de dinletemedim, yattım masaya kadın neler görmüştür bugüne kadar kim bilir ama mahcubiyet duyuyor yine de insan, zor anlardı bnm için neticeye gelince, küçük kistçikler olduğunu ama bunun mühim olmadığını belirtti. gebeliğe engel bir durum görünmediğini, aşağıda asayişin berkemal olduğunu ifade etti 7 adet hormonuma bakıldı kanda ki bunun için verdiğim 239 tl içime otursa da netice yüzümü güldürdü bütün değerlerim normal çıktı. yumurtlama sorunum olabileceğini, yumurtalıklarımın geç uyarıldığını, ve belki bu yüzden adet gecikmesi yaşadığımı söyledi. Ancak, bunu kesinleştirmek için yumurta takibi yapılması gerektiğini sözlerine ekledi. Gelgelelim bayramda biz yine il dışında olacağımızdan bu takibin bir sonraki regl döneminde yapılmasına oy birliğiyle karar verildi. her ihtimale karşı yine adet olamazsam diye de söktürücü yazmayı ihmal etmedi. sonrası malum, aşılama süreci...
at başı gidiyoruz seninle hisarımbusem. kasım ayı bize, ve elbette topikcanlarımıza hayırlar uğurlar getirsin inşallah..
amin..

yok beee pahalı falan değil 70tl tuttu sperm ve idrar kültür tahlili bide eğer mikrop veya lökosit çıkarsa oradaki dr. bakması içinde 70tl vericeez antibiyotik yazcak...inşallaah birşey çıkar diye dua ediyorum benim oğlumda öyle olmuştu biliyorsun antibiyotik içmişti eşim o ay hamile kalmıştım...hiç istemiyorum tüp bebek yatırmak yaa korkuyorum ama olmassa napayım yatırcaz kasımda
tabii adetliyken bakıyorlar ultrasyonla benim çooook bakıldı ben alıştım garii tm sende benim gibisin işte ultrasyonda kkisler çıkıyo ufak ufak ama hormonlar düzgün...sigortalı değilmisiniz 239 çok yaa...tabiii yumurtlama takibinde belli olur...içme söktürücü yaaa incir kürü yasana foliğim o iyi geliyo yumurtlamaya falan incirle havuç kürümüydü neydi bak bakalım bi araştır ibrahim saraçoğlunun...kasımda sende aşılamamı yatırttçan hadi hayırlısı olsun inşallaah eşin test yatırdımı onun durumu ne?...inşallaaah canım inşallaaah

kız nihayet yakaladım seni, nerelerdesin balım yaaa özlettinnn, hoş ben de giremiyodum annemi yolcu ettim dün..

canim bnm bizde yaptiralim madem izne gelince neresi orasi bi yazarmisin bana. insallah muhim bisey yoktur sizde de.

Folikcim cnm anlatisina kurbannn kuzum cok sukur biseyin yokmus dimi sevindm valla.

kız nihayet yakaladım seni, nerelerdesin balım yaaa özlettinnn, hoş ben de giremiyodum annemi yolcu ettim dün..
ustume alinayim dimi?
tlf dan girdi icin kim online gormuyom da))) isler yogundu cnm milleti tütüledik bayram icin

sigortalıyız ama özel hastane diye mi bilmiyom ki TR'de bu işler nasıl, sonuçta onlar sistemde görmüolar mı cnm bnm mi hatırlatmam gerekiyo yoksa ssk'lıyız diye :26:
senin ilk gebeliğini çözemedim yavrum ben antibiotikten mi, senin soğan küründen mi, şu rahmetli prof.un elinden mi, yoksa şu meşhur aktarcı amca mı
incir kürünü biliom da prolaktinime zeval gelir diye çekiniyom, harnup pekmezi içeyim diyorum ben gece yatmadan.. bi de elma sirkesi yapsam mı yaa kistler için acaba :44:
eşimin durumu iyi cnm maşallahı var onun tu tu
hakkımızda hayırlısı olsun cümlemize..

ustume alinayim dimi?
tlf dan girdi icin kim online gormuyom da))) isler yogundu cnm milleti tütüledik bayram icin

folikcim cnm Allah kavustursun cnm.gozumden kacmis tatlim k.b

alınabilirsin üstüne bizden başka kimsecikler yok ortada oh oh iyi çalışanı severmiş Allah kolaylıklar versin çiçeem
amin şekerim sağ ol, darısı özleşenlerin başına..

alınabilirsin üstüne bizden başka kimsecikler yok ortada oh oh iyi çalışanı severmiş Allah kolaylıklar versin çiçeem
amin şekerim sağ ol, darısı özleşenlerin başına..
himm tamm ozan alindin gitti valla:)) tam ustuna bastin nasipse bnd bayramda kavuscam yahu cok ozledim inan. ee kimsecikler yok mu yani asyacam in saatlwri bu saatlwr irtalikta olmamsi tuhaf degil mi sence de artik dunyali olabilmeyi basarmismidir ?

klavye azizligi cnm teldn girince boyle parmaklarim karisiyo yazdifigimi okuman icin tercuman gerrk :))

canim bnm bizde yaptiralim madem izne gelince neresi orasi bi yazarmisin bana. insallah muhim bisey yoktur sizde de.

Folikcim cnm anlatisina kurbannn kuzum cok sukur biseyin yokmus dimi sevindm valla.
YAŞAM labaratuarı kıbrıs şehitler caddesine gir sol tarafta akbank var onun sokağına giriyorsun hemen solda muhakkak yaptırın bu tahlilleri orda dr.da var hemen ilaç yazıyo

şimdi özel hastanelerde ssk ya bakıyorlar yaa keşke söyleseydin ama bakmayan hastanelerde olabilirmi acaba? bilmiyorumki amaaaan boşver sağlık olsun
hahahaaaaaa çok güldüm annemede okudum oda çok güldüsoğan ve aktarcı amcanın macunlarını bitirmiştik en son bizim rahmetli dr.un verdiği antibiyotiği eşim içti ve muradımıza erdik arkadaşım paşama hamile kaldım darısı başınıza inşallaaah... aaaa incir kürü rolaktini bozuyomu?bilmiyorum ki harnu ekmezi yani keçi boynuzu ekmezini diyon kıız onu bizim adamlar içiyo...sen dostinex kullansana en iyisi bak dostinex benim adetlerimi düzeltti bir ara hatırlarsan ben ayda 2 defa adet oluyordum bazen 10-15 gün sonra dostinexi 2 ay kullandım şimdi düzeldi şükür...izmirde olsan sana öyle güzel bir dr. önercektimki he bana dua etçektin vallaa o dr. verdi bana dostinexi

klavye azizligi cnm teldn girince boyle parmaklarim karisiyo yazdifigimi okuman icin tercuman gerrk :))

merak etme böcüüm ben deşifre ettim hepsini ben artık yatıyom yeterince yorucu ve soğuk bi gündü bugün herkese iyi geceleeeerrr

öyle kafana göre içilmez ki hormon ilacı kığğııızzz ben de kullandım dostineks, şubat-mart aylarında rusyadayken içmiştim. prolaktinimi düşürmek için doktor yazmıştı. nitekim adetlerim öyle düzelmişti. şimdi bu ülke değişikliği, hava, mevsim, stres, vs.. odaklı bi beyin mıncıklaması geçiriyor olabiliriz biz hormonlarımla.. diyodum ama hormonlarım normalmiş :26:
harnup evet keçiboynuzu pekmezi gece bir-iki çay kaşığı içersen kadın yumurtlamasında da önemli faktörmüş bebeem. ben acaba ondan mı adet olabildim diye aklıma gelmedi değil yani.. geçen hafta 4-5 gün içmiştim çünkü. olmazsa ona dvm ederim. sağ ol doktor tavsiyen için yine de, düşünmen yeter nar tanem

Slm kzlar bn bgun sogan kurune basladm sabah aksam bi su bardagi iciorm szce hamile kalmama yardimci olurmu. Bide bebek calismalarna bu kuru uygularken dvam etsek olur dimi?? Hepinzdn tavsiyeler bkliorum

Sarı üzüm dereotu incir prolaktini sınırda olanlara yasak canlarim :) kızlar ya ben tahlil yaptırdım adetin 22.gunu amh sonucum 4.62 progesteron sonucum 9.4 çıktı sizce nasıl amh yaşıma göre nasıl acaba yaşım 25 sanki biraz yüksek mi saraçoğlu hocayada arayıp sorayım diyorum keçiboynuzu yumurtaliklar için cok iyi benim e2 hormonum dusuktu pekmezle kurlerle yükseldi. RABBIM hepimizin sonunu hayırlı etsin

Slm kzlar bn bgun sogan kurune basladm sabah aksam bi su bardagi iciorm szce hamile kalmama yardimci olurmu. Bide bebek calismalarna bu kuru uygularken dvam etsek olur dimi?? Hepinzdn tavsiyeler bkliorum

Hosgeldin arkadasim:) soğan kuru sabah akşam taze yapılıyor yeterli olur insaallah bebegin gelir bu kurle çalışmalara devam edebilirsin saraçoğlu sakıncası olmadığını hep söylüyor hamile kaldığını anlayınca kürü sinlandirirsin kolay gelsin şimdiden :)

Kizlar merhaba.2.5 yillik evliyim.esiminde benimde ikinci evliliklerimiz.evlendigimizden beri korunmadik.ve olmdai bebisimiz.mayis ayinda bi asilama eylulde de bi tup bebek denememiz oldu ve yine olmadi.bu ikibucuk sene icinde tedavi falan oldum o asamalarda benim prolaktin yuksekti.ilk doktorum hic ilgienmedi bununla.klomeni verdi verdi gonderdi.sonra asilama icin baska doktora gittim bakti prolaktine normal cikti.tabi ben asilama ertelenmesin diye gittim aile hekimine yazdirdim dostinexi kendim kullandim o yuzden dusuk cikmisti eminim.tabi asilama tutmayinca ben dedim demekki prolaktine de bakmiyo normal cikti ama tutmadi.neyse biraktim ben dostinexi.ertesi ay fakulteye tedaviye baslamak icin gittim.tabi en bastan gene hormonlara baktilar.prolaktin bu kez 31 cikti.fakulteye devam etmeyip ozelde tup bebek yaptirma karari alip gittik son tahlilden 3 ay sonra tup bebek yaptirdik.doktor iyi dedi prolaktinin 3 ay onceki sonucuna ve vermedi dostinex.oyle yapti tup bebegi ve tutmadi.
Simdi size danismak istedigim 2 sey var.o son tahlili yaptirdiktan sonra 3 ay sonra yapildi ya tup bebek acaba gene yukseldiydi de o yuzden mi tutmadi
Ikincisi ise ben bu ay sogan kurune basladim adetin 7.gunu.bugun 7. Gunum.eSime de keciboynuzu iciriyorum.hani ilaclarin etkisi devam ediyordur belki gecen aydan hem sogan suyu hem keciboynuzu etki eder herhalde diyorum ama su prolaktin gene girdi aklima.acaba su an yuksekse fayda edermi etmezmi sogan kuru kecboynuzu ve ilaclarin etkisi.kusura bakmayin uzun oldu ama doktora bu sekil sormak istemiyorum bilmislik yaptigimi zanneder diye.sizin fikriniz nedir acaba...

Hosgeldin canım geçmiş olsun. Banada aşılama prolaktin 27 iken yapıldı gerçi tutmadı.prolaktin hormonu psikolojiyle birebir etkileniyor.benim kurlerle 14e düştü.ama hangisi daha etkili oldu bilmiyorum ben saracoglu hicayla görüştüm onun dediklerini yapıyorum anlamadigim doktorlar prolaktin yuksekken neden Asilamada ve tupbebekte hala israrcilar yani düşürmeye ugrasmiyirlar.diyorum ki sen sogan kurunu ysp birde diger hormon degerketin nasıl fsh lh e2 falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…