sogan kürü kullananlar

Hisarim şu telaslarin gecsin tupbebege öyle baslarsin canım kafan rahat olsun daha iyi olur insaallah.asyam nasip birdahaki aya demekki adetin parca psrcaysa iltihap vardır usutme kendine dikkat et sogankuru yapsana ben bu ay yine yaptım vajinal yanma vardı gecti.mybaybm kolay gelsin canım tütücü veee espirili arkadaşım benim:) sercem panik olmaya devam ediyorsun canım benim biraz rahat ol noluuuurrr zamanı var demekki biz elimizden geleni yapalım ama yipranmadan yipratmadan olur mu canım :)

Beybisim saracogluyla görüştün mü sesin çıkmadı merak ettim. Folik kuzu ya senin bu adet nasıl hizaya sokulacak her seferinde daraltiyor seni hayit denemis miydin sen bide aslanpencesi iyi geliyor ben civanpercemi ictigim gibi kirmizilar boy gösteriyor bunları denedin mi insaallah Rabbim hepimize bir çıkış kapisi gosterirde rahatlariz bende yarın progesteron hormonuna baktiricam ne alemde merak ettim :)

bende pkoluyum maalesef:KK43: ben ole bıtkısel seylere pek ınanmam 1 senedır ne adet goruodum ne bıse gıtmedıgı doktor hastane kalmadı adet olamadım son care sogan suyunu denedım 2 aydır takır takır adetımı goruyorum

sobelencek kimse de yok:KK19:neyse cevap kısmına geçeyim hemen

canım benm olsun alışık oldugumuz bir durum deme bu
yani stres yapmıyoruz artık değil mi
kırmızı görünce hüsranada ugramıyoruz gayet relax canım
hayırlısı olsun demekki var bir vakti saati:KK34:

armut öbür aya mı kaldı ahhaahha :)
bizim armutlar neden böyle inatçı çıktı hisarım

çok inatçılar çoooook:KK66:

hımmm iyi düşünmüşsün
vardır bunda da bir hayır
belki ekimde gelir bebiş belli mi olur canım
ozaman duanı kasım başı yaparız canım

dimi kasımda barii kafam rahat olur...nasip arkadaşım yaa...tm kasım başı yaparız nasipse

folikcim burlardayımda iş güç okdr yogunum ki ugrayamıyorum
sabahtan akşama dikiş dikiyorum
bayram arefesi çok sipariş var yetiştirmeye çalışıyoruz
yakın zamanda aranıza döneceğim bekleyin beni kızlarrrrrrrrrrrr:KK55::KK55::KK55:
ı will came back :) @asyacan

evet canim dogru diyon ben sucluyum biliyorum o yuzden susuyorum zaten :KK31:
hlilalim gormus pasamizin annesi insallah hamileligi banada bulasir insallah gorduyu ruya hayirlisiyla gercek olur :KK16:

canim hayirlisi vardir elbet Rabbimin bildiyi belkide kendiliyinden vericek evladinizi insallah o zamana kadar ihtiyacin kalmaz
inşallaaaah serçemim inşallaaah sen nasılsın?
canim nasilsin iyimisin? keyifler nasil ?

Hisarim şu telaslarin gecsin tupbebege öyle baslarsin canım kafan rahat olsun daha iyi olur insaallah.asyam nasip birdahaki aya demekki adetin parca psrcaysa iltihap vardır usutme kendine dikkat et sogankuru yapsana ben bu ay yine yaptım vajinal yanma vardı gecti.mybaybm kolay gelsin canım tütücü veee espirili arkadaşım benim:) sercem panik olmaya devam ediyorsun canım benim biraz rahat ol noluuuurrr zamanı var demekki biz elimizden geleni yapalım ama yipranmadan yipratmadan olur mu canım :)
inşallaaah canım bende buarada eşime sperm kültür testi yaptırttçam belki mikrop falan vardır antibiyotikle düzeliyormuş sayı hız falan yükseliyormuş

canım 200 tane tefriciyeni okudum ALLAH kabul etsin okuyayımmı daha çekinme söyle arkadaşım

Beybisim saracogluyla görüştün mü sesin çıkmadı merak ettim. Folik kuzu ya senin bu adet nasıl hizaya sokulacak her seferinde daraltiyor seni hayit denemis miydin sen bide aslanpencesi iyi geliyor ben civanpercemi ictigim gibi kirmizilar boy gösteriyor bunları denedin mi insaallah Rabbim hepimize bir çıkış kapisi gosterirde rahatlariz bende yarın progesteron hormonuna baktiricam ne alemde merak ettim :)

Canim hormonlarim cok duzelmis 3. Asama kuru gonderecek sonra tekrar gorusecegiz yani umutlu konustu ins bakalim

canım 200 tane tefriciyeni okudum ALLAH kabul etsin okuyayımmı daha çekinme söyle arkadaşım

Canim allah razi olsun az kaldi kayinvalidem yarin hacca gidiyor cok yogunum eger vaktin varsa sayet okursan sevinirim canim tup bebege basladiginda sana da cekelim 41 yasin okuruz ins canim

Canim allah razi olsun az kaldi kayinvalidem yarin hacca gidiyor cok yogunum eger vaktin varsa sayet okursan sevinirim canim tup bebege basladiginda sana da cekelim 41 yasin okuruz ins canim

sendende ALLAH razı olsun tmm ben ozaman pazartesiye kadar çektiğim kadar çekeyim buraya yazarım

Sorma balım :KK43: aslında geçen ay hayit tohumu ve civanperçemi birlikte almıştım aktardan ama özel bir nedeni olmadan hayıtı denemeye karar vermiştim önce. 1 hafta günde 1 kere demleyip içtim 1 fincan, sonra dvm edemedim. Civanperçemini içeyim birazdan nasıl yapıldığına bir bakayım da.. yumurtaliklar iyice indi bnm aşağıya sanki çok yaklaştı adetim hissediyorum :26: pfffss :KK25:

doğru alarmmiş, az önce kahverengi, akıntıyla karışık bir parça geldi.. hayyydi hayırlı uğurlu olsun vatana millete :KK53: cuma gün doktora gitmeye çalışırım artık hayırlısıynan :KK9:

Nukram evvelki ay enfeksıyon cıkmıstı ılac kullanmıstım benımde aklıma o geldı acaba gecmedıde ondanmı bukadar parçalı oldu dıye.soğan içmekte ıstemıyorum artıkın yaa :) adacayı mı içsemki oda sökülmesine yardımcı olurmus adetın ama zaten bıttı bıtıcek benım adet 1 2 gunumkaldı.

Kızlar Merhaba;

Soğan kürüne adetin akçıncı günü başlanılıyor? 2. günü mü ?

Yardımcı olursanız sevinirim.

selam kızlar progestanı yaptıralı 7 gün oldu hala kanamam olmadı daha ince kullanana oldu mu acaba kaçıncı günde olur bilgisi olan varmı acaba :KK43:

Aloo Aloo deneme bir iki ses hastaneden bağlanıyorum deneme ses a sey a sey :KK53: sesim geliyo mu alo

ben geldim cnm eve siz naptınız, nedir durum merkez??? :KK36:

biz ege üniversitesine gittikbir arkadaş aracılığıyla prof.dr. bülent semerciyle görüştük bize ameliyat dedi başka bir şey demedi dedim sperm kültür testi ve idrar kültür testi yapın dedim hiç duymadı bile...bizde alsancakta çok iii bir labaratuar var my babyim bilir belki oraya gittik yatırttık testleri orda dr.da varmış çıkan sonuca göre size ilaç yazar dediler içimiz rahatladı vallaaa

X