sogan kürü kullananlar

Benim esimdede varikosel vardı bakalım pazartesi gününe randevu aldık.ilk baslarda sorun olmaz demisti doktorlar ama 6 senedir gelisme olmadı o yüzden tekrar kontrolden gecicek kızlar dua edinde Rabbim bir çıkış kapısı göstersin hisarbusem mybabybim sercemim asyacim angelnesem beybisim folikcim ve diger arkadaslar insaallah tedavilerinizden hayırlı sonuçlar alırsınız :) dualarimdasiniz dualarinizi bekliyorum :)

Rabbim bu sefer yuzunu guldursun canim pazartesi toplanalim sana guzel bir ayatel kursusu toplayalim ne dersiniz kizlar? toplariz nukramiza hediyye ederiz insallah Allah tez zamanda evlad nasib eder sana ve bizlere:KK16:

Rabbim bu sefer yuzunu guldursun canim pazartesi toplanalim sana guzel bir ayatel kursusu toplayalim ne dersiniz kizlar? toplariz nukramiza hediyye ederiz insallah Allah tez zamanda evlad nasib eder sana ve bizlere:KK16:

inşallah canım hepimizn yüzü gülecek :KK16:

I came back :KK55::KK55::KK55::KK55:

evet izliyorum kaçarmı hiç ayıpsın:KK34:
gayet de güzel bi dizi beğendim yani:KK9:

ahahha ilahi asya ne çekiyosak eskilerden çekiyoz demişsin ya... annem derki(my mother says:))));
ne varsa eskilerde varmış:44::44::44:annem hala der şimdi böyle de ahh ahh vahh vahh ne varsa eskilerde varmış diye
eee artık geniş düşünmek gerekiyo tabii :KK51: gerisi artık snn düşünce:44: gücüne kalmış eskilerde ne var oldugu:KK28::KK53::KK52:
yani çok da yabana atmamak lazım hani aklın almadıgı kdr tuhaf şeylerde varmış tabi ama faydası varmı var
hatta bi kere ayagımı burktum nasıl agrıyo falan yine annem dediki(my mother says @asyacan)
ayagına et sar dedi birazda soğan sar dedi oldu olcak ayakk yahni yapsaydık neyse:p
ve sardım ben geçti biliyomusun yani ne varsa eskilerde var sözünü bir kez daha denemiş ve onaylamış bulundum

tebrik ederim:nazar::emir_bebek:Allah sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin
hangi kürleri nasıl yaptın biraz bahsedermisin
bizleride aydınlatırsan bu konuda çok seviniriz
bide herhangi bir sorun varmıydı gebeliğe engel?

Sercem
serçecik ben yımırtaaaaaaaaaaaa asla yiyemem içemem
normalde poğaçaların böreklerin üstüne sürülen yumurtadan bile tiksinen biriyim:KK25:
ama asyacana söylediğim gibi ne varsa eskilerde varmış yani illaki vardır bi bildikleri
benm kv de eşim için söyledi gününü tam bilmiyorum 10 mu 40 mı ama
kv me biri anlatmış demiş 5 sene olmadı erkek faktöründen sonra dediğin gbi çiğ yımırta içmiş o ay olmuş diye
kv sende içir dedi ama şuan başka tedavi uyguladıgmz içn hepsi karışmasın dedik
eşime de bahsettim içermisin diye içerim dedi bende içirebilirm yani bitince kür
sen iç bakalım kuzum şifa olsun arkadaşıma inşallah emeklerimiz boşa çıkmasın canım

Ah be mybaby ne cekiyorsak dediğime ne bakan sen bilmiyonmu sen beni işime gelmeyen seyler söyledilermi kurt kadın oluveriyorum değilse bircok bılınmeyen seylerle neleri tedavi ederlermiş mesela sıvılce ıcın bile içtiğimz antıbıyotıkler varya onları ezip nemlendırıcı bır kremle karstırp sıvılceye surerlermıs kuruması ıcın kı denedım kuruttuda.soganı ıcen bırı olarak eskılerın yontemlerıne nasıl elestırel gozle bakabılırım :) yumurta ıcme olayını yapamam bende ınsallah sercem faydasını gorur ama.birde cok saldım ben kürdü ovu testıydı felan ondanda amaaan dıyıp gecıyorm inşallah şevkinizi kırmam sizlerinde. Rabbim emeklerinizin karsılıgını versin inşallah. isyan etmıyorum bende kesınlıkle ama umutsuzluktamı bir isyan bilemiyorum.hem cok ıstıyorum hem ıstemıyorum nasıl bı durumdayım bilmiyorum.

Benim esimdede varikosel vardı bakalım pazartesi gününe randevu aldık.ilk baslarda sorun olmaz demisti doktorlar ama 6 senedir gelisme olmadı o yüzden tekrar kontrolden gecicek kızlar dua edinde Rabbim bir çıkış kapısı göstersin hisarbusem mybabybim sercemim asyacim angelnesem beybisim folikcim ve diger arkadaslar insaallah tedavilerinizden hayırlı sonuçlar alırsınız :) dualarimdasiniz dualarinizi bekliyorum :)

Nukracım inşallah güzel haberlerle dönersiniz canım dualarımız seninle sercem ayetel kursı okuyalım demiş yarın okuyalım ınsallah ben okurum nekadar okursamda yazarım canım. hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasıp etsın Rabbim inşallah hepimize..

Serçem ben okurum canım sayı sınırlaması olmasın nekdar okuyabılırse herkes okusun olmazmı???

asyacannnnn sobe sobe sobeee:KK33::KK33::KK33::KK33:
nihahhaaha bu aralar çok sobeliyorum yaww:KK53::KK53::KK53:

:)) kız bu saatte ugramazdın sen buralara ne hayır :) ben uzunca bır zamandan sonra gebelık bolumune gırdım okuyorum kımler neler yasamıs neler olmus felan. rahat battı sanırım bastırdgm duygularmı gun yuzune cıkıyor bılmem :18::18:

kızlar tütü yarışmamız var biliyosunuz ben tütücüyüm :KK70:
yarışmamızı anne ve bebeğin buluşma noktasıisimli facebook sayfası düzenledi bu sayfaya girip
dilerseniz sizde yarışmaya katılabilirsiniz:)
bakarsınız size çıkar benim ellerimden çıkan tütü takım.
olmadı eş dost görür sizin sayfanızdan da yahu bi el atıverin arkadşlar:KK9::KK9:

:)) kız bu saatte ugramazdın sen buralara ne hayır :) ben uzunca bır zamandan sonra gebelık bolumune gırdım okuyorum kımler neler yasamıs neler olmus felan. rahat battı sanırım bastırdgm duygularmı gun yuzune cıkıyor bılmem :18::18:

napim sayfamızla ilgilendim yarışma düzenledik de
onla ilgilendim gözlerim agrıdı pc bakmaktan tam çıkıyordum dedim asya bu saate kesin ordadır
girip bi sobeleyim şunu dedim ve sobeledim şekerim
canım benim bence sende bebiş istiyorsun :emir_bebek:
sadece karmakarışık duyguların yorgun gibisin
merak etme herşey yolunda olcak bak benim eşime iyi gelirse bu ilaç neyim sana vercem telefonunu

napim sayfamızla ilgilendim yarışma düzenledik de
onla ilgilendim gözlerim agrıdı pc bakmaktan tam çıkıyordum dedim asya bu saate kesin ordadır
girip bi sobeleyim şunu dedim ve sobeledim şekerim
canım benim bence sende bebiş istiyorsun :emir_bebek:
sadece karmakarışık duyguların yorgun gibisin
merak etme herşey yolunda olcak bak benim eşime iyi gelirse bu ilaç neyim sana vercem telefonunu

Tütü'nun ne oldgnu bılmıyordum kız ona baktım şimdi ne cici şeyler yapıyormussun meger:)

İstiyorum istemesinede şartlandırdımmı kendimmi olmıcak dıye herzaman kendımı en olumsuza odaklamısımdır zaten hayatım boyunca bu konudada öyle oldu.eşime kalsa o cok rahat sana bakarsan biz evlenemezdik bile atıp tutuyodun senle evcılıkmı oynıcam ben dıye nolduuu diye gülüyor karsımda sinirr şey :) inşallah eşine iyi gelir kürler canım ama ben kür yaparken daha stresli oluyorum o yüzden extra birşey yapmaya cok kapattım kendimi folikasit ıcıyordum 2 aydır onu bıle bıraktım bırde sıgarayı bırakmıstım ona tekrar basladım eşim hepten cıldırmaya baslıcak yakındır off offf :KK43:

Tütü'nun ne oldgnu bılmıyordum kız ona baktım şimdi ne cici şeyler yapıyormussun meger:)

İstiyorum istemesinede şartlandırdımmı kendimmi olmıcak dıye herzaman kendımı en olumsuza odaklamısımdır zaten hayatım boyunca bu konudada öyle oldu.eşime kalsa o cok rahat sana bakarsan biz evlenemezdik bile atıp tutuyodun senle evcılıkmı oynıcam ben dıye nolduuu diye gülüyor karsımda sinirr şey :) inşallah eşine iyi gelir kürler canım ama ben kür yaparken daha stresli oluyorum o yüzden extra birşey yapmaya cok kapattım kendimi folikasit ıcıyordum 2 aydır onu bıle bıraktım bırde sıgarayı bırakmıstım ona tekrar basladım eşim hepten cıldırmaya baslıcak yakındır off offf :KK43:
sağol canımcım senin de kızın olsun tütüleriz merak etme:KK34:
elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz işte beğendiğine sevindim

ya kür olayına girmicem diyorsan eşin tekrr test versin biliyorsun morfoloji yok demiştin testtte ki en önemli kısım da o canım
bu belirsizliği bi netleştirip ne gerekiyorsa elini çabuk tutmalısın
evet rabbim ol derse olur ama biz de bişeyleri vesile kılıyoruz olması içn öyle değilmi?
sigara bnde içiyom çok değil ama içiyorum ilk bi bıraktım ettim baktım olmuyo bebek yine başladım
folikasit aklıma geldikçe içiyorum işte ayda bi 15 gün içiyorum diyim sana
bak bnm 3,5 yıl oldu zaman su gibi akıyo şimdi 3 yaşında evladım olabilirdi daha beklemek istemiyorum
rabbim gönlümüzden geçeni biliyor hayırlı kılar inşallah sonumuzda hayırlı olur
korkuyorum endişeleniyorum ama boşvermiyorum sende boşverme
eşinede biraz sen destek ol bak bnm eşimde macun ye demeden hani bnm macunum demiyor
ben napıyorum gidip agzına tıkıveriyorum :KK47::KK47::KK47:

sağol canımcım senin de kızın olsun tütüleriz merak etme:KK34:
elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz işte beğendiğine sevindim

ya kür olayına girmicem diyorsan eşin tekrr test versin biliyorsun morfoloji yok demiştin testtte ki en önemli kısım da o canım
bu belirsizliği bi netleştirip ne gerekiyorsa elini çabuk tutmalısın
evet rabbim ol derse olur ama biz de bişeyleri vesile kılıyoruz olması içn öyle değilmi?
sigara bnde içiyom çok değil ama içiyorum ilk bi bıraktım ettim baktım olmuyo bebek yine başladım
folikasit aklıma geldikçe içiyorum işte ayda bi 15 gün içiyorum diyim sana
bak bnm 3,5 yıl oldu zaman su gibi akıyo şimdi 3 yaşında evladım olabilirdi daha beklemek istemiyorum
rabbim gönlümüzden geçeni biliyor hayırlı kılar inşallah sonumuzda hayırlı olur
korkuyorum endişeleniyorum ama boşvermiyorum sende boşverme
eşinede biraz sen destek ol bak bnm eşimde macun ye demeden hani bnm macunum demiyor
ben napıyorum gidip agzına tıkıveriyorum :KK47::KK47::KK47:

İnşallah canım ya hep kızım olsun ıstemısımdır aslında ıcten ıce :))

Eşim tekrar test yaptırcaktı ama oda daha moral bozucu bır sonuc alırız diye yaptırmak ıstemıyor Rabbim büyük nezaman isterse ozaman verir hiç olmıcakmıs gibi hissetmiyorum diyor bende üstüne gitmiyorum zaten dersanede var bu sene diye saldımda saldım.haklısın neyin vesilemiz olcagnı bılemeyız ama test yaptır dersem hersey sıl bastan yasamaktan korkuyorum. kürler konusunda cok sıkıstırdım sanırım basında dolapta macun pekmez kaldı öyle yarım yarım.evde bebek mevzusundan konusurken sankı hıc sıkıntmz yokmus gıbı coluga cocuga karıscaz yarın cumlelerı cıkıverıyor agzımızdan sonrasıda tabı ınsallah dıyıp kestrıp atıyoruz konusmaları.yanı bırbırmızle bıle bebek konusunu konusamıcak kadar saldık kendı kendımıze dusunur olduk sanırım yıpratmayalım strese sokmayalım diye. En iyisini yapıyorsun sen gercekten ama ben kendımde o gücü bulamıyorm su dönemlerde silkelenıp kendıme gelmem cok zaman almaz ınsallah devrem.

İnşallah canım ya hep kızım olsun ıstemısımdır aslında ıcten ıce :))

Eşim tekrar test yaptırcaktı ama oda daha moral bozucu bır sonuc alırız diye yaptırmak ıstemıyor Rabbim büyük nezaman isterse ozaman verir hiç olmıcakmıs gibi hissetmiyorum diyor bende üstüne gitmiyorum zaten dersanede var bu sene diye saldımda saldım.haklısın neyin vesilemiz olcagnı bılemeyız ama test yaptır dersem hersey sıl bastan yasamaktan korkuyorum. kürler konusunda cok sıkıstırdım sanırım basında dolapta macun pekmez kaldı öyle yarım yarım.evde bebek mevzusundan konusurken sankı hıc sıkıntmz yokmus gıbı coluga cocuga karıscaz yarın cumlelerı cıkıverıyor agzımızdan sonrasıda tabı ınsallah dıyıp kestrıp atıyoruz konusmaları.yanı bırbırmızle bıle bebek konusunu konusamıcak kadar saldık kendı kendımıze dusunur olduk sanırım yıpratmayalım strese sokmayalım diye. En iyisini yapıyorsun sen gercekten ama ben kendımde o gücü bulamıyorm su dönemlerde silkelenıp kendıme gelmem cok zaman almaz ınsallah devrem.
anlıyorum canım ama sonuçta erkekler biraz daha hassas bu konudu halbuki günümüz şartlarında hiçde çekinilcek bi konu değil
belki sen bu kdr geri planda kaldıgın için eşinde sana karşı seni sıkıştırmamak içn öyle davranıyo olabilirmi?
demek istediğim zaman sıkıntın yoksa bekleyebilirsin elbet ama
bnmde zmn sıkıntım yoktu ve zaman öyle bi geçtiki bu zaman içerisinde öyle şeyler yaşadım ki kendimi yıprattım
bu snn tanıdıgın benm rahat hallerim eskiden çok aklıma takıyordum
şimdi ise çözüm odaklı çalışıyorum :)))
bencede silkelenip bi kendine gel kuzum .hem bebişlerimiz nazlı çıktı biz napalım yahu
içinde o gücün oldugunu biliyorum bence snde sonuçlarından korkuyorsun ama korkma
herşey bizim içn iyide kötüde bizim için... rabbim bizimde yüzümüzü güldürsün asyacım

sohbetine doyum olmaz ama benim çıkmam gerek çok fena oldum gözlerim ağrıdı pc bakmaktan
iyi geceler canımcım kendine iyi bak:KK3::KK3::KK3::KK3:
sabah oldu zaten valla nasıl uyancam öğlen bilmiyom

anlıyorum canım ama sonuçta erkekler biraz daha hassas bu konudu halbuki günümüz şartlarında hiçde çekinilcek bi konu değil
belki sen bu kdr geri planda kaldıgın için eşinde sana karşı seni sıkıştırmamak içn öyle davranıyo olabilirmi?
demek istediğim zaman sıkıntın yoksa bekleyebilirsin elbet ama
bnmde zmn sıkıntım yoktu ve zaman öyle bi geçtiki bu zaman içerisinde öyle şeyler yaşadım ki kendimi yıprattım
bu snn tanıdıgın benm rahat hallerim eskiden çok aklıma takıyordum
şimdi ise çözüm odaklı çalışıyorum :)))
bencede silkelenip bi kendine gel kuzum .hem bebişlerimiz nazlı çıktı biz napalım yahu
içinde o gücün oldugunu biliyorum bence snde sonuçlarından korkuyorsun ama korkma
herşey bizim içn iyide kötüde bizim için... rabbim bizimde yüzümüzü güldürsün asyacım

Amin devrem amin hepimize hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasıp etsın Rabbim. haklıda olabılırsın test olayını bi söylemeye calısayım bakalım incitmektende korkuyorum ama fırsatını bulursam bi söyleyim.benım vazgecısımdende kendını sucluyorda olabılır o yüzdende testten uzak duruyordur belki? zaman sıkıntısı 1 yıl 4 ay oldu evleneli ve gerı cekılme yontemıyle korunduk baslarda ve 8. ayda felan onuda bosladık anca olur zaten diye moraller bozuluncada planlar degıstı oncelıkler degıstı sankı dersaneydı kpssydı tayındı vs Görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler mybabym gece gece sagol yavrum iyi geldik bu melankolik karıya :):KK1::KK1:

sohbetine doyum olmaz ama benim çıkmam gerek çok fena oldum gözlerim ağrıdı pc bakmaktan
iyi geceler canımcım kendine iyi bak:KK3::KK3::KK3::KK3:
sabah oldu zaten valla nasıl uyancam öğlen bilmiyom

Tamam devrem hadi iyigeceler Allah rahatlık versin :)

uyanırsın uyanırsın ben gun boyu yan gel yat durumunda olucam kesın kantarın topuzunu kacırdım yıne :)

Doktor bey ultrason ve Sperm testi verdi ana taa kasımda devlet hastanesi oldugu icin bu doktora tavsiye üzerine gittik o yüzden mecbur beklicez.belki o zamana kadar gelir bebeğimiz :) umut dünyası işte :)

Doktor bey ultrason ve Sperm testi verdi ana taa kasımda devlet hastanesi oldugu icin bu doktora tavsiye üzerine gittik o yüzden mecbur beklicez.belki o zamana kadar gelir bebeğimiz :) umut dünyası işte :)

Kızlar bu arada güzel dualariniz için teşekkür ederim :)

X