sogan kürü kullananlar

nedem yaw kayıp diye bi dizi izliyom yeni sezon dizisi ona bakıyom boş boş

Yeni sezon dizilerini görmezden gelmeye calısıyorum ben alısırsam ders mers hıkaye olur dersaneye baslayınca :) gecen seneden takıp ettıklerım yeterde artar bana :) merhametle kapatıcam bu sezonu basarablırsem :) özgü namal hastasıyımda tipik yeni bir dizi felan cekmez ınsallah:)

folikcim burasi uzay gibi bir yer gercekden ne sorsam yok diyorla
sen bana asilama rusca ne demek onu dermisin ben bir arastiriyim :26:
Evet hisarim yaptirdim canim bebegim 3 haftalikken veda etti bana
canim insallah bu sefer annesine 9 ay boyunca saglikli tutunur bebegin

merhameti bnde izliyorum dün vardı yeni bölüm izledin mi
o şadiye denilene çok kızıyorum çok azgın karı ya

merhameti bnde izliyorum dün vardı yeni bölüm izledin mi
o şadiye denilene çok kızıyorum çok azgın karı ya

Kacırmıstım ama bugun ızledım şadiye ve ırmak ifrit oluyorum ıkısınede :) eşimde babür hastası ıcınde bi psikopat var sanırım dısa vuramadıgı babürlen yetiniyor :))

kızlar merhaba nasılsınız, girip girip çıkıyorum, sizleri takip ediyorum ama inanın sizler bu kadar bebiş çabasındayken ben yazmaya utanıyorum sırf bizi unuttu demeyin diye yazıyorum şuanda, sizleri özledim yoldaşlar, dualarım sizinle, hayırlı haberlerinizi bekliyorum

olurmu canım yaz sende arada gel sende
biz buraya akıtıyoruz elemimizi kederimizi
sende sevincini paylaş bizde mutlu oluruz üzülmeyiz cnm

Canım olurmu öyle şey gel arada mutlu oluruz biz :) sahsım adına ben bıraktım cabalamayı ama sadece kalabalık etmek ıcın burdayım mesela :) kızlarla geyik yapıp cıkıyorum :)

veee asya kacar artıkın iyigeceler kızlar kitap okuyam ben azcık bu netin basına bi oturdummu vakit nası gecıyor bılmıyorum :)sizi seviyoreeeeee

ben yalan konusammam demisdim valla nerdesin kizzz sen nasilsin bebegin nasil nasil geciyor hamilelik bir anlatsana senlenelim yahuu

Evet hisarim yaptirdim canim bebegim 3 haftalikken veda etti bana
yapma yaaaa aayy çok üzüldüm canım benim yaaa oof sizin tam olarak sorun neydi arkadaşım? çok üzüldüm inan... çektiğimiz tefriciyeyi bitirmen gerekir hemen bekletme onu fazla canım benim

aybüke dua et bana çok ihtiyacım var tabii bütün arkadaşlarımada et ALLAH a emanet ol

Insallah canim sende ins tup bebgin tutacak allah in izniyle umutlu ve bol moralle baslamak lazim tedaviye

folikcim burasi uzay gibi bir yer gercekden ne sorsam yok diyorla
sen bana asilama rusca ne demek onu dermisin ben bir arastiriyim :26:

canim insallah bu sefer annesine 9 ay boyunca saglikli tutunur bebegin

Insallah canim benim hepimizin bebisleri tutunsun annelerine

Evet canim bugun 13. Yu okudum biraz once secdeleri de sonra yapcam ins tefriciyye yetismedi az kaldi

Insallah canim sende ins tup bebgin tutacak allah in izniyle umutlu ve bol moralle baslamak lazim tedaviye

ALLAH kabul etsin benimde 2.günüm eşime okuttum adetliyim ondan secdeleride yaptı eşim
inşallaaah canım evt ama annem bugün bana yaptırma dedi narkoz falan veriyorlar yaa bişey olmasın sana dedi bende yaptırttçam dedim biraz tartıştık oda benim için endişeleniyo işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…