sogan kürü kullananlar

ALLAH kabul etsin benimde 2.günüm eşime okuttum adetliyim ondan secdeleride yaptı eşim
inşallaaah canım evt ama annem bugün bana yaptırma dedi narkoz falan veriyorlar yaa bişey olmasın sana dedi bende yaptırttçam dedim biraz tartıştık oda benim için endişeleniyo işte

Endiselenmesi normal canim ben hic kimseye soylememistim ama yumurta toplama isleminde narkoz almazsan cok aci duyarsin zaten uyaninca agri felan hissetmiyorsun ayagini cok sicak tut ben o gun hep uyumustum sonra zatrn yumurta dollenirse transferr cagiriyorlar iste o gun cok mutlu oluyorsun cunku artikhamilesin diyorlar 12 gun sonrads kanda baktiriyorsun zor fakat cok heyecanli bir surec

kizlar Allahin izniyle ben de Meryem Suresi okuyucam hergun bir tane adetim bitsin basliyicam bir sey sorucam illaki sabahmi okunmali yoksa gunun hangi vakti olursa olsun fark etmezmi?Insallah Meryem suresi vesilemiz olur

kizlar Allahin izniyle ben de Meryem Suresi okuyucam hergun bir tane adetim bitsin basliyicam bir sey sorucam illaki sabahmi okunmali yoksa gunun hangi vakti olursa olsun fark etmezmi?Insallah Meryem suresi vesilemiz olur

Yok canim gunun herhangi bir saatinde okuyabilirsin

selam kızlar :KK3:
müthiş bi bel agrısı ve karın agrısı ile uyandım güne
adet oluyorum malumunuz 3 yıldır oldugu gibi bugünde adetim işte
bütün uzanıp pc başında sizlerle çene çalcam çnkü çok ağrım var
hani belki üstüne görüyorumdur diye düşünmesemde ilaç içmeye çekiniyorum
heyy gidi heyy hala bi umut taşıyorum ya içimde :KK53:

bu arada yumurta toplarken narkozmu veriyolarmış:KK53:
bayılırım narkoza:KK53: ahahha espirim güzeldi ama yaaaaa:KK60::KK60::KK60::KK60:

ALLAH bağışlasın evlatlarını size hayırlı evlat olsunlar inşallaah...
ben soğan kürünü 3 ay yaptım tam gününde gelmesede düzeltti sayılır bende biraz faydası oldu
ama ikizlerini emziriyorsan yapma bence

şuan iki yaşındalar ikizlerim 3 ay yaptım dderkn birer hafta ara verip 15 er gün mü uyguladın biraz nasıl yaptığını anlatırmısın cnm.cevap verdiğin için teşekürler

Ne narkozu hisarcığım? ? :44:
yumurta toplanırken bide rahim filminde narkoz verip bayıltıyorlar
Endiselenmesi normal canim ben hic kimseye soylememistim ama yumurta toplama isleminde narkoz almazsan cok aci duyarsin zaten uyaninca agri felan hissetmiyorsun ayagini cok sicak tut ben o gun hep uyumustum sonra zatrn yumurta dollenirse transferr cagiriyorlar iste o gun cok mutlu oluyorsun cunku artikhamilesin diyorlar 12 gun sonrads kanda baktiriyorsun zor fakat cok heyecanli bir surec

evt canım annem çok korkuyo benide evham etti ama izmirin en iiyi yerinde yaptırtçam bişey olmaz ALLAH ın izniyle
tm canım çorap giyerim hep saolasın aaah o 12 gün sonra varyaa şimdiden çok kötü oluyorum o günleri düşününce:18::18:

ben yalan konusammam demisdim valla:KK17: nerdesin kizzz sen nasilsin bebegin nasil nasil geciyor hamilelik bir anlatsana senlenelim yahuu:21::21:

ben olsam ben de derdim, ama inan benim için yazı yazmak zor oluyor, çok şükür şimdilik riskli dönemi atlattık,4. ayımızdayız, iyi gidiyor, oğlumuz olcakmış :emir_bebek::nazar:, bu hafta onu öğrendik, isteyen herkese ama herkese bir an önce nasip etsin rabbiimm:KK16:

aybüke dua et bana çok ihtiyacım var tabii bütün arkadaşlarımada et ALLAH a emanet ol:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

etmem mii, inşallah bir an önce anneliği tadarsınız, Allah yar ve yardımcınız olsun, gönlünüzden geçeni kucağınıza versin inşallllllllaaaaaah

evt canım annem çok korkuyo benide evham etti ama izmirin en iiyi yerinde yaptırtçam bişey olmaz ALLAH ın izniyle
tm canım çorap giyerim hep saolasın aaah o 12 gün sonra varyaa şimdiden çok kötü oluyorum o günleri düşününce:18::18:
12 gun sonrasinda da halay cekicez neden korkuyon kiz halayci basi korkmazzz

selam kızlar :KK3:
müthiş bi bel agrısı ve karın agrısı ile uyandım güne
adet oluyorum malumunuz 3 yıldır oldugu gibi bugünde adetim işte
bütün uzanıp pc başında sizlerle çene çalcam çnkü çok ağrım var
hani belki üstüne görüyorumdur diye düşünmesemde ilaç içmeye çekiniyorum
heyy gidi heyy hala bi umut taşıyorum ya içimde :KK53:
canim bende olsam o umudu tasirdim ben cevap yazdigim bir arkadas var 13 gun adet gormus 7 gun sakir sakir olmus hatda simdi hamile ustune gormus cok guzel bir supriz olmus bize de gelir suprizler insallah
ben olsam ben de derdim, ama inan benim için yazı yazmak zor oluyor, çok şükür şimdilik riskli dönemi atlattık,4. ayımızdayız, iyi gidiyor, oğlumuz olcakmış :emir_bebek::nazar:, bu hafta onu öğrendik, isteyen herkese ama herkese bir an önce nasip etsin rabbiimm:KK16:

etmem mii, inşallah bir an önce anneliği tadarsınız, Allah yar ve yardımcınız olsun, gönlünüzden geçeni kucağınıza versin inşallllllllaaaaaah[/QUOTE ]
bak sen bir pasa daha geliyor demekki ne guzel:nazar::nazar::nazar: benimde kizim olur sizin pasalardan birine veririm dunur oluruz dimiiiiiiiiiiiiiiiiiii ne guzel olur
hilaliminda pasasi geliyor:nazar::nazar::nazar::nazar: bakalim hisarbuselik canimizin neyi olucak insallah gonlunden ne gecerse o olur:emir_bebek::emir_bebek:

inşallah iyi olcak canım sonucu sen içini rahat tut gelcek bebiş:emir_bebek:

etmem mii, inşallah bir an önce anneliği tadarsınız, Allah yar ve yardımcınız olsun, gönlünüzden geçeni kucağınıza versin inşallllllllaaaaaah
maşallah :nazar::nazar::nazar::emir_bebek: Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin
bu paşalara kız lazım artık topikde oğlancılar var. hanimiş kız bebek anneleri elleri göreyim:KK3:

canım içimde en ufak bi umut yok sadece ya varsa diyip zrr vermek istemediğimden içmiyorum ilaç
çok acıyor ya belim karnım düz duvara tırmancam ağrıdan valla :2:
inşallah bizde güzel günler göreceğiz çok yakında serçecik :))

12 gun sonrasinda da halay cekicez neden korkuyon kiz halayci basi korkmazzz
canım kardeşim ALLAH razı olsun :KK16::KK71:
canim bende olsam o umudu tasirdim ben cevap yazdigim bir arkadas var 13 gun adet gormus 7 gun sakir sakir olmus hatda simdi hamile ustune gormus cok guzel bir supriz olmus bize de gelir suprizler insallah

etmem mii, inşallah bir an önce anneliği tadarsınız, Allah yar ve yardımcınız olsun, gönlünüzden geçeni kucağınıza versin inşallllllllaaaaaah[/QUOTE ]kızın vardı dimi senin aybükem şimdide oğlun olcak hayırlısıyla inşallaaah ALLAH kızına uzun ömür versin oğlunuda sağ sağlim hayırlısıyla kucağına al inşallaaah canım benim benimde oğlum var inşallaaah bir kızım olur:KK8:

bak sen bir pasa daha geliyor demekki ne guzel:nazar::nazar::nazar: benimde kizim olur sizin pasalardan birine veririm dunur oluruz dimiiiiiiiiiiiiiiiiiii ne guzel olur
hilaliminda pasasi geliyor:nazar::nazar::nazar::nazar: bakalim hisarbuselik canimizin neyi olucak insallah gonlunden ne gecerse o olur:emir_bebek::emir_bebek:
inşallaaah kızın olsun serçemim kız çocuğu başka oluyo gerçi hiç belli olmaz merhametli olduktan sonra ALLAH hayırlısını versin sağlıklı olsun yeter
canım benim sağlıklı olsun yaa önemli olan o gerçi kız çok istiyorum ama ALLAH bilir

canım içimde en ufak bi umut yok sadece ya varsa diyip zrr vermek istemediğimden içmiyorum ilaç

olcak olcak ALLAH ın izniyle bak benim oğlum nasıl oldu hem doğal yoldan bir mucize...olmassa tüp bebek mybabyiim

insallah canim insallah herkes hamile kalir bu topikde sonrada yazdiklarimizi okuyup guleriz bak gecmisde nasilda uzgundum simdi sukurler olsun evladimiz kucagimizda diye mesajdar yazariz bura
canım kardeşim ALLAH razı olsun :KK16::KK71:

inşallaaah kızın olsun serçemim kız çocuğu başka oluyo gerçi hiç belli olmaz merhametli olduktan sonra ALLAH hayırlısını versin sağlıklı olsun yeter
canım benim sağlıklı olsun yaa önemli olan o gerçi kız çok istiyorum ama ALLAH bilir
sagol canim evet bende ki cocugu hayraniyim insallah herkesin gonlundeki olur dualarina kocaman kocaman aminnnnn

folikkk bugün eşimle film izlicez de geçen gün izledğin korku filminn adı neydi bi söyle bakalım

Aybuke seninde pasan geliyormus hayirlarla saglikla gelsin insallah :emir_bebek:serceeeem senin gibi ay parcasi gibi bi kizin olsun insallahhh ogluma alayim simdiden kiz bakmaya basladim ben oglumaaaa :KK16:

X