sogan kürü kullananlar

evet canım secde var meryem suresinde
bilgilendirmende güzel olmuş bilmeyenler için tşk ettim

evet biz dünyalılar bu saatlerde ayık gece 5de bayık durumda oluyoruz canım
yani sende bu dünyaya transfer olsan fena olmucak hani dimi canım
soğan bahane muahbbet şahane :))) sevdim bu fikri
kürsüzlükten boşluğa düştüm evet hisarcığımdan kür istiyorum ya ne yesem ne içsem
acaba şırıngayla karbonat olayını denesemmi

Hani hani geldim işte yoksunuz yine :) sizin dünyaya transfer olmak istiyorum gercekten herkesler uyurken tek basına oturmak cok can sıkıcı bea :) beybişim bi gelse söylicem onada bu topiği acarken amacından sapacagını hiç düşünmüşmüydü acaba :))
Şırıngayla karbonat hee :)bana yeni şeylerle gel devrem :))

Kizlar bayiliyorum muhabbetinize bosverin sogani onemli olan zaten moral bende sizi okudukca moralim duzeliyor harikasiniz

Kizlar bayiliyorum muhabbetinize bosverin sogani onemli olan zaten moral bende sizi okudukca moralim duzeliyor harikasiniz

:)) beybişiim sobeeee soganı bosvereli epeey oldu zaten arada bir nasıl yapılıyor dıye soranlara bılgı verılıyor bilirkişiler tarafından bende agzımı ayırmaya geliyorum artık buraya

geçmiş osun canım benimmm sıkma canını inşallah hakkında hayırlısı olur. işe yarar mı bilmiyorum ama benim bi arkadaşın eşindede aynı sıkıntı vardı sabah akşam keçiboynuzu kürü uyguladılar 3 ayın sonunda değerleri düelmşti vee arkadaşım gebe kaldı :)) dualarımız seninle canımmm ALLAH hepimizin gönlüne göre versinn

yeni şeyler benim uzamanlık alanım dışında bacım
o işlerden hisarcık sorumlu ben daha çok tezleri çürüten cinstenim
soğan dediler yedim fos çıktı vb birsürü şey denedim ama fos tez çürütüyorum ben

Yokmu beni sobeleyeeen
ya sobelicem işte nereye kaçtın kaçak oynama ama sobelenmeyi bekle azcık deme ama

napalım beybişim sıyırdık valla burda çürücem yaşlancam valla ekmek su gibi oldu kk benm içn günlük rutin işleirm arasında mevcut kendisi vazgeçemiyorum.
topiği açarken bağımlılık derecesini düşük tutsaydın bacım sanırım sen en yükseği işaretledin

:)) beybişiim sobeeee soganı bosvereli epeey oldu zaten arada bir nasıl yapılıyor dıye soranlara bılgı verılıyor bilirkişiler tarafından bende agzımı ayırmaya geliyorum artık buraya

ağzını ayırmaya mı ahahha :)) gece uyumazsan gündüz ayırırsın işte öyle esnerken

inşallaaah arkadaşım hayırlısı bakalım emelerimiz boşa itmez inşallaaah
inşallaaah şifa olsun...ameliyat olsa bile doğal yoldan olmaz dedi dr. yine tüp yaptırırsınız dedi ameliyat kesin çözüm değil dedi onların sorunu neydi tüp bebek yaptırmışlardı dimi?
uyguladık arkadaşım uyguladık tam 3 ay yine aynı bizde bir değişiklik olmadı...canım benim ALLAH razı olsun saol

hımm anladım canım ozaman tüp bebekde denicez şansımızı bakalım
sen yaptır sonra sıra bende artık beklemek istemiyorum sabrım kalmadı
arkadşımda herhangi bi sorun yoktu canım sebepsiz infertilite yani ilk tüpte tuttu
ama çok dikkat etmiş yani dediğim gibi wc de bile bacağını ayırıp oturmaya korkmuş ya kıyamam tabi haklı oda ben olsam bende öyle yaparım.. rabbim nasip ettikten sonra elbette olcağı varsa olurda yinede tevvkkülü elden bırakmamak lazım

yaniii, aşılama ya da tüp denersem ben de çok dikkatli ve hassas olurum sanırsam, işi şansa bırakmamak lazım çok da.. olursa olur, olmazsa çay suyu olur deyip kendimi oluruna bırakmak yerine madem bi şeye kalkıştık maddi-manevi zahmete girdik, en üst seviyede özenli davranmak gerek diye düşünüyorum.

eşimle konuştuk ama tüp konusuna henüz yaklaşmıyor. sonuçta o da haklı, gebeliğe engel bir problem şimdilik görünmüyor ve aşılama denemeden bir sonraki aşamaya gerek yok diyor. mantıklı... daaa ben de işte ikiz-üçüz delisi olduğumuz için madem gebeliğe engel bi durum yok, direk tüple daha yüksek oranda ve çoğul gebelik elde edebiliriz diyorum. bu da mantıklı sanırım :44:

Hisarim hakkinda hayirlisi olsun canim tuple ilgili sormak istediklerini sorabilirsin canim hepsini cevaplarim

inanin burda hic biri yok ne asilama ne catlama iynesi nede tup bebek bilsem yerini hic birine dayanmam kosarim
Allaha kurban olum iste nasib benim boyle vermiski belki kendiliginden olur bebegim diye yinede beklemek cok ama cok zor
Hisarim tup bebegin hayirli olsun senin halayini cekelim sonra mybaybiin sonra hepimiz dizilelim bura hamile diye ya nolur icim boyle bir qarip evimiz oyle soguk ki sanki isinmiyor bir evlat sesi eksik evimizde benden sonra evlenenler dogurdular bile herkesde aninda tutuyor masallah biz neden boyle geciktik kismet iste elbet Rabbim bilir elbet bizede evlat verir insallah

öyle dedi dr. sayı hareket falan önemli değil morfoloji önemli olan dedi tüp bebekte bizdede morfoloji %0 çıktıama yinede %60 lık bir şansımız var deniycez bakalım ben yaptırayım ondan sonra sen yaptır evt mybabyiim hem ilaçlarınızda biter ozamana kadar...
tabiii iyi yapmış dikkat etmezmi insan...iyiki annemle kardeşim yanımda biliyon onlar yardım eder bana artık
aynen bende öyle düşünüyorum canım...ama artık tüp bebekte çift koyulmuyormuş tek koyuluyormuş diye söyledi dr. riskli olmasın diye...ama ben konuşcam 2 tane için
Hisarim hakkinda hayirlisi olsun canim tuple ilgili sormak istediklerini sorabilirsin canim hepsini cevaplarim
saolasın arkadaşım sen tüp yaptırdınmı yoksa

Yaa evet tek embriyo transferi dimi ben de duydum ama bunca zahmete degmesi icin iki olmasinda fayda var diye düşünüyorum hisarcigim.
Bu arada serçecigim evet iyi arastir sen de dusunuyorsan asilama mutlaka vardir cnm orda olmaz mi, duyan da uzaydasin sanır :))
Ve kizlar bi ara arastirmistim ama simdi yeniden istanbulda başarı geçmişi yüksek iyi bir doktor / hastane bulmam lazım. Gerçi gecen ay bulup adet gecikmesi icin gittigim doktor icin cook olumlu seyler yaziyo nette. Ama ben gittigim gun o olmadığı icin baska doktora girmiştim, asıl istediğim hanımla gorusemedim henuz. Bu meshur doktor hanim disinda hastaneyle ilgili cok sikayet var da ondan tereddutteyim. Esim de bi denk getir hele bakalim o kadinla bi gorus de diyor sonra bakariz.. asıl sıkıntı hastane randevu sistemi kullanmiyor ve bu büyük sorun arz etmekte kanımca

evt bende öylwe düşünüyorum foliğim dr.la konuşurum iyice artık oda sonunda pes eder koyun buna 4-5 tane embriyo der ooof okadar canım sıkılıyo ki anlatamam salı günü rahim filminede gircem ondanda korkuyorum
eşin doğru söylemiş git bi gör bakalım dr.u içine sinerse ona gidersin hayırlısı olsun inşallaah

Canim asyam senin bu saatte uyuman gerek miyor muydu

Beybişim normal sartlarda uyumam lazımdı ama dün camış gibi yatınca bugun normal insan olabılırmıyım acaba diye ilk denememdi tuttu kanımca :)

Hazır gündüz ayaktayken ev işlerine bakım biraz dedim kıslık kurutmalıklar almıstım onları serdim vs. ama bir yıgın ütüm var yapılcak gönüllü bir ayşe arıyorum varmı isteyen :) esneye esneye bi kaldım yarım saat kestirdim yine dayanamayıp:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…