sogan kürü kullananlar

huhuu kimse yokmu:KK43:
folic uyumaya mi gittin erkencisin bugun bacim ztn bi Senle ben vardik bugun nöbeti bnde birakiyorum artikin uyku geldii gitmeden bende kacar ozaman hadi iigeceler.asya sen sana armagan ettiim sarkiyi sabaha karsi 4gibi dinlersin artik yine :KK66:)))

Bırak cnm nöbeti bırak, ben de birakcam ztn bu pis işleri :KK4: son bi bakiyim dedim uyumadan, filmin etksinde kaldım galiba biraz da uyuyamadim hemen.

Buyur mybabycigim bu şarkı da benden sana iyi geceler müziği olsun, gule gule dinle ... " ezginin gunlugu, delice zeytin. " haayydin iyi uykular :KK34:

ohooo canım sen gel gecenin 4ünde sora sohbeti yakalayamadım de
benim o aralar yüzüm yastıga gömülmüş horul horul uyumuştum bacım:111:
isim konusuna gelince bebek topiklerinde gezcem diye mybaby yaptım ozamanlar 24 yaşındaydım
şimdi ise 26 :) ingilizcem de iyidir hani amerikan aksanı var tabi ı can speak eng :KK60:

Rabbimimn mucizelerinden sual olmaz ondan başka kimse bilemez ki
sana nasip edecekse rapor falan dinlemez bişey vesile olur ve bebeğin gelir canım
çok sevindim senin adına Allah ım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

Gece horul horul uyuyanları bir kıskanıyorumki sorma devrem belki uyumamıstır dıye düngece annemı aramıstım onunda uyuyası tutmus gecenın 3ünde hoplattım milleti bugunde pişkin pişkin fenamı adrenalin olmustur diyorum :) eşim kızdı tabi üste cıkıyorum birde ama daha saat 3 tü:KK1::KK1::KK1: Aksanını yerim senin kuzum :KK70:D

boyle haberler beni cok ama cok umutlandiriyor Allah bizlerede nasib etsin

kiz benim esim bana sercem der o yuzden ben ilk adimi sercem koymusdum iyi dimiiiiii benim isim:KK1: sen nerelerdesin uykun hala duzelmedimi?:26:testler gercekden cok yalanci artik ciksada inanmam:KK30:
benim bir akraba var cikmis testde iki kop koyu cizgi ama ultrasyona gotmis hic birsey yok demisler:KK30: sonrada adet olmus zaten yani bu testleri icad edenler dogru duzgun icad etselerde onlara sovmesem :100::99:

Ne güzek bir hitap şeklidir o maşallah ben kilo aldıkca benim oturan boğamda kendine bakmaz tosunum der bana:KK1::KK1::KK1:uykum duzelmedı tatlım yaa gece ayakta gunduz uykuda yarasa gibi gunes ısıgı gormeden yasıyorum gunluk rutın ıslerde aksıyor tabi :KK43: en temiz ve en guzeli kan tahlılı zaten canım oda adet 3 günü gecmısse yapılmalı en erken dıye dusunuyorum artık tecrübe konusuyor artık bende :KK70:D

:KK60: ben de sesli güldüm iyi mi :KK60: çünkü asya bu ismi beğendiğini söyleyene kadar ve serçem de eşinin ona öyle seslendigini söyleyene kadar ben de geniş düşünüyodum :KK52:

hahaha kızlar alemsiniz vallaa iyki değinmişim isimlere sercemde resimle acıklamıs resmen sesli guldum :KK70:D biz astık kendımızı artık ne dersınız bambaska bısey olduk :KK70:D sogan derken acaba soganmı kastedılıyor nıye ıcıyoruzda hamıle kalamıyoruz bunuda bı genıs dusunsek miii belkı bılmedıgmız baska bır manası felan vardır :KK70::KK1::KK1:

ayyyyyy bu tam asyalıkkk asyacanım bak bu sana özel
fıkır fıkır tam senlik yerinde duramıcan bizim kızz
Dang-Dang by Zumas & Sol Noir:KK62::KK64::KK62::KK64::KK62::KK64:

Devrem cok sagol tatlım dınlıyorum hemen bu saatte nasıl gıder bılmem ya :KK70: aldım kabul ettim :KK70:

kızz için geçmiş senin azcık hareketlen yahu:KK52:
dımtıs dımtıss değil bi kere o tamam mı:KK19:
yiyim senin belgeselini:KK1: onun yeri ayrı bende severim tabi:KK16:
asya gelsin bak nasıl beğencek ona hediye ettiğim şarkıyı

Hah haaa sabahın 5inde dinliyorum ve Türk usulu kopuyorum ayse fatma eller eller hobaaa :KK1: Eşim uyansa sabah ilk işi beni psikolga goturmek olur herhal :KK1::KK1:

Folicc sobeeee:KK33:
kaldıgımız yerden devam senden benden başka kimse yok kız
bi biz miyiz boş gezen yahu :))

Kızlar bende kapanısı yapmak ıcun gelıyorum asayiş berkemal şüpheli bir durum yok :KK70:DD

huhuu kimse yokmu:KK43:
folic uyumaya mi gittin erkencisin bugun bacim ztn bi Senle ben vardik bugun nöbeti bnde birakiyorum artikin uyku geldii gitmeden bende kacar ozaman hadi iigeceler.asya sen sana armagan ettiim sarkiyi sabaha karsi 4gibi dinlersin artik yine :KK66:)))

Nasılda biliyon benii :KK70: ama saati tutturamadın 5 yavrum bugun kıtaba dalmısım gecıktım bıraz sorryy (amerikan aksanıyla :))

Merhaba arkadaşlar bende dün akşam içmeye başladım.1.5 yıldır bebeğimin yolunu gözlüyorum.bende yumurtlama tembelliği adet düzensizliği var..eşimde varikosel var.Adetlerim çok düzensiz.Günde kaç defa içilmesi gerekiyor bana bilgi veririmisiniz?

Devrem cok sagol tatlım dınlıyorum hemen bu saatte nasıl gıder bılmem ya :KK70: aldım kabul ettim :KK70:

Hah haaa sabahın 5inde dinliyorum ve Türk usulu kopuyorum ayse fatma eller eller hobaaa :KK1: Eşim uyansa sabah ilk işi beni psikolga goturmek olur herhal :KK1::KK1:

Kızlar bende kapanısı yapmak ıcun gelıyorum asayiş berkemal şüpheli bir durum yok :KK70:DD

Nasılda biliyon benii :KK70: ama saati tutturamadın 5 yavrum bugun kıtaba dalmısım gecıktım bıraz sorryy (amerikan aksanıyla :))

tühh be sabahın 5 imiydi ben 4 surlarında diye düşünmüştüm neyse
saat 5 de nasıl gitti o şarkı eller havaya kop kopp yaptın yani dimi:KK62::KK64::KK62::KK64:
bence eşin uyansa o vakit direk pamukkaleden randevu alırdı sabah ilk iş hastaneye:))))
müzükk ruhun gıdasıdır:KK24: ama biz fazla soğandan beyin fonksiyonlarımızın bir kısmını zedelemiş olabiliriz kızlar
müzik de kurtarmaz bu işe bence hisarbuseliğim bi el atmalı mutlaka bize devası olan bi ilaç bi kür falan neyim vardır elinde
merakla bekliyorum bize tavsiyesini:KK36::KK53::KK37:
asya is sorry:KK14: because she didn't come in time :KK20: ahh ahh sabah sabah aksanımda bi harika canım:KK9:

Merhaba arkadaşlar bende dün akşam içmeye başladım.1.5 yıldır bebeğimin yolunu gözlüyorum.bende yumurtlama tembelliği adet düzensizliği var..eşimde varikosel var.Adetlerim çok düzensiz.Günde kaç defa içilmesi gerekiyor bana bilgi veririmisiniz?

hayırlısı olsun canım kürün inşallah faydasını görenlerden olursun
ben 2 ay uyguladım malesef faydası olmadı eş faktörü var çnkü bizim
varikoselden dolayı eşin ameliyat oldumu yada ilaç falan kulllandımı onunda tedavi olması gerkiyor
inşallah sana iyi gelir soğan hiçbişeye gerek kalmadan gelir bebeğin
hemen sana saraçoğlu sitesinden kopyala yapıştır yapıyorum

Kaynamakta olan birbuçuk su bardağı klorsuz suyun içerisine ince kahverengi kabuğu soyulmuş orta boy bir kuru soğanı dörde bölüp atınız. Beş dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Ilıtmadan içilir. Onbeş gün boyunca aç karnına günde iki kez içilir (öğleden evvel ve öğleden sonra veya akşam). Eğer çalışan bir hanımsanız bu kürü akşam yemeğinden önce ve akşam yatmadan önce uygulayabilirsiniz. İlk onbeş günlük başlangıç küründen sonra üç-dört adet döneminde, adet bitiminden iki gün sonra on gün boyunca yine günde iki kez uygulanır. Soğutmadan ve ılıktan sıcak olarak içilmelidir. Soğuk içilmemelidir.

Not: Soğan kürüne en uygun başlama zamanı adet bitiminden 2-3 gün sonrasıdır.

Dikkat: Bu kürü gastirit veya ülser şikayeti olanlar uygulamamalıdır.

Not: Her defasında taze hazırlanmalıdır. Kullanılacak olan kuru soğan, pazarlarda satılan açık kahverengi kabuklu yemeklik soğandandır. Beyaz, kırmızı ve mor soğan kullanılmamalıdır.

Şifa olsun kızlar:KK34:

Kiz ne sobesi giremedim aksam bi daha hiç, sularimizi kestilerdi dün ayıptır söylemesi de bugün ondan kuru kuru oturuyorum işler kalınca yani susuzluktan ne temizlik ne yemek .. Bütün gun anca geyik sıkıntıdan.. akşamüstü accaklardi güya gelip ama malesef artık çok geç bitlendik :KK1: şaka bi yana da az kaldı yani.. Yarın gelirler inş çünkü hayat durdu gibi evde.. dünü idare ettim makarna corba hazır suyla ama bugün dışarda yaptırdı adam gelirken bişeyler.. yeni tasindigimizdan komsudan da faydalanamiyoruz. ondan iple cekiyoz yarını. Çok zor durumdayız ama halimize şükür agzimizin tadı yerinde.. akşam yemekten sonra cay icerken korku filmi izledik bi de bizim ergenus' la üçümüz ne tirstik yaa :KK30: şimdi de yatiyom artık erken kalmıştım bugun 7 gibi dayanamiyom gayriiiii :KK53: hadin iyi geceler hepinizeee :KK48:
ay cok kotudur o sularin kesik olmasi 10 gun sussuz kalmistik cildirmisdik sonunda:KK30:
Bu arada Serçem kullanıcı adını fark etmedim sanmaaa kaçmaz bendeeen :KK9: hayırlı olsun yeni nick'in cnm :KK52:
ay iveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet sagol canim seninkide hayirli olsun :KK1:
Ne güzek bir hitap şeklidir o maşallah ben kilo aldıkca benim oturan boğamda kendine bakmaz tosunum der bana:KK1::KK1::KK1:uykum duzelmedı tatlım yaa gece ayakta gunduz uykuda yarasa gibi gunes ısıgı gormeden yasıyorum gunluk rutın ıslerde aksıyor tabi :KK43: en temiz ve en guzeli kan tahlılı zaten canım oda adet 3 günü gecmısse yapılmalı en erken dıye dusunuyorum artık tecrübe konusuyor artık bende
evet sagolsun canim iyi isim bulmus:KK17: bakalim gunum gecerse kana gidicem ama gececegini sanmiyom:KK5:

Arkadaşlar, umarım herkes için iyi sonuçlar olur.
Ben hiç denemedim, ama yararı varmış çok duyuyorum.

Denemek istiyorum, ama nasıl yapılır bilmiyorum. Soğan kürü nasıl hazırlanıyor?
Belki önceki sayfalarda yazılmıştır ama bulamadım:KK17:

hayırlısı olsun canım kürün inşallah faydasını görenlerden olursun
ben 2 ay uyguladım malesef faydası olmadı eş faktörü var çnkü bizim
varikoselden dolayı eşin ameliyat oldumu yada ilaç falan kulllandımı onunda tedavi olması gerkiyor
inşallah sana iyi gelir soğan hiçbişeye gerek kalmadan gelir bebeğin
hemen sana saraçoğlu sitesinden kopyala yapıştır yapıyorum

Kaynamakta olan birbuçuk su bardağı klorsuz suyun içerisine ince kahverengi kabuğu soyulmuş orta boy bir kuru soğanı dörde bölüp atınız. Beş dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Ilıtmadan içilir. Onbeş gün boyunca aç karnına günde iki kez içilir (öğleden evvel ve öğleden sonra veya akşam). Eğer çalışan bir hanımsanız bu kürü akşam yemeğinden önce ve akşam yatmadan önce uygulayabilirsiniz. İlk onbeş günlük başlangıç küründen sonra üç-dört adet döneminde, adet bitiminden iki gün sonra on gün boyunca yine günde iki kez uygulanır. Soğutmadan ve ılıktan sıcak olarak içilmelidir. Soğuk içilmemelidir.

Not: Soğan kürüne en uygun başlama zamanı adet bitiminden 2-3 gün sonrasıdır.

Dikkat: Bu kürü gastirit veya ülser şikayeti olanlar uygulamamalıdır.

Not: Her defasında taze hazırlanmalıdır. Kullanılacak olan kuru soğan, pazarlarda satılan açık kahverengi kabuklu yemeklik soğandandır. Beyaz, kırmızı ve mor soğan kullanılmamalıdır.

Şifa olsun kızlar:KK34:

Çok teşekkür ediyorum canm inş...İnsan ne görürüse şifa niyetine uygulamak istiyor.Benim eşim gitti doktor az varikosel var gibi demiş.tahlillerinde spermler yavaş hareketli çıkmış direk aşılama raporu vermiş ilaç vermemiş yani.Bende aşılama için uğraşıyorum son aşamadayım ama bir sonraki adetinde gel diyolar tahliller farklı farklı olduğundan.Adet aralarım 2-2.5 ayı buluyor.Çok düzensiz kestiremiyorum..Yumurtalıklarda problem olduğundan.Ne bileyim bakalım denemediğim bi bu kalmıştı.:KK43:

Çok teşekkür ediyorum canm inş...İnsan ne görürüse şifa niyetine uygulamak istiyor.Benim eşim gitti doktor az varikosel var gibi demiş.tahlillerinde spermler yavaş hareketli çıkmış direk aşılama raporu vermiş ilaç vermemiş yani.Bende aşılama için uğraşıyorum son aşamadayım ama bir sonraki adetinde gel diyolar tahliller farklı farklı olduğundan.Adet aralarım 2-2.5 ayı buluyor.Çok düzensiz kestiremiyorum..Yumurtalıklarda problem olduğundan.Ne bileyim bakalım denemediğim bi bu kalmıştı.:KK43:

hoşgeldin xyzxyz, senin daha önce hormonlarına bakıldı mı, sonuçlar nasıl??

hoşgeldin xyzxyz, senin daha önce hormonlarına bakıldı mı, sonuçlar nasıl??

Hoşbulduk canım.Benim hormonlarıma bu ayki adetimde bakılacaktı 1.5 ayı geçti hala hastalanmadım.O yüzden hastaneye gidemedim.Çok üzülüyorum..Zaman geçiyor elimden bişey gelmiyor.

Hoşbulduk canım.Benim hormonlarıma bu ayki adetimde bakılacaktı 1.5 ayı geçti hala hastalanmadım.O yüzden hastaneye gidemedim.Çok üzülüyorum..Zaman geçiyor elimden bişey gelmiyor.

ne tesadüf aynı şeyi bekliyorum ben de :) adet olup 3. gün hormonlarıma bakılmasını.. gecikti 1 hafta. ama bnm daha önce de bakılmıştı, peki ya senin?

Kizlar mrb ben geldiiim ne guzel senlenmis burasi sercem once cok sevindim okudukca uzuldum ama olsun vakti zamani var ben giremiyorum kv mgil hacca gidecekker ugrasiyoruz iste hepimiz guzel habrler verecegiz ins

41 meryem suresini okuyun allah in izniyle cok hamile kalan var

yaa ecem sıkma canını diycem ama.. sonuçta artık her şeyin tedavisi var, yumurta için de var biliyosun, ama tabi bunlarla uğraşmak yoruyor insanı hem madden hem manen.. yine de çözümü olduğunu düşünüp içini ferah tutmalısın cnm, Allah dermansız dert vermesin, her şeyin bir çaresi bulunur alimallah :KK54:
öyle tabi ki canım haklısında yumrta geliştirme tedavisini 7 ay denedik yine olmadı bakalım hayırlısı olsun artık ne diyeyim çook da umudum kalmadı son bikaç ay daha sonra bırakmayı düşünüyorum tedaviyi :KK43:(

:KK76: ya ama sobelencek kimsecikler yok:KK50:
o asya buraya gelecek :KK55:
ama biliyorum gece gelcek sessizce kimsesizce :KK14:

X