sogan kürü kullananlar

dün adet oldum kızlar.... smyrnayı aradım bugünde sabah oraya gittik biraz evvel geldik hormon tahlillerim oldu temiz çıktı ama ultrasyonda pko göründü bide rahimim biraz ters duruyormuş pko olmam önemli değilmiş az dozda iğne yapılcakmış bana...gelelim eşime eşimin durumu berbaaat morfoloji %0 bütün spermler bozuk 12 milyon sperm 3 milyona düşmüş hareket kötü dr tüp bebekte %60 şansınız var dedi eşimde varikosel olduğu için spermler gittikçe bozuluyo bu ay bana doğum kontrol hapı şeker ve tiroid hapı verdiler onları içicem bide salı günü rahim filmi çekilcek... ekimde nasipse tüp bebek olcak ALLAH tan ümit kesilmez ne gelirse ALLAH tan gelir varsa oğlumun abii olması olacak ALLAH ın izniyle napayım kızlar...41 meryem süresine hemen başlıycam adetim bitene kadar anneme okutayım sonra ben okuycam çok üzülüp kendimi bunalıma sokmak istemiyorum RABBİM e sığındım o ne derse o olur

dün adet oldum kızlar.... smyrnayı aradım bugünde sabah oraya gittik biraz evvel geldik hormon tahlillerim oldu temiz çıktı ama ultrasyonda pko göründü bide rahimim biraz ters duruyormuş pko olmam önemli değilmiş az dozda iğne yapılcakmış bana...gelelim eşime eşimin durumu berbaaat morfoloji %0 bütün spermler bozuk 12 milyon sperm 3 milyona düşmüş hareket kötü dr tüp bebekte %60 şansınız var dedi eşimde varikosel olduğu için spermler gittikçe bozuluyo bu ay bana doğum kontrol hapı şeker ve tiroid hapı verdiler onları içicem bide salı günü rahim filmi çekilcek... ekimde nasipse tüp bebek olcak ALLAH tan ümit kesilmez ne gelirse ALLAH tan gelir varsa oğlumun abii olması olacak ALLAH ın izniyle napayım kızlar...41 meryem süresine hemen başlıycam adetim bitene kadar anneme okutayım sonra ben okuycam çok üzülüp kendimi bunalıma sokmak istemiyorum RABBİM e sığındım o ne derse o olur

ayyy haberler sendeymiş bacım yaa, eşinin durumu iç açıcı değil, hakkınızda hayırlısı olsun, gönlünüze göre versin Rabbim, üzülmek yok her şeye rağmen bir "OL"a bakar herrrr şey :KK48:
bi de cnmcım yaa şu tüple ilgili gelir gider masraf zahmet ne varsa bana detaylarıyla yazar mısın özelden müsait olduğun bi ara? bnm bu konuda edindiğim bilgi ortalama 5000 TL, üç aşşaa beş yukarı oynuyo yerine ve doktora göre tabi. bana genel toplamla birlikte detaylı liste, masraf, içerik vs.. lazım. ilgilenirsen memnun olurum cnm, seni de memnun ederim :KK33:

Nasılsıniz kızlar :) ben 6 senedir oldugu gibi bu ayda adet oldum :KK43: sizi takip ediyorum bende degisiklik olmayınca yazmadım. Çok eglencelisiniz hepiniz mybaby sercem asya hisar folik beybisim feride hilalisa ecem ve yeni katılan arkadaslar insaallah hersey gönlünüzce olsun hepinizi seviyorum :) nukra dinlemedeee :)

ayyy haberler sendeymiş bacım yaa, eşinin durumu iç açıcı değil, hakkınızda hayırlısı olsun, gönlünüze göre versin Rabbim, üzülmek yok her şeye rağmen bir "OL"a bakar herrrr şey :KK48:
bi de cnmcım yaa şu tüple ilgili gelir gider masraf zahmet ne varsa bana detaylarıyla yazar mısın özelden müsait olduğun bi ara? bnm bu konuda edindiğim bilgi ortalama 5000 TL, üç aşşaa beş yukarı oynuyo yerine ve doktora göre tabi. bana genel toplamla birlikte detaylı liste, masraf, içerik vs.. lazım. ilgilenirsen memnun olurum cnm, seni de memnun ederim :KK33:[/QUOT
Folik canimcim benim komsum bu ay yaptiriyor tupbebek 9000 kadar tutuyormus ilaclar dahil

bi de cnmcım yaa şu tüple ilgili gelir gider masraf zahmet ne varsa bana detaylarıyla yazar mısın özelden müsait olduğun bi ara? bnm bu konuda edindiğim bilgi ortalama 5000 TL, üç aşşaa beş yukarı oynuyo yerine ve doktora göre tabi. bana genel toplamla birlikte detaylı liste, masraf, içerik vs.. lazım. ilgilenirsen memnun olurum cnm, seni de memnun ederim :KK33:

inşallaaah canım hayırlısı bakalım elimizden gelen her şeyi yapıcaz gerisi ALLAH a kalmış...sadece tüp bebek:4 bin toplam ilaçlarla beraber:5500 tutuyo
bana dua ederek beni mutlu edebilirsin arkadaşım bende hepinize dua ediyorum ALLAH hepimizin gönlümüze göre versin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hanım hanııııım insan bi teşekkür eder, o kadar yazdık ettik gece gece yattığımız yerden şarkılar yolladık :63:

ayy dimi ya:KK22: şarkıyı unuttum ben kusura bakma bacım tşk ettim:KK9:
sabah dinledim tekrar uyuyasım geldi o ne kız öyle için geçmiş senin :)))))

canım geçmiş olsun bende bugün lekelendim bi kaç güne adet olacağım değişen bişey yok yani
en azından sen bi süreç başlattın inşallah hayırlara vesile olur rabbim ol derse olur içini rahat tut
dualarımız tabiki seninle arkadaşımmm En Büyük KK
meryem suresini oku tabiki Rabbim büyük inşallah olur canım benim inşallah tutar bebeğin
arkadaşımda yaptırdı ama çok dikkat etti kendine tuvalette bile hiç ıkınmadım diyo
hareket çok az ettim diyo sende dikkat et bu tür faktörlere tamam mı

Nasılsıniz kızlar :) ben 6 senedir oldugu gibi bu ayda adet oldum :KK43: sizi takip ediyorum bende degisiklik olmayınca yazmadım. Çok eglencelisiniz hepiniz mybaby sercem asya hisar folik beybisim feride hilalisa ecem ve yeni katılan arkadaslar insaallah hersey gönlünüzce olsun hepinizi seviyorum :) nukra dinlemedeee :)

hoşgeldinnnn:KK9:
ayy ne ilginçtir ki bende bugün lekeleniyorum 3,5 yıldır oldugu gibi canım yarın öbür gün adetim yani
napalım eğleniyoruz işte artık kendimizi eğlenceye verdik :KK24:
baktık olcak gibi değil sıyırıyoruz :KK37:boşverdik işte ne olcaksa olsun kafa yorgun beyin yorgun artık:KK76:
sende gel canım öyle dinlemede kalma arada yaz yahu sanki bizim durumda değişiklik var diye mi yazıyoz:126:
aslında bizim bu soğan topiğinden çıkıp geyik sayfalarına akmamız lazım burayıda meşgl ediyoruz
beybişim kızcak bize zaten yakından kovcak bizi sayfa soğanlıktan çıktı yeminle:nazar:
bütün gün çene çalıyoz işte napalım yapcak bişeyimiz yok:KK53:

Folik canimcim benim komsum bu ay yaptiriyor tupbebek 9000 kadar tutuyormus ilaclar dahil

Aaa o kadar duymamistim hic, tüp degildir o dogal gazdir :KK52:

inşallaaah canım hayırlısı bakalım elimizden gelen her şeyi yapıcaz gerisi ALLAH a kalmış...sadece tüp bebek:4 bin toplam ilaçlarla beraber:5500 tutuyo
bana dua ederek beni mutlu edebilirsin arkadaşım bende hepinize dua ediyorum ALLAH hepimizin gönlümüze göre versin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Biliyorum cnm en ihtiyacimiz olan sey dua, merak etme dualarimizla yaninda oluruz Allah'in izniyle.
Net gider budur diyosun yani hmm peki sag ol cnm.

Eee 40'a dayadik cnm merdiveni, daha mi gecmesin :KK6:

canım geçmiş olsun bende bugün lekelendim bi kaç güne adet olacağım değişen bişey yok yani
en azından sen bi süreç başlattın inşallah hayırlara vesile olur rabbim ol derse olur içini rahat tut
dualarımız tabiki seninle arkadaşımmm En Büyük KK
meryem suresini oku tabiki Rabbim büyük inşallah olur canım benim inşallah tutar bebeğin
arkadaşımda yaptırdı ama çok dikkat etti kendine tuvalette bile hiç ıkınmadım diyo
hareket çok az ettim diyo sende dikkat et bu tür faktörlere tamam mı

saol arkadaşım...hayırlısı olsun hakkında ... 2. küre geçtimi eşin...inşallaaah canım dr.aşılamanın a sından bile bahsetmedi diret tüp dedi bide %60:KK14:zaten sizden bir ricam olcak ekim ayında tüp bebek tedavisine başladığım zamanlar sizlerden ALLAH rızası için dua istiyorum bunu sen ayarlarsan mybabyim beni çok mutlu edersin katılmak isteyen arkadaşlar katılır liste yaparsın falan... dualara kaldım artık arkadaşım ALLAH hepimizin yardımcısı olsun...başladım meryem suresine eşime okuttum bugün adetim bitsin ben devam etçem...evt biliyorum çok dikkat etmem lazım hatta transfer günü hastanede kalcam ogün eve gelmiycem

merhaba arkadaşlar
bende pko hastasıyım evliyim ve ikizlerim var karından kapılan iğne tedavisiyle hamile kaldım.ilk denememde hamile kaldım çok şükütr allah sizlerede nasipe etsin umutsuz olmayın dua edin.zamanı gelince emin olun duanız kabul olcak.fakat adet düzensizliğim devam edior soğan kürü yapıyorum içinizde yapıpta adeti düzene giren avrmı ne kadar süre yaptınız bana biraz bilgi verirmisiniz. şimdiden teşekürler

Son düzenleme:
Kur'an okuyan veya dinleyen bir kimse, 14 yerde bulunan, secde âyetlerinden birini okursa veya duyarsa, secde etmesi gereklidir (Hanefi mezhebine göre vaciptir).
Tilavet secdesi yapmak için abdestli olunulur ve de kıbleye yönelinir.
Daha sonra niyet edilir (Ya Rabbi niyet ettim senin rızan için tilavet secdesi yapmaya).
Niyetten sonra "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek direk olarak secdeye gidilir (Eller havaya kaldırılmaz ruku yapılmaz veya ayakta başba bir şey okunmaz).
Secdede en az 3 kerre "Subhane rabbıyel'A'la" denilir.
Bir secde yapıldıktan sonra yine "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek ayağa kalkılır.
Dua gibi eller kaldırılarak; Bakara Sûresinin 285. âyetindeki "Semi'na ve ata'na ğufrâneke Rabbenâ ve ileykel masîr" ayeti celilesi okunarak eller yüze sürülür.
Bu şekilde tilavet secdesi yapılmış olunur. MERYEM SURESİNİ OKUYANLARIN BUNUDA YAPMALARI GEREKİRMİŞ

merhaba arkadaşlar
bende pko hastasıyım evliyim ve ikizlerim var karından kapılan iğne tedavisiyle hamile kaldım.ilk denememde hamile kaldım çok şükütr allah sizlerede nasipe etsin umutsuz olmayın dua edin.zamanı gelince emin olun duanız kabul olcak.fakat adet düzensizliğim devam edior soğan kürü yapıyorum içinizde yapıpta adeti düzene giren avrmı ne kadar süre yaptınız bana biraz bilgi verirmisiniz. şimdiden teşekürler

ALLAH bağışlasın evlatlarını size hayırlı evlat olsunlar inşallaah...
ben soğan kürünü 3 ay yaptım tam gününde gelmesede düzeltti sayılır bende biraz faydası oldu
ama ikizlerini emziriyorsan yapma bence

:KK76: ya ama sobelencek kimsecikler yok:KK50:
o asya buraya gelecek :KK55:
ama biliyorum gece gelcek sessizce kimsesizce :KK14:

Geldim mybabym geldim ama in cin top oynuyor halıylee :KK43:

Canım moralini yüksek tut önce bir yola gırdın hayırlısıyla sonucuda güzel olucak inşallah strese sokma kendını. Rabbim istedikten sonra neler olmaz.dua okuyalım bizlerde inşallah senın ıcın birde bakmısın ikizlerin oluyormus :) bir taşla 2 kuş :)

tühh be sabahın 5 imiydi ben 4 surlarında diye düşünmüştüm neyse
saat 5 de nasıl gitti o şarkı eller havaya kop kopp yaptın yani dimi:KK62::KK64::KK62::KK64:
bence eşin uyansa o vakit direk pamukkaleden randevu alırdı sabah ilk iş hastaneye:))))
müzükk ruhun gıdasıdır:KK24: ama biz fazla soğandan beyin fonksiyonlarımızın bir kısmını zedelemiş olabiliriz kızlar
müzik de kurtarmaz bu işe bence hisarbuseliğim bi el atmalı mutlaka bize devası olan bi ilaç bi kür falan neyim vardır elinde
merakla bekliyorum bize tavsiyesini:KK36::KK53::KK37:
asya is sorry:KK14: because she didn't come in time :KK20: ahh ahh sabah sabah aksanımda bi harika canım:KK9:

Benim sabah 5im siz dünyalıların öglen 12 sine denk düşüyor canım :KK1::KK1::KK1: soganda neyın nesı diye kaldım bırden topiğin sogan kürü kullananlar topiği oldgunu bıle unuttum artık ıcındekılerın soganla pek bir alakası olmadıgındanmıdır nedir :KK1:beybişime diyelimde adını değiştirsin olmazsa soğan bahane muhabbet şahane diye :KK70: Kürsüzlükten boslugamı düştün kuzum :)) :KK52::KK52:

ne tesadüf aynı şeyi bekliyorum ben de :) adet olup 3. gün hormonlarıma bakılmasını.. gecikti 1 hafta. ama bnm daha önce de bakılmıştı, peki ya senin?[/
Bakılmadı canım daha önce.Of ya beklemek ne zor..bugün akşam içeyim soğanı dedim ya öğğür öğür kötü oldum

saol arkadaşım...hayırlısı olsun hakkında ... 2. küre geçtimi eşin...inşallaaah canım dr.aşılamanın a sından bile bahsetmedi diret tüp dedi bide %60:KK14:zaten sizden bir ricam olcak ekim ayında tüp bebek tedavisine başladığım zamanlar sizlerden ALLAH rızası için dua istiyorum bunu sen ayarlarsan mybabyim beni çok mutlu edersin katılmak isteyen arkadaşlar katılır liste yaparsın falan... dualara kaldım artık arkadaşım ALLAH hepimizin yardımcısı olsun...başladım meryem suresine eşime okuttum bugün adetim bitsin ben devam etçem...evt biliyorum çok dikkat etmem lazım hatta transfer günü hastanede kalcam ogün eve gelmiycem

tabiki canım ayarlarız sen merak etme :KK34: ben hallederim onu senin için
eşim2.küre başladı işte 3haftası bitti kaldı 3 hafta sonra test sonuç hayırlı olur inşallah bizimde
morfoloji 0 olunca tabi aşılama önerilmiyor zaten canım aslında eşin ameliyat olsa belki kendiliğinden kalcan hamile de işte kvden
dediğim arkadaşım hamile şimdi 5aylık inşallah seninde tutar:nazar:

X