sogan kürü kullananlar

Folik bilgisayarı 18lik ergenmi kaptı kız yine yoksun buralarda :))

yaaa dün öğleden sonra 3 gibi kalktı kaptı akşam eşim gelene kadar kapandı odasına yaa, tabletle idare ettiydim ben ama zor oluyo onla, akşam da eşim kaptıydı, gece bi ara aldım işte yatmadan muhabbete denk geldim Allah'tan :KK53: biz yatınca ergenus gizlice salona süzülüp takılmış cnm yine sabah 6buçuğa kadar :KK37:

arkadaslar sogan kürünü kullanalar sogan kürüyle hamile kalanlar varsa biribirimize umut olalım gelin beraber bekleyelim dualar yapalım eminim ki allah nasip edecek umutlarımızı kaybetmeyelim
Merhaba arkadaşım. Yazilarin hepsini okuyamadim ilerlerde ne konusuldu bilmiyorum ama ben sogan suyuyla hamile kaldim. 16 yasimda çocuğu olmaz denmisti tabi o zaman inanmamistim evlendikten sonra da olmadi. Doktora gittim çocuğu olmayacak diye rapor verdi. Tabi uzulmeler aglamalar bebeklere karsi tepkiler derken teyzenin biri sogan suyunu soyledi. Kaynatip ac karnina iciyormussun. Ilk baslarda tadi tuhaf geldi ama sonra oyle bir alıştım ki cay gibi icmeye basladim. 2 ay sonra mide bulantilarim basladim veeee hamileydim. Bana rapor veren doktor bu bir mucize olamaz boyle birsey dedi şok oldu daha sonra benimle olan rapor davasindan hastanesini değiştirdi. Yani uzun oldu ama inşallah umut olurum sizlere. Allahım kimsenin kucağını bos birakmasin.

yine yakalayamadım ya laaa sohbeti :)) :KK1: :KK1: serçemm adetten önce test ee kaka kaka hepimize boyunun ölçüsünü vermedimi o kasetler :KK1: kendım cızecek kadar oldumdu ben silik çizgiyi :KK1::KK1: bozma moralini arkadasım herseyın bır zamanı vardır elbet. folik asidinin kacmasına cok sevındım yazarken üşeniyordum yaa bırde hisarcıgımda busesını atıverse mybabyde ingilizcesini konusturmus hatunda amerikan aksanı bilem vardır Allah bilir :KK1::KK1: bende tek asya alamadım ya laa :) en güzelini serçem kapmıs valla isim konusunda :) ama yazdım isimler hakkında bana niye dert olduysa artık sıkıntıdan neye sarcagımı bılemedım herhal :KK70::KK1::KK1:

Kayışşş şut ve gooooll:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ohooo canım sen gel gecenin 4ünde sora sohbeti yakalayamadım de
benim o aralar yüzüm yastıga gömülmüş horul horul uyumuştum bacım:111:
isim konusuna gelince bebek topiklerinde gezcem diye mybaby yaptım ozamanlar 24 yaşındaydım
şimdi ise 26 :) ingilizcem de iyidir hani amerikan aksanı var tabi ı can speak eng :KK60:

Merhaba arkadaşım. Yazilarin hepsini okuyamadim ilerlerde ne konusuldu bilmiyorum ama ben sogan suyuyla hamile kaldim. 16 yasimda çocuğu olmaz denmisti tabi o zaman inanmamistim evlendikten sonra da olmadi. Doktora gittim çocuğu olmayacak diye rapor verdi. Tabi uzulmeler aglamalar bebeklere karsi tepkiler derken teyzenin biri sogan suyunu soyledi. Kaynatip ac karnina iciyormussun. Ilk baslarda tadi tuhaf geldi ama sonra oyle bir alıştım ki cay gibi icmeye basladim. 2 ay sonra mide bulantilarim basladim veeee hamileydim. Bana rapor veren doktor bu bir mucize olamaz boyle birsey dedi şok oldu daha sonra benimle olan rapor davasindan hastanesini değiştirdi. Yani uzun oldu ama inşallah umut olurum sizlere. Allahım kimsenin kucağını bos birakmasin.
Rabbimimn mucizelerinden sual olmaz ondan başka kimse bilemez ki
sana nasip edecekse rapor falan dinlemez bişey vesile olur ve bebeğin gelir canım
çok sevindim senin adına Allah ım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

Son düzenleme:
02,08,2013de prolaktinim 291,9 iken
03,07,2013 : 20,02 iken
bir ayda

04,09,2013 547,5 e

yükselmiş kas yaparken göz cıkardım.BIRAKTIM CANIM BU AY BAKTIRDIM KAN DEGRLERİME.İYİKİ BAKTIRMISIM.SİMDİ BIRAKTIM Bİ SÜRÜDE ALDIM.CÖPE GİDECEK HEPSİ:KK14:
canim belki hayit yapmamisdir sen yinede yidiklerine de dikkat et
peki doktorun sana ilac yazmadimi?

canim belki hayit yapmamisdir sen yinede yidiklerine de dikkat et
peki doktorun sana ilac yazmadimi?

hayıtın yaptıgından eminim canım cünkü 2 ay boyunca baktırdım normaldi bu ay yükseldi nette de duymustum bazılarında yükseklik yaptıgına.yok ilaç yazmadı canım

boyle haberler beni cok ama cok umutlandiriyor Allah bizlerede nasib etsin
yine yakalayamadım ya laaa sohbeti :)) :KK1: :KK1: serçemm adetten önce test ee kaka kaka hepimize boyunun ölçüsünü vermedimi o kasetler :KK1: kendım cızecek kadar oldumdu ben silik çizgiyi :KK1::KK1: bozma moralini arkadasım herseyın bır zamanı vardır elbet. folik asidinin kacmasına cok sevındım yazarken üşeniyordum yaa bırde hisarcıgımda busesını atıverse mybabyde ingilizcesini konusturmus hatunda amerikan aksanı bilem vardır Allah bilir :KK1::KK1: bende tek asya alamadım ya laa :) en güzelini serçem kapmıs valla isim konusunda :) ama yazdım isimler hakkında bana niye dert olduysa artık sıkıntıdan neye sarcagımı bılemedım herhal :KK70::KK1::KK1:

Kayışşş şut ve gooooll:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
kiz benim esim bana sercem der o yuzden ben ilk adimi sercem koymusdum iyi dimiiiiii benim isim:KK1: sen nerelerdesin uykun hala duzelmedimi?:26:testler gercekden cok yalanci artik ciksada inanmam:KK30:
benim bir akraba var cikmis testde iki kop koyu cizgi ama ultrasyona gotmis hic birsey yok demisler:KK30: sonrada adet olmus zaten yani bu testleri icad edenler dogru duzgun icad etselerde onlara sovmesem :100::99:

hayıtın yaptıgından eminim canım cünkü 2 ay boyunca baktırdım normaldi bu ay yükseldi nette de duymustum bazılarında yükseklik yaptıgına.yok ilaç yazmadı canım
canim neden yazmadi biraz yuksek ama sende sorun yapa bilir git doktora tekrar ilac yazsin mutlaka da ic bak sonra demedi deme

canim neden yazmadi biraz yuksek ama sende sorun yapa bilir git doktora tekrar ilac yazsin mutlaka da ic bak sonra demedi deme

canım doktorda hayıttan olabilecegini söyledi bende daha yeni içmeyi bıraktım.1 ay bekleyip tekrar tahlil yaptırıcam bir endokrin uzmanından.ona güre yine yüksekse ilaç alırım ama düstüyse almam sogana baslıycam kuzu.bide glifor içmeye basladım 1000mg aksam bir tane.nedense glifordan umutluyum:KK1:

kiz benim esim bana sercem der o yuzden ben ilk adimi sercem koymusdum iyi dimiiiiii benim isim:KK1: sen nerelerdesin uykun hala duzelmedimi?:26:testler gercekden cok yalanci artik ciksada inanmam:KK30:
benim bir akraba var cikmis testde iki kop koyu cizgi ama ultrasyona gotmis hic birsey yok demisler:KK30: sonrada adet olmus zaten yani bu testleri icad edenler dogru duzgun icad etselerde onlara sovmesem :100::99:

sercemcik :) peki anlamı nedir merak ettim ben dogrusu eşimde öyle diyor bana diyince sercem ne demektir bi aydınlat bakalım beni:21:
evet ismin güzel diyor asyada bende onunla aynı fikirdeyim :)

sercemcik :) peki anlamı nedir merak ettim ben dogrusu eşimde öyle diyor bana diyince sercem ne demektir bi aydınlat bakalım beni:21:
evet ismin güzel diyor asyada bende onunla aynı fikirdeyim :)
Ahah :KK53: kiz serçe kuşu yok mu serçe :)) minik serçe diyomus iste eşi serçem diyomus neyini anlamadin

Ahah :KK53: kiz serçe kuşu yok mu serçe :)) minik serçe diyomus iste eşi serçem diyomus neyini anlamadin

ahhaa kız biraz geniş düşündüm ben ya:KK76:
hani böyle azerice sercem diye düşündüm:KK1:
ne bileyim serçe oldugunu sende yaa güldürdün beni çok:KK60:

ahhaa kız biraz geniş düşündüm ben ya:KK76:
hani böyle azerice sercem diye düşündüm:KK1:
ne bileyim serçe oldugunu sende yaa güldürdün beni çok:KK60:

:KK60: ben de sesli güldüm iyi mi :KK60: çünkü asya bu ismi beğendiğini söyleyene kadar ve serçem de eşinin ona öyle seslendigini söyleyene kadar ben de geniş düşünüyodum :KK52:

Benimde testte negatif cikmisti mide bulantilarim devam edince midemi üşüttüm diye saglik ocagina gittim orada cikti hamileligim guvenmeyin canlarım o testlere

:KK60: ben de sesli güldüm iyi mi :KK60: çünkü asya bu ismi beğendiğini söyleyene kadar ve serçem de eşinin ona öyle seslendigini söyleyene kadar ben de geniş düşünüyodum :KK52:

demekki neymiş çok geniş düşünmücekmişiz
oldugu gibi dar düşün küçük düşün dogruyu bul
ah benm bu hayal gücümün sınırı yok oda çok film izlemekten sanırım

Ama sonra bir an şöyle bir durup kelimeye baktım ve sonra ne ek kaldı ne kök :KK53: dağıtım hepsini :KK14:

Ama sonra bir an şöyle bir durup kelimeye baktım ve sonra ne ek kaldı ne kök :KK53: dağıtım hepsini :KK14:

fazla folikden zeka fışkırıyo maşallah :nazar:
albert einstein ile bi akrabalık varmı:KK33:
ismi obeb okeklerine mi ayırdın permutasyonla mı çözdün

Son düzenleme:
fazla folikden zeka fışkırıyo maşallah :nazar:
albert einstein ile bi akrabalık varmı:KK33:
ismi obeb okeklerine mi ayırdın permutasyonla mı çözdün

Anamm nerden hatirladin onlari kiiiz :KK53: gerçi ben hâlâ hatirlayamadim sahi neydi ya obeb okek falan vardı bisiler :KK53:
Sayisalcisin sen anladim ben onu :KK34:

Anamm nerden hatirladin onlari kiiiz :KK53: gerçi ben hâlâ hatirlayamadim sahi neydi ya obeb okek falan vardı bisiler :KK53:
Sayisalcisin sen anladim ben onu :KK34:

ahhaha benim hafıza da biraz kuvvetlidir maşşalah
hoş önüme getirsen çözememde şuan ama isimlerini hatırladım
böyle bi çizgi çekiyorduk sürekli bölüyorduk
obeb en büyük ortak bölen okek de küçüğü :KK70:
hatırladıgım bu permutasyon hakkında henüz bi bilgiye ulaşamadım şuan beynimin derinliklerine inmeye çalışıyorum:KK55:
ıhh ıhh çıkmıyoo o neymiş bilmiyom
bu arada sayısalcı değildim kız eşit ağırlık:KK1: her zmn eşitlikten yanayım:KK1::KK1::KK1::KK1:

ahhaha benim hafıza da biraz kuvvetlidir maşşalah
hoş önüme getirsen çözememde şuan ama isimlerini hatırladım
böyle bi çizgi çekiyorduk sürekli bölüyorduk
obeb en büyük ortak bölen okek de küçüğü :KK70:
hatırladıgım bu permutasyon hakkında henüz bi bilgiye ulaşamadım şuan beynimin derinliklerine inmeye çalışıyorum:KK55:
ıhh ıhh çıkmıyoo o neymiş bilmiyom
bu arada sayısalcı değildim kız eşit ağırlık:KK1: her zmn eşitlikten yanayım:KK1::KK1::KK1::KK1:

He yaa Ortak Bölenlerin En Büyüğü ve Ortak bilmemnenin En Küçüğü :KK52:
Ben de sozelciyim :emir_bebek: her zaman eki kökü ayirmaktan yanayım :KK9:

merhaba kızlar bende yarın sabah baslıcam küre inş faydası olur......bu arad bisey sormak istiyorum ben 5 aydır folbıol kullandım...1 aydırda bıraktım napayım kullanayım mı bıraksam mı fazlası zarar mı yani?

X