sogan kürü kullananlar

Valla şekerim ben de 3 ay kadar folikasit kullandım sonra gebe kalamayinca biraktim gitti, yani vitamin sonucta zarari olmaz devam etsen de biraksan da diye düşünüyorum.

Nelly Furtado - Waiting For The Night kop kopppp
ohh harikaymış beğendimmm
kızlar bu parça size gelsin benden :)) dinleyin kopunnnn

ayyyyyy bu tam asyalıkkk asyacanım bak bu sana özel
fıkır fıkır tam senlik yerinde duramıcan bizim kızz
Dang-Dang by Zumas & Sol Noir

selam kızlar soğan kürünü denedim 3 aydır bitki kürünü kullanıyorum bunlara rağmen adetlerim düzelse bile yumurtam gelişmiyor. bu duruma çook sıkılıyorum doktorum tüp bebek diyorr kfam ççook karışık ((

ayyyyyy bu tam asyalıkkk asyacanım bak bu sana özel
fıkır fıkır tam senlik yerinde duramıcan bizim kızz
Dang-Dang by Zumas & Sol Noir

kız sen neler dinliyon böyle hiç tarzım değil hareketli müzik ok ama böyle dımtıs dımtıs club music ı-ıh ..
ben daha çok belgesel

yaa ecem sıkma canını diycem ama.. sonuçta artık her şeyin tedavisi var, yumurta için de var biliyosun, ama tabi bunlarla uğraşmak yoruyor insanı hem madden hem manen.. yine de çözümü olduğunu düşünüp içini ferah tutmalısın cnm, Allah dermansız dert vermesin, her şeyin bir çaresi bulunur alimallah

kız sen neler dinliyon böyle hiç tarzım değil hareketli müzik ok ama böyle dımtıs dımtıs club music ı-ıh ..
ben daha çok belgesel

kızz için geçmiş senin azcık hareketlen yahu
dımtıs dımtıss değil bi kere o tamam mı
yiyim senin belgeselini onun yeri ayrı bende severim tabi
asya gelsin bak nasıl beğencek ona hediye ettiğim şarkıyı

Son düzenleme:

ay bayılıyom ben şu zerrine yaaa çatlaaakkk çok gülüyom onun hallerine
ne alaka diycen tabi.. deme

bende çok gülüyommmm ona bayılıyorummm hattta sırf onun içn izliyorummmmmmmmm

aynen aynen ya ilk favorim açılaydı ama kaptırdı vala zerrin gönlüme taht kurdu sonra açılay ve selahattin. o kadar. heee o diyo ya ben daha çok belgesel
bana şarkı yok mu yaa

aynen aynen ya ilk favorim açılaydı ama kaptırdı vala zerrin gönlüme taht kurdu sonra açılay ve selahattin. o kadar. heee o diyo ya ben daha çok belgesel
bana şarkı yok mu yaa

kız allah seni napmasın sen onu mu diyon belgesel diye
sana da şarkı atayım sen iste bacım şarkıdan bol ne var
ajdaa Pekkann arada sırada :)))sana gelsin ozaman
hah ayyy biri face e şey yazmış ajda pekkan ın bu şarkısı için;
dua et Ajdacım senin arada sırada aklına geliyo benim babannem senin yaşındayken hiç bişey hatırlamıyordu diye
ne gülmüştüm ya hala gülüyorummmm

Folicc sobeeee
kaldıgımız yerden devam senden benden başka kimse yok kız
bi biz miyiz boş gezen yahu :))

Kiz ne sobesi giremedim aksam bi daha hiç, sularimizi kestilerdi dün ayıptır söylemesi de bugün ondan kuru kuru oturuyorum işler kalınca yani susuzluktan ne temizlik ne yemek .. Bütün gun anca geyik sıkıntıdan.. akşamüstü accaklardi güya gelip ama malesef artık çok geç bitlendik şaka bi yana da az kaldı yani.. Yarın gelirler inş çünkü hayat durdu gibi evde.. dünü idare ettim makarna corba hazır suyla ama bugün dışarda yaptırdı adam gelirken bişeyler.. yeni tasindigimizdan komsudan da faydalanamiyoruz. ondan iple cekiyoz yarını. Çok zor durumdayız ama halimize şükür agzimizin tadı yerinde.. akşam yemekten sonra cay icerken korku filmi izledik bi de bizim ergenus' la üçümüz ne tirstik yaa şimdi de yatiyom artık erken kalmıştım bugun 7 gibi dayanamiyom gayriiiii hadin iyi geceler hepinizeee

Bu arada Serçem kullanıcı adını fark etmedim sanmaaa kaçmaz bendeeen hayırlı olsun yeni nick'in cnm

huhuu kimse yokmu
folic uyumaya mi gittin erkencisin bugun bacim ztn bi Senle ben vardik bugun nöbeti bnde birakiyorum artikin uyku geldii gitmeden bende kacar ozaman hadi iigeceler.asya sen sana armagan ettiim sarkiyi sabaha karsi 4gibi dinlersin artik yine )))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…