sogan kürü kullananlar

boşver asit şişkinlik yapar zaten böyle iyi olmuş
hoş en sevdiğim içecek asitli ama :) ısrar etme söylemem ne oldugunu :)))

ay nolur söyle bilemiycem ben galiba ayran mı yoksa :)) kız ben bayılırım ayranaaa, sodayla yapmayı denedin mi? harika oluyo

hayirli olsun sifan olsun bebegin gelsin hilalimda hayit icdikden sonra hamile kaldi:nazar

yaaa bilmiyodum çok kalan olmuş bununla da benim öncelikli amacım hormonlarım dengelensin, adet olabileyim, sonrası Allah kerim...

vayyyy be helal olsun hemen buldu bizim hizzzzli banada verin ordan bu rusyada ben bir ot bulamiyom
canım ben hayıtı içtim bir ay düzenli bile içmedim prolaktinimi yükseltti bıraktım
canim ben aksini biliyorum prolaktine cok iyi demislerdi peki prolaktinin indimi simdi ne durumda?
iyiki uyumamisim ya yuzumu guldurdunuzzzzzzz

yinemi gecikti tatlim adetin?

ay nolur söyle bilemiycem ben galiba ayran mı yoksa :)) kız ben bayılırım ayranaaa, sodayla yapmayı denedin mi? harika oluyo

ayran mı ayranda severim tabi canım yanına lehhhmacunnnnn

yaa sercemcik sen gidermisin bida başka topiklere
bak biz nasıl komikizzzzz kayış kopuyo işte hep birlkte gülüyoz eğleniyoz
asyacanda olaydı artık karnın agrırdı gülmekten

yinemi gecikti tatlim adetin?

sorma sercemim martta prolaktini ilaçla düşürmüştük rusyada, sonra saat gibi geliyodu ne güzel ama 2 aydır biliyosunuz işte geçen ay ilaçla adet olabildim, şimdiyse gene gecikti sanırım prolaktin yükseldi yeniden. geçen ay ilaçla regl olduğumda 3. gün doktora gitmem lazımdı ama şehir dışında olduğumuz için gidemedim, şimdi de bekliyom işte mecbur

hisarrrrrrrrrrrr
arada gelip iki beğenip gidiyonmu bizi
bişeyde yazamadın tabi misafir hatun bence sen kap o bilgisayarı koş eve

ay napiyim kuzu evde yalnizlik beni yoruyor

vayyyy be helal olsun hemen buldu bizim hizzzzli banada verin ordan bu rusyada ben bir ot bulamiyom

canim ben aksini biliyorum prolaktine cok iyi demislerdi peki prolaktinin indimi simdi ne durumda?

02,08,2013de prolaktinim 291,9 iken
03,07,2013 : 20,02 iken
bir ayda

04,09,2013 547,5 e

yükselmiş kas yaparken göz cıkardım.BIRAKTIM CANIM BU AY BAKTIRDIM KAN DEGRLERİME.İYİKİ BAKTIRMISIM.SİMDİ BIRAKTIM Bİ SÜRÜDE ALDIM.CÖPE GİDECEK HEPSİ

ben dün1 bugün2 hayıt tohumu içiyıom kızlar, bi de onu deniyem nolcak bakalım, 4 austosta olduydum en son adet.
şifa olsun inşalaah ben 3-4 ay evvel kullanmıştım ilk defa adetim gününde gelmişti

hahahaaa bunların yanında karbonat,silkeleme,şiringa falan filan sonsuuuz çareler...

ben kacar kizlar benim bilgisayarin pili bitdi malasef
iyi geceler canım sakın üzme kendini
hisarrrrrrrrrrrr
arada gelip iki beğenip gidiyonmu bizi
bişeyde yazamadın tabi misafir hatun bence sen kap o bilgisayarı koş eve

aaa laptop olsa aldığım gibi evdeyim ama değil iştee bak yine güldürdün beni insanlarda bana bakıyo

canım dikkat et HAYIT OTUNU İÇERKEN içerken herkese farklı etki yapıyor benim normal olan prolaktin hormonumu yükseltti bir ayda.bir ay sonra prolaktin hormonuna baktırt.oda dogru düzgün içmedim bile.bi sürü almıstım.hepsi cöpe gidecek

Son düzenleme:
yine yakalayamadım ya laaa sohbeti :)) serçemm adetten önce test ee kaka kaka hepimize boyunun ölçüsünü vermedimi o kasetler kendım cızecek kadar oldumdu ben silik çizgiyi bozma moralini arkadasım herseyın bır zamanı vardır elbet. folik asidinin kacmasına cok sevındım yazarken üşeniyordum yaa bırde hisarcıgımda busesını atıverse mybabyde ingilizcesini konusturmus hatunda amerikan aksanı bilem vardır Allah bilir bende tek asya alamadım ya laa :) en güzelini serçem kapmıs valla isim konusunda :) ama yazdım isimler hakkında bana niye dert olduysa artık sıkıntıdan neye sarcagımı bılemedım herhal

Kayışşş şut ve gooooll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…