sogan kürü kullananlar

ayyyy tıpkı eski günlerdeki gibiiii ne hooşş :KK48: mazi kalbimde yara parçası tüm eski dostlara gelsin o zaman :KK24: herkese benden çaaay :KK76:

kızlar geçen gün bi arkadaşımla karşılaştık onun k.babası geçen aylar ümreye gitmişti ordan meryem otu almış...bu benim arkadaşımında 5 senedir çocuğu olmuyo bir tutam meryem otunu dövmüş yarısını demleyip içmiş yarısınıda mıska gibi sarmış KURAN-I KERİM okumasını bilen birine meryem suresini okutmuş göğsüne takmış... tesadüf çantasında meryem otu vardı kızın banada verdi...meryem otu bu şekildemi oluyo arkadaşlar acaba doğrusu bumu siz ne diyonuz?

ayyyy tıpkı eski günlerdeki gibiiii ne hooşş :KK48: mazi kalbimde yara parçası tüm eski dostlara gelsin o zaman :KK24: herkese benden çaaay :KK76:
benim çayım meryem otlu olabilirmi:26:
ben öyle güzel çaylar istiyorum kuru kuru çayı napim
onu hergün içiyorum bi faydası yok :KK30:

kızlar geçen gün bi arkadaşımla karşılaştık onun k.babası geçen aylar ümreye gitmişti ordan meryem otu almış...bu benim arkadaşımında 5 senedir çocuğu olmuyo bir tutam meryem otunu dövmüş yarısını demleyip içmiş yarısınıda mıska gibi sarmış KURAN-I KERİM okumasını bilen birine meryem suresini okutmuş göğsüne takmış... tesadüf çantasında meryem otu vardı kızın banada verdi...meryem otu bu şekildemi oluyo arkadaşlar acaba doğrusu bumu siz ne diyonuz?
canım umreden geldiyse illaki vardır bi faydası bilgim yok ama inşallah vesile olur arkadaşım
ne tesadüfki sanada nasip olmuş yani nerden nereye kızın çantasında çıkıyo sanada veriyor

Son düzenleme:
koca yazı da kendimize benzettik kuruttuk şimdi döndük tabi yine kürkçü dükkanına :KK1:
veee hisarım busemdennnn muhteşem dönüşşşş, yeni bir yöntemmmmm, meryem otuuuuuuu :KK52:
valla ben ilk kez duydum datlım bi araştırayım hemen du bakim

evetttttt bende cok sevindim keske tum kizlar toplansak dimiii dahada bir keyifli olurduk banada ver canim testlerden sonra iyi gelicek cay
kızlar slm nasılsınz urayı görür görmez sorayım dedim aranızda yani buraya yazanların içinde soğan kürü kullanıptahamile olan oldumu bende bi ara kullandım ama bıraktım geri... inşaallah hepimz hayırlısı ile kavuşuruz bebeişlerimize iki kez aşılama yaptırdım bu arada
canim henuz yeni hamile kalanimiz yok ama eskilerde sogan kuruyle kalan cokmusEn Büyük TÜRKİYE asilaman hayirli olsun insalllah tutunmusdur bebegin:emir_bebek::emir_bebek:

koca yazı da kendimize benzettik kuruttuk şimdi döndük tabi yine kürkçü dükkanına :KK1:
veee hisarım busemdennnn muhteşem dönüşşşş, yeni bir yöntemmmmm, meryem otuuuuuuu :KK52:
yani zaten yeni bi alternatif tıpla dönüş yapmasaydı olmazdı
yakında kemeraltında^^ hisarbuselik şifa dükkanı ^^diye bi yer görürseniz şaşırmayın:KK53:
içerde her türlü çocuk yapmaya faydası olan bitki kür vs mevcuttur:KK1:

Sagol canim kardesim dua ediyorum insallah vardir kismet bakalim bizim halaylar ne zman cekilicek bu topikimizde cok az halay cektik insallah yarinnan baslanirda arka arkaya halaylarimiz gelir insallah
senden bekliyorum haber canım benim inşallaaaah ALLAH nasip etsin:KK34:
hahahaaa benim bilgisayarı oğlan katletmeseydi eğer ben bu saatlerde hep burdayım ama siz yoksunuz:KK33: şimdi teyzemlerdeyim hemen buraya girdim serçemin haberini aldım kendi kendime güldüm falan dua ettim sonra tek çizgi çıktı dedi çok üzüldüm bu ara evde kalabalık kadın lar bana bakıyo anlam veremiyorlar falan acayip bir durumdayım şuan yaniii misafirliğe gelmişim ama insanlarla hiç alakam yok :KK37:
benim çayım meryem otlu olabilirmi

hahahaa tövbe de kız MEKKEden geldi o:KK9:
canım umreden geldiyse illaki vardır bi faydası bilgim yok ama inşallah vesile olur arkadaşım
inşallaaah canım benim
aaa ben biliyordum bunu arkadaş saolsun gerçi tesadüf oldu herşeyde bi hayır var canım bakalım

ben dün1 bugün2 hayıt tohumu içiyıom kızlar, bi de onu deniyem nolcak bakalım, 4 austosta olduydum en son adet.

hisarcım misafirliğe gittin hemen bilgisayara mı gittin kızz:KK9:
hemen çocuk odasının yolunu tutan çocuklar gibi:KK55:
hoş benim odaya ne diye koşuyolarsa ütü odası ztn çocuk odası yok içinde 3 5 kırık oyuncak var

yakında kemeraltında^^ hisarbuselik şifa dükkanı ^^diye bi yer görürseniz şaşırmayın:KK53:

hahahaaaa ilahi my babyciğiiim:KK16: çok güldürdün beni:KK60::KK60::KK60:
ama kendisi tüpbebek yaptırttçak ee terzi kendi söküğünü dikemezmiş dimi:KK14:

evetttttt bende cok sevindim keske tum kizlar toplansak dimiii dahada bir keyifli olurduk banada ver canim testlerden sonra iyi gelicek cay

canim henuz yeni hamile kalanimiz yok ama eskilerde sogan kuruyle kalan cokmusEn Büyük TÜRKİYE asilaman hayirli olsun insalllah tutunmusdur bebegin:emir_bebek::emir_bebek:
malesef tutmadı canım...

:KK60: kaçtı valla yazın ne asidim kaldı ne tadım tuzum :KK53: şimdi yeniden start veriyorum her şeye gördüğün gibi yeni bir ad yeni bir tat :21:
boşver asit şişkinlik yapar zaten böyle iyi olmuş :KK1:
hoş en sevdiğim içecek asitli ama :) ısrar etme söylemem ne oldugunu :)))

hoş benim odaya ne diye koşuyolarsa ütü odası ztn çocuk odası yok içinde 3 5 kırık oyuncak var

eee napayım merak ettim sizi canımcımlar En Büyük KK
söyleme öyle yaaaa yap bu tedaviyi olmassa ben getireyim seni smyrna tüp bebek merkezine

Son düzenleme:
ben dün1 bugün2 hayıt tohumu içiyıom kızlar, bi de onu deniyem nolcak bakalım, 4 austosta olduydum en son adet.
hayirli olsun sifan olsun bebegin gelsin hilalimda hayit icdikden sonra hamile kaldi:nazar::nazar::nazar:
folik mi:26: hani senin asitin
asitin mi kaçtı kapagın mı açık kaldı kızz:KK53:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: kacmisss kacmis acmis acmis :KK60::KK60::KK60:kapagi
senden bekliyorum haber canım benim inşallaaaah ALLAH nasip etsin:KK34:

hahahaaa benim bilgisayarı oğlan katletmeseydi eğer ben bu saatlerde hep burdayım ama siz yoksunuz:KK33: şimdi teyzemlerdeyim hemen buraya girdim serçemin haberini aldım kendi kendime güldüm falan dua ettim sonra tek çizgi çıktı dedi çok üzüldüm bu ara evde kalabalık kadın lar bana bakıyo anlam veremiyorlar falan acayip bir durumdayım şuan yaniii misafirliğe gelmişim ama insanlarla hiç alakam yok :KK37:

inşallaaah canım benim

aaa ben biliyordum bunu arkadaş saolsun gerçi tesadüf oldu herşeyde bi hayır var canım bakalım
sagol canim bende duymadim bu otu ama insallah vesilen olur
neguzel olur ya karqqoyla banada gonderirdi:KK1:

evim 3 oda ama biri ardiyeye döndü tavana kadar çöp dolu içi ıvır zıvır vs.. biri hem çocuk odası hem ütü odası hem çamaşır odası :KK53:
ay bu arada buldum buldummm :
http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...in-hamile-kalamayanlar-icin-getirdigi-ot.html

hahahaaaa ilahi my babyciğiiim:KK16: çok güldürdün beni:KK60::KK60::KK60:
ama kendisi tüpbebek yaptırttçak ee terzi kendi söküğünü dikemezmiş dimi:KK14:

çaktırmasana yahu şimdiden müşterileri kaybediyorsun bak ben sana diyim
hem bizim topik gelse sana ztn köşeyi dönersin
hepimze bi çuval soğan satarsın
arkasından incir
onun arkasından olsun prolaktin tavan hadi iç bakalım hayıt düzenlesin prolaktini
proklatini düzeltirken baktın bi değer daha oynamış hadi ordan da bi ot almaya geliriz al sana çorba :KK70:

hayirli olsun sifan olsun bebegin gelsin hilalimda hayit icdikden sonra hamile kaldi:nazar::nazar::nazar:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Kacmisss kacmis acmis acmis :KK60::KK60::KK60:kapagi

sagol canim bende duymadim bu otu ama insallah vesilen olur

neguzel olur ya karqqoyla banada gonderirdi:KK1:

canım ben hayıtı içtim bir ay düzenli bile içmedim prolaktinimi yükseltti bıraktım :KK14::KK14::KK14:SOGAN KÜRÜ YAPCAM

Son düzenleme:
X