sogan kürü kullananlar

inşallah canım hayırlısı olsun bismillah de iç

kızlar hamile kalan varmı peki...çok okuyamadım topiği..inş rabbim aratmazzz

Hakkında hayırlısı olsun Hisarım busem :) kendi vücudunu en iyi sen biliyorsun, ne hissediyorsun?? Artık öyle şeyler yaşadık ki 1 günlük gecikmeyi belirtiden sayamiyorum ben malesef. .

Biz duamızı edelim takdir Allahın hisarcım inş o güzel gecede ögrenirsin müjdeni. Rabbim mucizeni göndersin inşallah arkadasım:)
ALLAH razı olsun saolun kızlaar dün benim dr.u aradım adetim 1 gün gecikti dedim bana verdiğiniz ilaçlarla adetimin tam günde gelmesi gerekmezmi dedim dr: tam gününde gelmesi gerekir dedi hemen test yap dedi
bugün 2. gün oldu halaa bişey yok test yapmaktanda korkuyorum evde var gebelik testi ne yapacağımı bilmiyorum ogücü bulamıyorum kendimde korkuyorum oooooooooooof
kızlar hamile kalan varmı peki...çok okuyamadım topiği..inş rabbim aratmazzz

ben oğluma bu soğan kürüyle hamile kalmıştım canım 2.yada 3. ayda hamile kalmıştım
inşallaaah canım hemen güzel haberlerini alırız

pko luymuşum ben bugün öğrendimmm..soüğan kürünü kesin deneyeceğim.çok tşk ederim canım

hisarim hadi bir test yap insallah hamilesindir canim

ayy ölemi dersin normalde 13.14.gün yumurtlamam olurdu ama şöle bi durum var kadir gecesi günü yımırtlamam olursa ilişki olmaz. ben günah olduguna inanıyorum kandil günlerinde ilişki olmasının o günü duayla geçirmekten yanayım. allah korusun Rabbim sakınsın kötü bişey olmasın.benm için çok kötü denk geldi. şöle bişeyde var kadir gecesinin günü belli değil ramazanın son7 günü içinde derler şu gün kadir gecesi diye bişey yok ben bugünden sonra korunmayı düşünüyorum :S offf napcam ben yaa bu ayda fosss

sağol cnm ama durumum vahim yukarda anlattıgım gibi yani

yok öle bişiy kızz kim demiş benmde aynı geçmiyo yani bende kemiriyorum inan çok fena oluyor. artık tutmuşsa tutmuş şu saatten sonra ben ne test yaparım ne başka bişi

pko luymuşum ben bugün öğrendimmm..soüğan kürünü kesin deneyeceğim.çok tşk ederim canım
ozaman günde 2 defa aynı saatte iç canım hayırlısı olsun inşallaaah
hisarim hadi bir test yap insallah hamilesindir canim
evt serçem dayanamıycam yarın sabah idrar testi yapçam çünki şeker hapları falan içiyorum yaaa hamileysem hemen dr la görüşmem lazım ayarlasın ilaçlarımı hayırlısı canım
evt doğru söylüyosun mybabyim ama sakın karamsar olma her şey ALLAH tan canım arkadaşım bu ay yüzümüz gülsün inşallaaah hepimizin

günaydın kızlar cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim
bugün 15.gün yine 2. çizgi yok ovi testte. eger ben böle geç yımırtlıyorsam geç gelcek adet

bnm bir arkadaşım da evlendiklerinden itibaren hiç korunmadılar, ama 8 sene boyunca malesef gebe olamadı. 8 yıl kürlerle başlayan yolculuk aşılama denemeleriyle devam etti ve tüp bebek girişimiyle de nihayete erdi, gebe kalamıyordu. gözümüzün önünde yıllar geçti eridi gitti.. artık "anladım, benim çocuğum olmuyor" diyerek bunu kabullendi, keder içinde kaderine razı geldi ve pes ettiği bu ilk ay adeti gecikti, ve gebe olduğunu öğrendi hayretler içinde. oğlu oldu, geçen yaz bnm düğünümde nikah masasından kalkınca onu verdiler kucağıma :) daha 3 yaşındaydı o zmn ve arkadaşımız ikinciyi dünyaya getirmek üzereydi. şimdi ikinci oğlu da 1 yaşına yaklaştı yani :) Allah'ım büyüksün!

günaydın hanımlar
benim sol yumurtalığımda 5.44 cmlik bir kistim var.
bekarken öğrenmiştim bunu o zamanlarda 4cmdi.büyüme yapmış..
kızlar bu kistin zararsız olduğunu söyledi doktorlar..
bana her gittiğim doktor doğum kontrol hapı önerdi ama ben hiç düzenli kullanmadım hep yarım bıraktım.
en son 2 hafat önce gittim işte operasyon dedi..bense gerekli olduğunu düşünmüyorum daha büyük kisti olanların hamile kaldığını duydum..2 haftadır yasmin kullanmaya başladım düzenli olarak kullanıyorum..
akıntım var diyede antibiyotiğe başladım..
size sorum hanımlar haftaya adet olucam bende yapmayı düşünüyorum soğan kürünü faydalı olur mu sizce? bu arada 8 ay korunmadım ama bebek olmadı

günaydın kızlar cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim
bugün 15.gün yine 2. çizgi yok ovi testte. eger ben böle geç yımırtlıyorsam geç gelcek adet
arkadaşım vardır bunda bi hayır... kadir gecesinden sonra belki yumurtlaman olur korkuyon yaa bu günler ilişkiye girmekten ALLAHım sen çok büyüksün bekle arkadaşım bekle hayırlısı olsun inşallaaah dua et canım
maşallaaaah ALLAH çocuklarına uzun ömürler versin gözlerim doldu valaaa ALLAHım YARABBİM

kızlar bu sabah idrar testi yaptım tek çizgi çıktı... 3 gün geçti halaaa adet olmadım... dr.un adetin gecikmez demesi aklımı karıştırdı
herşey ALLAH tan napayım bekliycem olmassa kan testi falan yaptırırım RABBİM hayırlısını versin hepimize amiin

mybaybycim bugun de test yap bugun olmali cift cizgin Allah yardimcin olsun
Hisarim canim olsun kismet belki vardir birseyler doktora gitsen belki o sana net cevab verecekdir insallah bebis vardir orda
deniz1988 sen basla bence o kisin yok olacaktir tez zamanda
folikcim ne guzel dimi Allah buyuk hic ummadigimiz anda veriyo herkese nasib olsun hamile kalmak cocuk dunyaya getirmek buyutmek Rabbim kucagimizi bos koymasin

selam kızlar babam vefat etti
ve daha iyianladım kardeşin önemini
allahım verirse kızımı kardeşsiz bırakmıcam

bak doktorun gecikmez deyip net konuşmasına rağmen gecikme olması kafa kurcalıyo hakikaten. sen var mı acaba diyerek ümitlenip, kullandığın ilaçların yan etkisinden korkacağına elini çabuk tutmalısın o zmn cnm, şu anda hayal kırıklığını düşünmenin sırası değil bana sorarsan, emin olmak için kan vermen şart bence. hayırlısı olsun.

selam kızlar babam vefat etti
ve daha iyianladım kardeşin önemini
allahım verirse kızımı kardeşsiz bırakmıcam

beyazbulut, canım çok üzüldüm, tüylerim ürperdi, beklemiyordum gerçekten.
Allah rahmet etsin, nur içinde yatsın..
(fatiha gönderdim)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…