sogan kürü kullananlar

Kızlar bnmde yumurtlama gunlerım bu gunler hatta gectı sayılır ...Hakkımızda hayırlısı ...

canim babanin ismini yaz bende okuyum Allah rahmet eylesin

allah mekanını cennet eylesin canım.

okudum cnm Allah kabul etsin, Allah rahmet etsin, nur içinde yatsın.

inşallah cnm. seninde 13.günden önce yaptıgın testlerde t çizgisi yokmuydu. ben bugünde yaptım çokçok silik t. daha öncekinde 3 gün üst üste t çizgisini net görmüştüm kafam karıştı 12.gün bugün yrn da teste devam:KK55:

yaramazlık mı yaptın :KK20: ilahi sercem...! diyorum sana folic gibi :KK1:

Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah babalarımızın.Nur içinde yatsınlar canım...
Ben 13 yaşındaydım biliyorum nasıl hissettiğini.yıllar geçsede özlem bitmiyor babaya.
ALLAH hepinizzden razı olsun arkadaşlarım saolun evt mybabycim aynen canım konuşmuştuk :KK43:((

Hisarcım Ben biraz gecıkmeli okudum ama Allah kabul etsin inşallah.

Kızlar nişşleeepdurusunuz baken :) folik naptın canım geldimi adetin söktürücümü kullandın, toipk anamız batın yaklasınca vea yumurtlarken ugruyorsun ama topiğe bozuluyorz haaa :)) yokla arada bizi yoklama al konusanları tahtaya yaz filan :)mybabyim hadi bakalım kulucka dönemleri yeniden kapında şut ve goool dersin inşallah canım :)

yaa ama sinir oldum ben testlermi bozuk anlamadim yine ovi cizgisi yok silik bile degil.2Gun once silikti nasil oluyo anlamadim gitti:KK43:((

Kızlar nişşleeepdurusunuz baken :) folik naptın canım geldimi adetin söktürücümü kullandın, toipk anamız batın yaklasınca vea yumurtlarken ugruyorsun ama topiğe bozuluyorz haaa :)) yokla arada bizi yoklama al konusanları tahtaya yaz filan :)mybabyim hadi bakalım kulucka dönemleri yeniden kapında şut ve goool dersin inşallah canım :)

nişleyim ovulasyon çizgisinde tek çizgiyi görüp durun gız bugün 13.günümdeyim tık yok yımırtalarımda:KK1:
sen neşliyon bakam :)))))

Asyam dogru soyluyon valla ama kayinlarimin tayinleri cikti burdalar bayrama kadar surekli onlarla oturuyoz giremiyorum topik size emanet artikin

Benim dun kahve akinti geldi kizlar bugun yok acaba yerlesme olabilir mi

okudum canim ama adini gec yazdin diye adsiz okudum yarin sabah adini soyluyub yine okurum Allahin izniyle
ALLAH razı olsun serçemim çok saol kardeşim

ALLAH razı olsun asyaaaam saolasın
yaa ama sinir oldum ben testlermi bozuk anlamadim yine ovi cizgisi yok silik bile degil.2Gun once silikti nasil oluyo anlamadim gitti:KK43:((
daha yumurtlamadın demek telaş yapma mybabyiiiim
Asyam dogru soyluyon valla ama kayinlarimin tayinleri cikti burdalar bayrama kadar surekli onlarla oturuyoz giremiyorum topik size emanet artikin

bugün hiç birşey yoksa yerleşme olabilir tabiii hayırlısı olsuun arkadaşım

kızlaaar benim günüm dündü biliyonuz adet olmadım 1 gün geçti ama ben bu ay hiç yumurtlamaya falan dikkat etmedim ilaçlarımı kullandım biliyonuz olursa mucize olur yaniii artık hayırlısı kadir gecesi gününe kadar gelmesse ozaman test yapmak istiyorum

kızlar merhaba.. bende aranıza katılabilirmiyim..
11 aydı evliyim..
evlenmeden önde 2 ay avlendikten sonra 7 ay toplamda 9 ay doğum kont. hapı kullandım..
3 aydır korunmuyoruz..ilk ay öle bir denememiz olmadı ama 2 aydır denemelerimiz boş çıkıyor..bende soğan kürü içicem bu ay...inş burası bana uğrlu gelir ve hemen size müjde veriririmmm:KK16::KK16:

Mybabybicim canım benim benimde geçen ay 14.günde çıkmıştı ovi testinde pozitif bu ayda 17.gunde gördüm pozitifi yani bende senin gibi panik olmustum acaba testler bozuk mu diye ama değil arkadaşım. Sen siliklere kafayı takma pozitifte 2cizgide koyu oluyor onun dışındakiler çokta itibar etme onlar herhalukarda negatif demek oluyor.ben geçen ay 3gun koyu çizgileri görmüştüm sonra siliklesmisti bu ayda hemen pozitifin ertesi günü çizgiler siliklesti biraz uzun yazdım ama paylaşmak istedim.birde atesimi ölçtüm meraktan gercektende atesimin yükseldiği gün pozitifi gördüm :)

11 aydı evliyim..
evlenmeden önde 2 ay avlendikten sonra 7 ay toplamda 9 ay doğum kont. hapı kullandım..
3 aydır korunmuyoruz..ilk ay öle bir denememiz olmadı ama 2 aydır denemelerimiz boş çıkıyor..bende soğan kürü içicem bu ay...inş burası bana uğrlu gelir ve hemen size müjde veriririmmm:KK16::KK16:

inşallah canım hayırlısı olsun bismillah de iç :KK54:

Hakkında hayırlısı olsun Hisarım busem :) kendi vücudunu en iyi sen biliyorsun, ne hissediyorsun?? Artık öyle şeyler yaşadık ki 1 günlük gecikmeyi belirtiden sayamiyorum ben malesef. .

nişleyim ovulasyon çizgisinde tek çizgiyi görüp durun gız bugün 13.günümdeyim tık yok yımırtalarımda:KK1:
sen neşliyon bakam :)))))

Geç yımırtlıcaksındır belkı tatlım testlere devam et bakalım benim bu ay 28. günde geldi adetim normale döndü kafaya takmayınca gecen ay 39u görmüştüm cok şukur düzenim yerine geliyor galiba :) dün adet agrısı yuzunden yerlerı kemırıyordum 2 tane igne yedim düzeldim.adet agrısıyla basım belada yıllardır çözümünü bulamadım yaa :KK43: evlenınce gecer diyenlere saydırıyorum habire :)

Canım yatılı misafir zor ya Allah yardımcın olsun saglıgın yerınde olsunda arada birde ses ver yeter bize :) inşallah yerlesme kanamasıdır canım batın nezamandı?

11 aydı evliyim..

tabiki katılabılırsın canım sogan içmeyi boslayanlar bile (ki ben oluyorum bu) topikte kafa dagıtıyoruz artık. İnşallah faydasını görürsün canım zaten hapı bıraktıktan sonra bunyeye gore degısebılıyor sanırım gebelık surecı kımısı hemen kalıyor kımısı 6 ayı buluyor inş hemen kalanlardan olursun sende.

kızlaaar benim günüm dündü biliyonuz adet olmadım 1 gün geçti ama ben bu ay hiç yumurtlamaya falan dikkat etmedim ilaçlarımı kullandım biliyonuz olursa mucize olur yaniii artık hayırlısı kadir gecesi gününe kadar gelmesse ozaman test yapmak istiyorum

Biz duamızı edelim takdir Allahın hisarcım inş o güzel gecede ögrenirsin müjdeni. Rabbim mucizeni göndersin inşallah arkadasım:)

merhaba arkadaşlar ben soğan kürünü yaptım ve çok faydasını gördüm.gerçi hala hamile kalamadım ama kürden önce 2-3 ayda bir adet görüyordum.soğanı kasım ayında uyguladım ve ALLAHIN İZNİYLE her ay düzenli adet görmeye başladım maşallah.yeterki düzenli ve inanarak için inşallah faydasını görürsünüz:)

X