sogan kürü kullananlar

selam kızlar babam vefat etti
ve daha iyianladım kardeşin önemini
allahım verirse kızımı kardeşsiz bırakmıcam
beyazbulutum arkadaşım ALLAH BABANA rahmet eylsin senin durumunu ben çok iyi anlıyorum şuan gözlerim doldu çok kötü oldum...ALLAH ım size sabır kuvvet versin...
bak doktorun gecikmez deyip net konuşmasına rağmen gecikme olması kafa kurcalıyo hakikaten. sen var mı acaba diyerek ümitlenip, kullandığın ilaçların yan etkisinden korkacağına elini çabuk tutmalısın o zmn cnm, şu anda hayal kırıklığını düşünmenin sırası değil bana sorarsan, emin olmak için kan vermen şart bence. hayırlısı olsun.

aynen arkadaşım bende dr.a gittim zaten bugün... ve kan testi yaptırdım yarın alcam sonucu hayırlısı bakalım ALLAH büyük

selam kızlar babam vefat etti
ve daha iyianladım kardeşin önemini
allahım verirse kızımı kardeşsiz bırakmıcam
Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun.Acini yurekten paylasiyorum...ayni aci bnmde icimde yillardir kapanmayan ve kapanmayacak bir yara...bazen hic yasamamis gibi hissederken bazen bir an cikip gelcekmis hep burdaymis gibi hissediyorum.òzluyorum hemde cok özluyorum hep bir yanim eksik gucsuz savunmasiz sanki.Rabbim mekanlarini cennet etsin. ahirette bize kavusmayi nasip etsin.cok ama cok uzuldum inanki su satirlari yazarken gozlerimden yaslar süzuldu gitti.Allahim geride kalanlara sabir versin...

kızlar bu yapacağımız soğan suyunda soğanın beyaz soğan olması mı gerekiyor..
yoksa yemeklerde kullandığımız kahverengi soğan mı?

kızlar bu yapacağımız soğan suyunda soğanın beyaz soğan olması mı gerekiyor..
yoksa yemeklerde kullandığımız kahverengi soğan mı?

yemeklerde kullandığımız kahverengi soğan canım...kabuğunu soyduğumuzda içi beyaz olan mor olan değil beyaz olcak içi... orta boy olcak soğan canım

kızlaaar biraz evvel dr.umla konuştum kan testi sonucum negatif... pazartesiye kadar gelmesse tarlusal al günde 3 defa iç dedi... adetin 3. günü gitçeem testler yapçak bana...hayırlısı MEVLAM ne eylerse güzel eyler vardır bi vakti

Herkese hayırlı kandiller diliyorum Rabbim bu gecede dua etmeyi tekrar tekrar nasip etsin inşallah.
hepimize hayırlı sağlıklı sıhhatli allaha kul peygamberimize ümmet olacak.
annesine babasına hayırlı saygılı sevgili evlat olacak.
vefalı,güzel ahlaklı,güzel huylu,anne baba kardeş sevgisi olan.
eli ayagı düzgün aklı yerinde hiçbir azası eksik olmayan
kendi güzel,yüzü güzel,huyu güzel,bahtı kaderi güzel yazılmış ömrü uzun evlat nasip etsin.
şu mübarek günün hürmetine bizlerinde yüzünü güldürsün Rabbim
hayırlısıyla ver ALLAHIM isteyen herkese... AMİN

kızlaaar biraz evvel dr.umla konuştum kan testi sonucum negatif... pazartesiye kadar gelmesse tarlusal al günde 3 defa iç dedi... adetin 3. günü gitçeem testler yapçak bana...hayırlısı MEVLAM ne eylerse güzel eyler vardır bi vakti

hayırlısı olsun canım. inşallah kendiliğinden gelir ilaç içmeden
benimde bugün ovi testim çift çizgiiiiiiiiiiii :KK14:
Nasip kısmet artık umudum diğer aya
kızlar bol bol dua edelim gece birbirimize de bir cümle dua okuyalım
hepimizin isteği duası aynı inşallah kabul olan kullarından eylesin Allah ım

aslanpençesini nasıl kullanıyorsun canım? günde kaç kere ve adetten kaç gün sonra başlanıyor?
bende polikistik over var da acaba işe yarar mı ki adet olamıyorum ..

Adet düzensizliğinde hemen başlıyorsun bir ay hergün günde bi kere. Bir aydan sonra yedi gün ara ve ikinci bir aylık kür daha. Toplamda iki kür oluyor.

hayırlısı olsun canım. inşallah kendiliğinden gelir ilaç içmeden
benimde bugün ovi testim çift çizgiiiiiiiiiiii :KK14:
Nasip kısmet artık umudum diğer aya
kızlar bol bol dua edelim gece birbirimize de bir cümle dua okuyalım
hepimizin isteği duası aynı inşallah kabul olan kullarından eylesin Allah ım

Canim neden bugun iliskiden kaciyorsun ki haram degil gunah degil yarin pazar gece sahur saatine kadar ibadetini yaparsin sonra bu on saat surmuyor ya isini gorur sonra bi guzel abdestini alir ibadetine kaldigin yerden devam edersin fantaziye gerek yok :-) hemen takur tukur yapin gitsin kacirma derim bugunu sen bilirsin tabi ki ....

Canim neden bugun iliskiden kaciyorsun ki haram degil gunah degil yarin pazar gece sahur saatine kadar ibadetini yaparsin sonra bu on saat surmuyor ya isini gorur sonra bi guzel abdestini alir ibadetine kaldigin yerden devam edersin fantaziye gerek yok :-) hemen takur tukur yapin gitsin kacirma derim bugunu sen bilirsin tabi ki ....

canım benim ben kandil günlerinde o işi yapmanın sakıncalı oldugunu duydum ve inanıyorum.günah olmayabilir belki tabide.
o yüzden takur tukurda olsa mıy mıy da olsa bugün benm için fosss :KK1:

kızlar bu mübarek gecede hepimiz için bol bol dua ettim kuran okudum ALLAHIM inşALLAH DUALARIMIZ KABUL EYLESİN HERKESİN GÖNLÜNDEKİNİ HAYIRLISIYLA GERÇEKLEŞTİRSİN. HEPİMİZİN KADİR GECESİ MÜBAREK OLSUNNN...

çok sağolun arkadaşlar allah hepinizden razı olsun

kızlar 2. bebeği daha bi çok istemeye başladım allah bilir zamanını ama yüce rabbim inşallah 2.kez tatırır bu duyguyu
sizle be raber banada rabim kucaklarımızı boş bırakmasın

kızlar bu mübarek gecede hepimiz için bol bol dua ettim kuran okudum ALLAHIM inşALLAH DUALARIMIZ KABUL EYLESİN HERKESİN GÖNLÜNDEKİNİ HAYIRLISIYLA GERÇEKLEŞTİRSİN. HEPİMİZİN KADİR GECESİ MÜBAREK OLSUNNN...
ALLAH razı olsun arkadaşım ALLAH kabul etsin
çok sağolun arkadaşlar allah hepinizden razı olsun

kızlar 2. bebeği daha bi çok istemeye başladım allah bilir zamanını ama yüce rabbim inşallah 2.kez tatırır bu duyguyu
sizle be raber banada rabim kucaklarımızı boş bırakmasın

ALLAH evlatlarımızı kardeşsiz bırakmasın canım ALLAH isteyen herkeze hayırlı evlatlar versin RABBİM
nasılsın sen canım?

ALLAH razı olsun arkadaşım ALLAH kabul etsin

ALLAH evlatlarımızı kardeşsiz bırakmasın canım ALLAH isteyen herkeze hayırlı evlatlar versin RABBİM
nasılsın sen canım?

amiin ben nasıl oluyım hala inanamıyorum sanki çıkıp gelicekmiş gibi insanlar yanımdayken biraz iyyim ama yanlızken çok zor oluyor
davranışları haraketleri hep gözümün önünde ölenin benim babam olduğuna hala inanamıyorum

Merhabalar bayanlar,
Sizlere bir sorum olacaktı umarım yardımcı olabilirsiniz. Soğan küründe; İnce kahverengi kabuğu soyulmuş derken soğanın en dışındaki kabuktan mı bahsediyor yoksa kahverengi kabukların tümünü mü çıkarmamız gerekiyor? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.:KK5:

X