sogan kürü kullananlar

Canim arkadasim basin saolsun allah mekanini cennet etsin cok zor ama hersey biz insanlar icin sabir aci sevinc... allah im sabir versin

Canim arkadasim basin saolsun allah mekanini cennet etsin cok zor ama hersey biz insanlar icin sabir aci sevinc... allah im sabir versin

sağol arkadaşım allah razı olsun evet herşey bizler için dua etmekten başka yapıcak bişeyimiz yok allah herkese sabır dayanama gücü versin

aaah arkadaşım bilmemmi benim babam 3 sene evvel vefat etti halaa inanamıyorum... çok zor ALLAH sana sabır versin arkadaşım hayatın acı gerçeği işte insanın tek çaresiz kaldığı durum elimizden hiçbir şey gelmiyo malesef ALLAH ım nurlar içinde yatırsın babacığını

nasilsin cnm iyisindir umarim.biliyorsun hayatin gercegi bu iste. geride kalan bizler bi sekilde tutunuyoruz yasama.

Son düzenleme:
kızlar adet oldum sonunda şükür...8 gün gecikti beybişim batımı değiştir canım 7 eylül oldu artık hayırlısı bakalım

mesaj kutun dolmuş mesaj atamıyorum sana eski mesajları sil canım
canim sagol desteyin icin sildim mesajlarimi bugun biraz aksama dogru durum duzelmeye basladi bakalim nasil olacak bugun tanri beni duydu sesimi sanki nebiliyim cok zor gunlerim oldu iste kaldiramayacagim seyler yasadim hep yanimda oldugun icin sana binnerce kes tesekkur ederim

merhaba
bi şey sorcam size geçen ay adet bittikten sonra başlamıştım soğan kürüne.ozaman klomen almamıştım bu ay klomeni içiyorum.soğan suyunu içmemde bi zarar varmı 1 ay daha denemk istiyorum faydası olmadı kistler duruyomuş ama bi ümit işte

çok sevindim canım kardeşim inşallaah bidaha böyle şeyler yaşamazsınız ALLAH ın izniyle çocuğunda olcak daha iyi olcanız inşallaaah ama ne olursun biraz sen rahat ol bak hemen hamile kalcan

çok sevindim canım kardeşim inşallaah bidaha böyle şeyler yaşamazsınız ALLAH ın izniyle çocuğunda olcak daha iyi olcanız inşallaaah ama ne olursun biraz sen rahat ol bak hemen hamile kalcan
insallah canim senin agzindan Allahin kulagina gitsin.. evet canim biraz iyiyiz sukur Sana ne kadar tesekkur etsem azdir cok kotu zamanimda destek ciktin bana Allah sennen binlerce kez razi olsun

Herkese Sağlıklı Mutlu Huzurlu Olacağı Nice Bayramlar Diliyorum.
hepimizin mübarek Ramazan Bayramı kutlu olsun

artık eski cümbüşüne kavuşsun topiğimiz ramaznda iyice boşladınız topiğimizi
şimdi kaytarmak yok

insallah canim senin agzindan Allahin kulagina gitsin.. evet canim biraz iyiyiz sukur Sana ne kadar tesekkur etsem azdir cok kotu zamanimda destek ciktin bana Allah sennen binlerce kez razi olsun
inşallah serçemim...nedemek canım benim ALLAH senden razı olsun RABBİM sana en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin inşallaaaah
olsun en azından ilaç içmeden adet oldun
hayırlısı olsun canım benim
evt canım hayırlısı olsun inşallaah bu ayda deniyceez... olmassa eşimle konuştuk kısmet olursa obür ay aşılama yaptırıcaaz napalım

seninde bayramın kutlu olsun canım arkadaşım nice bayramlara inşallaaaah
evt aynen yaaa kimseler gelmiyo artık asyada yok

selam tombaklarım, soğan cücüklerim, topikdaşlarım, can canlarım
nasılsınız bakalım?
mybaby, sercem, hisarım busem, asyacanım, beyazbulutum, ecemcim

Kizlaaaaar gunaydin ramazan bitti misafirkerim gitti tamda yumurtlama gunundeyim hadu bu sefer tuttururum ins canlanin bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…