sogan kürü kullananlar

merhaba arkadaslar

oncelikle bebegini kaybeden arkadasima Allah sabirlar versin. cok uzucu bi durum.

beyazbulut sana da gecmisler olsun babacigin icin Allah sifalar versin.

ramazanda aslan pencesini icemiyorum ben de bu yuzden midir bilmem bu ay adet olamadim henuz. bugun 32.gunumdeyim. gecen ay aslanpencesi sayesinde 31.gunde olmustum adeti.

benim durum boyle..

merhaba arkadaslar

oncelikle bebegini kaybeden arkadasima Allah sabirlar versin. cok uzucu bi durum.

ramazanda aslan pencesini icemiyorum ben de bu yuzden midir bilmem bu ay adet olamadim henuz. bugun 32.gunumdeyim. gecen ay aslanpencesi sayesinde 31.gunde olmustum adeti.

benim durum boyle..
hosgeldin canim Allah yardimcin olsun peki test filan yaptinmi?

hosgeldin canim Allah yardimcin olsun peki test filan yaptinmi?

hb canim sagol

yok ya hemen test mi yapcam daha once çoook yaptim artik heyecaan olmuyor bile :)

aslan pencesini duzenli icemedim ondan duzen hemen sasti zaten onu en az iki ay yapmak lazim. ama bu ay yapamadim o yuzden gecikmesi normal. hem test yapsam bile en az 40gunu bulmam lazim. cunku coook gecikti boyle ben bat'imi hic bilmem mesela. norma benim icin yani.

hb canim sagol

yok ya hemen test mi yapcam daha once çoook yaptim artik heyecaan olmuyor bile :)

aslan pencesini duzenli icemedim ondan duzen hemen sasti zaten onu en az iki ay yapmak lazim. ama bu ay yapamadim o yuzden gecikmesi normal. hem test yapsam bile en az 40gunu bulmam lazim. cunku coook gecikti boyle ben bat'imi hic bilmem mesela. norma benim icin yani.
anladim canim hayirlisi olsun insallah hersey gonlunce olur:KK16:

merhaba arkadaslar

benim durum boyle..

aslanpençesini nasıl kullanıyorsun canım? günde kaç kere ve adetten kaç gün sonra başlanıyor?
bende polikistik over var da acaba işe yarar mı ki adet olamıyorum ..

Kizlaaaar neredesiniz topik neden sakin benim adete son 2 gun ayyy gecmiyor

burdayızzz senin adet bgn gelcekti sanıyorum nasılsın haberler sende canım geldimi?

Beyazbulutcanım baban nasıl oldu inşallah iyi haber verirsin bizlere Allah ım size bağışlasın

Bana gelince kızlar 2 gündür ovi yapıyorum hiç çizgi yok yani var ama yok gibi nerdeyse
19 temmuzda adet olmuştum 11.günüm bugün:KK30: yımırtlamamı bekliyorum inşallah olur
diğer kızlar sizde ne var ne yok bakalımmmmmmmm:KK52:

sercemcim sana ne oldu kız hesabın pasif masif bişiler diyo rengide solmuş isminin ? hayırdır

mrb kızlar bende yapıyorum ama günde bir kez yapabiliyorum oruçtan dolayı, aç karnına içmek gerekiyor diye iftardan sonra içiyorum 11-12 gibi , sahurada ara çok yakın oluyor içemiyorum, etkisiz mi olur acaba? hala bişyler gelmedi akıntı gibi , siz nasıl yapıyorsunuz? diğer ayda yapsam ne zaman yapmalıyım ne zaman başlanmalı ?

burdayızzz senin adet bgn gelcekti sanıyorum nasılsın haberler sende canım geldimi?

Beyazbulutcanım baban nasıl oldu inşallah iyi haber verirsin bizlere Allah ım size bağışlasın

Bana gelince kızlar 2 gündür ovi yapıyorum hiç çizgi yok yani var ama yok gibi nerdeyse
19 temmuzda adet olmuştum 11.günüm bugün:KK30: yımırtlamamı bekliyorum inşallah olur
diğer kızlar sizde ne var ne yok bakalımmmmmmmm:KK52:

Ayyy canim suana kadar bisey yok bakalim bu ay biraz bekliycem dua edin kizlar insallah canim yumurtlarsin ben 14 gun yumurtlamistim

mrb kızlar bende yapıyorum ama günde bir kez yapabiliyorum oruçtan dolayı, aç karnına içmek gerekiyor diye iftardan sonra içiyorum 11-12 gibi , sahurada ara çok yakın oluyor içemiyorum, etkisiz mi olur acaba? hala bişyler gelmedi akıntı gibi , siz nasıl yapıyorsunuz? diğer ayda yapsam ne zaman yapmalıyım ne zaman başlanmalı ?

Canim pko yoksa faydasini gorursun niyetini bozmadsn besmeleyle ic canim

sercemcim sana ne oldu kız hesabın pasif masif bişiler diyo rengide solmuş isminin ? hayırdır
ay evet canim yaaaaaaaaaaaaa birinin mesajina gulmusdum deye mune beni cezalandirdi birgunluk :KK50::KK50:
cok ozledim ya ben burani sukur simdi acdilar:121::121::121:

ay evet canim yaaaaaaaaaaaaa birinin mesajina gulmusdum deye mune beni cezalandirdi birgunluk :KK50::KK50:

aaa hayırdır kız hangi topiiklerde nereleri karıştırdın bakim öyle hahhah :KK60: ilahi sercem!!

girmediyim topik yok malum iste:KK1: boslukdan hepsi:KK51: birinin mesajina guldum orda iste bommmmmmm oldu ceza kesildi tutuklu kaldim 1 gun sonra cikardilar sagolsunlar:KK36:

hmm evet evet tamam yakaladım seni :KK1: gerçi sen konuya değil başka birinin yazdığına gülmüşsün ama neyse artık cezan bitmiş şükür :KK33:

Ayyy canim suana kadar bisey yok bakalim bu ay biraz bekliycem dua edin kizlar insallah canim yumurtlarsin ben 14 gun yumurtlamistim
inşallah cnm. seninde 13.günden önce yaptıgın testlerde t çizgisi yokmuydu. ben bugünde yaptım çokçok silik t. daha öncekinde 3 gün üst üste t çizgisini net görmüştüm kafam karıştı 12.gün bugün yrn da teste devam:KK55:

aaa hayırdır kız hangi topiiklerde nereleri karıştırdın bakim öyle hahhah :KK60: ilahi sercem!!

yaramazlık mı yaptın :KK20: ilahi sercem...! diyorum sana folic gibi :KK1:

kıızlar babam 3 sene evvel bugün vefaat etmişti bir fatiha okursanız ALLAH razı olsun...

Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah babalarımızın.Nur içinde yatsınlar canım...
Ben 13 yaşındaydım biliyorum nasıl hissettiğini.yıllar geçsede özlem bitmiyor babaya.

X