sogan kürü kullananlar

zaten rahatsızdı dengesini kaybedip düştü beyin kanaması
Allah yar ve yardimcisi olsun canim
Sag ol cnm evet bugun de bitirdim artik temizlik isini diyebilirim. Camlar ve aynalar kaldi :KK37: bi de giysileri valizden cikarip yığıvermiştim dolaba, onlari duzenlemek lazim..
Evet bana cool diyodun bak misal bnm vucut gecen ayı es gecti :KK1:
bnm canim tatli degil fazla, aciycak evet ama boyle Ataturk orman ciftligi gibi de gidemem doktora kiii napiim :KK53: yola cikmadan orda yapmak istedim ama yogunluktan denk getiremedim malesef..
folikasit gitdin kan verdinmi canim ne oldu cevap pozitifmi?

folikasit gitdin kan verdinmi canim ne oldu cevap pozitifmi?

kız yok ne pozitifiiii :KK9: daha yarın sabah gitmeyi düşünüyoruz doktora, ama gebelik yok cnm ya daha yeni yumurtladım ben biliyorum. daha yeni sağ tarafta batma başladı ve ateşim de yükseldi. geç yumurtladım yani belli ki. yarın kontrol olabilirsem yazarım buraya döndüğümde neler olduğunu.

bugün gittim babacımın yanına öylece yatıyor konuştum duydu beni tepki verdi
doktor durumunun aynı olduğunu söylüyor sabredip beklicez allahın izniyle çıkıcak inşallah

buarada adetime bir gün kaldı tabi gecikmezse ben bu ayda olmadığını düşünüyorum
hiçbir belirtim yok allah hakkımızda hayırlısını versin

üç aydır soğan suyu içiyorum yani üç kür oldu ama hiç adet olmadım..acaba devam etsem mi bıraksam mı kızlar? bu durumda olan var mı sizlerden de..

doktor durumunun aynı olduğunu söylüyor sabredip beklicez allahın izniyle çıkıcak inşallah

buarada adetime bir gün kaldı tabi gecikmezse ben bu ayda olmadığını düşünüyorum

Canım Rabbim biranönce saglıgına kavustursun ınsallah şu mübarek günlerde sizlere bagıslasın babanı..önceki ay senle arka arkayaydı batlarımız tabi zamanında olabılseydim :) inşallah müjdeli haberin gelir şu güzel ay hürmetine :) benim bata 1 hafta kalmıs sımdı farkettim adet belirtilerim bilem yok henüz bebekten gectımde :KK70:

Sag ol cnm evet bugun de bitirdim artik temizlik isini diyebilirim. Camlar ve aynalar kaldi :KK37: bi de giysileri valizden cikarip yığıvermiştim dolaba, onlari duzenlemek lazim..
Evet bana cool diyodun bak misal bnm vucut gecen ayı es gecti :KK1:
bnm canim tatli degil fazla, aciycak evet ama boyle Ataturk orman ciftligi gibi de gidemem doktora kiii napiim :KK53: yola cikmadan orda yapmak istedim ama yogunluktan denk getiremedim malesef..

Allah iyiliğini versin emi folik Atatürk orman çiftliği ne kız cok güldürdün beni gece gece:KK1::KK1::KK1::KK1: yarın dr a gıdıyormussun hadi bakalım güzel haberlerle gelirsin inşallah :KK70:

Kızlar günaydın, hastanedeyiz eşimle sabahtan beri. Gebelik görünmüyor ama söktürücü vermeden önce emin olmak adına bhcg istedi doktor, şimdi sonucu bekliyoruz. Bunun dışında rahimde bir sorun görünmüyor cok şükür, iki tupte de yumurta olmuş , soldaki çatlamış muhtemelen ama sağdaki kiste dönmüş gibi dedi doktor, bu yüzden sağ kasıkta ağrı vardı demek bnm. Ha bir de smear verdim, çarşamba çıkacakmış onun sonucu. Şimdi kan sonucundan sonra söktürücü alıp, adetin 3. günü hormonlara bakılacak ve sonra yumurta tedavisiyle aşılama süreci basliycak Allah'ın izniyle...

Canım Rabbim biranönce saglıgına kavustursun ınsallah şu mübarek günlerde sizlere bagıslasın babanı..önceki ay senle arka arkayaydı batlarımız tabi zamanında olabılseydim :) inşallah müjdeli haberin gelir şu güzel ay hürmetine :) benim bata 1 hafta kalmıs sımdı farkettim adet belirtilerim bilem yok henüz bebekten gectımde :KK70:

allah razı olsun canım dualarınızı eksik etmediniz sağolun

benimde pek belirtim yok yarın adet günü ama ben ilaç kullanmadan adet olamıyorum ya oyüzden gecikebilirim bu ay
gerçi azda olsa uzayan akıntıyı gördüm umarım yumurta çatlamıştırda bebek olmasa bile adet olabilirim gecikmesi ayrı bir stres çünki :18::18:

elim kolum kırık sanki canım hiçbirşey yapmak istemiyor ev leş gibi temizlik yapasım bile yok
normalde adet günüm diye heyecanlanmam lazım ama hiç bi duydgu yok hatta hamile kalsam nolucakki diyorum kendi kendime
bir tuhafım bugün :KK14::KK14::KK14:

canim gecmis olsun babana.insahallah 2 guzel haber alirsin.dualarim seninle.:KK16::KK16:
bide bizimS urmeli vardiya malesef oglunu kaybetmis.cenazeden donerken.kaynigil kaza yapmis.5 akrabasi vefat etmis.2 si cocuk.2 kiside agir yarali.:KK43::KK43:onlar icin dua edelim canim:KK43::KK43::KK43:

canim gecmis olsun babana.insahallah 2 guzel haber alirsin.dualarim seninle.:KK16::KK16:
bide bizimS urmeli vardiya malesef oglunu kaybetmis.cenazeden donerken.kaynigil kaza yapmis.5 akrabasi vefat etmis.2 si cocuk.2 kiside agir yarali.:KK43::KK43:onlar icin dua edelim canim:KK43::KK43::KK43:

nasıl oğlunu kaybetmiş şok oldum şimdi ne zaman nasıl olmuş canım çok üzüldüm allah sabır versin çok zor allah yardımcıları olsun

beyazbulut canim Allah yardimciniz olsun babana sifalar dilerim Allahtan uzun omurler diliyorum tezz zamanda iyi olucaktir insallah sabirli ve guclu ol dualarimiz sizinle

beyazbulut canim Allah yardimciniz olsun babana sifalar dilerim Allahtan uzun omurler diliyorum tezz zamanda iyi olucaktir insallah sabirli ve guclu ol dualarimiz sizinle

allah razı olsun canım sabrediyoruz dua ediyoruz elimizden başka bişey gelmiyor ne dertler var allah herkese sabır versin bu mübarek günlerde

buarada adet beni duydu sanırım az önce az bişey kahve leke geldi yarın bekliyordum ama bugün başladı
allah hakkımızda hayırlısı neyse onu versin nasip bir dahaki aya

allah razı olsun canım sabrediyoruz dua ediyoruz elimizden başka bişey gelmiyor ne dertler var allah herkese sabır versin bu mübarek günlerde

buarada adet beni duydu sanırım az önce az bişey kahve leke geldi yarın bekliyordum ama bugün başladı
allah hakkımızda hayırlısı neyse onu versin nasip bir dahaki aya
Allah yardimcin olsun canim kismet evet saglik olsun cok uzucu haberler okudum burda bugunumuze sukurler diyorum herkesin Allah yardimcisi olsun

I
nasıl oğlunu kaybetmiş şok oldum şimdi ne zaman nasıl olmuş canım çok üzüldüm allah sabır versin çok zor allah yardımcıları olsun
j
Evet cok zor..yigit yuzustu donmus.kusmus ve bogulmus malesef.2 gun yogun bàkimda kalmis ama yine iyi olmamis cennete gitmis.ve bunun ustune 5 yakinida vefat etmis.cok aci cok

Ij
Evet cok zor..yigit yuzustu donmus.kusmus ve bogulmus malesef.2 gun yogun bàkimda kalmis ama yine iyi olmamis cennete gitmis.ve bunun ustune 5 yakinida vefat etmis.cok aci cok

allahım ne büyük acı allah kimseye yaşatmasın rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın allah yardımcıları olsun sabır versin bol bol rabbim

allahım ne büyük acı allah kimseye yaşatmasın rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın allah yardımcıları olsun sabır versin bol bol rabbim

Aminnnnn.evlat acisi cok zor.dushuncezi bile insani deli ediyor.Rabbim korusun yavrularmizi.SEnin babanada sifa versin canim

Rabbim kimseyi çocuk sevdasından mahrum bırakmasın inşallah:emir_bebek: evlat acısı yaşayan kardeşimize de Allah sabır versin çok üzüldüm ya :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

selam kızlar benim kahve leke az az devam ediyor çok az ama ben bu ay 5 gün soğan kürü yapmıştım ondan olmuş olabilirmi :26:

X