sogan kürü kullananlar

Selam kizlar nasilsiniz?beni hatirladiniz mi bilmiyorum cunku bir kac aydir girmiyorum nete.Is dolayisiyla baska sehire tasindik o yuzden nete girme firsatim olmadi.7-ci ayima girdim hala bebisim gelmedi..Haziranda klomen kullandim,adetim 5 gun gecikti cok umutlandim test yaptim ama yine cift cizgiyi goremedim (daha sonra diger cizgiyi esim kalemle yapti uzulmeyeyim diye :) ) Neyse bu ay yine klomen kullaniyorum gunde 2 defa ve ayrica bal+corek otu+tarcin da yapiyorum ve kuru incir yiyorum.Bugun de adetimin yedinci gunu ama akintim basladi galiba erken yumurtluyorum..adetim de 24-25 gunde gelir.Rabbim hayirlisini versin hepimize,cok bekletmeden kucagimizi doldurur insallah.Hepinize hayirli cumalar canlarrr

Ya kizlar ya netime birseyler olmus girmiyo telf girdim basil zor bi telf girmek netimi duzeltene kadar az giricem duzeltir duzeltmez burda olucam opdum herkesi

kızlar geldim dr.dan
baştan eşimi anlatayım
hareketi biraz yükseldi sayı düştü 12 bin bide küsuru vardı o küsur şimdiki tahlilde gitti 12 bin kaldı
dr.çocuk olmaz dedi ameliyat olması gerek dedi benimkide ameliyat olmuyor biliyorsunuz bunlar önemli değil şuan kedimi anlatayım
kesin olarak pko yum lh 24.11 falan çıktı (testleri elime almak istemiyorum sinirlerim bozuluyor)ultrasyondada nur topu gibi polikistiklerim var 5-6 tane...
tiroitim az çalışıyor veeeeeeeeeeeee
şeker hastasıyım şeker hapı verdi dr.
sen hamile kalsaydın bebek saf olurdu dedi ben down sendromumu dedim yok öyle olmazdı saf olurdu dedi bana bir yığın ilaçlar verdi obür adetin 3. günü gitçem bidaha test yapçak kendisi yapçak bu sefer bide zayıflamam lazımmış ALLAH yardımcım olsuun bu 2. bebekten vazgeçeyimmi acaba? ne yapayım bilmiyorum

Allah yardimcin olsun canim doktor ne cok sey soylemis oylebence mualice olun sekerini sal sonra kismet ama kistide yok. et derim yinede Allah yardimcin olsun sifa versin

Daha koyu cıktıysa fik fik günü degılmı benım testler daha gelmedi nası kullancagmı bıle bılmeden sıparıs ettim kim naparsa tin tin peşindem gidiyorum Allah sonumu hayır etsin

bişeyden de eksik kalmayalım dimi ama ovi testinide denemek lazım
canım benim onunda hakkından gelirsin sen evelallah bişeyi yok bilmicek merak etme
benim bgn silik çıktı mesela yani, dünkü koyunun ardından bugün silik çıkması artık yımırtladım demek sanıyorum
hadi bakalım sıkı sıkı tutun annene bu ay

hisarımmmmm :44: canımmm arkadaşım neler söylemiş bu doktor sana böyle
kistlerinin hakkından sogan suyu gelir sanırım
şeker hastası kısmını anlayamadım ilk defa mı bakıldı da birden ortaya çıktı canım anlamadım:26:
Allah korusun aklına kötü şeyler getirme ,herşeyde vardır bir hayır diyoruz,bak olmamasındada varmış bir hayır
sen doktorunun verdiği ilaçları iç canını da sıkma tedavisi olmayan dertlerden vermesin rabbim
bak doktor ilaç vermiş içersin turp gibi olursun inşallah
önce senin sağlıgın önemli olan arkadaşım sen bi sağlıklı ol ondan sonra bebiş gelir zaten
öbür ayda bakalım neler dicek doktor bi dur bakalım
lütfen üzülmeee canımm benimmmmm

eşinin değeride baya düşükmüş
varikosel varken zaten artış olmuyor diye biliyorum yanlış mı biliyorum?
neden ameliyat olmuyor ki ya. kv den neden bu kadar karşı bu ameliyata ?
morfoloji nasıl peki ? o da önmli bi faktör biliyorsun

Son düzenleme:

Mybaby dun iliskiye girdinizmi peki canim ben koyu olan gun bazi arkadaslar girme bazilarida gir demisdi bende. Silik olan gun girdik iliskiye

gittiğim dr. çok iyi hüsnü çağlar başka bir dr. olsa inanmıycam ama adam bunları söyledi bilmiyorum artık mutlucum moralim 0
bu ay artık hiiiiiç bir şey olmayacak bidahaki test sonuçları inşallah iyi çıkarda ondan sonra ALLAH KERİM NAPAYIM ALLAH büyük derdi veren ALLAH dermanınıda verir sabretçem
karşı işte istemiyo kadın ama birazdaha geçsin bak ben nasıl eşimi ameliyata sokuyorum hem onun haberi olmadan biz yeni evliyken eğer ameliyat olsaydı hiç bunları yaşamayacaktık sinirim bozuldu ooooooooooof
morfolojide bozuk galiba hiç o tetsleri elime bile almak istemiyorum arkadaşım

smyr mıdır nedir o tetsttende oldum bugün akıntı aldılar benden pazartesi çıkçakmış sonucu inşallah o temiz çıkar

bugunki ovi testimin cizgisi nerdeyse yok :)) daha test yapmayim dimi? 2gun once koyuyu gormustum cnku

smyr mıdır nedir o tetsttende oldum bugün akıntı aldılar benden pazartesi çıkçakmış sonucu inşallah o temiz çıkar

hiç canını sıkma arkadaşım derdi veren rabbim dermanınıda verir madem eşin ameliyat olmuyor onada kür uygula keçi boynuzu kürü filan var netten araştır çok kişi memnun kalmış
pko ya gelince o bendede var ve tabi kiloda sana tavsiyem ve tabiki kendimede bence tek çare kilo vermek
ben kızımdan öncede pkoydum kızıma hamile kaldım doğumdan sonra zayıfladım pko filan kalmadı saat gibi her ay adet gördüm
şeker içinde zayıflamanın beslenmenin önemi büyük biliyorsun ben başladım beslenmemi düzenlemeye zor olucak ama olucak allahın izniyle

Canım teker teker gel be adam deseydin o dr noluyor ya ne testi yaptırmıstınki troidin calısmadıgını seker hastası oldugnu felan söyledi.Pko yenimi cıktı varmıydı öncedende canım?? Şer bildiğimiz seylerde muhakkak bir hayır cıkıyor canım güzelce tedavimizi oluruz ondan sonra Allah Kerim. bende aksam acıllık oldum mide bulantısı ıshal karın agrısı kıvranıyordum idrar yolları enfeksıyonu cktı bir sürü ilacta bana eşimi gitse ondada aynı seyler olucak eminim icmiyorda zaten kürü bende ne halin varsa gör dedim bıraktım. 2.den vazgecmek yok zayıflayarak cözulecek bırseyse daha ne ramazanda gelıyor bak sansına

bugunki ovi testimin cizgisi nerdeyse yok :)) daha test yapmayim dimi? 2gun once koyuyu gormustum cnku

Benimde testlerim bugun geldi elime canım. yumurtlama günün dogrumuymus yani testten öncede aynı tarıhlerdemi oluyordu yumurtlaman yoksa testten sonramı ögrendin canım beybişim yumurtladıgım gunler meger farklıymıs felan demıstı sendede oldumu öyle..

Sanırım soganın bır faydasını göremeyenlerdenim bende. 3 kür uygulanması lazım 2 kür bitti idrar yolu enfeksiyonunada iyi gelmıyormuydu sogan nasıl oldu anlamadım.daha önce böyle bir enfeksiyonumda yoktu üstelik

ALLAH razı olsun arkadaşım kullanıyo eşim 2. aya girdik 3 ay kullancak ALLAH ın izniyle
evt canım dr.da kilo vermen lazım dedi sıkı bir diyete girdim inşallah kurtulurum bu illetlerden saolasın
hormon testlerin hepsini oldum işte asyam aç karnına kan verdim
bu ay tedavilerimi yapıcam tekrar testler olcak adetin 3. günü ondan sonra artık bakçaaz ALLAH büyük
geçmiş olsun canım benim antibiyotik içmen lazım
yapma artık test arkadaşım inşallah hamile kalmışsındır hayırlısıyla

kızlar bişey buldum belki işinize yarar hani benim bi dr. vardı başta ALLAH sonra onun sayesinde oğluma hamile kalmıştım onun bana yazdığı günleri buldum evde kaç zamandır arıyordum şimdi elime geçti sizede yazayım dedim:
en son adet tarihim:28 kasım 2008 1. gün
9-10-11-12-13 aralık yazmış yani bugünler önemliydi bugünleri değerlendirin kızlaar haa benim adetlerim düzenliydi ozamanlar hep günü gününe gelirdi bakın ayarlayın kendi günlerinizi belki faydası olur size

asyacim ben hep diyordum ya yimirtladigimi hissediyorum diye o dogruymus koyu cizgi gunu deli gibi agrim vardi her ay da ayni sey oluyo kimi zaman saagdan kimi zaman soldan agrirdi..gunlere gelince hesaplama tarih 3-9 temmuz du 7si en yuksek diyordu bnm 5i oldu en yuksek degisikmis tabi ama dedigim gibi ben yimirtladigimi hissettigmden zaten onemli gunleri kacirmiyodum testle garantilemis oldum.sende iyi yaptin almakla h.o canim bnm.

Allah yardimcin olsun canim doktor ne cok sey soylemis oylebence mualice olun sekerini sal sonra kismet ama kistide yok. et derim yinede Allah yardimcin olsun sifa versin
serçem sana çok kızdım ben sana ne diyorum sen ne yapıyorsun işimiz tarotlara mı kaldı aklını başına topla lütfen böyle şeylere tamah etme bunlardan yalan yanlış söyledikleri şeyden mi medet umuyorsun dese ki 10 sene daha çocuğun olmayacak ne yapacaksın o zaman lütfen böyle şeyler yaptırma itimat gösterme sen elinden geleni yap duanı et tevekkülü Allah'a bırak demedim mi ben sana üzdün beni sabah sabah ve kızdırdın sen inançlı bir insansın böyle şeyler Allah'ın hoşuna gitmez çaresizsen çareni verecek olana git çareyi o kadının kartlarında arama o ne bilebilir ki?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…