sogan kürü kullananlar

benim hic umudum yok sanki bebeyim cok gelicek gibi hiss var icimde bazen cok umtsuluga kapiliyorum bazende boyle hikayeler okuyup umutlaniyorum iste

sercem çok stres yapıyorsun
çok kafanda planlıyorsun canım bnm
biraz rahat olman gerek biliyorsun
inan bu stresin de gebeliğe engel olur
bi bakıyorum bi gün önce karşımda umut dolu sercem
bi bakıyorum ertesi gün umutsuz sercem
akışına bırak canımm, Rabbim bilir zamanını
tabiki umutlanacaksın ama adetin biter bitmez başlıyorsun sıkıntıya yapma böylee
relax ol relaxxx

evet canim aynen oyle bir gun umut doluyum brgun cok umutsuzum buay icim cok rahat gibi ama bazen aklima boyle seyler geliyo
kismet canim bakalim hayirlisi
bugun ovi testim cok silik hatda yok gibisinden benim yumurta isim oldu bitdi gibi artik 15 gun beynim bos gezicem rahat gezicem olduysa olmusdur olmadisa kismet :81:

dilin kısmet diyorda için öyle demiyor ama
çok takma canım kafana
beyin etkileniyor inan
bak keyfine vakit geçircek bişeyler yap boşalt kafandan bebek fikrini
kendinide üzme herşeyde vardır bir hayır
hem senin daha çok yeni olur Allah ın izniyle.sen içini ferah tut arkadaşım

malesef rusdarin icinde kafa dagitmak zor buralarda kimse yok yapayalniziz evimizde 1 odali ancak kafimi burda dagiti veriyorum

angelnese ferideeeee arkadaslari cok merak ediyorum onlar cok aktiviydiler ama simdi yok acaba nerdeler:26:
aybukede hamis oldu bizzi unutdu oda gelmiyo

iyi geceler uyku tutmayanlar buradalar galiba bnde 2 yıldır bebek için uğraşanlardanım kızlar sebepsiz infertilite

iyi geceler uyku tutmayanlar buradalar galiba bnde 2 yıldır bebek için uğraşanlardanım kızlar sebepsiz infertilite

iyigeceler h.g
bende 3.yıldır uğraşıyorum
Rabbim büyük..! bekliyorum hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin

amin cnm aminnn inş...sennde mi sebepsiz infertilite
bizim 1 yıl olmayınca doktora gittik
tek tüpüm tıkalı çıktı bundan olmuyomuş dedik
sonra tüp laporoskopiyle açıldı yine olmadı
sonrada eşimin spermiyogram testinde sayı ve morfoloji sorunu çıktı
şimdide bundan olmuyo diyip sıyrılıyoruz işte
hala bekliyoruz 3 yıl oldu işte
Allah ım daha fazla bekletmesin yüreği evlat hasretiyle yanan herkese versin meleğini
sağlıkla büyütmeyi de nasip etsin

Rabbim şifa versin cnm eşinede snada ve hayırlı sağlıklı evlatlar versin inş sana ve tüm isteyenlere inş...

Daha koyu cıktıysa fik fik günü degılmı benım testler daha gelmedi nası kullancagmı bıle bılmeden sıparıs ettim kim naparsa tin tin peşindem gidiyorum Allah sonumu hayır etsin

Hoşgeldin aramıza arkadasım sebebsiz olması daha rahatıcı bir durum gıbı gelıyor bana bir sıkıntı oldgu zaman ya olmazsalar beynini kemiriyor çünkü. Rabbim hepimize hayırlı zamanda tattırsın annelik duygusunu

evet cnm bi taraftan seviniyosun hiç bi sorun yok die ama 2yıldır da olmayınca insan ne yapacağını sasırıyo tedaviside yok yani prosedürlerü tek tek uygulamak zorunda kalıyorsun 4 kez hiç yoktan klomen ve ovitrella kullandım şimdide asılama dio artk drlar sıra ondaymış inş aşılamaya kdr normal yolla olurum die dua ediyorum bnde ...

Bütün prosedürleri uyguluyoruz ama uygulayamadıgımız tek bi tane var ve bu yüzden olmuyor sanırım kafadan atmak amaaan olmassa olmasın vardır Rabbimin bi bildiği diyip serin olmak. 1 yıl 2 ay oldu evleneli 6 aydır felan korunmuyoruz ama günlerede dikkat etmiyorduk olmayınca dr a gıdelım dedik gecen ay sayı ve hareket sorunumz oldgnu ögrendik eşimde. moral olarak çöküyor insan sanki hiç düzelmicekmişte cocugmuz olmıcakmıs gibi ama Rabbim öyle büyükki hikmetinden sual olmaz gerçekten nezaman dilerse ozaman verir.bende ovulasyon testı aldım buay yumurtlama gunlerımı bıturlu anlayamıyorum en azından önemli tarihleri bilebileyim diye ama bizim calısmalar ramazan sonrası devam edıcek artık kafam rahat olsun ıstıyorum ramazanda hiçbirşey düşünmek istemiyorum gerçekten..Aşılamaya gerek kalmadan inşallah gelir bebişin kafadan atmak sanırım en önemli şey bu başarırsak hamile kalıcaz

dha cok yeni olur inş cnm birde erkek infertiletisinin tedavisi dha kısa ve hemen iyi sonuç alınır kısa bi tedavi süreciyle inş cnm inançlı olmak cok önemli dediğin gbi Rabbim ol dediğinde olucak onun bilip bizim bilmediğimiz cok sey var cnm sabır edices ve bol bol dua..ama o kafaya takmama olayı cok zor cnm ya herkes takıyo kimi cok kimi az ama takıyo böle olmayınca inşş sennde tekrar çalışmalara başladığın ay hamiş kalmanı nasip eder Rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…