sogan kürü kullananlar

Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum
Allah ım kimseleri aç susuz bırakmasın
Bir lokma ekmeğe kimseyi muhtaç etmesin yarabbim
Sokaklardaki onlarca evsizlere de bu mübarek günlerde hayırlı kapılar açılsın inşallah
Bizlere de dayanma gücü versin inşallah
Mübarek ayda ettiğimiz dularımız hayırlısıyla kabul olsun inşallah

Canım 32 günde bir oluyordum en son (ki bebek istemeye baslayınca 32ye cıktı bu) ama haziran ayında adet olmadım 39. günde geldi o yüzden siklus felan karıstı yani Adetin 6. günü bugun ki bitti zaten yarından baslıcam ovü testini yapmya.Kasık yatarken aklıma geliyor öyle yumrugumu bastırıp bastırıp bbırakıyordum bişi baglamaktamı lazımmış Soganın bende bi faydasını gordgmu dusunmuyorm hiç birseyim yokken yapmaya basladım hamıle kalmayı kolaylastırıyor diye idrar yolu enfeksiyonu cıktı bu ay eee hani temizliyordu ne var ne yok 3 ay süreyle uygulanmalı diye okumustum saracoglunun sıtesınde o yüzden 3. yüde yapıyım demiştim sen kac kez yaptınki?? pko yok canım.
Artık kendimede birsey yapasım gelmiyor eşim keçiboynuzunu içmiyor artık bende ısrar etmıyorum ee o bişey yapmazken benim bişey yapmamda yetmicek

Amin canımm Rabbim kolaylastıracaktır bizim niyetimiz O'nun rızasını kazanmak oldugu sürece, Hakkıyla sadece midemizi değil öfkemizi, dilimizide tutabilmeyi nasip etsin Rabbim..

ALLAH razı olsuun canım saolasın hem tiroit hemde şeker hapı içiyorum şuan Hayıtta içsem olurmu bide dostinex verdi dr. haftada 2gün yarım içiyorum
inşallaaah şifa olsun arkadaşım bu mubarek RAMAZAN ayında RABBİM dualarımızı kabul etsiin bize hayırlı merhametli sağlıklı evlatlar versin isteyen herkeze AMİİN

HAYIRLI RAMAZANLAAAR arkadaşlar ALLAH ım dualarımızı oruçlarımızı kabul etsiin RABBİM YÜCE RABBİM bize hayırlı evlatlar versin tez vakitte hepimize İNŞALLAH ALLAH ım isteyen ve bakabilecek herkeze ANNELİK duygusunu yaşatsın kimseleri mahrum bırakmasın AMİİİİN
kızlar dua edelim lütfen bu güzel ayda!!!!! ayarlayalım hemen

belini bağla diye ebe teyze didi ben bilmem ebe bilir:))

hımmm:44: soğanı ben 2 ay yaptım canım
3 ay yapmadım bişeyim yok diye dediğin gibi belki hamiş olmama yardımcı olur diye yapmıştım
amma velakin bizim morfolojiyi düzeltse soğan eşime günde 2 lt içircem de :)
valla bnm eşim bu seferki tedavide pek bi hevesli macun yicem ilacımı iccem diye söylüyor daha önce ben getirmesem aklına bile gelmezdi inşallah şifa olurda

senin enfeksiyona bişeyler vermedi mi doktor ilaç falan onları iç
illa 3 e tmmlıcam diyorsanda sen bilirsin :))

AMİN canım AMİN...
evet fikirleriniz verin hemen ne yapabiliriz bat 21 temmuz benim
ozamana kadr yapabilirim ne derseniz

İnşallah canım isteyerek ve inanarak içmesi önemli ilk ay cok istekliydi testin etkısı uzerınden gecınce gevsedı tartısıyor bile benimle sanada sperminede dedim bıraktım artıkın 8 ay önce sigarayı bırakmıstım bebek istiyorum diye gittim bugun cok canım cekti aldım içtim fosur fosur başlamayı düşünmüyorumda bi anlık istek işte. enfeksiyon için ilac kullanıyorum canım aslında bu ay nadasa bırakılmıs tarla gibi olucam anlıcagın D

AMİN canım AMİN...
evet fikirleriniz verin hemen ne yapabiliriz bat 21 temmuz benim
ozamana kadr yapabilirim ne derseniz

Kızlar Kuran Hatmine katılmıstım ben öyle cocuk için veya belli bir istek dilek için değil Allah rızası için yapılıyor Ramazanda kat kat sevabı var bılıyorsunuz egerki farklı bir öneri gelmezse katılmak isteyen olursa paylasabiliriz tabi biz duamıza bebeğide katarız bitirince ki Rabbim dile getirmediklerimizide biliyor zaten. farklı öneriler gelirse elimden geldıgınce katılmaya calısırım bende

Amin Rabbim sesimizi duysun herkes dilediyi gibi Anne olsun

Aminnnnnnnnnn cok guzel dua
Amin canımm Rabbim kolaylastıracaktır bizim niyetimiz O'nun rızasını kazanmak oldugu sürece, Hakkıyla sadece midemizi değil öfkemizi, dilimizide tutabilmeyi nasip etsin Rabbim..

Yuce Rabbim bizede o kutsal gorevi yasatsin bizde Anne olalim

Bende kur yapmadim bu ay hem midemi cok kotu yaptigi icin hemde artik 2kez icmisdim ondan. Rabbim sifamizi versin kure ve baska seylere ihtiyac kalmadan bebeyimiz gelsin

bende soğan kürüne başlayacam inşallah sonu selamet olur RABBİM bu güzel ay hürmetine çifte bayram yaşamamızı nasip etsin AMİN AMİN AMİN

folikcim ben senin bu mesajini gormemisim yaaaa :26:
sagol bidenem yalniz olmam herhalde ama cok ozliyorum esimi yanimda yokken
diye ozlediyim kadarda korkuyorum yalniz ilk defa kalicam bu rus devletinde
esimde sag gitsin sagsalim donsun bir tek arzum bu su gunun stressinnen bazen bebeyi bile unutuyorum varmi yokmu dusunmeye vaktim kalmiyo fikrim ancak esimde su gunlerde
sizede iyi yolculuklar canim insallah ulkeye iki canli gidersin az kaldi seninde vaktine sagsalim gidin

aminnn, cümlemize inşallah, Allah razı olsun. bizim uçuş tarihi belli oldu, salı sabahı inşallah. bnm durum da cuma-cumartesi belli olur.
ramazanın bereketi üzerimize olsun inşallah canlarımmm

Hepınızın ramazanı mubarek olsun ....sercem mybayby hısarbuselık ve dıger arkı ler nasılsınız :)

Hepınızın ramazanı mubarek olsun ....sercem mybayby hısarbuselık ve dıger arkı ler nasılsınız :)
YA feride sen nerdeydin kuzum ben seni cok aradim hatda ozelden mesaj atmak istedim gitmedi sana b urda da sordum ne oldu acaba feride kuzumuza diye :26: asil en son adetin gelmemisdi simdi vaziyyet ne nasilsin ne yaparsin ne edersin canim arkadasim bu Ramazanda en guzel gunleri diliyorum senin icin hersey gonlunce olsun

bnde senı ozledım yahu :)cnm bnm bız tasındık ondan yazamadım bır sure :)daha yenı net baglandı eve ...suan elazıgın bır ılcesındeyım alısmaya calısıyorum ...bnde haberler boyle cnm ..gecen ay adetım gecıktı sadece bısıy cıkmadı yanı ... bu ayda kur falan yapamadım ev yerlestırmeydı falandı derken ...oyle yanı sercemım ... sende ne var neyok ..

cnm sen nasılsın neler yapıyorsun ...gecen sayfaları okudum . esınde morfolojı dusuk demıssın cnm .. sakıncası yoksa esının morfolojısı kac .. bızde test yaptırmıstık normal dedıler ama daha dusuk oldunda sanırsam tup bebek dıyolarmıs ..

canim hg yeniden sefalar getirdin...
evet canim dusuk malesef%2 cikti sonra %3 cikti yani imkansiz gibi bisey dedi doktor. tup bebek onerdilerde simdi biz izmirden bi aktarcidan karisim yaptirdik adam 6 ay diyor 6 ay icinde Allah izin verirse olck diyor bunca zaman bekledim 6 ay vizz gelir :)) İnsallah faydasini goruruzde. durum boyle canim sizde kac morfoloji? mubarek ramazan ayinda insallah vesile olut dualarimiza. hayirli yazilar yazsin cumlemize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…