sogan kürü kullananlar

bende nisanda bu kürle hamiş kalmıştım ama sağlıksız oldu ve düşük yaptım geçtiğimiz ayda klomen kullandım çatlatma iğnesi oldum ama dün adet oldum olmadı yani bu ay Allahın izniyle soğan kürünü tekrar yapmak istiyorum kısmet bakalım bu sefer sağlıklı olur yani inşallah olur yaklaşık 10 kilo verdim bu zaman zarfında biraz daha vereyimde yoksa kendi göbeğimden bebiş felan belli olmaz:KK1::KK49:
bende çıtı pıtı bi anne olayım yaa Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin (SERÇEM'e de:KK54:)

bende nisanda bu kürle hamiş kalmıştım ama sağlıksız oldu ve düşük yaptım geçtiğimiz ayda klomen kullandım çatlatma iğnesi oldum ama dün adet oldum olmadı yani bu ay Allahın izniyle soğan kürünü tekrar yapmak istiyorum kısmet bakalım bu sefer sağlıklı olur yani inşallah olur yaklaşık 10 kilo verdim bu zaman zarfında biraz daha vereyimde yoksa kendi göbeğimden bebiş felan belli olmaz:KK1::KK49:
bende çıtı pıtı bi anne olayım yaa Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin (SERÇEM'e de:KK54:)

selam canım Allah ım aynı acıyı tekrar yaşatmasın
10 kilo mu verdin:KK53: çok iyi vermişsin helal olsun
soğan bende işe yaramadı tabi eş faktörü olunca inşallah sizlere faydası olur arkadaşım:KK16:

yapma artık test arkadaşım inşallah hamile kalmışsındır hayırlısıyla:KK9::emir_bebek:

tamam yapmıyorum üstad :KK1:

serçem sana çok kızdım ben sana ne diyorum sen ne yapıyorsun işimiz tarotlara mı kaldı aklını başına topla lütfen böyle şeylere tamah etme bunlardan yalan yanlış söyledikleri şeyden mi medet umuyorsun dese ki 10 sene daha çocuğun olmayacak ne yapacaksın o zaman lütfen böyle şeyler yaptırma itimat gösterme sen elinden geleni yap duanı et tevekkülü Allah'a bırak demedim mi ben sana üzdün beni sabah sabah ve kızdırdın sen inançlı bir insansın böyle şeyler Allah'ın hoşuna gitmez çaresizsen çareni verecek olana git çareyi o kadının kartlarında arama o ne bilebilir ki?

dogru diyorsun :KK9::KK9::KK9::KK9:

serçem sana çok kızdım ben sana ne diyorum sen ne yapıyorsun işimiz tarotlara mı kaldı aklını başına topla lütfen böyle şeylere tamah etme bunlardan yalan yanlış söyledikleri şeyden mi medet umuyorsun dese ki 10 sene daha çocuğun olmayacak ne yapacaksın o zaman lütfen böyle şeyler yaptırma itimat gösterme sen elinden geleni yap duanı et tevekkülü Allah'a bırak demedim mi ben sana üzdün beni sabah sabah ve kızdırdın sen inançlı bir insansın böyle şeyler Allah'ın hoşuna gitmez çaresizsen çareni verecek olana git çareyi o kadının kartlarında arama o ne bilebilir ki?
:KK17: :KK17::KK17:
anaaaaaaaaaaaaaa annem bana kizmis :KK53: hemde nasil ya hakkaten dogru diyon canim ya nebiliyim seytan iste yaptirdi beynime giripde :KK47: tabiki imanim Allaha Yuce Rabbim aff etsin esimede soyledim bunu yaptigimi :sende inandin oylemi diye sordu ve kizdi :KK1: ah sapsal kafam ahhhh :44: bidaha yok sozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz (hatda kiza sagol filanda yazdim bunu okuyup kizma bidenem tamammi)
hayirli ugurlu olsun bidenem bu sefer bebeyin gelsinde SIKI tutunsun annesine 9 ay tutunsun bebeyin bende bir teyze olarak burda halaylar cekicem oynuyucam kizzzz 10 kilo verdin helal olsun kaci kaldi bu kadar yetmezmi bitanem? 10 kilo saka diyil cok
tamam yapmıyorum üstad :KK1:

dogru diyorsun :KK9::KK9::KK9::KK9:

dogru eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeett :KK9: maybaybicim insallah bebeyin tutnmusdur canim :KK49:

kizlar esim 10 gunluk gidiyo is icin bende burda yalniz kalicam 10 gun memlekete gondermek istedi malum ordakilara en esasda gorumceme gor gitmedim annemi babami kardeslerimi cok ozluyorum ama burdan konusuyorum skaypla yuzlerini goruyorum yinede gonlum gitmemi ister ailem icin ama son anda kalmaya karar verdim nefret ediyorum gorumcemden iki yuzlu diye inanin hic abartmiyorum cok iki yuzlu onun icin evimnnen memleketimnen oldu resmen :KK22:neyse sozum o ki beni yalniz birakmayin birazda yalnizlikdan korkan biriyim :83:ama risk yaptim kalicam tam temmuz 19 gunune kadar:KK51:

canım sercemim korkma biz buralarda oluruz heralde , ben olmazsam da kızlar yalnız bırakmaz seni güzelim :KK54: bizim yolculuk telaşı başladı ya toparlanıyoruz yavaaş yavaş..
hisarım busem Allah şifa versin tez vakitte sağlığına kavuş inşallah.. dumur olduk ama olanda hayır var. az daha zamana ihtiyaç var demek ki cnm ihmal etme kontrollerini :KK71:
kalan sağlar bizimdir :KK48::KK48:

esimi cok ozliyicem bu 10 gun nasil gecicek dun tum gece onu dusundum heralde cildiricam esimsiz bu evde o benim nefesim onsuz uyuyamiyorum onun kokusunu duymadan uyku tutmuyor beni :KK50:
Rabbim yolunu acik eylesin tez gelsin sagsalim gitsin gelsin:KK16: bu gunlerim zor gecer benim zor

yarın gece allahın izniyle sahur var soğan kürüne devam ediyorum gece başladım özellikle ramazan geliyor diye
bu ramazan yediklerime dikkat edip birazda kilo vermek istiyorum kilo aldı başını gitti kendimi iğrenç hissediyorum
ama tek sorunum migren deliricem 4 gündür geçmezmi ya:KK14:

yarın gece allahın izniyle sahur var soğan kürüne devam ediyorum gece başladım özellikle ramazan geliyor diye
bu ramazan yediklerime dikkat edip birazda kilo vermek istiyorum kilo aldı başını gitti kendimi iğrenç hissediyorum
migren ne arkadasim:KK14:

asyacim ben hep diyordum ya yimirtladigimi hissediyorum diye o dogruymus koyu cizgi gunu deli gibi agrim vardi her ay da ayni sey oluyo kimi zaman saagdan kimi zaman soldan agrirdi..gunlere gelince hesaplama tarih 3-9 temmuz du 7si en yuksek diyordu bnm 5i oldu en yuksek degisikmis tabi ama dedigim gibi ben yimirtladigimi hissettigmden zaten onemli gunleri kacirmiyodum testle garantilemis oldum.sende iyi yaptin almakla h.o canim bnm.

Hımm sagol canım ınsallah ögrenirim bende netten hesaplamaya gırdım son 3 adet tarıhını baz alan sıteden 35 günden cok diye bi git basımdan dedi :) kafama göre yapmaya baslıyımmı testlerden yarın adetın son günü kasıkta cekıcem ama ilaç kullanıyorum bu ay idrar yolları enfeksiyonu varmış :KK43: birde son birşey sorcam sana ve tüm kızlara

SOganın 2. kürünü batıma 10 gün kala baslayıp 7 gün yapıp bırakmıstım 3. kürüde eski usuldenmi devam etsem yoksa adet bıtımınden hemen sonramı yapsam kararsız kaldım iltihapta cıktgı için tarihleri değiştirmesemmi hiç bilemedim ya laa :)) bi deyverin bakem bene :)

Hisarbuselik mesajlarını okudum. Umutsuzluğa kapılma. Lh çok yüksek bence hemen hayıt tohumuna başla. O hormonları düzenliyor biliyorsun. Benim lh da 16. Ben de ramazandan sonra başlıcam. Şeker hastalığı pkonun yüzünden oluyo insülin hormonunun dengesizliğinden. Kilo alımı hızlı oluyor o yüzden. Şeker ilacını bu yüzden veriyor drlar. Insülin dengeye girsin diye. Öyle kilo vermek biraz kolaylaşıyor yoksa pkoda tüm gün aç kalsan verilmiyor kilo. Lh düşerse biraz daha rahat olur senin için.

Ben önce adet olmak için aslanpençesi içiyorum yazmıştım daha önce. Ama asıl amaç hormon düzenlenmeli bunu da hayıt yapıyor. Ramazanla birlikte aslanpençesi bitecek inşallah benım sonra hemen hayıta başlıcam.

Gecmis olsun cnm ! Bende de var migren o yuzden seni cok iyi anliyorum.Bas agrilarimi etrafimda bilmeyen yoktur.Benim daha cok adet zamaninda olur..son adetimdede 3 gun yataktan kalkamadim ALLAH kimseye bu agrilari vermesin cunku gercekten cok kotu.Gerci insanin neresi agirsa kotudur ama migren cok siddetli bi agri insan hayatindan vazgeciyo o derecede bendeki :)

Hımm sagol canım ınsallah ögrenirim bende netten hesaplamaya gırdım son 3 adet tarıhını baz alan sıteden 35 günden cok diye bi git basımdan dedi :) kafama göre yapmaya baslıyımmı testlerden yarın adetın son günü kasıkta cekıcem ama ilaç kullanıyorum bu ay idrar yolları enfeksiyonu varmış :KK43: birde son birşey sorcam sana ve tüm kızlara

SOganın 2. kürünü batıma 10 gün kala baslayıp 7 gün yapıp bırakmıstım 3. kürüde eski usuldenmi devam etsem yoksa adet bıtımınden hemen sonramı yapsam kararsız kaldım iltihapta cıktgı için tarihleri değiştirmesemmi hiç bilemedim ya laa :)) bi deyverin bakem bene :)

canım senin adet döngün 35 den fazla mı ?
dediğim gibi bak bnm hesaplamada 3 gün önce yumutladım yüksek dogurganlık dediği gün çizgi yoktu nerdyse
garantilemek istiyorsan adetten 2 3 gün sonra başla yapmaya madem bilemedim:26:
kasıklarını güzelce çektikten sonra bişey bağla kasıkların yukardayken tekrr aşağı düşmesin :))
güldüğüme bakma bende bağladım cidden teyze bagla dedi:KK1:

ben soğanın bi faydasını göremedim eş faktörü oldugu için... artık bişey yapmıcam kendime arada hormonlarıma baktırcam okadar bi düzensizlik olursa ona göre uygularım kendime de bişeyler. sende istersen yeni usule göre başla soğan kürüne adet bitiminden 2 3 gün sonra. nasılsa adete 10 gün kala olanı 2. kürde uygulamışsın bi de böyle dene bakalım yine de sen bilirsin arkadaşım :KK34:
bide sen neden 3. kez soğan yapıyon ?
sende pko falan yok dimi ?
fazla kullanınca rahim duvarını inceltiyor diye biliyorum
3 ay üst üste mi yapmış olcaksın sen şimdi ?

X