sogan kürü kullananlar

kızlar ben bu ay doktor tedavisine ara verdim ve ilk kez ovulasyon testi yaptım bir çizgi net diğer çizgi ise silik çıktı acaba negatif mi yumurtlama olmadı mı ki acaba bu ayyyy (

canim adetin donumu kac birde kacinci gunundesin bugun? :26:

mybayby canim hooooooooooooooooooooooooooooooooos geldin ozledik kizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

selammmmmmmm
kızlarrr napıyosunuzzz varmı güzel haberler?
ben artık bugün itibari ile evime döndüm
yarın sabah ilk ovi testimi yapıcam
internet hesaplamasına göre 3-9 temmuz arası
ovulasyon günlerim :)) hayırlısı bakalım
eeeeee sizde neler var neler yok ne durumdasınız kızlar merak ediyorum hepinizi

canım sağolasın hoşbuldummmmmmmmmmmm sercemcim
hoşbulduk bende özledim sizleri
nasılsın bakalım sen ne durumdasın ?

ben de eh soyle boyleyim canim nasil olayim duun koyu cizgi yakaladim hemde ne koyu bugun iliski oldu sirkeleme oldu bakalim hayirlisi bugun test silikdi ama 11 gunumdeyim daha yolun basi yani

ben de eh soyle boyleyim canim nasil olayim duun koyu cizgi yakaladim hemde ne koyu bugun iliski oldu sirkeleme oldu bakalim hayirlisi bugun test silikdi ama 11 gunumdeyim daha yolun basi yani

iyi ol canım benim
ohh maşallah hadi bakalım inşalllah tutar bu ay bizimde yüzümüz güler
bnmde bugün 13.günüm ama akşam geldim eve
yarın yapıcam testi inşallah ovi günlerim geçmemiştir
hesaplamalara göre geçmedi ama nasip

canım günün yaklaşıyor sen ne durumdasın bakalım varmı bişiler belirti falan ?

Hoşgeldin devreem ben 5 gün gecikmeyle adet oldum kan testınden 1 gün sonra hisarcımda yanlıs hatırlamıyorsam 5 gün önce adet oldu bu ay, ovü testlerinden sipariş ettim bende beklıyorum gelmesini bakalım. hosgeldin tekrar aramıza Allah kavustursunda diyelim tabi. ne şanslısın yaa ramazan basladgnda yımırtlama gunlerınde bıtmıs oluyor benım 2. haftasına denkgelıcek tahmınen

kismet canim senin agzindan Rabbimin kulagina gitsin ama bu sefer soz verdim gebelik testi yapmak yok onceden gununu bekliyicem

hoşbuldumm devremm
senin adet oldugunu okumuştum canım hayırlısı olsun
hisarınkini okumadım da hepimiz için hayırlısı olsun
napalım artık nasip ya bizimde yüzümüz gülsün inşallah temmuzda
iyi yapmışsın test söylemekle bide testle deneyelim dimi ama
evett iyi denk gelmiş tatilim biraz uzasa bu ay iptal olcaktı
ayrıca bnm adetimde 3 gün önce geldi onunda etkisi var tabi şansım yaver gitti
bu ay bide bu kasık çekme işini yaptım
ayrıca eşim için yeni bi tedaviye başladıkkk

kismet canim senin agzindan Rabbimin kulagina gitsin ama bu sefer soz verdim gebelik testi yapmak yok onceden gununu bekliyicem

amin kuzum aminn
yapma tabi ya stres oluyor çok biliyorum
ben yapmıyomm hiç artık günüm ne zmn geçsin öyle yapcam

ksik isini bende yaptim 2 gun ama qaliba yalnis yapiyordum cunki azicik yaptikdan sonra agri saplaniyordu karnima ilk gun cok fena agridi hatda

bende 20 ovi test+6 gebelik testi olan paketten laboquick marka aldım
ben izmirdeyken yaşlı bi teyzemiz var ebeymiş
o baktı adetime 5 gün varken dedi kasıkların düşük
çekmek lazım dedi adetin bitince 3 gün arka arkaya yapcaksın dedi
bende onun dediği gibi bitince yaptım canım
hatta dediki biraz iltihap var sende
bi kür söyledi onu sarın çektikten sonra her gün dedi
yani resmen koca karı ilacı ama napalım yaptık bizde bi bildiği vardır diye
siyah kuru üzüm biraz süt ve biraz zeytinyagı ocakta pişirip sardık kasıklarıma göbeğime
öyle yattım sabah yıkadım
artık bi faydası oldumu bilmem :))) onuda görcess

eşimee gelinceeee öyle bi huzur kapladıki içimi
tabiki herşey allahtan ama vesile olur inşallah başladıgımız tedavi
canım benim eşimde hareketlilik sorunu yok o güzel de
sayı ve morfoloji(normal olan sperm sayısı) sorunumuz var
izmirde bir aktarcı gibi bi yer var eniştem tanıyomuş
oraya gitti elimde testlerle adam bana senin bişeyin yok ama eşinin morfolojisini düzeltcez dedi
3 aylık bir tedavi 3 ayın sonunda spermiyogram yapılcakmış 4. aya da duruma göre uzayabilirmiş
ama adam o kdar garanti konuşuyorki sorun morfoloji olmasaydı 2 ay da sonuç alırsın derdim ama
sorun morfoloji oldugu için 6 ay veriyorum size dedi 6 ay içinde hamile olmayan yok buraya gelenlerden dedi
tabiki Rabbim'den dedi çok şükür hepsi sonuç aldı dedi
bir karışım yaptı 1,5 aylık birde hap verdi içinde çinko l arginin ve çakşırtozu falan var
1,5 ay sonunda tekrr bi karışım gelcek onuda kullanıp 3 aya tamamlıcaz
bilmiyorum ama aktarcı öyle emin konuştuki içim bi huzur dolduuuuuu

hayirli olsun canim hepsi koca kari yaptigi bence iyi birsey bebein gelsin icindeki huzur mutluluga karissin
bende bu ay hic birsey yapmadim diyorum ama hersey yapmisim ama heyacan yok artik guumu bile unutmak istiyorum bu ay akarina birakicagim tam samimi diyorum testi bile almak isteedim kismet bu dogum gunumun ennnnnnnnnnnnnnnnn guzel hediyyesi bebeyim olur kismet olsa guzel olur :116: ama icimde qarip rahatlik var

kizlar ben koyu cizgi gordum dun iki kez yaptim hemde yalnismi diye gece gunduz koyuydu ama hicccccccccccccccccc akintim yoktu bugun silikti bugunde kuruydum sanki kuru akinti gibi birsey vardi acik yazamadim ama kuruyum bu ne demek sizce yumurtladimmmmmmmmmmmmmmmi yumurtlamadimmmmmmmmmmmmmmmmmmi :26:

Bende 50 lik paketini aldım aynı markanın, gebelık testı yok benımkınde onu nasılsa bulabılıyorz rahatca dıye almadım.adet bitincemi yapılıcakmış ben adetın 2. günü baslancak dıye okudum.birde adet bıtımındede hamıle kalma sansı yuksek olabılıyormuş hemen fikfike baslayın dıyor arkadaslarım nasıl olcak bu ıslem sırasında fıkfık olmıcakmıs demıstın sen :26::26:Kasık çekme işini nasıl yaptın anlatırmısın canım? 3 gün boyuncada o kürü sardınmı bırde canım..

Eşin içinde hısarın bahsettıgı aktarcıyamı gıttın canım bahsedıyordu 41 sogan ısteyen?? ınanarak baslamak cok önemli tedaviye sıfa olacagını dusunelım sıfa olsun ınsallah karısıma ne koydukı acaba biliyormusun .. hap kapsul seklındemi tribulus kapsulü varmış omu acaba? faydasını görürsününz inşallah canım yaa umudu artıyor ınsanın umut vaadedıcı konusulunca gercekten..

Canım yumurtlamıs olman lazım koyudan sonra sılık geldıyse yumurtla catlamış oluyor inşallah spermlede bulusmustur ve gol olmustur arkadasım

arkadaslar sogan kürünü kullanalar sogan kürüyle hamile kalanlar varsa biribirimize umut olalım gelin beraber bekleyelim dualar yapalım eminim ki allah nasip edecek umutlarımızı kaybetmeyelim

Soğana karşı alerjisi olanlar napacak soğan yediğimde koltuk altlarımda; meme kenarlarında kabarmalar oluyor kaşınıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…