sogan kürü kullananlar

Bende 50 lik paketini aldım aynı markanın, gebelık testı yok benımkınde onu nasılsa bulabılıyorz rahatca dıye almadım.adet bitincemi yapılıcakmış ben adetın 2. günü baslancak dıye okudum.birde adet bıtımındede hamıle kalma sansı yuksek olabılıyormuş hemen fikfike baslayın dıyor arkadaslarım nasıl olcak bu ıslem sırasında fıkfık olmıcakmıs demıstın sen :26::26:Kasık çekme işini nasıl yaptın anlatırmısın canım? 3 gün boyuncada o kürü sardınmı bırde canım..

Eşin içinde hısarın bahsettıgı aktarcıyamı gıttın canım bahsedıyordu 41 sogan ısteyen?? ınanarak baslamak cok önemli tedaviye sıfa olacagını dusunelım sıfa olsun ınsallah karısıma ne koydukı acaba biliyormusun .. hap kapsul seklındemi tribulus kapsulü varmış omu acaba? faydasını görürsününz inşallah canım yaa umudu artıyor ınsanın umut vaadedıcı konusulunca gercekten..

canım teyzemiz dediki adetin bitince 3 gün kasıklardan bastırıp yukarı(göbişe) doğru çekceksiniz
ben özellikle sordum bitince mi diye evet dedi
ilişki olmucak bu 3 gün dedi
3 gün boyuncada çektikten sonra söylediği kürü sarın dedi
artık o kürü iltihap var diye mi dedi neden dedi bilmiyorum
ben kür sarma işini sadece 3.gün yapabildim vakit olmadı sarcak :KK43:(
aslında o ebe teyze yapcaktı da memlekete gitcekmiş o yüzden bize kaldı
o yapsa iyiydi :)) bilen biri tarafından iyi olurdu

aktara gelince bu hisarın söylediği yer değil
burası eniştemin söylediği yer ama adam acayip meşhur
biz ordayken kaç kişi geldi anlatamammmmm
macunun içine koyduklarından bi kaçını okudum
gerisini pek bilemiyorum :KK43:(
diğer 1.5 aylıkda değişcekmiş zaten bi kaç bişey daha eklicez. hapıda değişcez dedi
ve bana o kadar garanti konuştu ki şok oldummmm:KK53:
ayrıca ben dedim ki keçi boynuzu kürü yapıyoruz 2 aydır dedim
2 ton içirsen onu yinede fayda etmez dedi
siz eşine yeniden bi test yaptırmadınız değil mi?

canım teyzemiz dediki adetin bitince 3 gün kasıklardan bastırıp yukarı(göbişe) doğru çekceksiniz
ben özellikle sordum bitince mi diye evet dedi
ilişki olmucak bu 3 gün dedi
3 gün boyuncada çektikten sonra söylediği kürü sarın dedi
artık o kürü iltihap var diye mi dedi neden dedi bilmiyorum
ben kür sarma işini sadece 3.gün yapabildim vakit olmadı sarcak :KK43:(
aslında o ebe teyze yapcaktı da memlekete gitcekmiş o yüzden bize kaldı
o yapsa iyiydi :)) bilen biri tarafından iyi olurdu

aktara gelince bu hisarın söylediği yer değil
burası eniştemin söylediği yer ama adam acayip meşhur
biz ordayken kaç kişi geldi anlatamammmmm
macunun içine koyduklarından bi kaçını okudum
gerisini pek bilemiyorum :KK43:(
diğer 1.5 aylıkda değişcekmiş zaten bi kaç bişey daha eklicez. hapıda değişcez dedi
ve bana o kadar garanti konuştu ki şok oldummmm:KK53:
ayrıca ben dedim ki keçi boynuzu kürü yapıyoruz 2 aydır dedim
2 ton içirsen onu yinede fayda etmez dedi
siz eşine yeniden bi test yaptırmadınız değil mi?

Bende bitince yapıyım kasık cekme ısını ozaman.. İnşallah şifa olur canıım keçiboynuzuna bagladık tum umudu demesin öyle ya :KK43: sperm testini ramazan sonrası yaptırıcaz biraz kullansında kürleri ya kaytarmaya basladı benımkı sınır edıyor beni inciri yemiyor macununu arısütünü yemiyor dişim agrıyor diye bıraktı herseyi napıcam bilmiyorum.ugrasmıcam ne senle nede kendımle dedım olmassa olmasın cocugmuz dedım sınırle gecen gün ama yinede iç sunu dıye peşinde dolanmaktanda yoruluyorum :KK43: içimden hiç birsey yapmak gelmiyor canım ne yalan söyleyim :KK50:

Bende bitince yapıyım kasık cekme ısını ozaman.. İnşallah şifa olur canıım keçiboynuzuna bagladık tum umudu demesin öyle ya :KK43: sperm testini ramazan sonrası yaptırıcaz biraz kullansında kürleri ya kaytarmaya basladı benımkı sınır edıyor beni inciri yemiyor macununu arısütünü yemiyor dişim agrıyor diye bıraktı herseyi napıcam bilmiyorum.ugrasmıcam ne senle nede kendımle dedım olmassa olmasın cocugmuz dedım sınırle gecen gün ama yinede iç sunu dıye peşinde dolanmaktanda yoruluyorum :KK43: içimden hiç birsey yapmak gelmiyor canım ne yalan söyleyim :KK50:

içini rahat tut arkadaşım
keçiboynuzundan da sonuç alanlar var tabiki
ama bizim için umutsuz konuştu işte :KK43:
erkekler biraz daha rahat nedense bnm eşimde öyle bir rahat
ben pişirmesem hani nerde benim kürüm demez
illa iç diceksin napcaksın canım
inşallah bize faydası olurda sizlere söylerim gidersinz sizde

sende ne gelismeler var bakem ne yaptin vaziiyet ne durumda :26: safaka kac kaldi :26:

bnm gelecek haftasonu belli olur cnm daha var 13'üne. senin yımırta da çatlamış cnm ne kadar stres yaptın rahat ol bakalım, her şey yolunda, olması gereken her şey olmuş, daha niye bu heyecan.. oluruna bırakkk milaya maya :KK54:
güzel yaa gece bütün kızlar toplanmış :KK9:
hoşgeldin mybabyyyyy, yeni tedavilerin hayırlı uğurlu gelsin inşallah cnm, bu sefer bunlar vesile olsun da aile olursunuz inşallah :KK16: darısı bizim başımıza..
asyacığım senin de yeni döngün hayırlı olsun tatlım :KK24: ramazanda da durmak yok :KK34:
hisar da yeni regl oldu, yımırtayı o da ramazanda kovalıycak gibi :KK53:
herkeste yeni ayda yeni heyecan.. hadi bakalım bismillah :emir_bebek:

Canlarim merabalar benim adetim bugün sokuldu kist vardı ınş bu adetle atarım acaba benim adet 1. Gunu bugün mu oluyor 4 gündür kahve geliyordu bugün kırmızılar geldi

Mybaby canım yeni tedavinin hayirli olsun sercemm hadi ınş bu sefer gol olur

Kızlar kist varken hamile kalınır mi bilginiz var mi

Anne AdayıYaşıSon Adet TarihiBeklenen Adet TarihiKürün Kaçıncı ayıDurum
folikasitka3216 Mayıs13 temmuz2.:KK31:
beybişim2713 haziran10 temmuz:KK31:
serçem2324 mayıs23 haziran1.:KK31:
nrhs1 mayıs1 haziran:KK31:
Aybuke0725 mayıshamile
mybaby2622 haziran21 temmuz2:KK31:
nukra13 mayıs12 haziran:KK31:
ecrenecrin2511 mayıs15 haziran1hamile
angelnese1 temmuz:KK31:
hisarbuselik295 haziran 5 temmuz2:KK31:
asyacan422723 mayıs26 haziran1:KK31:
ferideei24.528 nisan27 mayıs:KK31:
nar tanesii2824 mayis:KK31:
muyomYaşı24 haziranKürün Kaçıncı ayı
sarı sekerYaşıSon Adet Tarihi9 haziranKürün Kaçıncı ayıDurum
[tr]
kızlar ben 27 yasındayım bebegimin yolunu 4 senedir bekliyorum evimizin nesesi biran önce gelmesini istiyorum sizde sogan kürü kullanıp bebeginizi bekliyorsanız gelin beraber umutla bekleyelim

Kızlar listemizde gunu yaklaşanlar hadi hayırlısız
arkadaşım benim batı değiştir bat:30 temmuz oldu:emir_bebek:

canımmm yaklaşık 32 günde bir oluyommm 20. gündeyimmm ama yok bişey :KK43:(( zaten ovulasyon testinin son bir tanesi kaldı. tekrar alıp devam etssem mmi bilmiyom :KK43:((
canim al bence bazi arkadaslar gec yumurtlyo sen suya dikat et 3-4 saat once su icme testi yaparken 28 gune kadar yap derim cunki gec yumurtlaya bilirsin eyer diyer gunlerde iliski oldusa yani 14-20 gun arasi insallah tutmunmusdur bebeyin sen yinede iliskini ihmale verme 1 gun arayla
bnm gelecek haftasonu belli olur cnm daha var 13'üne. senin yımırta da çatlamış cnm ne kadar stres yaptın rahat ol bakalım, her şey yolunda, olması gereken her şey olmuş, daha niye bu heyecan.. oluruna bırakkk milaya maya :KK54:
güzel yaa gece bütün kızlar toplanmış :KK9:
hoşgeldin mybabyyyyy, yeni tedavilerin hayırlı uğurlu gelsin inşallah cnm, bu sefer bunlar vesile olsun da aile olursunuz inşallah :KK16: darısı bizim başımıza..
asyacığım senin de yeni döngün hayırlı olsun tatlım :KK24: ramazanda da durmak yok :KK34:
hisar da yeni regl oldu, yımırtayı o da ramazanda kovalıycak gibi :KK53:
herkeste yeni ayda yeni heyecan.. hadi bakalım bismillah :emir_bebek:
bu yil benim yilim yilan yilindanim bu ayda dogum gunum ugurlu olmasi lazim buyil :116: herkese buyil ugur getirsin herkes dogursun birsuru bebek :KK49:

Anne AdayıYaşıSon Adet TarihiBeklenen Adet TarihiKürün Kaçıncı ayıDurum
folikasitka3216 Mayıs13 temmuz2.:KK31:
beybişim2713 haziran10 temmuz:KK31:
serçem2324 mayıs30 temmuz1.:KK31:
nrhs1 mayıs1 haziran:KK31:
Aybuke0725 mayıshamile
mybaby2622 haziran21 temmuz2:KK31:
nukra13 mayıs12 haziran:KK31:
ecrenecrin2511 mayıs15 haziran1hamile
angelnese1 temmuz:KK31:
hisarbuselik295 haziran 5 temmuz2:KK31:
asyacan422723 mayıs26 haziran1:KK31:
ferideei24.528 nisan27 mayıs:KK31:
nar tanesii2824 mayis:KK31:
muyomYaşı24 haziranKürün Kaçıncı ayı
sarı sekerYaşıSon Adet Tarihi9 haziranKürün Kaçıncı ayıDurum
[tr]
kızlar ben 27 yasındayım bebegimin yolunu 4 senedir bekliyorum evimizin nesesi biran önce gelmesini istiyorum sizde sogan kürü kullanıp bebeginizi bekliyorsanız gelin beraber umutla bekleyelim

Kızlar listemizde gunu yaklaşanlar hadi hayırlısız

Kızlar batınizi söyleyin degistiriyim

folicasitikam beybisiim hoşbuldummm arkadaşlarımmmm:KK16::KK16::KK16:
emeklerimizi boşa çıkarmasın rabbim inşallah işe yarar ttedavimiz
bide ben bugünn ovi test yaptımm
kontrol çizgisinden daha koyu çıktı
şuanda da acayip bi kasık ağrım var yumurtluyormuyum ben şimdi :d
yoksa yarınki testimi de yapayım ona göre bakarız dimi canlarım ?

folicasitikam beybisiim hoşbuldummm arkadaşlarımmmm:KK16::KK16::KK16:
emeklerimizi boşa çıkarmasın rabbim inşallah işe yarar ttedavimiz
bide ben bugünn ovi test yaptımm
kontrol çizgisinden daha koyu çıktı
şuanda da acayip bi kasık ağrım var yumurtluyormuyum ben şimdi :d
yoksa yarınki testimi de yapayım ona göre bakarız dimi canlarım ?

canim bende de oyleydi test bende yarini bekledim ama dogrumu yapti bilmiyorum
yaaaaaaaaaaaaaaaaa kizlar bir topik var hamile oldugunuzu nasil anladiz esinize nasil soylediz diye yani okudum okudum agladim cok guzel hikayeler var cooooooooooooooooooooooooooooooooooook guzel :116:

canim bende de oyleydi test bende yarini bekledim ama dogrumu yapti bilmiyorum
yaaaaaaaaaaaaaaaaa kizlar bir topik var hamile oldugunuzu nasil anladiz esinize nasil soylediz diye yani okudum okudum agladim cok guzel hikayeler var cooooooooooooooooooooooooooooooooooook guzel :116:

ayyy kuzummm inşallahhhh bizde oraya hikayemizi yazarızz yakın zamandaaa:KK16::KK16::KK16::KK16:

benim hic umudum yok sanki bebeyim cok gelicek gibi hiss var icimde :KK5: bazen cok umtsuluga kapiliyorum bazende boyle hikayeler okuyup umutlaniyorum iste:KK43:

X