sogan kürü kullananlar

selam kızlar ben bugün başlıcam soğan kürüne eşim dün almış soğanları adama demiş orta boy soğan istiyor hatun adam demişki abi soğanın orta boyumu olur :KK1:çekil şurdan dedim kendim seçtim diyor :KK1::KK1::KK1::KK1:
bugün başlıcam ama günde bir defa aynı saatlerde içicem inşallah şifa olur

sifan olsun canim :116: :116:

Hadi bakalım güzel cıkar inşallah sonuclarınız ikinizinde canım.Bilmiyorum hisarcım yaa vitaminlerin faydası olmuşsa eşine bende aldırcam artık. sperm testinide ramazan sonrasına bıraktık bakalım nolcak..
inşallaaah canım inşallah tm ben yazarım sonuçları
mybaby, sercem nasılsınız kızlar?
hisarcığım demiyim diyorum ama duramıycam, ya insan bi yerlerim ağrımıyor diye bu kadar takılır mı yaa :KK9: sün sen de benm gibi ağrıların olduğunu söylemiştin taa ki gebe kalıncaya kadar, bu önemli bişey, başka belirgin olarak ne olmuştu/olmamıştı cnm sende hatırlıyo musun? daha 10 gün var günüme ama bu belirsizlik beni belirti aramaya itiyo ki hiç huyum değildir öyle vücudumu dinlemek, çünkü hep kendisi bağırırdı bas bas vakti gelince ama sen de öyle deyince "acaba" dedim olabilir mi :44:
benim her ay öyle olurdu sol göğsümün yan tarafı adetten 8 gün önce adet olana kadar ağrırdı o ay ağırmadı meğer gebemişim başka hiç belirtim olmadı bide kafaya takmamıştım o ay hamileliği ama benim bu ayda ağırmadı göğsüm ve şuan adetliyim benim hormonlar artık kafayı yedi kendini hamile sandı bu ay:KK4:
ben burdayim cani maybayby ini cok merak ediyorum gelmiyo neden acaba insallah iyidir bende girib okuyub cikiyorum bu aralar... bende bir deyisklik yok sogan kuru de yapmiyicam bu ay sadece ovi yapicam inan onada hevesim yok artik olucagi varsa olur diyorum bu ay artik olmasada hicbirsey yapmiyicam sag tarafim acayip agriyo qaliba usutdum cunki cok banyo yapiyorum ardindan pencereleri filan aciyorum iste belki ondan diyorum bugunnen ovi kullanicam bugun 10 cu gunum
en iiisini yapıyon takma kafana rahat ol bak nasıl hamile kalıyon:KK54:
amin cnm, senin de inşallah :KK16: adetten sonra gün aşırı 3 kere birlikte olmuşuz baktım , ama şimdi 8 gündür birlikte olmamışız. böyle gebe kalınırsa gerçekten mucize bebek olur :KK1: biz senden bekliyoruz artık "hamileyimmmmm" diyeceğin günü :KK54:
aaaa kıız 8 gün neden?
canım uyarın için teşekkürler.. doktor değerlerimi çok kötü bulmadı, prolaktin birazcık yüksek dedi, lh de tabii yüksek, fsh ile aynı ya da daha düşük olmalıymış.. şimdilik evli olmadığım ve çocuk gibi bir düşüncem olmadığı için adetleri düzene sokmak adına diane35 adlı d.kontrol hapını verdi 6 ay kullanıcam.. ins sifa olur
şifa olsun canım en iisini yaptın keşke bizde öyle yapsaydık
kizlar ovi testi yaptim ikiside koyu bugun 10 cu gunum hatda ikinci daaha koyu dun calismistik 13 cu gun yumurtlarim diye ne yapsam bugunde calissammi? yoksa kaciricam tam koyu ikinci cok koyu ay hayacanlandim simdi :KK52::KK52::KK52::KK52:
yarın başla çalışmalara 3-4 gün devam et serçemim
Bugun ve yarında devam et sercem calısmalara çizgi silikleşince catlamıs oluyormus yumurta bende almak istiyorum ovü testlerinden ama ramazana gelicek :KK43:(

asyaam sabah kalk yap idrarını zaten ondan sonra su içmiycen obür idrarında yap testi

sende ayni durumla karsilasmistin sanirim nasil yapmisdin o gun mu girdin iliskiyye yoksa sabahi mi bekledin :26:

Canlarim benim bugün yine kahve akinti geldi doktora gittim kist var dedi saracoglu nu aradık kurun 2 aşamasını gönderecek adetim 13 gun varken geldi hala sokulmadı ben şimdi adet mi görüyorum yoksa ara kanama mi ya bu kistlerden kafayı yiycem kızlar tekrar sogan kuruyle devam edecem bakalım yarın da hormonlara baktiracam kızlar ramazana girecez eğer isterseniz hatim yapıp dua edelim

asyacığım hisarbuse doğru diyor, çocuk gibi bizim herifler, az naz yapcan, az ısrarcı olcan tatlı tatlı :KK9: e tabi biz de insanız, eşek saatlerimiz oluyo, istiyoruz ki onlar da bizim kadar istekli ve fedakar olsun, bişeyler yapmaya çalışsınlar, ama mayalarında yok anam yapcak bişe yok. senin yımırta günleri yaklaşsın görürüm ben seni :KK9: sokulursun bunları unutup, yapman gereken de o zaten, çünkü o dünkü konuşmanızı daha şimdiden unutmuştur bile :KK53: sen regl olup rahatlamaya bak bir an önce :KK34:

Aynende dediğin gibi folikcim yumurtlama gunumu felan gectım dun gece kaldırdım su ıccenmı dıye getırdım kürü su yerıne :KK70: uykulu uykulu burusturdu suratını dıger elımdede su vardı onu ıcmeden bunu vermem dedım ıcırdım :KK70:

Canlarim benim bugün yine kahve akinti geldi doktora gittim kist var dedi saracoglu nu aradık kurun 2 aşamasını gönderecek adetim 13 gun varken geldi hala sokulmadı ben şimdi adet mi görüyorum yoksa ara kanama mi ya bu kistlerden kafayı yiycem kızlar tekrar sogan kuruyle devam edecem bakalım yarın da hormonlara baktiracam kızlar ramazana girecez eğer isterseniz hatim yapıp dua edelim

Geçmiş olsun beybişimmm sogana devam et bakalım faydası olucaktır.. buarada ben bugun adet oldum canım sat 2 temmuz bat belirsiz karanlık :KK70: sogandanmı oldu bılmıyorum :KK43: hatim yapalım demişsin benim bitirmem gereken bır hatmım var hali hazırda 2. yi yetistiremem sanırım kuzum yaa dua ederken sizleride katıcam inşallah..

kizlar ovi testi yaptim ikiside koyu bugun 10 cu gunum hatda ikinci daaha koyu dun calismistik 13 cu gun yumurtlarim diye ne yapsam bugunde calissammi? yoksa kaciricam tam koyu ikinci cok koyu ay hayacanlandim simdi :KK52::KK52::KK52::KK52:

Cnm ikinci çizgi daha koyuysa yumurtan en erken 10 saat sonra, en geç 36 saat sonra catlayacak demek. E bize de catlamis yumurta gerek. Ama yumurta catladiginda icerde hazir sperm olmasi onemli. Siz dün birlikte olduğunuza gore vardir zaten.. istersen sabah birlikte olun cnm mümkünse. Dinlenmiş olur hem biraz spermler.
Eşim yanimda benim de o üstümden inmeyen tiplerden degil pek :KK23: bebek için ugrasmasak ayda 1 oluruz belki, boyle bnm adam düşkün değil pek sekse. O yuzden baktim takvime gecen pazartesi fik fik olmus en son.

Kızlar ovü testini aldım netten 2 güne elimde olur sanırım. ramazanda yumurtlama gunumu ogrenmıs olrum hıc degılse. sonraki aya faydası olur, 50 li aldım rahat rahat kullanabıleyım dıye. bugunde adet oldum yarında aslanpencesine baslıcam adet duzenlemek içun. soganın 2 kürü bitti ama 3. yü yaparmıyım bilmiyorum ramazanda :KK43:

sende ayni durumla karsilasmistin sanirim nasil yapmisdin o gun mu girdin iliskiyye yoksa sabahi mi bekledin :26:
evt canım 2miz konuşmuştuk zaten benim durumumu ogün çalışmamıştık o günden sonraki 3 gün üst üste çalışmıştık
kistmi var?aaa soğan suyu içtin zaten ne kisti allah allaaah... ara kanamadır o canım kan yok çünki...tm ne derseniz ben ona uyalım ama fazla kişi olmamız lazıım
Kızlar ovü testini aldım netten 2 güne elimde olur sanırım. ramazanda yumurtlama gunumu ogrenmıs olrum hıc degılse. sonraki aya faydası olur, 50 li aldım rahat rahat kullanabıleyım dıye. bugunde adet oldum yarında aslanpencesine baslıcam adet duzenlemek içun. soganın 2 kürü bitti ama 3. yü yaparmıyım bilmiyorum ramazanda :KK43:

hadi gözün aydın adet oldun sonunda... iii yaptın 50 li aldın labaquikmi aldın?

evt canım 2miz konuşmuştuk zaten benim durumumu ogün çalışmamıştık o günden sonraki 3 gün üst üste çalışmıştık

kistmi var?aaa soğan suyu içtin zaten ne kisti allah allaaah... ara kanamadır o canım kan yok çünki...tm ne derseniz ben ona uyalım ama fazla kişi olmamız lazıım

Hakkaten ya cuma gunu uyuyakalmasaydım kan testı ıcın sımdıye coktan adet olmustum :KK70:D evet canım laboquıck aldım farklı bır kargo fırmasıyla gondermelerı konusunda önceden anlastım tabi gecen ayki gibi iade etmek zorunda kalmıyım dıye:KK70: canım 50 tane ya bunların belli bir son kullanma tarıhı felan oluyormuki 2 3 ay gitsin diye aldım 50 liyi

Hakkaten ya cuma gunu uyuyakalmasaydım kan testı ıcın sımdıye coktan adet olmustum :KK70:D evet canım laboquıck aldım farklı bır kargo fırmasıyla gondermelerı konusunda önceden anlastım tabi gecen ayki gibi iade etmek zorunda kalmıyım dıye:KK70: canım 50 tane ya bunların belli bir son kullanma tarıhı felan oluyormuki 2 3 ay gitsin diye aldım 50 liyi

doğru vallaa her şeyimiz psikolojik zaten
benimkilerde labaquik :KK51: hiç bilmiyorumki onlarında son kullanma tarihi varmı acaba? hiç bakmadım

hayirli olsun canim guzel haberler verirsin insallah :116:

evet hatirliyorum canim biz dun calismadik cunki esim istemiyordu bende ustune gitmedim buguneymis kismet artik bugun yapariz :KK49:

kizlar bugun ovi testim silik cikti qaliba ben dun calismaliydim cunki baska topikde kizlar koyuyu gorduyun gun iliski olmali yazmislar acaba tutunacakmi yavrum :26:

kizlar bugun ovi testim silik cikti qaliba ben dun calismaliydim cunki baska topikde kizlar koyuyu gorduyun gun iliski olmali yazmislar acaba tutunacakmi yavrum :26:

Allah isterse her türlü tutunur merak etme sen, oluruna birak cnm. Ayrıca, na barod bu gece calisman gerek, cunku yumurtan catlamis demek ve bekliyor, gitmeden yakalamak gerekkk :KK52:

sende ne gelismeler var bakem ne yaptin vaziiyet ne durumda :26: safaka kac kaldi :26:

kızlar ben bu ay doktor tedavisine ara verdim ve ilk kez ovulasyon testi yaptım bir çizgi net diğer çizgi ise silik çıktı acaba negatif mi yumurtlama olmadı mı ki acaba bu ayyyy :KK43:(

selam kızlar nasılsınız nasıl gidiyor çalışmalar :KK1:
ya ben dün başladım soğan kürüne ama bugün migrenim fena kafamı kaldırıcak halim yok
kokulara karşı çok hassasım bugün içmesem olurmu acaba :44::44:

X